Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj megy - my sme mali sobáš bez omše - trvalo to ani nie polhodinku. nám vyhovoval radšej taký. čo sa týka šiat - nepozerala si v PP v Sissi? Od známej viem, že teraz majú nejakú novú kolekciu - nie je to nejaký veľký salón, ale mne sa od nich veľmi páčili šatky. Leni - na ten chrbát skús masáž - nech ti spraví manžel ;-) :-)
Odpovedať
inak - ja som na svoje popolnočné natrafila úplnou náhodou - boli sme s našimi v Hypernove a s mamkou sme šli pozrieť do toho butiku - a natrafili sme na tie šaty - bol to iba jeden kus a bola tam čudná veľkosť - 40 (ja mám normálne 34), ale sedeli mi ako uliate. inak som predtým tiež rozmýšľala, že si dám ušiť, ale keď som zbadala tieto, hneď som vedela, že si ich vezmem.
Odpovedať
tak to si mala fakt stastie, v tom butiku som uz dlho nic dobre nevidela, na zaciatku tam ale mavali celkom pekne veci...
Odpovedať
asi hej..ale tie tvoje boli krásne. aspoň viem, že keď si budem potrebovať dať niečo ušiť, viem ku komu mám ísť. urobila ti ich fakt super ;-)
Odpovedať
livi ja som v Sisi bola asi pred 2mesiacmimale mali väčsinou ruzove alebo maslove a ja som chcela biele,a teraz ked uz mam zajednane saty tu tak pre istotu uz nikam nepojdem lebo ma porazi ked najdem nico lepsie a zalohu 2000 mi uz v Karin nevratia ]-( leni s chrbticou mas pravdu,mam ju krivu.chcem ist na nejaku masaz,myslite ze to pomoze??? joj vonku je tak krasne,prave som prisla z obedu,hned by som niekam vypadla. a bola som sa objednat na gelevo nechty,tak sa tesim ze budem pekna zasa po pol roku x-) x-)
Odpovedať
ja mám živicové a tiež pôjdem tohto týždňa na doplnenie, ak sa bude dať..už sa nejako zanedbávam :-N aj ku kaderníkovi mi treba ísť
Odpovedať
mna kadernicka nechcela do svadby ostrihat,sakra.neznasam take dlhe vlasy ale ked chcem nejaky uces tak musim vydrzat,ale potom to pojde do strapata 8-)
Odpovedať
aj ja som si kôli svadbe nechávala dlhé, obyčajne až také dlhé nenosím - vadia mi a ťažko sa upravujú. :-|
Odpovedať
caute kočky už dlhšie Vás sledujem ako sa tu bavíte a chcela by som sa pridať.Som tiež spišiačka.Vekom k Vám zapadnem,ale v júni už budeme mať 5 výročie svadby a máme už 2 detičky.Takže sa občas zapojím do diskusie ak teda môžem.Vy sa zdáte už taký ostrieľaný tím.
Odpovedať
ajam - v pohode. my len vítame nových ľudí. ;-)
Odpovedať
ajam,ja som tu v podstate tiez nove,ostatne baby sa "poznaju" uz dlhsie-takze v pohode pís ;-)
Odpovedať
Takze nie ste mi až také neznáme.S Tinkou sa poznám osobne(škoda,že už tu nie je,na fore myslím) :-( a voľakedy som krátko chodila s jej bratom.Dzulu tiež poznám,ale nepoznáme sa osobne,no poznam sa s jej bratom a Vás ostatné poznám len odtial.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ake stare alebo mlade ;-) mas deticky?
Odpovedať
Mám 2 chalanou 3 a skoro 1,5 roka takže som na MD.
Odpovedať
hmmm,tak to si uzijes!!!mam neter ktora ma skoro 3 a to je hotova pohroma :-N a si priamo zo snv?
Odpovedať
ahoj ajam, spijonka :-D , vitaj !!! pises celkom aktualne lebo poniektore uz rozmyslame rozsirit rodinky a tak nas mozno navnadis :-D ja mavam take chvilkove stavy kedy by som uz aj chcela drobceka, ale potom si poviem, ze este chvilu musime vydrzat a pockat, ale na mene pracujeme uz teraz :-D vidis to, ani Tinka a ani Julia sem dlho nic nenapisali... :-| mas doma internet?
Odpovedať
dobre ranko spisiacky :-D
Odpovedať
Dobré ránko všetkým. :-)
Odpovedať
Tak co je s Vami,nejak sa nehlásite.Asi máte veľa práce. :-p
Odpovedať
ajam na super ze si on line,ako? kedy sa chystas do prace?
Odpovedať
dobre rano, ja mam teraz dost roboty lebo musim vsetko stihnut - od zajtra mam dovolenku :-)
Odpovedať
a v akej oblasti leni pracujes?ak to nieje tajomstvo? 8-)
Odpovedať
stavebnictvo - obchod :-) a co ty?
Odpovedať
megy tak ak by som mala ponuku tak neváham a ihned,ale zatial sa neponahlam,ved koľkokrát si na MD za život?A Ty v akej sfere pracujes ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
ja som ekonomka v jednej firme blizko uradu pracu,a zaoberame sa nakupom polnohospodarskch technologii zo zahranicia a predaj slovenskym farmarom,dovazame aj odstavcata(to su male svinky). a ako dlho uz si na materskej ajam?
Odpovedať
Tak už asi 3,5roka.Tak to je dosť,ale nevyberieš si ked ideš s MD na MD.Ale aspon si to odkrútim naraz a bude pokoj. :-)
Odpovedať
vau,tak to je uz dost,aj ja my uz uvazujeme nad potomkami ;-) ,ale s toho mam najväcsi strach ze bude tak dlho doma,lebo ja som tvor spolocensky a ked som dlho sama tak na mna doliehaju depky,ale ked musis tak musis nie? x-) a byvas priamo v SNV?mozno sa aj pozname?
Odpovedať
stavebnictvo leni?a pracujes niekde v obchode?lebo ked sme teraz prerabali byt ,tak mam obehane vsetky stavebnictva 8-)
Odpovedať
presne tak megy...ja by som vlastne rada bola na MD, ale popritom ak by som mohla nieco robit doma, tak to by som brala aj ked je jasne, ze nie hned od zaciatku... kolko mate vlastne rockov baby?
Odpovedať
ja budem mat 24 v lete. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?