Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • dnes o pol štvrtej a potom frčím na vlak domov 🙂

• achooj,baby.nemate niektora skusenosti so svadobnym salonom Fatima z PP?bola som tam skusat par siat a celkom sa mi to aj vidi,este som si ale nic nerezervovala. 😦

• megy - ja nie, nepočula som o tomto salóne.
    leni - neskočíme tento týždeň niekedy na obed?

• Sponzor fóra
  • ani ja som nic o nom nepocula 🤔

livka tento tyzden mi to velmi nevychadza...zajtra nemozem a v piatok asi zoberiem dovolenku

• nevadí, tak možno niekedy budúci týždeň 😉

• čo budeš robiť v piatok - chystáte sa niekam?

• ten salon na namesti v PP,akoje pasaz tak na poschodi.
    a bola som aj v sisi ale ceny tych krajsich siat od cca 9000 a vyssie.to sa mi zda moc a nebude to ani az taka velka svadba od 30-50 ludi 😃

• to naozaj? Sissi mal ceny najdrahších modelov z novej kolekcie 6-7 tis. Žeby tak dvihli ceny?

• noo tak ja mam kopec práce.... ale už by som mala mať teraz volnejšie, lenže čo z toho, ked každá z vás o chvílku končí... no nič...

• Megy ahoj ja som bola tiež v tom salóne a jedny šaty sa my páčili a požičanie zo všetkým stálo 4800,- celkom slušná cena. A bola tam taká príjemná pani. Ja ešte skúsim ten Kežmarok a potom si vyberiem. A v SNV je nejaký saón čo stojí za to sa tam ísť pozrieť,
    Takže salón Sisi je až taký drahý?

• emka..no Sissi asi fakt dvíhajú ceny z mesiaca na mesiac...lebo ja som dala za moje až 8 tis. a to som mala svadbu o mesiac neskôr ako Livi...
    a v SNV sú celkom dobré salóny, len keď som ja hľadala šaty, tak nemali také aké som chcela... vieš najhoršie na tom je, že som si vyhliadla šaty na nete a v skutočnosti ich nájsť to nebolo až také ľahké.. 😉

• tie saty ktore sa mi pacili boli tie z drahsich,bola to nejaka talianska kolekcia,ale je aj pravda ze z mansich cisel mali vacsi vyber,take 36-tie boli mozno aj lacnejsie,neviem.
    emka:ta fatima je celkom fajn nie?ta pani je fakt ochotna 😉 🙂 ,ten kezmarok som chcela skusit tiez,potom sa ozvi ze ako...
    pa,idem k telke

• DOBREEEEEEEEEEE RANECKOOOOOOOOO BABULKY 😃

• halo halooooooo dnes tu nikto nie je ? 😞

• dobre ranko...ja som prave dorazila..."zaspali" sme... 😃

• Sponzor fóra
  • TINKA a co ste stvarali v noci ??? 😛
    inak dik za to kaficko vcera, som veeeeeeeeeeeeeelmi rada, tesim na buduce... 😃 Mato dosiel pre mna na NIvy a kukal na mna, ze co som taka vysmiata, ze ci som mala rande s nejakym Bradom Pittom 🙂

• ivka, vcerajsi pokec bol super! skoda, ze sme na to mali len 2,5 hodiny... 😃 😃 😃
    inac, s manzelom som sa bavila o nasom stretku a pytal sa, ci tvoj brat nebol nahodou na vojne v rokoch 96 - 97 v kosiciach na leteckej akademii?

• TINKA moj brat, flakac najhrubsieho zrna ! nebol nikdy na vojne a dost sa to na nom odrazilo 🙂 a jak na to manzelik prisiel ? na niekoho sa podobam ? ci co ? 😃

• ahojte 🙂

• nic sme nestvarali... 😉 no manzel, ked videl, ze som dostala darcek, tak sa pytal, ci som mala rande s chlapom, lebo baby si darceky nedavaju... 😃 😃 😃 ale pacilo sa mu to mooooooooc

• blbne mi stranka aj vam?

• 🙂 dobre rano - len tak mimochodom 😃

• livi ahoj!
    manzel ta nevidel, len podla mena... 😃 😃
    no nic, nateraz musim koncit, lebo prisla baba, ktora nastupuje po mne a musim ju zaucit... 😒 ale iba doobeda, dufam... 😞

• TINKA nooo ja okrem toho, ze som ludofil a slnieckofil 🙂 tak som aj darcekofil 🙂 milujem darceky, ale este viac davat, ako dostavat 😃 a naozaj je to len malickost, takze no problem... mi to len tak narychlo vcera v TT frnglo do ocka v jednom obchodiku kedze si tiez pani slnecnickova 🙂
    LIVI , LENI ahojte , mne nic neblbne 🙂

• co skuska, ako bolo ?

• LENI noooo bolo to dost tazke a zakon schvalnosti funguje, nepodstatne talafatky, ktore som sa neucila, tak prave tie dala a to co som sa ucila jak blazen, to nebolo treba... ale nieco som tam obkecala, tak uvidime...mozno motyka vystreli 🙂 o tyzden mam vysledky

• typicke.... 😦 , ale hadam si to ustala 😉

• LENI uvidime, ved ak nie, tak opravak 🙂 este som na ziadnom nebola, tak aj to by som si mala vyskusas aspon raz nie ? 😃

• cafte, tak tu babu som poslala domov, lebo uz nevladzem a okrem toho som sa dozvedela nieco hrozne (pre mna hrozne - nejde vsak o zivot), tak nemam naladu....idem sa vyvetrat... 😢

• TINKA a co? bola zla? ci co ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov