Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nacali sme stranu cislo 100 🙂 oslavujemeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

• noo tak to je super.....🙂 tak strieľajme šampáňo 🙂

• ja tiež môžem. a dzuli - takže tá káva bude u teba?

• Sponzor fóra
  • noo ak súhlasite 😉...veď som vás pozvala medzisviatkami..ale akosi to nevyšlo.. 😐

• oki, tak vo stvrtok...a kde to byvas? 🤔 mozno ta nejako najdeme 🙂

• ako vchádzate na mier, tak hneď prvý činžiak a prvý vchod pri hornáde 😉 .... priezvisko CVENGROŠ

• to je kolkoposchodovy? teraz si to neviem predstavit ako to tam je...ked ides od Metropolu odbocis doprava a vas cinziak je prvy na pravej strane? oproti tomu obchodnemu domu?

• je to osmička... áno presne tak 😉...veď keď nebudete vedieť, tak prezvoníte a ja vás budem navigovať 😉

• fajn, tak vo štvrtok. nejako to určite nájdeme 😉

• ahaa, uz viem, dobre, tak sa tesim 🙂

• aj ja sa veľmi teším... 🙂

• aj ja 😎

• aj ja chcem ist na kavuuuuuuuuuuuu 😞

• dobreeee ranko 😃

• dobré ránko... tak zasa tu máme krásny slnečný deň...len keby bolo aj tak teplo... 😐

• Sponzor fóra
  • ahojte babulky, ako sa mate? mne doteraz nesiel pocitac 😞 ale uz som tu 🙂

• ahojteeeee 😉

• Ahojte, aj Vam sa tak "chce" pracovat ako mne?

• mne to tu akosi nechcelo ísť..ale už to je asi OK....

simasi.. presne tak..mám takú chuť ako ty 😉...

• ja som mala doteraz kopec prace,ale teraz je to ok...mohlo by to takto uz ostat 🙂

a mne sa nechcelo hlavne z postele...na vstavanie si nikdy nezvyknem 😞

• noo s tým vstávaním to je niekedy horor..ako sa musíme s manželíkom vzájomne ťahať z postele.... 😴 😛

• ja neznášam najviac na svete skoré ranné vstávanie 😛 😒 😦
    a tiež dúfam, že po tých sviatkoch sa to tu už trocha ukľudní.

• a čo ste vlastne dostali na Vianoce pod stromček?

• SIMASIIIIIIIIIIIII ajoooooooooojky lenivcek 🙂 no to je tazko prvy den po takej dlhej dobe 🙂
    LIVI ja som toho dostala tolko, ze mam pocit, ze to boli darceky aj na 5 rokov dopredu a ty ?

• ja som bola tiež spokojná - väčšinou to boli veci na oblečenie, ktoré som si sama vybrala a svokra mi dala také ružové papuče a súpravu tielko a nohavičky ( s motívom kravy 😃 )a tiež sme od nej dostali krásnu sadu príborov. od švagrinej sme dostali sviečku 🤔

• Ahoj Ivinka, vystihla si ma uplne presne!
    Ale tesi ma, ze tento tyzden je taky kraaatky! a ako tak pozeram do velkej noci uz tych volnych dni nebude vela 😒 tak si to uzime teraz! 😃
    a darceky? cdcka, super velikansky dvojpaplon a vankuse, obrusy, utierky, prestierania, krasne salky (od babky, samozrejme, ze som si ich zabudla v snv), sal, parfemiky, hmmm papuce samozrejme, a brasko si to ulahcil, dal mi poukazky, nech si nieco kupim sama, klasika 😒
    v sobotu ideme k "svokrovi" a tam nas cakaju dalsie darceky, jupiii 😃 zboznujem darceky!

• takže ako tak pozerám tak ste pekne počúvali celý rok 😉...a my asi tiež...dostali sme od svokry..poháre na víno a šampus, puzzle s motívom bábätka..😉...od švagríka sadu šálok, a ešte koberček..a ručný mixér s prísluš... a naši nam dali peniažky..takže ešte sa chystáme na povianočné výpredaje 😃

• spisiacky posluchali 🙂 ako med 🙂

• simasi ta perinka je super, aj my taku mame 😃, akurat ze neviem na nu zohnat pekne obliecky 😞

• my sme po svadbe dostali od svokry také dvojité paplóny - dajú sa odopnúť a používať samostatne, alebo sa pripne druhá časť keď je chladnejšie a je z neho hrubší paplón. super vec 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov