Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ivka, ja nie som flakacka.... 😠 😠 😃 😃 😃
    bolo super, aj ked pracovne, ale super. doma je predsa len doma... citala som si vase vykecavanie...a ze kto sa flakal...
    ivka, este si neprezradila, ake si dostala darceky - okrem spodneho pradelka... 😃

• kde ste kto? 😃

• TINKA nooooo pradielko, kopec veci na oblecenie, strikovany sal a ciapku taky styl retro velmi pekny, parfemy, taku velku cervenu sadu sviecok roznych, potom sadu otvaracov na vinko, osobnu digitalnu vahu, fen, 2 zupany take tie ulne mäkkulilinke , satenove pyzamko, ponozko-papuce 🙂 , a kopec kozmetiky nivejkovej, lebo ja inu nemozem... a ty ???

• Sponzor fóra
  • dakujeme tinka, aj tebe vsetko dobre! 😉

vikendik bol super fajny,prakticky som bola sama celu sobotu -nedelu, aspon som sa povenovala sama sebe a venovala sa konickom 🙂

• ivka, ty si fakt musela posluchat! 😃 😃 a co z toho bolo od draheho? som ja ale baba zvedava, co? 😃
    najvacsi darcek som dostala od mazelika - auto, aj ked 2 mesiace pred vianocami... 😃 a potom uz len symbolicky - pyzamko ruzovucke, foto ramik, tricko, salatovu misu, protismykovu podlozku do auta, vesiak do auta, sveter a peniazky.
    ozaj, ivka aku ste mali cestu domov v sobotu pred vianocami? ja som nevychadzala z udivu, ked sme z BA v piatok poobede odchadzali o 14:00 a domov sme dorazili o 19:00 s asi 1/2 hodinovou pauzou! Tak prazdne cesty som este nezazila!

• lenka, a co drahy? bol v praci?

• TINKA nooo ved som si aj myslela, ze to su darceky uz na 5 rokov dopredu 🙂 lebo s tym mojim posluchanim si nie som celkom ista 🙂
    a cesta bola fajn, uplne prazdne cesty, ziadne auta ani magori ani poladovica, super proste !!!
    ozaj a kedy dame kaficko novorocne ? 😉

• ahoj tina, tebe tiež všetko dobré, nech sa ti darí v novom roku 😉
    leni - sťahovanie nakoniec dopadlo dobre - stihla som sa za dve hodinky vybaliť a nájsť miesto pre moje veci(ktorých nebolo málo 😃 ). včera sme boli odprevadiť švagrinú na autobus. uvidíme, kedy ju môžme očakávať doma 🤔
    no aj ja som zvedavá, čo Júlia zistila..

• LIVKA a kam si sa stahovala ? nejak mi to uniklo 😞

• do Popradu k manželíkovi. 🙂 konečne už bývame oficiálne spolu 😃

• jeeej tak to je super, takze ste to vcera oslavili?
    tinka v podstate bol v praci, ale to tak dobrovolne 🙂

• LIVI jaj vy ste byvali oddelene? to som ani nepostrehla 🙂 no skveleee ! tak gratulujem !!!

• no šampus sme neotvárali, ale dali sme si vínko 😉
    ivinka - svokra nám navrhla aby sme bývali v jej byte, pretože ona je celý rok v Taliansku a má tam svoj byt. je to trochu komplikované, ale ja som sa chcela nasťahovať, až keď sa z bytu odsťahuje švagriná (mám určité dôvody, prečo som s ňou nechcela bývať v jednom byte). a manžel je konečne spokojný 😃

• LIVI ahaaaaaaaa uz zacinm chapat 🙂 vies...bloncka 😃 a doteraz ste vlastne byvali kde? u vasich ?

• každý doma 😃 drahý keď mal voľno, tak chodil za mnou do Spišskej a ja cez víkend do PP.

• Sponzor fóra
  • LIVI aha, no tak to ste dost dlho vydrzali takto fungovat, nebolo to na nervy ???

• trochu hej 😉 ale ja som sa nechcela sťahovať, kým sa nevyrieši to so švagrinou.

• ahojte... tinka.. aj tebe všetko dobré do nového roku 😉 aaa ani ste nás nedošli pozrieť 😠 ale asi ste nestíhali však?

leni a livi...noo zistila som to, že Taebo...ešte nevedia kedy a ako -lebo sa ešte s tým dotyčným nedohodli..a čo sa spinningu týka..tak voľný majú štvrtok asi okolo 17.30 a stojí to 60,- za hodinku.. utorky a piatky už majú zaplnené....mam aj číslo tej cvičiteľky ak by sme sa rozhodli 😉 ten pán mi povedal že môžme prísť v utorok mrknúť ako to vyzerá a potom sa rozhodneme...tak neviem..

• no..neviem, štvrtok mne práve veľmi nevyhovuje..skôr pondelok alebo streda..

• baby ak sa mozem do toho namontovat, tak taebo vrelo odporucam... chodila som k Fredymu 2 krat do tyzdna asi pred 5timi rokmi, bola to sice makacka,ale po uprave stravy som zhodila za 2 mesiace 13 kil a mala som postavicku v sexy tricku 😃 takze do toho !!! drzim palce !

• ivinka..tak dík za odporúčanie....

livi..ja by som skôr počkala na to taebo 😉 predsa tam je človek celý v pohybe..

• no aj ja som za. tak ešte počkáme 😉

• noo ja len dúfam že mi do toho nič nevkročí...😉

no ved uvidíme 😉...okey idem na obedík ...tak zatial... 😎

• bru chut

• a co aerobic a stepaerobic? ja potrebujem zamestnat utorky - vecer (aby som nebola sama doma) a vlastne mozem aj kazdy den len nie v tu istu hodinu...

ten spinning asi vypustim, tiez sa chcem poriadne rozhybat - a hlavne potrapit cele telo 😉

• aj tak stvrtok mam v tom case anglictinu 😞

• Ahojte baby, konecne mam trosku volneho casu, a ako tak pozeram, nikto tu teraz nie je 😒
    Vas obdivujem, ze sa vam chce chodit cvicit...

nas novy clen rodiny Viky nam robi mensie problemy... ten maly spunt vyhnal vlciaka Atosa z jeho vlastnej budy!... a ten ustupil a spal vonku... hmm sice vyzera hrozitansky ale on je taky dobracisko, najprv sme sa bali, aby nevznikla bitka, a nakoniec nas maly Viky dava ten "starobinec" do "parady" a najlepsie je, ze ty dvaja starusici ho ani nedohonia... tak si robi, co chce...ma navrch! 😃

• vdaka baby!
    ivka, no na kavu by sme niekedy mohli skocit, skor, ako odidem "na koniec sveta", ci ako si to miesto nazvala... 😃 😃
    simasi, takze havino dal do pozoru nielen rodinku ale aj "domacich havinov"? 😃 super!

• leni..tak aerobic..ten robia skoro všade, potom by mi skôr vyhovovalo niekde bližšie 😉 napr. som počula že v metráku je tiež.... len treba pozisťovať časy a ceny... ak budem mať chvílku tak sa na to mrknem..ale nesľubujem 😉 možno to trochu potrvá..

• ešte som si na niečo spomenula - taebo robí aj jeden náš sused z PP - viem, že precvičuje tu v SNV. keď ho náhodou stretnem, tak sa opýtam, alebo sa opýtam manžela, či nemá naňho číslo.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov