Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 ahoj - ohľadne svadobných pohárov - pokiaľ nechceš vyslovene svadobné - stačí klasika - moji známi to riešili tak - že si kúpili klasické (6pohárov - 9 EUR tuším) a dali si ich vygravírovať - (cena cca 3eur / pohár podľa náročnosti grafiky) (pozri môj fotoblog), prípadne napíš do IP. Keďže my to máme už za 53 dní - už musím vymyslieť niečo aj pre nás - asi pôjdeme rovnakou cestou. Už sa teším kedy budem môcť do fotoblogu pridať naše
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 my sme si preto dali svadbu v piešťanoch - že v TT sme nevedeli prísť na to pravé orechové čo sa sály týka
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 už si zohnala? aj ja by som potrebovala
Odpovedať
Profilova fotka
@beybo1 ahoj, a nevies kde v tt sa daju vygravirovat pohare?
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 poslala som ti správu cez IP
Odpovedať
Profilova fotka
kočky - trnaváčky - viete poradiť nejakú dobrú vizážistku na svadobné líčenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@beybo1 dakujeeeeeeeeeem
Odpovedať
@beybo1 mozes aj mne prosim poslat, kde sa daju gravirovat pohare? diky
Odpovedať
@beybo1 ahoj prosím do ip kontakt na gravirovanie poharov, moc mi to pomôže dík. pa
Odpovedať
@beybo1 este nie :( furt to odkladam, bo mame vela roboty v praci. Ale uz sa do toho musim pustit :) Ak o niekom dobrom vies, prosim daj mi vediet:) Sak sa uz za 2 mesiace berieme :):):) hahahah Dakujeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 poslala som
Odpovedať
Profilova fotka
@bailalea máš to v IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz ma niekto skusenosti z koozmet.salonom v hotely INKA DANKA KRUTEKOVA ? aj licia na svadby??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 salon je fajn - ako kozmetika, maju celkom siroku ponuku osetreni a produktov, o liceni som v tom salone nepocula, ale najlepsie bude si tam zavolat a spytat sa, ci to vobec ponukaju...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, nepočuli ste náhodou niektorá o veľkosklade, v ktorom majú veľký výber servítok? mal by vraj byť niekde na trstínskej ceste, tam kde bola kedysi Vitana? poprípade, kde by som v Trnave našla veľký výber servítok?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky hamca,odporucam ti vybehnut do Jednoty V TT na druhe poschodie a tam mas obchod s roznymi dekorativnymi vecami ohladom svadby a ma tam aj velky vyber servitkou.lacnejsie ta vyde aj tak ak si ich objednas cez net:tam na trstinskej maju servitky,ale skor jednofarebne a svadobne nemavaju :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@marus142 to je ten velkoobchod s tymi obalovymi materialmi a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka ano markbal
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca so servítkami mám aj ja problém - potrebujem cyklámenové a pozerajú na mňa ako na puka - bledoružové a biele už mám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky chcem sa spytat tie co mate svoje saty, kde si ich budete davat pred svadbou cistit a zehlit?
Odpovedať
Ahojte baby čítam tu stále o servítkoch a výzdobe , to si všetko zabezpečujete vy ? Ja to vôbec neriešim veď mi to urobia v reštike kde mám svadbu, alebo si to mám ísť preveriť, na všetkom sme sa dohodli , normálne mi naháňate strach.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrinka333 zalezi ako si sa dohodla v restike - niektore si vyzdobu riesia same... ja som sa dohodla tiez v hotely kde sme mali posedenie na vyzdobe, presnom druhu servitkov a tak... a mali sme to v cene ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
sesternica mala minulý rok výzdobu od jednej trnavskej agenúry, hovorila, že ju to vyšlo veľmi lacno už si nepamätám, majú tam aj nejaké akcie teraz som pozerala môžem poslať link do ip beybo1 a majú aj cyklamenové servítky
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby mohli by ste mi poradit kde by som zohnala svadobne saty pre takove silnejsie zeny?dakujem uz vopred som z Trnavy ale bola som predtym dost v zahranici takze neviem ani kde co je v Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka
@emili42 ahoj... ja som "bola" tiez z Trnavy a som teda hodne silna.... ja ked som sa vydavala pred 4 rokmi, tak v TT som saty nezohnala... mne bolo treba velkost cca 46 a len v jedinom salone mali tu velkost, ale aj to take starsie zozltnute saty... hold neviest s takou velkostou asi nebyva vela :-(... ale nasla som paradny salon v Galante, salon Mercedes.... tak mali saty vo vsetkych velkostiach.... lebo vlastne vsetky saty maju velke a su na snurovacku.... ked je nevesta chudsia, lahko jej ich zuzia, pripadne sa stiahnu snurovackou..... a pre silnejsie saty padnu ako uliate ;-)... .vrelo ti ten salon odporucam.... Galanta nie je daleko a aj ceny tam mali super... mna vtedy vysli saty na 3500 Sk ;-) ... a vyber maju hodne velky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za radu nasla som aj v Skalici salon maju tam saty az do velkosti 52 tak snad sa mi tam nejake budu lubit to je tak ja som dost narocna co sa tyka oblecenia ale myslim si ze nie som jedina.-)))) a to este ani neviem ake budem mat saty po pol noci nemam ani predstavu ze aky styl snad to do oktobra stihnem vsetko....este raz dakujem
Odpovedať
@slavik Ahoj, moja budúca svokra objednáva od Zvolenského zákusky, ale mne osobne nechutia, sú moc obyčajné a tá p. Sisková má vraj také umelé a mastné.tak neviem.
Odpovedať
@murinko60 Ahoj, ak ešte nemáš vybratú sálu na hostinu, tak odporúčam Hotel Impiq. Ja som bola tiež na začiatku zúfalá, ale narazila som tam na super prístup, výjdu ti v ústrety vo všetkom. Doteraz sa moc nešpecializovali na takéto druhy akcií, tak preto niesú týmto veľmi známy. Ak chceš pošlem ti foto. Cena je tiež výborná.Ja som sa stretla v TT inak s otrasným prístupom, vôbec si nevážia zákazníka, umelo navýšené ceny atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi27712 Ja som nakoniec od Zvolenského objednala zákusky. Ale len rezy a rolády + laskonky a kokosky. Suché si napečieme doma. Priateľ zákusky koštoval a veľmi mu chutili. Tak neviem, ja ich jesť nebudem plnkové nemám rada. A neviem čo myslíš pod pojmom moc obyčajné? Mne prišli ako normálne svadobné zákusky :-) Po svadbe dám vedieť ako chutili hosťom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?