Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • moze byt, ze je to ten obchod...ja som mala saty site, takze som si to tam len tak zbezne presla, ale tie kostymceky a satky boli celkom chutne

• no ved na pohlad su chutne ale nesedeli mi velmi 😞 .

• megy pozerala si tu stránku zo spoločenskými šatami čo som Ti napísala?alebo máš o šatách inú predstavu? 😐 mne sa niekto strasne páčia,ale určite budú drahééééééééé 😢 😢 😢 a zasa nie je to moja svadba a vyhodiť veľa penazí za šaty a potom mi budú vysieť v skrini a nikde ich viacej neoblečiem,možno ešte na ples aj to už len raz sa mi zdázbytočnosť 😦 ak by to bola moja svadba tak by som neváhala ved len raz som sa vydávala 🙂 teda dúfam 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • pozerala pozerala a napisala som im aj mail ze ako je to s pozicianim 🙂 ,uvidim co mi odpisu,su tam kraasne kusky ale ktovie ake ceny.ale sla by som tam pozriet,dakujeeeeem

• baby tak ja koncim, krasny vikendik vam prajem, uzite si slniecko a poriadne si oddychnite 🙂
    paaaaaaa

• potom daj vedieť ak odpíšu zaujíma ma to 🙂 🙂 🙂 tak sa majte krásne nadherný víkend a užite si to 😃

• dobre ranko,
    ajam tak mi odpisali ze saty su k dispozicii v Starej Lubovni., 😞

• dobre rano, nejako mi to tu blbne 🤔

• ahooj,tak to je den co?
    a to ma byt tak vraj cely tyzden 😠 akurat na depku 😐

• no jednu uz mam - z roboty 😒
    aky si mala vikend megy?
    ozaj videli sme jednu svadbu tu v SNV a "mladi" mali take iste auto ako sme mali my len v cervenej farbe a dokonca sme tam videli aj nasho sofera - ale ten nas asi nespoznal aj ked sme mu kyvali ako blazni, 😃 bolo to mile...aj nevesta nam zamavala ...ach jaj

• ahojte baby, dobre ranko, tak ako po vikende ???

• tak v sobotu sme mali poslednu nauku a potom sme este co to porobili na bytiku,no a potom nuda a lezanie pri telke 😐 ,keby bolo slniecko tak by sme niekam sli ale takto sme boli doma-otras,neznasam taketo vikendy.
    a ty?podnikli ste nieco? 🙂

• ahojte baby..no to je dnes počasie.. 😛 ako hovoríte - akurát na depku.. 😠

• ahojte 😃
    ivinka, vcera ma nieco koplo... a zacala som malovat, hmm podla predlohy, hmm a hadaj ktorej... hmm tvojich tulipanov 😉 hmm a drahy bol hotovy, vyzera to skvele! sa neviem dockat, kedy uz pojdem domov pokracovat ... 😃

• 😃 simasi si ako ja ked nieco robim... a najviac neznasam ked to nemozem dokoncit hned a naraz 😃

my sme boli vcera na hokej - ma manzelik vytiahol, u nasich, na prechadzke a tak...fajny vikend 😃

• Sponzor fóra
  • SIMASI skveleeeeeeee !!! len tak dalej, tesim sa na vysledok !!! co keby si mi to potom podarovala? 😃 nemas to odfotene ?

• ivinka, ked ono je to tak pekneeee 😃 nie zeby som sa chvalila mojim vytvorom,to ta predloha je uzasna a krasna 😉
    minule ma kamoska lamala aby som jej "predala"! nejaky obrazok, 😬 ale ked ja mam k nim citovy vztah a neviem sa ich vzdat 😞

• halooo je tu niekto,ako nam kraaaasne snezi 😠 😠
    dnes som ani nebola na obed,v takomto pocasi sa mi ani nechcelo ist von 😢

• SIMASI to chapem... inak ja mam uz tie tulipany vytlacene na A2-ke ako fotku a vyzera to uzasne, uz len zaramovat a sup na stenu 🙂
    ale ked ten obrazok dokoncis, tak mi ho aspon odfotis dufam... 🙂
    MEGY snezi? uff a ja mam tu v BA obute lodicky 🙂 no snad to sem nedorazi 🙂

• snezi snezi,ja som uz tiez v sobotu odlozila cizmy a kabaty a dala vonku lodicky a sacka a teraz toto?
    ale nieje zima na to aby to ostalo,tak dufam.
    ake ste baby nadane do umeleckeho smeru 🙂 ,ja tak maximalne aranzovanie jarnej vyzdoby v nasej obyvacke 😉

• ale riadne sneží vonku 😠 drahý mi volal a v PP je už normálne bielo..vraj tak husto ešte nesnežilo túto zimu ako teraz.. 😠

• ja som uz zimnu vybavu schovala pred tyzdnom, tak snad ju zas nebudem musiet vydolovat 🙂

• aj ja som sa už pomaly začala preorientovávať na jarné veci..hmm...ale čo tí, ktorí si vymenili pneumatiky za letné? 😬

• coze? snezi? moje nervy! este nech zacne mrznut! a potom nech dojde pani ZIMA, s miernym oneskorenim... 😒 snad to rychlo zmizne, a na velku noc bude pekne, nech si to doma uzijeme 😃

ivinka, jasne ze to odfotim 😉 ale az ked to bude hotove.

• ahoj 😉
    prajem vam pekny ZIMNY den 😠

• MEGY ahoj, tak ako som predvidala, uz to dorazilo aj sem...v Dubravke je asi tak 10-15 centi snehu ty koki 😞

• ahoj 😉 , vcera som cela "zmokla" z toho snehu ci co to padalo a v lodickach sa brodit je naozaj zaujimave...

• presne tak ja som bola mokra az po kolena,lebo som musela ist este aj do obchodu,brrrr!

• no tusim to uz dorazilo aj k nam do BA uff 😞 nemam radost 😐

• jeeeej ako nam vnoci nasnezilo... v DNV padol rekord tejto zimy... 😃 tolko snehu, uff 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov