Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to si ma potešila, sala ani obrad neni nejaky problem, lebo chcem to v mojej rodnej dedinke. Ty planujes babenko????? A aj svadbu???
Odpovedať
mojeno, pisem ip elizabeth, my sme mali svadbu v maji a o takomto case sme mali zarezervovanu salu, foto, kameru... ak so salou problem nemas, nad foto a kamerou by som rozmyslala ;-) ostatne sme vybavovali az po novom roku, resp. od februara ;-)
Odpovedať
katrin - kuk ip
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
elizabeth: no ja som to tu uz kedysi pisala, ze ano, planujeme svadbu, len neviem kedy... teda ja by som aj vedela, ale mojenko si dava na cas.... tak nechcem tlacit na pilu a nechavam to na neho, kedy mi oznami ze uz je cas... lebo zasnubeny sme, teraz bude v novembri rok... a stale mi hovori, ze budem jeho zienka. :-) ;-) tak sa tesim, a babatko chceme, lebo sme zistili, ze vzhladom na zistene zdr. problemy nie je na co cakat, takze po tej liecbe okamzite ideme na to. Dnes ma moj obvodny ukludnil, ze ma po tej liecbe skusenost s dobrymi vysledkami a ze keby som mala nejake moc navaly a tak. tak mam dojst, ze mi nieco na to da :-) je zlaty.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som rada, ze je touž lepšie. Prajem Vám nech sa zadarí ako si prajete. Mne moj drahy v poslednej dobe stale hovorí o bábätku, tak neviem či vôbec vydrži do svadby. Pekny večer
Odpovedať
juchiiiiiiiiiii zajtra si ideme pre sedackuuuuuu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aku? a kde si kupila?
Odpovedať
cerler ahooooj, teba som tu uz dlho nevidela... :-) ale to bude asi tym ze ja som tu uz dost dlho nebola... rohovu, velikansku (tak asi cez pol obyvacky), roztahovacu s uloznym... poznas sfingu v TT? je to celkom fajn nabytok, super vyber, dobre ceny, a hlavne perfektna teta... dost tomu rozumie, a vie dobre poradit... mame od nich celu spalnu na zakazku, a sme max. spokojni...
Odpovedať
Profilova fotka
to jena hl. ceste - vypadovka na boleraz? aj my by sme mali uz uvazovat o nabytku... teraz ma trapi kuchyna a neskor spalna... postele s uloznym priestorom a skrine s veeeelkym uloz. priestorom...
Odpovedať
jj tam... mno kuchynsku linku mame este po byvalich majiteloch, ma ledva 3 roky, takze je este v poho... mame objednanu rohovu lavicu, a pak este budeme nahanat stol so stolickami... este nejak dokopat nabytok do obyvacky... a musim sa priznat ze uz pomaly zacinam poskulovat aj po detskej izbycke ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
smejulienka, ďakujem. Ja som tiež pozerala nejaké videá od AT studia, tiež sa mi páčili.
Odpovedať
Článok sa načítava...
vivere, čo je to "píšem ip". Som tu nová a neviem celkom dobre, čo to znamená e.lle, môžem ťa poprosiť, kde si zohnala také krásne manžetové gombíčky?
Odpovedať
mojeno, vysvetlim ;-) ze som ti napisala internu postu. ked pozries hore, tam, kde vidis, ze si prihlasena, svoje nastavenia atd., tak ti tam nacerveno svieti, ze mas novu internu postu. ale to si uz asi aj zistila ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poznate niekto penzion Patriot v TT? http://www.penzionpatriot.sk/sk/index... ak ano napiste, prip aj do IP skusenosti - hlavne s restikou a obsluhou... d.
Odpovedať
ahojze ženské :-D cerler v penzióne som mala ubytovanú francúzsku rodinu a môžem len chváliť. Možno len jedna nevýhoda je, že reštaurácia sa zatvára myslím, že okolo 22:30. Ale inak prístup personálu je super. Ochota, snaha a ústretovosť. Ale hovorí sa 100 ľudí 100 chutí. Výhoda je, že je to penzión malého rozmeru a tak tam má človek svoje pohodlie. Reštaurácia sa nachádza aj ako vchádzaš do penzióna, ale aj v spodnej časti kde má človek viac súkromia. Dá sa s Pobjeckým dohodnúť na cene za ubytovanie.
Odpovedať
ahojcek mozem sa k Vam pridat?:) Tiez planujem svadbu s priatelom ale az na rok 2010 ale pomaly sa uz pozeram po dakej restike bo si myslim ze je to v TT dost narvane a nechce sa mi menit datum kvoli tomu ze nebude nic volne:( chcela som sa vas spytat ci nahodou nemate dake skusenosti s restikou tusim sa vola Relax Team je to pod uradom oproti poliklinike. videla som zatial len foto a vcelku pekne to tam vyzeralo....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj xtinakc, viem, ze v tom Relaxe mala svadbu jedna holka, ma nick lenustek, svadba bola 14.06.2008...skus sa jej popytat...ak sem este chodi... a hej, je to tam pekne zrenovovane...podla mna tam ale nie je na svadby naval...ani netusim, ako to tam je navstevovane, predsalen je to trosku mimo centra...tak hlavne, aby prevadzka do vasho datumu svadby vydrzala ;-) ja dufam, ze ano :-N
Odpovedať
ved prave toho sa bojim aby cokolvek co sa mi bude pacit vydrzalo do nasho datumu bo by to bolo dost krute keby si daco zajednam a potom mi oznamia ze skoncili :-S ja sa chystam svadbu vybavovat asi az od maja buduceho roka len uz teraz chcem mat ako tak jasno ze kde to chcem mat...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ta chapem...aj mne padol velky kamen zo srdca, ked uz som mala salu zajednanu...a este k tomu som s nou velmi spokojna...a mas este nejake ine tipy okrem tohto Relaxu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, xtinakc - nemyslím, že by relax skončil. Naopak, pokiaľ viem, majú majitelia tendenciu skôr rozširovať priestory a expandovať. Akurát ti teraz nebudú vedieť povedať na dva roky vopred nič. treba prísť najkôr v lete budúceho roku, to už budú mať aj diár na rok 2010. MOja neterka tam mala svadbu a bola nadmieru spokojná. Zašli dokonca tak ďaleko, že pozvešali obrazy zo stien podľa jej priania, aby sa to hodilo do výzdoby. Ahoj, Luci, ako v práci? Ostatné srdečne zdravím, a želám pekného nebieleho Martina.
Odpovedať
Michala dakujem za tip zacatia vybavovania terminu hadam uz to bude ok a nebudu na mna pozerat jak na sialenu nevestu ktora prisla rok pred svadbou vybavovat a vyberat si restiku. :-) co sa tyka inych variant okrem relaxu tak som este pozerala aj na maly rim ale zda sa mi to tam male :-( povodne som mala v plane mat celu svadbu u babky na dedine ale asi by bol problem s ubytovanim tak sme zostali doma tu to maju vsetci blizko sasettka a ty to kde planujes ak sa mozem spytat??
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ja mam priestory v restauracii Romantik v Dolnej strede...a to vdaka babam tu na forume, konkretne Michala mi velmi pomohla, za co som jej vdacna ;-) bez nej...a celkovo bez tohto portalu by som skoncila ktovie kde :)))) a pre priblizne kolko ludi to planujes? v Malom Rime som sa bola pytat...rok dopredu mali moj termin zajednany :-N ale vraj to bola nahoda, ze nebyva u nich zvykom mat zabookovany termin tak skoro... a ktoru dedinku to mas na mysli? :)
Odpovedať
no ja som rozmyslala nad Kaplnou bo tam teraz prerobili celkom pekne aj kulturny dom a vlastne kostol a kulturak je cez cestu. no ale po dlhsom rozhovore s priatelom sme sa rozhodli pre trnavu a hruby kostol aj ked som sa tam vobec nechcela vydavat bo nemam rada ked je tam nejaka svadba a hoc aky ludia sa tam pristavuju to by mi troska vadilo. ale co uz musim robit aj kompromisy. no zatial mame asi tak 70ludi a dufam ze sa nam to uz nebude zvysovat :-) tvoji pribuzny byvaju blizko dolnej stredy alebo ako to mas s ubytovanim, resp. s ich odchodom z hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
prave sme sa na fore "nasho datumu" bavili o svadbe v Hrubom kostole...ze preco sa tam vsetci idu sobasit...ked je v TT min. 8 dalsich kostolov :))) ja chodim do Hrubeho cely zivot...a aj som si myslela, ze tam budem mat svadbu, ale nejak zacinam premyslat...hlavne po tom, co mi na fare povedali, ze v Hrubom sa robia len 15minutove obrady, nie cela omsa...takze neviem... aj my mame zatial 70 ludi :))) plus este nejaki kamarati...zatial, co som ratala, mi to vyslo presne na stovecku :-D praaaveze, nikto nie je z D.Stredy :-D :-D :-D ale do Serede/D.Streda je hned vedla/je to kusocok...)15-20min. cesty, to je este unosne...a bude aspon trubiaci sprievod, o nom snivam uz od malicka :)))))))) cize ludi budeme vozit do TT a okolia...mozno nejaky mikrobus zabezpecime...este neviem presne...a ta restauracia je zaroven aj hotel, takze nejake izby urcite zaberieme...uz sme sa s tou vzdialenostou zmierili :-N
Odpovedať
15min???????????????? tak to si ma teda dost prekvapila!!!!!! prave som to povedala mojmu drahemu a ten je nadseny!!! ja som sa pre hruby kostol rozhodla hlavne preto lebo neni az tak v centre takze bude menej okupantov :-) wow 100ludi tak to teda bude velka svadba :-) tak ked je to aj hotel tak to mas super bo v Kaplne nic take nebolo aj ked viem ze to neni az tak daleko od Trnavy ale nevedela som si predstavit ze poviem hostom ze o 3 caka na nich autobus nech idu domov... to sa mi zdalo take blbe tak preto asi aj vyhrala trnava bo vsetci okrem babiek su z TT tak kazdy moze ist domov kedy chce len najst daku super restiku ktora mi bude vyhovovat
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, no bola som na niekolkych svadbach...aj tu v TT, aj dakde mimo TT...a vzdy ma viezli autom domov :)))) takze ci uz pojdem 10min, abo 20min...to sa uz da nejak prezit...a co to bolo mimo TT, boli tam proste 2 auta...a ludia sa dohodli, ze teraz pojdeme my...a potom my...a postupne sa vsetci odviezli... takze ste tou 15minutovou rychlovkou nadseni?? no tom som rada :-D my naopak chceme normalnu full version :)))) mame kamaratov, krori sa nam chystaju spievat...a cojaviemcoeste...takze by sme ich nechceli sklamat...a aj si chceme zavolat kamarata knaza...a este by nam povedal, ze na tych 15min sa mu ani neoplati prist :-D mne to prislo, akoby sme boli nejaky tovar na beziacom pase, jedny za druhymi...a sak...inym to vyhovuje, preco nie ;-) a k tym okupantom, hehe...no sak, mne asi nebudu vadit :-D jeeejda, sak budem vyparadena, tak nech si ma taku okukaju...bude zo mna na jeden den exhibicionistka :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som z tych 15 minut neni nadsena. tiez som mala prestavu o kamoske co by mi mala v kostole spievat a mat to tak kompletne sak to by mi babka nikdy neodpustila - to len moj drahy sa potesil ze to bude mat tak rychlo "z krku" :-) ako to tak vidim tak budem muset znova prehodnotit kde sa svadba bude konat bo fakt si ma s tym kostolom sokovala!!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ten obrad trvá v Hrubom aj s podpismi 20 minút a v pol hodinových intervaloch sa to tam strieda. Iba ak by ste chceli skrátenú verziu - sľub za vás číta kňaz a vy len odpovedáte, tak je za 15. Ak všsak zažiadate, tak vám urobia aj s omšou, ale nerobia to radi v takých rakventovaných termínoch ako je apríl, máj, jún, september. Sasi, 2 minúty od Romantiku máš kostol s fantastickým, mladým a pekným farárom. (po 28 rokoch je v Dolnej strede farár). Nepouvažuješ? JA som mu ľúbila, že mu budem robiť propagandu, lebo je naozaj veľmi milý a dobre reční. A navyše mi pomohol s komplikovanými papiermi. Na požiadanie vám v Trnave dovolia aj iný kostol - viem o Univerzitnom a sv. Annny.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...nooo, hej, netvarila sa panicka na fare nadsene, ked som povedala, ze my by sme radi celu omsu...ale potom povedala, ze to bude aj tak podla toho, ci za nami este niekto bude do Hrubeho zapisany...ak nie, dalo by sa s tym nieco robit ;-) Michala, mame kamarata knaza...tiez mlady, skvely clovek, mame ho velmi radi...kebyze ho nie je...urcite by som uvazovala...a co kostol sv.Helenky? o nom nevies nic? ja viem, je velmi malicky...ale peknyyyy :-N ja mam slabost pre taketo starucke malucke kostoliky... a sv. Anny uz je jedna kocka, co tam ma svadbu v moj den, ale este by sa dalo pichnut pred nu :-D ...a Univerzitny je mooooc obrovskyyyyyy...to mi kamoska povedala, ze by sa im tam zle spievalo:))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?