Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • @kacenka_1 ahojky. my chystáme svadbu v Pemine v septembri.

• @smejlicka  Ahoj... prosim a kolko vas bude? nevies mi povedat aj nejaku orientacnu cenu?

• Ahojky tak plánuje cca 74 ľudí ale to neni ešte na 100% isté, uvidíme či všetci prídu alebo nie 🙂. Cena za osobu je 27€. Výzdobu spravia oni, len treba si priniesť štóly, sviečky, servítky a dekoráciu. Hudbu nám tiež ponúkli, tak sme od nich zobrali 230 €.

• Sponzor fóra
  • @smejlicka Ďakujem ti... aj my budeme mať tak nejak ľudí čo sme rátali...

• @kacenka_1  neni zaco 🙂 treba si pomahat

• @smejlicka  teraz mam marodku, ale ked mi skonci, budeme musiet pobehat saly...pojdeme aj do modranky.... kolko dopredu si si tam objednavala salu?

• moj kamarat mal svadbu v pemine a boli veeeelmi spokojny 🙂 aj my nad tym uvazujeme a este nad club cube 🙂 aj na to som pocula chvalu...a ceny su podobne 🙂

• ja som si tam zavolala či majú voľný termín..a potom sme sa už len dohodli na stretku 🙂

• @kacenka_1  asi pred mesiacom som tam volala

• @smejlicka  hej? ja som myslela že to tam majú plnšie... no aj tak tam pôjdem kuk

• neviete kde sa dá zohnať Krémový oblek? V Trnave nic nemaju

• ja som práve dnes videla krémový oblek v Bratislave svadobný salon St. Valentino ale to je asi len na požičanie

• @karolina_123  može byt aj na požičanie pozrem to diki

• Ahojte. Kde robia fakt pekné aj kvalitné gélové nechty v TT? dakujem

• Sponzor fóra
  • @katuska111  ja chodím na jeruzalemskú , tam kde je aj kaderníctvo a kozmetika je tam nechtárka Danka a robí veľmi dobre a hlavne kvalitne .

• ahojte, viete mi, prosim, poradit v Trnave krajcirku, ktora by mi usila svad. saty? Najlepsie ak mate osobnu skusenost? Dakujem

• Ahojte, poradte nejakého dobrého osvedčeného starejšieho na svadbu do TT🙂 vdaka pekne🙂

• @margareta1379  môžem ti doporučiť Horeckú Moniku, Kollárová 21, trnava
    šila mi jedny spoločenské šaty a teraz mi šije popolnočky. Som sňou veľmi spokojná
    je to šikovná krajčírka. Jej kolegyňa zas šije oblek môjmu drahému 😃

• @veronikavb  super, nasla som. dakujem velmi pekne. nemas nahodou foto tych siat, aky bol vysledok?

• dám ich do albumu prípravy

• ak sa môžem opýtať kam sa idete fotiť?

• my sa ideme fotiť na Smolenický zámok, jeho okolie a potom by sme chceli ešte nejaké fotky pri hradbách.

• čaute nevestičky, má niekto z vás skúsenosti s fotografom Petrom Cagalom z TT? dakujem za všetky odpovede

• @beba1985  toho nepoznám, ale my sme mali digital studio a fotky aj Fotenie bolo super 😉

• ahojte, viete mi poradiť, kde zoženiem svadobné topánky v TT? myslím, nejaké predajne, kde majú väčší výber a hlavne chcem pohodlné topánky 😃 vďaka

• naozej nie... v žiadnej normalnej som nič nevidela... jedine u takých "tých lacných" ale neviem či to zrovna je to pravé....

• @katuska111
    @kacenka_1 baby skuste v Maxe v obuvi Altero na 1.poschodi.tak tam maju svadobne topanky, viac druhov.aj biele aj smotanove 😉

• @petuska86  Ja mám z altera už pár topánok a som s nimi maximálne spokojná. V auguste chystáme svadbu a aj keď som tam už dlhšie nebola, altero beriem ako obuv, kde si topánky na svadbu určite kúpim.

• Ahojte, neviete kde by som zohnala kvetinovu pergolu (slávobránu) a nejaky menší svadobny altanok, budeme mat svad. obrad vonku 🙂 Dakujeeem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Trnava
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov