Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • @kacenka_1 ahojky. my chystáme svadbu v Pemine v septembri.

• @smejlicka  Ahoj... prosim a kolko vas bude? nevies mi povedat aj nejaku orientacnu cenu?

• Ahojky tak plánuje cca 74 ľudí ale to neni ešte na 100% isté, uvidíme či všetci prídu alebo nie 🙂. Cena za osobu je 27€. Výzdobu spravia oni, len treba si priniesť štóly, sviečky, servítky a dekoráciu. Hudbu nám tiež ponúkli, tak sme od nich zobrali 230 €.

• Sponzor fóra
  • @smejlicka Ďakujem ti... aj my budeme mať tak nejak ľudí čo sme rátali...

• @kacenka_1  neni zaco 🙂 treba si pomahat

• @smejlicka  teraz mam marodku, ale ked mi skonci, budeme musiet pobehat saly...pojdeme aj do modranky.... kolko dopredu si si tam objednavala salu?

• moj kamarat mal svadbu v pemine a boli veeeelmi spokojny 🙂 aj my nad tym uvazujeme a este nad club cube 🙂 aj na to som pocula chvalu...a ceny su podobne 🙂

• ja som si tam zavolala či majú voľný termín..a potom sme sa už len dohodli na stretku 🙂

• @kacenka_1  asi pred mesiacom som tam volala

• @smejlicka  hej? ja som myslela že to tam majú plnšie... no aj tak tam pôjdem kuk

• neviete kde sa dá zohnať Krémový oblek? V Trnave nic nemaju

• ja som práve dnes videla krémový oblek v Bratislave svadobný salon St. Valentino ale to je asi len na požičanie

• @karolina_123  može byt aj na požičanie pozrem to diki

• Ahojte. Kde robia fakt pekné aj kvalitné gélové nechty v TT? dakujem

• Sponzor fóra
  • @katuska111  ja chodím na jeruzalemskú , tam kde je aj kaderníctvo a kozmetika je tam nechtárka Danka a robí veľmi dobre a hlavne kvalitne .

• ahojte, viete mi, prosim, poradit v Trnave krajcirku, ktora by mi usila svad. saty? Najlepsie ak mate osobnu skusenost? Dakujem

• Ahojte, poradte nejakého dobrého osvedčeného starejšieho na svadbu do TT🙂 vdaka pekne🙂

• @margareta1379  môžem ti doporučiť Horeckú Moniku, Kollárová 21, trnava
    šila mi jedny spoločenské šaty a teraz mi šije popolnočky. Som sňou veľmi spokojná
    je to šikovná krajčírka. Jej kolegyňa zas šije oblek môjmu drahému 😃

• @veronikavb  super, nasla som. dakujem velmi pekne. nemas nahodou foto tych siat, aky bol vysledok?

• dám ich do albumu prípravy

• ak sa môžem opýtať kam sa idete fotiť?

• my sa ideme fotiť na Smolenický zámok, jeho okolie a potom by sme chceli ešte nejaké fotky pri hradbách.

• čaute nevestičky, má niekto z vás skúsenosti s fotografom Petrom Cagalom z TT? dakujem za všetky odpovede

• @beba1985  toho nepoznám, ale my sme mali digital studio a fotky aj Fotenie bolo super 😉

• ahojte, viete mi poradiť, kde zoženiem svadobné topánky v TT? myslím, nejaké predajne, kde majú väčší výber a hlavne chcem pohodlné topánky 😃 vďaka

• naozej nie... v žiadnej normalnej som nič nevidela... jedine u takých "tých lacných" ale neviem či to zrovna je to pravé....

• @katuska111
    @kacenka_1 baby skuste v Maxe v obuvi Altero na 1.poschodi.tak tam maju svadobne topanky, viac druhov.aj biele aj smotanove 😉

• @petuska86  Ja mám z altera už pár topánok a som s nimi maximálne spokojná. V auguste chystáme svadbu a aj keď som tam už dlhšie nebola, altero beriem ako obuv, kde si topánky na svadbu určite kúpim.

• Ahojte, neviete kde by som zohnala kvetinovu pergolu (slávobránu) a nejaky menší svadobny altanok, budeme mat svad. obrad vonku 🙂 Dakujeeem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.