Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • no tak teda uvidime, zajtra sa (teda dnes) chystame do TT tak asi zbehneme do toho ockova a aj k Jozefovi a nieco snad najdeme. iank nejake sikovne a cenovo rozumne kvetinarstvo neviete poradit? ja poznam jedine tak hadzimu, ale to skor len na oslavy a pohreby...

• ja si davam robit urcite kyticku v kvetinarstve na sidlisku druzba, robia tam krasne kytice, tak urcite tam, pondelok ju akurat idem zajednat aj manzelovi pierko..

• neviete, kolko taka kyticka stoji?

• Sponzor fóra
  • hej pehinka, aj mna by zaujimalo, kolko cca ta ta kyticka aj s pierkom vyjde...tiez uvazujem nad tym kvetinarstvom, mam ho tod kusok 🙂))
    ale pocula som dobre ohlasy aj na kvetinarstvo pred frantiskanskym kostolom a dakde na hlavnej ulici... viaze tam zaujimave kyticky chlapec...len mozno cenovo trosku vyssie...
    zeltie, no co ako ste dopadli?

• sasettka, zajtra mam dovolenku, tak okrem ineho sa chystam do toho kvetinarstva, tak dam potom vediet, kolko to vyjde...no az utorok, lebo vecer ideme na koncert mojch milovanych depeche mode.. 🙂

• ja som akurat v sobotu zajednala kyticku u Hadzimu. cena zalezi od kvetov, ja mam klasika z ruziciek a vyjde 50 eur.
    aj ja som pocula chvaly na jedneho chalana na hlavnej ulici.
    akurat rozmyslam nad farbou kyticky... ked mam saty biele a vyzdobu zlatu, tak moze byt kyticka biela? alebo skor smotanova? aby nesplyvala....hm

• nooo...aj ja zatim planujem taku klasicku z ruzi...mozno dacim obzvlastnenu...ale netreba to prehanat 😃 baby a co kozmeticka? uz ste zhanali dakoho, kto vas nalici? vobec netusim, ako sa pohybuju ceny za licenie...ale nebudem na tom setrit...sak je to asi len raz za zivot, co ma bude dakto iny sminkovat, tak nech to stoji za to 😃
    a kde je to kvetinarstvo u Hadzimu? a ta farba...no cistobiela na bielych satach naozaj nevynikne...a nebudes mat nieco okolo omotane? alebo listy po obvode? moze byt aj smotanovozlata 😉

pehinka, no co, ako bolo na DM? 😉

• sasettka, no nakoniec sme nasli veelmi pekne obrucky v ockove, z bieleho zlata jedna strana je matna, druha je leskla a ja som si tam este dala aj maly diamantik, nech to uz teda vypada, ved nenadarmo sa hovori ze diamonds are girls best friend🙂))))) ale hladali sme hlavne nieco jednoduche, klasice a nasli sme a povedali nam ze to bude stat spolu do 8500 korun, co ma velmi potesilo

pehinka aj vy ste tak zmokli na depeche ako my? ja som prisla domov a zmykala som od bundy cez nohavice, ponozky, vsetky tricka co som mala navrstvene na sebe, no proste vsetko🙂

• zeltie a nevies mi povedat, ci v tom ockove beru aj zlato ako protihodnotu? ze si prinesieme svoje stare retiazky a oni nam to odrataju z ceny? inak som rada, ze ste nasli...a aj ta cena...suprovaaaaa
    ...my sme boli uplne nahodou len tak pozriet do zlatnictva v jednote a som sa buchla do jednej obrucky 😃 strasne dobre vyzerala na ruke....len tam by nas tie obrucky asi nevysli zrovna najlacnejsie.... 😐

• sasettka posielam ti telefonne cislo aj www adresu do IP, skus tam zavolat je to priamo cislo na zlatnictvo v ockove a povedia ti ci to beru

• dikyyyy 😉

• ahojte baby...
    tak koncert bol perfektny, ozaj super...az teda na to pocasie zeltie..my sme zmokli komplet, lebo sme nemali prsiplaste, zmykali sme tiez komplet vsetko, aj spodne pradlo, dobre co? tak dufam, ze nebudem chora, lebo necitim sa veru bohvieako... 😞
    kyticku som si uz zajednala aj s pierkom, pani v kvetinarstve na druzbe hovorila, ze by mala vyjst 1200 max. 1500 skk.
    bude jednoducha gulata, kombinacia bielych a bledoruzovych ruzi a frezii..taka chutna, ja mam rada jednoduche veci, tak nechcela som nic komplikovane..
    sunset, urcite si nedavaj cisto bielu kyticku, lebo ti bude zanikat pri satoch, skus jemne nakombinovat s nejakou farbou..aj ja som chcela pôvodne cisto bielu, no nakoniec som sa rozhodla pre bielo-ruzovu kombinaciu, aj vyzdobu saly chcem bielo ruzovu...
    baby a co torty, mate uz zajednane? ja si asi budem davat robit v cukrarni na prednadrazi, cukraren laguna, no este som ju nebola zajednat..

• ahoj pehinka, dik za info 😉
    tortu, zakusky uz mame zajednane zo Zelenca, musim tam dakedy v lete zaniest stuhu, co chcem na ozdobu torty, mala by som ju uz asi kupit, kym to mam v hlave 🙂))) inak sme dobre spravili, ze sme sli zajednat skorej, uz boli nejake akcie na nas datum a nas zobrali ako poslednu objednavku...dufam, ze tie sladkosti aj budu stat za to 🙂)))

• sasettka, asi myslis toho chalana zo zelenca, ten vraj robi super torty aj zakusky, no na nas termin uz mal komplet plno...
    zakusky mame objednane z pezinka, len tu tortu este nemam, no mam uz aspon vytlacene tie co sa mi pacia, tak pôjdem uz len zajednat asi túto sobotu...
    v sobotu idem inak aj na skusku ucesu, tak som zvedava ako to dopadne, ci budem spokojna...
    a malovat sa chcem dat v parfumerii christy na frantiskanskej, tiez by som tam mala ist najprv na skusku, tak fakt netusim ze kedy, najskôr tiez asi v sobotu a rozmyslam, ze az na budúcu, to ideme kamaratom na svadbu, tak by som to hned tak spojila...

• nooo, ja som si dnes bola farbit vlasy u mojej svagrinky kadernicky...tak sme aspon pokecali o tom ucese 🙂)) na skusku pojdem asi tak 2-3 tyzdne pred, ved sa uvidi....a ty ides kam na uces?
    hmmm, isla som prednedavnom okolo tej parfumerie...tusim sa tam pojdem kuk, ze ako to tam na mna zaposobi 🙂)) bola som totizto v jednej kozmetike, ale nejaka ze ustretovost sa nekonala... 😐

inak vsetky doplnky na teba aj na zenicha mate? 🙂

• Sponzor fóra
  • viacmenej mame uz vsetko, len topanky este nie, ako drahy si kupi urcite hned, este nebol pozerat, ved s tym problem by nemal byt, no ja mam malu nohu a nemaju nic co by sa mi pacilo a ak sa mi paci, tak zase velke cisla...ty si si kde kupila botky? daj tip.. a ani popolnocne nemam, potrebujem cervene sandalky..
    ja chodim kadernicke uz cele roky p. Zwirzinovej a to kadernictvo je v byvalom sibamacu, je tam aj autoskola durinik..som spokojna s nou, aj kolegynky k nej zacali chodit a este jedna vyhoda, nie je draha.. 🙂

• na mna posobila ta pani v parfumerii christy fajn, bola ochotna, aj fotky prac mi ukazovala, tak urcite jej planujem volat a objednat sa k nej...

• ahojte babenky, my sme mali obrucky od Jozefa kuknite album su nadherne a zatial som velmi spokojna vysli cca 550 Eur...co sa tyka kvetinarky mala som kvety od Hadzima...nadmieru spokojna robili mi kyticu, pierko, a aj vankusik na obrucky a aj vyzdobu saly....pozrite fotky

• uk, ten tvoj prstienok je naaadherny, tiez som taky chcela, no nakoniec sme sa rozodla pre iny, nam este stale moju obrucku prerabaju, davala som ju zvacsovat, tak cakam kym zavolaju ze uz je hotova...

• jediny tip na pekne topanky ti mozem dat obuv sanchez na namesti...obehala som celu trnavu a nikde nist...zufala som nabehla tam a kooonecne sa postastilo, kupila som svadobne, aj popolnocky, predavacka sa mi tam venovala, len som povedala, co hladam a na tretikrat som si obula popolnocky, co mi sadli ako popoluske a nebolo o com 🙂)) a svadobne..tie som zbadala na policke a hned som vedela, ze su to ony 🙂) inak foto mam v albume 😉

kadernictvo som ani nevedela, ze tam je...a to ani nebyvam daleko a sem-tam idem tam do potravin 🙂)))

prstienky naozaj peknucke, kebyze si ich nedava robit moja kamoska, tiez ich zvazujem 🙂)) jaaaaj, ja fakt netusim, kde je to kvetinarstvo 😐

• sasettka myslis to kvetinarstvo Hadzima? Ak myslis to, tak to je na Studentskej ulici, vedla je papiernictvo a senk Saigon..neviem ci sa to este stale tak vola a aj blizko je Svadobny salon...je to ta dvojprudova ulica co ju deli stromova alej 🙂 ak pojdes smerom od mesta tak je to po lavej strane

• pehinka, dakujem 🙂 tu v UK mi ho vsetci obdivuju 🙂

• dakujeeeeem, stacilo dat ulicu, ale bolo to zlate, cely ten opis 😃 chodim dost casto po studentskej, ale nikdy som si nevsimla, ako sa to kvetinarstvo vola 😬 a vysla ta cenovo ta tvoja kyticka cca na kolko?

• ahojte, to som netusila ze v hadzimovi vedia robit aj pekne svadobne kyticky, zatial som odtial nic nevidela, iba take klasicke bezne kyticky. inak v blave sa tie ceny pohybuju za taku vacsiu kyticku okolo 3000 sk, mensia tak 2000 sk, skoro sa mi oci prekotili ked som to pocula.....ale co ked budem prave kyticku potrebovat hned o desiatej rano v blave, kedze sa tu budeme fotit. nepoznate silnou nahodou nejake sikovne kvetinarstvo aj v BA kde robia kyticky za hlavne rozumnu cenu?

• ahojte dievcence...
    som tak vcera dumala, ze hadam by som si mala zhanat aj kadernika pre tu moju malu slecnu druzicku, aby ju pekne ucesali...neviete, kto vie pekne cesat dievcata? a neviete mi povedat, kolko sa za ucesanie - vytvorenie ucesu - plati...ucesala by som ju aj sama, ale to by bolo akurat tak nakulmovanie vlasov a chcela by som, aby mala pekny uces...dakujem za kazdu radu... 🙂

• AHoj lomnička,

na sídlisku Podjavorinskej, salón Vivien. Slušné ceny, skvelá práca. Inak - je to pani Erentová.

• @michala
    to je pri futbalovom stadione? teda cez cestu niekde medzi domcekami?

• ahoj lomnicka, bola jedna sikovna kadernicka na studentskej hned pri tej velkej krizovatke (kedysi davno tam bol detsky zubar a robili tam strojceky este za tazkeho socializmu🙂 a tam je take male kadernictvo, sestra tam chodila dat cesat nase male dievky a celkom pekne vycesane fesandy odtial chodili🙂 je to hned ako je zastavka autobusu a novinovy stanok, tak hned za tym stankom (oproti na druhej strane je krcma saris a cukraren)

• diky sasettka, ja som v tej obuvi na namesti uz pred casom bola, no nic ma tam neoslovilo, velmi spicate sa mi zdali tie topanocky a dost nizke opatky, no asi tam skocim este raz, pre istotu...mozno nieco vyberiem..

• nooo...vtedy im tam akuratne prisiel novy tovar, tak som mala dokonca aj na vyber 🙂)) a praveze ja som vsade videla len vysoke opatky...ale spicate, to mas pravdu....no drzim palce, nech na nejake poriadne natrafis 😉 inak videla som pekne topky v salonoch...len by vysli skoro 2x viac, ako v normalnych obchodoch...

ja kadernicku neporadim 😞 ja sa zastrihavam doma sama 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    Eleganciu a štýl to všetko Vaša svadba musí mať. Banketová sála KONGRES HOTELA ROCA Košice je pripravená vyhovieť Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov