Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • LIVI u vas je pekne? no...tu to vyzera vselijak inak ale pekne sa to neda nazvat 😞 uz mam nervy z toho pocasia, ani zima ani teplo, take o nicom 😞
    TINKA nooo skuska je zo zakladov jazykovej kultury... take celkom zaujimave talafatky 🙂 to by si urcite spravila, mas na to preddispoziciu... 😬

• no doteraz svietilo slniečko 🙂 teraz pozerám, že sa nejako zaťahuje 😐

• co je to SLNIECKO ??? to uz som zabudla do kelu...ja chcem letoooooooooooooo !

• Sponzor fóra
  • ivka, kukni von oknom, teraz to svetlo medzi oblakmi - to je slniecko... 🙂
    ako si na to prisla, ze mam preddispozicie na jazykovu kulturu? co to vlastne je? 😃 😃 😃

• uz som hladna. idem sa najest. tak paaaaaaaaaa za dve hodinky.... 😃 😃 😃

• TINKA su to talafatky o komunikacii, o tom ako vznikali rozne jazyky a reci ... 🙂 s tym problem myslim nemas 🙂))
    a dobru chut, idem aj ja

• dobrú chuť baby, aj ja idem niečo spapkať. a dať si teplý čajík, dnes na mňa dačo lezie 😒

• ahojte, nejako to tu zamrzlo... 😉

• Ahojte nepoznáte náhodou nejakého dobrého kameramana a fotografa v jednom?

• TINKA no ako? napapana ? co si mala ???

• emka - zial, ja ti neporadim, mala som fotografa brata a kameramana kolegynu. ale ostatne baby mozno...
    ivka - uplne super nezdraveho McDonalds... 😃 a ty?

• tina - ja milujem jedlo z mekáča, môj drahý o tom nechce ani počuť.. 😃 ale taká strava pre mňa prichádza do úvahy tak 1x do mesiaca 😞

• Livi ty si sa už vydávala akého si mala kameramana a fotografa? keď možeš tak prezraď

• my sme mali kameramana p. Klapáča zo Spišskej a boli sme s nim maximálne spokojní. a fotografa tiež zo SNV. ak budeš chcieť kontakty, pošlem ti do IP.

• Môžeš mi poslať na neho kontakt a a koľko berie?

• Sponzor fóra
  • emka - máš IP.

• ahojte som spat, skor sa nedalo, ach jaj dala by som si taky hamburger,hmmm 🙂

emka my sme mali p. Adamkovica z Levoce - ale kazetu este stale nemam 🤔 takze neviem ...ale ani mi nechyba - mali sme skveleho fotografa a tie fotky su lepsie nez video 🙂

• Klapáč? to je kamoskim otec 😃 zase nieco blizke, z domu. ja mam jedneho kamosa (ak sa to tak da nazvat) a viem, ze on tiez robieval natacanie svadieb, a potom este Robo Toporcer z Tarce, ak este nezmenili cisla, poslem ich v IP 😉

akosi nestiham, my mame stale kopec prace...

ale dodam ze v "mekaci" zboznujem ladovu kavicku, mnamky, hmm a davam si k nej hranolky... da sa povedat, ze sme s drahym na nej "zavislí" 😃 😃 😃

• ja zboznujem ich omacky 😵 , este dobre ze najblizsi McD je v KE!

• našťastie - ináč by každá moja desiata bola z mekáča. 😮 to by som vyzerala 😛

• TINKA ja som mala salat s krabim mäskom
    SIMASI nepridas sa k nam zajtra na kaficko ???

• inac fakt, ja tiez nechodim casto do McD, ale tiez som zavisla na ich ladovej kave, hoci kavu nepijem... 😃
    tak teda morske potvory nemusim...toto je zatial jedina vec, na com sa ivka, nezhodneme... 😃
    simasi, dobre, ze si sa ozvala. pojdes s nami zajtra poobede na kavicku? alebo si sa zas zahrabala do prace? 😉

• huhuuuuuuu DVOJICKAAAAAAAAAA ??? 🙂

• zachvilu padam baby...je cas...
    ivka, tebe drzim palce na zajtrajsej skuske a dufam, ze sa nam podari stretnut sa, ako sme sa dohodli. 😉

• TINKA dik moc, mam co robit celu noc 🙂 budem spat na knizkach 🙂
    pekny vecer baby
    paa

• ivka, ako ta poznam 😃 😃 😃 , teda este len tak trochu... 😃 😃 😃 tak to tak aj bude... 😃 😃 😃

• TINKA no samozrejme ze ano 🙂 ved uz som pisala, ze najlepsie vykony podavam v maximalnom strese, takze pridem domov, dam si kaficko, cigarko, mrknem nieco v telke a okolo 23.00 sa zbadam a zacnem stresovat, ze by som sa mala aj nieco ucit 🙂 prepnem sa na vysokovykonny a vysokorych,lostny rezim a do 03,00 to mam zmaknute, potom este 5 hodiniek klido pido pospinkam a rano idem na to !!! ....and life is so beautiful 😉

• dobre ranko! vstavame, lenosky! 😃 😃 😃

• dobre ranko, vyspinkane??? 😃

• dobré ránko... !!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov