Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • neboj livi vsetko najdeme 😃

• 😃 😎

• panecku videli ste stranku victorias secret? predavaju spodne pradlo, no vsetky tie prekrasne kosielky co tu maju diavcata su odtial...no uuuzas!!!

• Sponzor fóra
  • LIENKA videli aj skusali... mam take doma 🙂 dostala som pod stromcek od buducej svagrinocky 🙂

• dobre ranko, mne sa teda poriadne tazko vstavalo...

ivinka a svagrinka to mala odkial,hmmm? mas ty ale dobru svagrinku 😉 pardon, budes mat 🙂

• ahojte, tak konečne piatok 🙂 ale by som spala, keď som videla drahého ako si sladko spinká 😴

• dobré ránko prajem.... nooo baby aj mne sa ťažko vstávalo..aj sme trochu prispali 😒

• mne sa nielen tazko vstavalo, ale aj zaspavalo

• baby, vonku snežííííí 🙂 mohlo by aj viac snehu napadať.

• kde sneziiii 🤔 , alebo uz prestalo?

• už prestalo 😞

• Ahojte baby, tak uz sa mu domov nasiel. hmm u nas! 🙂
    Aj ked do casu kym sa prestahujeme, bude u draheho maminy (oni maju 2 psikov, a na tohto zareagovali dobre, uz su kamarati)
    Tak sme si ho oblubili, ze sme sa vcera, ked sme jej ho dali citili, akoby sme dali vlastne dieta na adopciu 😬 Najlepsie reaguje na meno Viky, tak mu uz prischlo. Urcite ho nejaky blbec priviezol v aute a vyhodil ho pri tej lekarni, ale sme si isty ze to bol osud.
    Obaja s drahym sme trosku chorlavi, tak sme sli do lekarne, ale bolo tam strasne vela ludi, tak sme sli domov a po ceste sme sa zastavili prave v tejto lekarni a on tam smutne cakal - prave na nas! Vzdy sme chceli psika, ale az do domu, lebo v byte by musel byt stale sam, a asi pred tyzdnom sme sa bavili, ze ani tieto vianoce nam jezisko nepriniesol havinka... tak teda priniesol, len trosku neskor.
    Neviete si predstavit aka som stastna. 😉

• tak to sa tesim, ze bude psik v dobrych rukach 😉 a ze nasiel domov ...

• Dala som si jeho fotku do albumu, ale len na cas, aby som vam ho ukazala 😃

• jeeej ma biele labky ako papucky, vyzera roztomilo, ale trosku vystrasene chudacik, este asi nevie co sa s nim vlastne deje

• Sponzor fóra
  • no to je super simasi, teším sa s vami 🙂 dúfam, že aj my budeme mať čoskoro psíka, len tiež ho nechceme chudáka nechávať celé dni samého doma 🤔 takže to najprv budeme musieť nejako vymyslieť.

• fotili sme ho hned ked sme ho doniesli domov, teraz uz je v poriadku, dnes rano prvy krat od radosti aj zastekal 😃 ... uz sme sa bali, ze to nevie 😒 hmm neviem si predstavit, ze by sa teraz ozval jeho majitel 😕

• LIENKA svagrinka buduca zije v UK
    SIMASI to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ze ste si ho nechali !!! 🙂

• simasi..havino je krásny... 😃 😃

• lienka, livi...volala som do tej športovej haly, a nevedela mi o tom nič povedať...ale vravela že to zistí ešte dnes do 16 hod..tak potom tam ešte brnknem 😉

• oki, to som teda zvedava 🙂

• dobre, daj vedieť 😉

• baby co mate v plane na vikendik ???

• ja upratovanie a sťahovanie, včera som si balila veci do PP a cez víkend mám dobrú zábavu - musím im nájsť miesto a je ich teda dosť, ach jaj..ale sa mi nechce..ale aj sa teším 🙂

• a už o chvíľku idem domov, tak sa majte pekne a príjemný vídend 😉

• aj ja ficim domkov, stacilo na dnesok, tak paaaaa baby, krasny vikend prajem

• Dobre ranko!!! 🙂
    livi ako dopadlo stahovanie? a co to nase cvicenie, dzula zistila si nieco?

• DOBRE RANKO ako ste vikendovali?

• Ahojte baby! VSETKYM VAM A VASIM POLOVICKAM PRAJEM VSETKO DOBRE V NOVOM ROKU, NECH SA VAM SPLNIA AJ TIE NAJTAJNEJSIE PRIANIA A NECH SA VAM DARI V SUKROMNOM AJ PRACOVNOM ZIVOTE!!!

• TINKAAAAAAAAAAAAAAA no ahoj flakacka 🙂))) ako sa ti dovolenkovalo ? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov