Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahojteee 🙂 dnes je v PP hrozná situácia na cestách - ešteže vlaky nemeškali..hotová kalamita. 😐
    v prvom rade - ivi ti chcem poďakovať za krásne fotky 😮 🙂 sú fakt nádherné, neviem, ako sa ti mám odvďačiť..🙂
    ja som tiež rozmýšľala nad nákupmi v Rakúsku - poznám tie výpredaje, robila som vonku a je to niečo celkom iné ako u nás - tovar neporovnateľný - zľavy neporovnateľne nižšie..možnože na jar sa vyberieme.
    leni - čo ste sa neozvali, keď ste boli v PP? musíte niekedy prísť na návštevu 😉

• jasne, poziciam (alebo vymenim? 😃 )

Livka to pocasie bolo fakt hnusne, ponahlali sme sa aby sme niekde neostali "visiet", skocili sme len do Nay a do Lidlu (zase som neodolala a kupila puzzle - Anne Gedes) a maju tam pekne - nerezove davkovace mydla, tak to sme si tiez kupili 😉 , no celkovo sme tam boli asi pol hodinu...nabuduce 😉

• ja som sa chystala, ale tiež sa nám nechcelo v tom počasí. tie dávkovače som aj ja chcela - koľko vyjdú v Lidli? ja už som tam dlho nebola - vlastne tam skoro vôbec nechodím 😬 a aj tie puzzle sa chystám kúpiť, len neviem, kto ich bude skladať 😃

• Sponzor fóra
  • LIVI nie je zac...to bolo len tak narychlo ... som sa trosku pohrajkala.... takze ziadnu vdaku nepotrebujem naozaj... mne to robi radost 🙂 takze...rado sa stalo ! mas ich vsetky stiahnute ? mozem ich dat prec ? aby nebolo zle..

• davkovace-199 Sk a tie puzzle tam maju stale - takze pohodicka 😉

ivinka, ta tvoja posledna sa mi velmi paci (myslim ten autoportret)

• ivi - môžeš ich dať preč - a ešte raz ďakujem, urobila si mi fakt radosť 😉

• LIVI este raz nie je zac 🙂 a sme tu na to, aby sme robili inym radost, nie? 😬

• LIVI a ten autoportret vysiel.. ono zaklad je, aby ta fotka bola ostra, tie vase boli trosku z dialky, takze to bolo komplikovanejsie... ale ta tvoja prva sa mi vraj celkom podarila, kamoska sa vyjadrila ze " tak takto si predstavujem sipkovu ruzenku z rozpravky.." 😃

• 😃 😃
    teraz pozerám, že mne ich uložilo v takom malom rozmere, okrem tej prvej 🤔

• no do kelu 🙂 ja som ich uz vymazala 😞 ale mam ich doma na PC , tak popripade poslem mailom... vecer z domu

• LIVI-> nadherne fotky , poklona , pripajam dalsi kompliment 😃

• LIVKA mozem otazocku ? ta na tej sachovnicovej podlahe, to je kde fotene ???

• verlauti - ďakujem.
    ivi - to nevadí, pošli mailom. 😉 inak tá šachovnicová podlaha - to je pred hotelom Flóra. Len tam strašne fúkalo, tak sme sa museli presunúť dozadu za hotel.

• áááhojte!

co mi uniklo? dake fotecky? coze coze? aj ja chcem!

ako inak po vikende? my sme mali zaujimavu sobotu, vecer a noc 😃 dosli kamosi s Manchestru,takze bola zabava, a doniesli so sebou aj praveho nefalsovaneho tipka britskej narodnosti, a to bola este vacsia zabava 😃 😃 hodil mi kompliment, ze som nanho urobila velky dojem! a hadajte cim...
    cajom... cely vecer som totiz pila caj... (vsetci ostatni skoncili mierne pod obraz bozi...) 😃 😃 😃

• lienka
     no ta puzzlemania uz vyzera ako zavistlost! 😉

• Sponzor fóra
  • simasi nieco mi hovor...prave mi volal manzel, ze chce 18 000ku, zomrem 😃 - ak nechcem mat cely byt otapetovany puzzlami tak to musim zatrhnut 😃 ,

• inac s tym cajom je to dobre...mne raz jeden casnik povedal, ze este nevidel zakaznika aby vypil tolko caju za jeden vecer ako ja 😃 , ostatni obracali piva a ja caje 😃 lebo som bola chora...a co ty? nepijes alkohol?

• SIMASI aaaaaaaaaaaaaaaaahojky dvojicka 🙂 no tak to si mala mily vikendik 🙂

• tak co? vsetky ste zaneprazdnene?

• ja som momentálne voľná 😉 leni - čo zájsť niekedy na obed? alebo na kávu poobede - len dúfam, že sa to neskomplikuje ako minule 😃

• dnes tuším každý zarezáva.. 😃 mne sa už nič nechce 😐

• lienka
    ale dala som si aj varenu cokoladu, mnam, maju novy stroj, a ta coko je neskutocne dobra, mnam mnam.... alkohol nemusim... niekedy sa necham ukecat na citrus fernet... ale fakt len niekedy... a inak zboznujem Mojito.... to jedine mozem do nemoty... ale tam, kde vacsinou chodievame to nerobia...

• prijemny obed zelam

kam chodievate na kafe? alebo teda na tu dobru cokoladu? 😃

• hmmm ked vies ako som na tom s obedmi...a ja by som kecala a kecala... 😞

mnam cokoladu milujem a varenu duplom, hmmm aj fernet moze byt a Mojito som este neskusala, asi sa dam ukecat - co v tom je? Inac neznasam konaky a im podobny alkohol

• tu v SNV kde pride, nemam tu oblubeny podnik, a co ty verlauti?

• verlauti
    u nas v Dev.N.Vsi

lienka - mojito, hnedy cukor, rozstvrtene limetky, listky maty - medovky lekarskej, stava z limetiek, 2cl kubanskeho rumu, mineralka. robia to napr. v Garage, ale tam mi to nikdy nechutilo...asi nedodrziavaju ingr.

• normalne mi cerna prst od prstena - tenucky prsten z bieleho zlata a posledny mesiac sledujem, ze mi cerna od neho prst, neviete cim to moze byt?

• jasneeee uz viem, to mi raz doma namiesal manzel - az na ten kubansky rum, ale bolo to vcelku chutne 😃 , to by som si mohla zapamätat ako sa tomu hovori 😬

• LENI moze to byt znak nejakej choroby....

• ivinka nestras, mam na jednej ruke tri prstene a vsetky z bieleho zlata a len ten jeden ukazovak cerna...fakt to moze byt znakom niecoho?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov