Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ja som v tejto teme nova, ale Trnavacka... :-) co sa tyka pani Siskovej ja som pocula, ze torty ma dost vysusene...no neviem. My sme mali na svadbe od Peta zo Zelenca a aj zakusky a vsetci si vychvalovali. Uplne nadherne kolaciky a torta bola vynikajuca. Ak ma niekto zaujem poslem kontakt. My sme vinko brali z spolku sv. Vojtecha, je to oproti Starej posty, vchod je tam cez branu a otvorene maju tusim do 3 poobede. Takze chodte sa pozriet. Maju velmi dobre vinko, vsetci si chvalili. :-)
Odpovedať
lomnicka, diky za info, o p. Matulovej viem, ze je super cukrarka, uz sme ju kontaktovali, no prave v tom termine ako mame svadbu ide na dovolenku, kt. ma uz zaplatenu, tak mame smolu.. zakusky budeme mat z cukrarne z Pezinka, budu to take minizakusky, nie klasicke velke, ale mensie, to kvôli tomu, aby si kazdy mohol dat kolko bude vladat a ochutnal z kazdeho, vsak to poznate, ked su velke, tak clovek moc nezvladne pojest.. vandabo, p. Siskova ma svoju stranku, staci ked si das www.monikinetorty.sk, a tam su aj fotky jej prac.. uz som aj s p. Siskovou volala, ze kolko stoja, povedala, ze ta kt. som si vybrala by ma vysla 7 tisic, co sa mi zda veru ze dost na tortu, ale je krasna tak mam dilemu... uk2000 - ak mas kontakt na toho chalana zo zelenca, tak sme s nim... ;-) aj ked som pocula ze uz ma plno na ten termin, no nemam to overene, tak rada by som mu zavolala.. inak babenky, dnes som bola pozerat tie boty, bola som v jednej obuvi za jednotou, mali tam rôzne biele topanky, vacsionou lodicky, no keby ste videli tie podpatky, brutalne vysoke a tenucke, vsak by som sa na tom a zabila, tak som nic nekupila, zajtra asi skocim do maxu, kamoska si kupila tam, tak uvidim...
Odpovedať
pehinka : Moc sa v cenach nevyznam, ale 7 tisic je asi dost. :-( Alebo nie???Ma este niekto nejake skusenosti???
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je veru...ako robi krasne, ale take pekne vie spravit aj Peto zo Zelenca aspon ja som s nim bola velmi spokojna mlady chalanisko a uplne super aj nam dal ochutnat ked sme u neho boli kontakty mate v IP babenky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky, aj nové nevesty. Akosi nestíham písať, iba úchytkom čítam. 7 tisíc za tortu je zderstvo. Torta sa platí od váhy a pravidlá sú také, že marcipánová je 280 - 350 Sk za kilo, orechová 180 - 220 Sk za kilo, plnková 150 - 180 Sk za kilo. NA € to ešte nemám prepočítané. Vypočítať si to teda viete. Iné je, ak k tomu platíte prenájom stojanov a figúrky. Niekde si za stojan účtujú cez tisícku a figúrky do troch stoviek. Ja mám oblúbenú cukrárku, ale to by bola zase reklama, je to na linčianskej v cukrárni U mamy. A sú najlacnejší v TT a najú rakúske komponenty, žiadne umelé talianske margaríny a rastlinné šľahačky. Prosím vás, bude to stretko, ktoré sme chceli mať pred tromi mesiacmi?????
Odpovedať
Ahoj Miška a kolektív. Ja by som chcela stretko. Tiež veľa nestíham lebo hľadáme dom. A ako sa má Katrin:-) Určite číta a nenapíše či sú už traja :-D :-D alebo nie :-D Dominika- ako sa ma dieťatko. Poslúcha? Určite áno. Napíš nám aj ty :-D Lomnička- ty žiješ?
Odpovedať
elanor- ešte si v Egypte? nelly3- ty sa ako máš? smejulienka - kde si? ljenocka- a ty? Ženské vydaté kde ste?
Odpovedať
@lucia a mozu byt aj nevydate? :-N =-) :-D lomnicka zije, len sa tu pomenej zapaja do debaty...zasla jej chut po tom, ako sa na nu osopili a vykonali dalsie "odvazne" kroky na jej pocest skryvajuc sa za nick a vyuzivajuc anonymitu internetu...pre nich ma oznacenie zbabelci...zarazilo ju najma to, ze sa do toho vlozili ludia, ktori ju "velmi dobre" poznaju... :-S ;-( |-| =-) 8-( :-( :-( :-( :-( :-( som z toho dost smutna...musim sa velmi premahat, aby som neradila, pomahala babulkam, ak sa na nieco pytaju...nuz, na tuto temu tolko, lebo sa tu rozpisem a nechcem, aby bolo zle nedobre...to naozaj nepotrebujem... ;-) takze, este raz..zijem..ale nestiham...musim sa ucit na skusky a nejde mi to..beeee :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( este mam dve...potrebovla by som sa zavriet do izby na dva dni a vychadzat len na veecko a na jedlo...lenze, ked tu je naokolo tolko aktivit... @michala torty - tusim je to aj od materialu, ktory pri peceni pouzivaju cukrari..ale v tom sa nevyznam...som hladal inak tu cukraren a ja som asi mantak, ale neviem ju najst..nasla som kadernictvo a este nieco, ale cukraren...eee... :-S stretko najsok az v juli... :-S :-| :-( @uk2000 daj nejaku fotku torty..som zvedava... ;-) @ljenocka vsetko najlepsie... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky - vydate a aj zatial nevydate... :-) tak my sme si to uzili presne pred tyzdnom v celej parade... akurat som bola u nasich pozriet video... :-) fotky zatial nemam, bo ich je vela a kamarat ich dava dokopy... vyhladzuje mi vrasky :-) ako sa naposledy vyjadril, ked sme spolu telefonovali. inak vela nestiham, v praci nam zmenili prac. dobu... dorabame co-to na domceku... hoc sme si povedali, ze aspon tento prvy tyzden po svadbe si dame pauzu :-) a vybehavam doklady :-) etse mi chyba poistenecka karticka a obc.preukaz... a to tak vybavujem mimo prac. doby, aby som nevymeskavala, co je dost narocne - nakolko tie uradne hod. ma kazdi ine... ;-) a zakuskov a toriet som objedena, hoc som ich k dnesnemu dnu zjedla celkovo len 4ks a jedne maly kusok zo svad.torty... zelam vsetkym prijemny vikend :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... hodila som sem par mojich amaterskych foto - den po svadbe... :-)
Odpovedať
Ahojte ženské :-D Neuveritelné :-D :-D :-D ja som sem dala foto po roku svadby :-D tak to som sa fakt premohla. Sú tam foto zo svadby na Slovensku a prvej vo Francúzsku.
Odpovedať
Ahojte baby, neviete mi prosim poradit, kde sa da kupit papier, na ktorz sa tlacia oznamka? Chcem vvytlacit menovky na stol a neviem, kde zohnat na to papier :-( lucia.viragova - krasne fotky, aj my sa chceme pofotit v Trnave. Kde ste mali hostinu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky luci - nie, uz sme domka. vcera sme sbsolvovali "exkurziu po celej rodine s darcekami a a prezentaciou fotiek a videii"
Odpovedať
baby, mam otazocku, kde ste sa davali malovat, boli ste spokojne, kolko ste platili..alebo ste sa licili sami..pisem bez otaznikov, nejako ich na priatelovom laptope neviem na klavesnici najst... :-D
Odpovedať
@pehinka prezrad prosim kde je ta obuva za jednotou, ja uz som taka cezpolna trnavacka uz niekolko rokov a nove obchody mi nejako unikaju. hladam prave vyssie topanocky, kedze som si zajednala satky, ktore su mi asi o sest cm dlhsie ako by mali byt tak sa potrebujem este viac zdvihnut..hoci neviem ako potom budem na tej svojej svadbe po par hodkach chodit:-) ale co uz ked tie satky boli uuuuzasne:-)
Odpovedať
@cerler gratulujem... :-) @elanor vitaj... :-) @lucia super foto...uz som pozabudala, kde ste mali hostinu a kto ti robil vyzdobu v kostole? inak tie chobotnicky a polievka a palmovy strom a ine njamky, tak by som si hned dala...parada...a vesela vyzdoba... :-) a zabudla by som...ste boli fešni... ;-) @pehinka aj ja na draheho laptope hladam... :-D velmi sa nemalujem...asi by som skusila naklusat k divadlu do parfumerie, v jednote na prizemi, alebo do mary kay...by som volila tieto tri moznosti..ale babulky mozno maju skusenost a poradia... :-) @zeltie obuv za jednotou by mohla byt ta, co je v pasazi, tusim sa vola europa...vylezies pred hlavny vchod jednoty a das sa do lava...prejdes popred jednotou, popri schodoch hore do jednoty, cez maly kusok parkoviska a je tam vchod do pasaze...neboj sa vliezt...je tam krasny dvor s lavicami a krbom...oproti totiz byvala restika a na dvore sa dalo sediet...tak to je asi ta obuv...alebo sa ,pehinka, mylim?
Odpovedať
ahojte babulky, neviete kam sa prestahovali "vyzdoby" z ulice zarnova? =-) este minuly tyzden tam boli :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka chodim tade sice kazdy den domov ale myslim, ze na dverach je iba telefon pre info :-(
Odpovedať
lomnicka vdaka:)
Odpovedať
ahoj zeltie, obchod za jednotou, to som myslela novootvorenu obuv MH shoes, oproti je panda / cinsky fastfood, ci co to je, tak tam mali pekne topanocky, len ako som spominala na dost vysokych podpatkoch..tak dufam, ze to najdes... lominicka ano aj tam je obuv, v pasazi europa, tam som bola, no ziadne svadobne topanky som tam nenasla.. :-|
Odpovedať
iiha, a citam ze tie vyzdoby na zarnovej uz nie su...alebo co..akurat som sa tam minuly tyzden chystala, co skrachovali alebo sa len prestahovali..neviete :-|
Odpovedať
@frnka boli sme autom a letmo som zahliadla, ze vzklad je prazdny a na dverach papier s t.c....ale vies, tazko citat, pisat, cumet na cestu naraz... @pehinka nie su...plagat este v pondelok visel, minuly tyzden tusim v stredu este aj vyklad bol, lebo som rano mrkala do tej novej predajne sendvicov vedla, kde bola volakedy chora vrana...takye netusim, ci zmenili miesto... a ked sme uz pri tom, tak aj v parnych kupeloch konci pozicovna spolocenskych siat - maju vypreaj, teda mali, ci este je, to neviem...a aj v malom rime uz nie sa... |-|
Odpovedať
@ak myslil na vyzdovy oproti figaru (neviem ci je to zarnova ulica) tak neskrachovali, len sa prestahovali do hotel inka a maju otvaracie hodiny tusim iba v utorok a stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mam pokazenu radost zo svadby. konkretne co sa obrucok tyka, objednali sme si tenke obrucky a navyse ja mam malu ruku,velkost prstena 51 a priatel 60.pri objednavke nam povedali,ze cena bude max. 9 500,-Sk co sa mi aj tak uz zdalo dost za male a tenke obrucky. no a teraz mi volala pani,ze uz prisli a cena je 10 700,-Sk. Uplne som znechutena. :-( Od coho vsetkeho sa odvija cena obrucky,pretoze mne sa to zda sialene vela... zato,ze mame svadbu,nas nemusia z koze zodrat.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka - tie vyzdoby su zrusene uz uplne na nete som sa docitala, ze z rodinnych dovodov...
Odpovedať
Profilova fotka
sunset a v ktorom zlatnictve ste si objednavali obrucky? No vacsinou sa cena odvija od gramaze, cize kolko je za gram zlata korun teda uz eur, a ci tam nemate nejake kamienky a ci su narocne na vyrobu alebo nie...ale divne, ze ked vam povedali taku cenu predtym a zrazu to vyhuplu o 1200 sk viac, za to si mohla mat kyticu no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
uk2000 ved prave, mala nam rovno povedat vyssiu sumu, takymto sposobom si prilakaju zakaznika mozno raz. je to necestne. Bola som v Edi Lux na namesti. Lutujem ze som nesla Jozefovi ako vacsina.
Odpovedať
@uk2000 a kde si to citala? dufam, ze sa mi podari zistit aspon kontakt...so znamou sme sa tam boli pozriet na vyzdoby, potom sa rozhodla, ze si tam objedna vyzdobu a tusim aj nejake vecicky, poziadali ma o pomoc a teraz toto..zatial ju nikto nekontaktoval, ze co a ako...tak zhanam aspon telefonne cislo... @sunset tak toto netusim ako funguje..ale ak to funguje ako pisala uk a ak tomu dobre rozumiem, tak je to ako pri objednavani lososa, ze kazdych 50g navyse tolko a tolko korun, tak to vas mali upozornit..je to neprofesionalne...
Odpovedať
ahojte babulky, tak tie vyzdoby ma teda nastvali.. :-S akurat som tam chcela ist buduci tyzden zajednat vyzdobu..teraz budem asi musiet ist do Hlohovca do Eleganzy, mate niektora s nimi skusenosti, ake su tam ceny za navleky a ostatne vecicky, neviete..a nahodou neviete este, ci v trnave alebo na okoli nie je este nejaka ina pozicovna vyzdob?... sunset, tak teeda, dnes sa mi stalo presne to iste, co tebe.. v edi luxe na namesti sme si zajednali obrucky, ja mam este o cislo mensi prsten ako ty a priatel ma asi ako ten tvoj, pani nam povedala, ze to vyjde dohromady 11 tisic, dnes mi volala, ze obrucky su uz na predajni, ze sa mozme zastavit a ze to vychadza 12 tis. 5OO skk.. ako je pravda, priatel chcel trosku hrubsiu, o 1mm a ja mam uplne tenku s kamienkom..mam taky pocit, ze aby ziskali klientov tak povedia nizsiu cenu.. zajtra si pre ne ideme, tak dufam ze budu aspon take ako nam ukazovala, do telefonu sa velice dusovala, ze su naozaj krasne, tak dufam ze ju tam zajtra nezabijem... ;-)
Odpovedať
no upresnim este, najprv povedala, ze stoja 12.8OO, ale ze nam ich daju za 12.5OO...chapete? tak vam potom napisem, ze ake su..chceli sme kombinaciu bieleho a zlteho zlata a ja teda s jednym kamienkom, priatel bez kamienka, proste klasiku, co bude pekna aj za 20 rokov..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?