Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
vy idete na tú výstavu? a budete tam aj niekde ubytovaní?
Odpovedať
tak vám prajem pekný predĺžený víkend, užite si to ;-) :-)
Odpovedať
no v Nitre mam rodinu, mozno prespime u nich , ale pojdeme aj na Cechy a do Noveho mesta za svagrinkou...a tak taku "okruznu cestu" si robime az do nedele :-D
Odpovedať
pekny vikend aj vam, resp. zbytok tyzdna, papa
Odpovedať
dobre rano babule ;-) hura uz je stvrtok a zajtra piatok a potom weekend,huraaaaaa! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranicko kocky! veru,konecne stvrtok!!!! Uz sa nemozem dockat vikendu. Nic extra sa sice nechysta,ale aspon bude oddych. inac,neviem,ci to isto dnes,ale prajem nam vsetkym k nasmu sviatku len to naj! DEN ZIEN - zienky ideme!!! :-D
Odpovedať
dnes dnes mame sviatok,tak vsetko naj zeny. :-) neviete nahodou ked maju dobry vyber obruciek a za rozumnu cenu,myslim SNV a okolie. :-N
Odpovedať
dobré ránko. tak všetko naj všetkým ženám ;-) megy - my sme mali obrúčky z PP, ale neviem, ako sa volá to zlatníctvo.mali pekné obrúčky za dobré ceny. v tom obchode, kde sme boli my mali obrúčky zo stránky www.sulekobrucky.sk, skús sa mrknúť.
Odpovedať
tak co dnes tu nikto nieje zienky? na obede nam rozdavali karafiaty-super co???a kolegovia nam kupili cokoladky,zasa nieco potrebuju! ;-) ;-)
Odpovedať
tak to máš super kolegov - ja by som sa od môjho nedočkala asi ničoho. a kde vám tie karafiáty rozdávali?
Odpovedať
kvietky sme dostali na korze. ty mas len jedneho kolegu?nieje vam smutno? inac kamoska robila v jednej prepravnej spolocnoti a teiz boli len dvaja,ale odisla do talianska,nerobis nahodou tam?to bolov tej budove ako je Uranpres. :-N
Odpovedať
hej robím..ona tu robila predo mnou. je to Petra?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano petra.si s nou v kontakte?
Odpovedať
]-( dazd,inac pekne ranko!
Odpovedať
Dobré ránko babuľky,aj ked kvapy,kvap. ]-(
Odpovedať
a mame tu piatok,huraaaa :-D ty to ajam asi takto ani nevnimas vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
No caute baby. Dostali ste nejaky kvietocek ku vcerajsiemu MDZ? Ten moj si ani nespomenul!!! :-o
Odpovedať
mrka ta to niesi sama,ja som dostala od vsetkych naokolo nejaku malickost ale od "draheho" nic |-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no to sme dopadli! :-p
Odpovedať
sak to a to mam este len pred svadbou :-(
Odpovedať
ahojte baby. dnes je ale hnusné počasie ]-( megy - Petru som stretla osobne asi iba 2 krát, nepoznám ju veľmi. a čo sa týka MDŽ, mne môj drahý kúpil peknú kytičku z ruží. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaale,hlavna vec,ze si budu pamatat nase vyrocia,narodky,meniny,vianoce a neskor den matiek. :-D no nie? ja to neberiem ako tragediu i ked by potesilo... no co uz. a prevychovat sa mi ho tiez akosi nedari,tak sa uz ani nesnazim... hlavne je,ze nas lubia. ( som to pekne napisala,co?)
Odpovedať
krasne mrka si to napisala :-) livi ja len ci nahodou nieste v kontakte ze ako sa ma a tak.ja s nou nemam ziaden kontakt,pretoze sa udialo par veci a ona si to zrejme zle vysvetlila, potom odisla a nemali sme uz moznost porozpravat sa.mrzi ma to,lebo sme celkom dobre vychadzali,ale co uz stava sa 8-( a ake mate planiky na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa chystame stahovat. ale to sa dozviem o taku hodinku,kedze o chvilku idem do agentury,ci naisto. takze makacka.
Odpovedať
ste kupili bytik?a kam sa stahujete?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale,bytik... to by som bola stastna,keby sme na neho mali. ja som totiz s frajerom v Anglicku a sa nam stala taka vec,ze nas prenajimatel bytu zahlasil,ze sa mame do konca marca vystahovat (dal nam na to 3 dyzdne - pako),lebo ze nas dom idu burat a idu postavit namiesto toho novy dom. same problemy. niekedy (v poslednej dobe velmi casto) by som sa najradsej vratila do detstva. bezstarostne a stasne. aaach. tak drz palce,meguska.
Odpovedať
ahaaaa tak to som nevedela,ze si tak daleko.tak to fakt drzim palecky! a dari sa vam aspon?mam kamosku v irsku uz skoro rok aj s frajerom a ona nema robotu a cele dni je doma,mna by porazilo. :-S
Odpovedať
megy - v kontakne nie sme, už dlho som o nej nič nepočula.. my na víkend neplánujeme zatiaľ nič. teda ja nie, drahý sa chystá niečo prerábať na aute.
Odpovedať
mrka a kde v Anglicku ste? mam tam kopec kamosiek aj bratranca...a to s tym detstvom... keby som vedela aka je "dospelost" "problemova" (kedze zistujeme ze vsetky problemy si musime riesit sami :-D ) tak by som si to detstvo vychutnala este viac ;-)
Odpovedať
By si sa čudovala megy ako sa teším na víkend x-) x-) x-) Môj drahý chodí na týždnovky a tak si vie v predstaviť tie víkendy.Krátke a rýchle :-( Ale ked si vezme volno alebo niekedy len tak príde tak sme spolu aj 5 dní vkuse a to si potom vieme užiť.A strašne sa na seba tešíme a myslím,že si veľmi vážime spoločné chvíle. :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?