Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • @katuska111 , @kacenka_1 mne sa tiež nic nepačilo a hlavne ma všetky tlačili ale v nejakej teme tu som sa dočitala že v Blave urobia aj na mieru. Vola sa to farebna nevesta a su tam topanky od 40 do 70 EUR ale mozte si ich vyskladať podla seba - aký opatok, aký tvar, aký materiál, velkost vykrojenia atd..........a za tri týždne su hotove paráda

• Dievcata z Trnavy,
    tie ktore si myslia, ze poznaju vela, vela ludi z TT, prosim Vas, napiste mi IP.

• Babule, poznate nejaku naozaj dobru krajcirku z Trnavy a okolia?? Dakujem 😉

• Sponzor fóra
  • dievcata, viete tu odporucit nejaku dobru nechtarku? co vie aj poradit a jej praca jej kvalitna?

• @veronikavb  aj my ideme na smolenicky zamok kedy ste sa objednali? o kolkej?

• @gumo  ahoj my sme sa tam boli pýtať ešte minulý rok, nakoniec sme sa rozhodli, že ideme do skanzenu v nitre

• @gumo  aj ked stále máme zámok v rezerve ak by pršalo, ako vnútorné priestory 🙂
    a fotiť sa budeme v piatok 27.7. a vy?

• @veronikavb
    @veronikavb aha my ideme v sobotu v den svadby

• Ahojte vie mi nikto poradit miesto pre 30 ludi kde by mi zorganizovali aj sobas pod holym nebom kedze uvazujem svadbu doma pod holym nebom, ale bojim sa , ze pocasie nevyjde podla mojich predstav. Tak pre istotu hladam miesto , ktore ked ma oslovi tak by sme si ho zarezervovali. To miesto by malo byt v okoli Trnavy okrem Dolnej krupej

• Ahojte nevestičky,
    elmily80
    skús Phoenix, je tam vonku terasa, ktorá je krytá, samozrejme vysunutý bar a všetko čo je treba na oslavu, majú krásnu záhradu 🙂 V prípade, že by ste potrebovali naše služby, alebo rady, sme Vám k dispozícii 🙂 🙂 Agentúra Výzdoby.sk

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @emily80  Ja som bola na jednom v Jasl. Bohuniciach, v kastieli, myslim, ze je to vhodne pre mensiu skupinu ludi 🙂

• Ahojte nevestičky,
    je tu niekto, kto mal svadbu na Tulipáne? Aké máte skúsenosti? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte my chystame svadbu buduci rok zatial este ziadne plany zrejme az v druhej polovicke roka - nad cim sa treba pomaly zamyslat? najskor sala a potom kostol, fotograf, DJ-, saty atd?

• Ženušky prosím o pomoc. Viete niečo o fotení v cukrovare alebo v nejakej podobnej budove v Trnave??? Snažíme sa zohnať nejaký priestor.. Ďakujem vopred za info 🙂

• Ešte chvíľku budem otravovať. Riešite aj solárko pred svadbou? A keď áno viete mi poradiť nejaké dobré po prípade aj s cenníkom permanentiek??? Dikičko 🙂

• ahojte baby, chcem sa spytat ci nemate nejaky dobry tip na kadernicku +vizazistku v jednej osobe v Trnave alebo okoli.dakujem

• @mima0105  ahoj sestra si kupila od Loreal samoopalovaci sprej a ma nadhernu kozu z neho, ale ze na moju svadbu si kupi radsej samoopalovaci krem ten isty ze to sa lepsie nanasa, tak aj ja to vyskusam.

• @kikinka1988

Dajujem za typ 🙂 ja som sa teraz trosicku opalila na slniecku ale tym samoopalovacim kremom sa doladim 🙂

• @mima0105  rado sa stalo 🙂

• @sedmokraska1 ja mam sympaticku babu-je tu aj medzi PRO - vanda pigments.sice je z BA ale v pohode pride a poplatok za dopravu nie je si myslim vobec vysoky 🙂

• Ahojte viete aky je v sucasnosti v Univerzitnom kostole? Robia sa tam svadby?

• Kto ma 13.9.2014 svadbu v hrubom kostole?

• @ivuliak22  my máme 13.9. v hrubom kostole svadbu ... sme hned prvi, cize o 14tej ... vy mate kedy?

• @ivuliak22  svadby sa teraz tu nekonajú z dôvodu rekonštrukcie. Ani na výnimku

• My o 16 hod. ako budes riesit vyzdobu? Zevraj tam skoro ziadna nebude...

• my sme sa snazili vybavit v univerzitnom a nedalo sa ani pri znamostiach , tak mame v hrubom 🙂 16.8. o 16.00 je tu niekto este 16.8.?? 🙂 🙂

• @ivuliak22  to by aj mna zajuimalo aka vyzdoba ja som sa tam bola pozerat a nic moc ani stolicky navlecene , len par masli na laviciach to je vsetko, a kedze pred nami aj po nas je obrad nemam cas vyzdobovat ani nikto iny

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂