Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • neboj livi vsetko najdeme 😃

• 😃 😎

• panecku videli ste stranku victorias secret? predavaju spodne pradlo, no vsetky tie prekrasne kosielky co tu maju diavcata su odtial...no uuuzas!!!

• Sponzor fóra
  • LIENKA videli aj skusali... mam take doma 🙂 dostala som pod stromcek od buducej svagrinocky 🙂

• dobre ranko, mne sa teda poriadne tazko vstavalo...

ivinka a svagrinka to mala odkial,hmmm? mas ty ale dobru svagrinku 😉 pardon, budes mat 🙂

• ahojte, tak konečne piatok 🙂 ale by som spala, keď som videla drahého ako si sladko spinká 😴

• dobré ránko prajem.... nooo baby aj mne sa ťažko vstávalo..aj sme trochu prispali 😒

• mne sa nielen tazko vstavalo, ale aj zaspavalo

• baby, vonku snežííííí 🙂 mohlo by aj viac snehu napadať.

• kde sneziiii 🤔 , alebo uz prestalo?

• už prestalo 😞

• Ahojte baby, tak uz sa mu domov nasiel. hmm u nas! 🙂
    Aj ked do casu kym sa prestahujeme, bude u draheho maminy (oni maju 2 psikov, a na tohto zareagovali dobre, uz su kamarati)
    Tak sme si ho oblubili, ze sme sa vcera, ked sme jej ho dali citili, akoby sme dali vlastne dieta na adopciu 😬 Najlepsie reaguje na meno Viky, tak mu uz prischlo. Urcite ho nejaky blbec priviezol v aute a vyhodil ho pri tej lekarni, ale sme si isty ze to bol osud.
    Obaja s drahym sme trosku chorlavi, tak sme sli do lekarne, ale bolo tam strasne vela ludi, tak sme sli domov a po ceste sme sa zastavili prave v tejto lekarni a on tam smutne cakal - prave na nas! Vzdy sme chceli psika, ale az do domu, lebo v byte by musel byt stale sam, a asi pred tyzdnom sme sa bavili, ze ani tieto vianoce nam jezisko nepriniesol havinka... tak teda priniesol, len trosku neskor.
    Neviete si predstavit aka som stastna. 😉

• tak to sa tesim, ze bude psik v dobrych rukach 😉 a ze nasiel domov ...

• Dala som si jeho fotku do albumu, ale len na cas, aby som vam ho ukazala 😃

• jeeej ma biele labky ako papucky, vyzera roztomilo, ale trosku vystrasene chudacik, este asi nevie co sa s nim vlastne deje

• Sponzor fóra
  • no to je super simasi, teším sa s vami 🙂 dúfam, že aj my budeme mať čoskoro psíka, len tiež ho nechceme chudáka nechávať celé dni samého doma 🤔 takže to najprv budeme musieť nejako vymyslieť.

• fotili sme ho hned ked sme ho doniesli domov, teraz uz je v poriadku, dnes rano prvy krat od radosti aj zastekal 😃 ... uz sme sa bali, ze to nevie 😒 hmm neviem si predstavit, ze by sa teraz ozval jeho majitel 😕

• LIENKA svagrinka buduca zije v UK
    SIMASI to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ze ste si ho nechali !!! 🙂

• simasi..havino je krásny... 😃 😃

• lienka, livi...volala som do tej športovej haly, a nevedela mi o tom nič povedať...ale vravela že to zistí ešte dnes do 16 hod..tak potom tam ešte brnknem 😉

• oki, to som teda zvedava 🙂

• dobre, daj vedieť 😉

• baby co mate v plane na vikendik ???

• ja upratovanie a sťahovanie, včera som si balila veci do PP a cez víkend mám dobrú zábavu - musím im nájsť miesto a je ich teda dosť, ach jaj..ale sa mi nechce..ale aj sa teším 🙂

• a už o chvíľku idem domov, tak sa majte pekne a príjemný vídend 😉

• aj ja ficim domkov, stacilo na dnesok, tak paaaaa baby, krasny vikend prajem

• Dobre ranko!!! 🙂
    livi ako dopadlo stahovanie? a co to nase cvicenie, dzula zistila si nieco?

• DOBRE RANKO ako ste vikendovali?

• Ahojte baby! VSETKYM VAM A VASIM POLOVICKAM PRAJEM VSETKO DOBRE V NOVOM ROKU, NECH SA VAM SPLNIA AJ TIE NAJTAJNEJSIE PRIANIA A NECH SA VAM DARI V SUKROMNOM AJ PRACOVNOM ZIVOTE!!!

• TINKAAAAAAAAAAAAAAA no ahoj flakacka 🙂))) ako sa ti dovolenkovalo ? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov