Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • vy idete na tú výstavu? a budete tam aj niekde ubytovaní?

• tak vám prajem pekný predĺžený víkend, užite si to 😉 🙂

• no v Nitre mam rodinu, mozno prespime u nich , ale pojdeme aj na Cechy a do Noveho mesta za svagrinkou...a tak taku "okruznu cestu" si robime az do nedele 😃

• Sponzor fóra
  • pekny vikend aj vam, resp. zbytok tyzdna, papa

• dobre rano babule 😉
    hura uz je stvrtok a zajtra piatok a potom weekend,huraaaaaa! 😃

• dobre ranicko kocky! veru,konecne stvrtok!!!! Uz sa nemozem dockat vikendu. Nic extra sa sice nechysta,ale aspon bude oddych.
    inac,neviem,ci to isto dnes,ale prajem nam vsetkym k nasmu sviatku len to naj! DEN ZIEN - zienky ideme!!! 😃

• dnes dnes mame sviatok,tak vsetko naj zeny. 🙂
    neviete nahodou ked maju dobry vyber obruciek a za rozumnu cenu,myslim SNV a okolie. 😬

• dobré ránko. tak všetko naj všetkým ženám 😉
    megy - my sme mali obrúčky z PP, ale neviem, ako sa volá to zlatníctvo.mali pekné obrúčky za dobré ceny. v tom obchode, kde sme boli my mali obrúčky zo stránky www.sulekobrucky.sk, skús sa mrknúť.

• tak co dnes tu nikto nieje zienky?
    na obede nam rozdavali karafiaty-super co???a kolegovia nam kupili cokoladky,zasa nieco potrebuju! 😉 😉

• tak to máš super kolegov - ja by som sa od môjho nedočkala asi ničoho. a kde vám tie karafiáty rozdávali?

• kvietky sme dostali na korze.
    ty mas len jedneho kolegu?nieje vam smutno?
    inac kamoska robila v jednej prepravnej spolocnoti a teiz boli len dvaja,ale odisla do talianska,nerobis nahodou tam?to bolov tej budove ako je Uranpres. 😬

• hej robím..ona tu robila predo mnou. je to Petra?

• ano petra.si s nou v kontakte?

• 😠 dazd,inac pekne ranko!

• Dobré ránko babuľky,aj ked kvapy,kvap. 😠

• Sponzor fóra
  • a mame tu piatok,huraaaa 😃
    ty to ajam asi takto ani nevnimas vsak?

• No caute baby. Dostali ste nejaky kvietocek ku vcerajsiemu MDZ? Ten moj si ani nespomenul!!! 😮

• mrka ta to niesi sama,ja som dostala od vsetkych naokolo nejaku malickost ale od "draheho" nic 😴

• 😃 no to sme dopadli! 😛

• sak to a to mam este len pred svadbou 😞

• ahojte baby. dnes je ale hnusné počasie 😠
    megy - Petru som stretla osobne asi iba 2 krát, nepoznám ju veľmi.
    a čo sa týka MDŽ, mne môj drahý kúpil peknú kytičku z ruží. 🙂

• aaale,hlavna vec,ze si budu pamatat nase vyrocia,narodky,meniny,vianoce a neskor den matiek. 😃 no nie? ja to neberiem ako tragediu i ked by potesilo... no co uz. a prevychovat sa mi ho tiez akosi nedari,tak sa uz ani nesnazim... hlavne je,ze nas lubia. ( som to pekne napisala,co?)

• krasne mrka si to napisala 🙂
    livi ja len ci nahodou nieste v kontakte ze ako sa ma a tak.ja s nou nemam ziaden kontakt,pretoze sa udialo par veci a ona si to zrejme zle vysvetlila, potom odisla a nemali sme uz moznost porozpravat sa.mrzi ma to,lebo sme celkom dobre vychadzali,ale co uz stava sa 😦
    a ake mate planiky na vikend?

• no my sa chystame stahovat. ale to sa dozviem o taku hodinku,kedze o chvilku idem do agentury,ci naisto. takze makacka.

• ste kupili bytik?a kam sa stahujete?

• aaaale,bytik... to by som bola stastna,keby sme na neho mali. ja som totiz s frajerom v Anglicku a sa nam stala taka vec,ze nas prenajimatel bytu zahlasil,ze sa mame do konca marca vystahovat (dal nam na to 3 dyzdne - pako),lebo ze nas dom idu burat a idu postavit namiesto toho novy dom. same problemy. niekedy (v poslednej dobe velmi casto) by som sa najradsej vratila do detstva. bezstarostne a stasne. aaach. tak drz palce,meguska.

• ahaaaa tak to som nevedela,ze si tak daleko.tak to fakt drzim palecky!
    a dari sa vam aspon?mam kamosku v irsku uz skoro rok aj s frajerom a ona nema robotu a cele dni je doma,mna by porazilo. 😒

• megy - v kontakne nie sme, už dlho som o nej nič nepočula..
    my na víkend neplánujeme zatiaľ nič. teda ja nie, drahý sa chystá niečo prerábať na aute.

• mrka
    a kde v Anglicku ste? mam tam kopec kamosiek aj bratranca...a to s tym detstvom... keby som vedela aka je "dospelost" "problemova" (kedze zistujeme ze vsetky problemy si musime riesit sami 😃 ) tak by som si to detstvo vychutnala este viac 😉

• By si sa čudovala megy ako sa teším na víkend 😵 😵 😵 Môj drahý chodí na týždnovky a tak si vie v predstaviť tie víkendy.Krátke a rýchle 😞 Ale ked si vezme volno alebo niekedy len tak príde tak sme spolu aj 5 dní vkuse a to si potom vieme užiť.A strašne sa na seba tešíme a myslím,že si veľmi vážime spoločné chvíle. 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov