Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte baby!Ja organizujem svadbu v SNV z Irska a mam z toho strasne soky.V januari priletime,aby sme objednali salu,foto,hudbu a kameramana.Problem mam hlavne s kameramanom.Neviete koho by som mohla oslovit.Pisali ste tu o panovy Klapacovy.Je fakt dobry?Ja som nedavno videla video s jednej svadby v Smizanoch a natacal to niekto s Popradu a bolo to strasne.Tak mi hodte prosim nejake typy.Ja poznam len Adamkovica z Levoce a toho nechce moj drahy. A este mam otazku,kde v SNV mi vytlacia oznamenia a za aku dlhu dobu? Inak svadbu planujeme 27.9.2008 a chceli by sme ju v malom kostole v SNV.ALe chytam z toho poriadne soky.Mam pocit,ze to nezmakneme takto na dilaku zorganizovat.
Odpovedať
ahoj... neboj, aj na dialku sa to da zorganizovat... len si treba dat "nacas" ;-) a na tvojom mieste by som necakala do januara... ja som si vsetko omrkla na nete (teda co sa dalo ale vacsina firiem zo snv uz ma aj www stranku) ak chces, mozem ti poslat kontakt na p. Klapaca ;-) on natacal svadbu aj Livii... pisali sme si tu o tom... prelistu a precitaj... ale dost zalizi na tebe, aku mas predstavu... a ohl oznamiek... neomrkla si si firmy na nete? da sa to vybrat aj objednat cez net... poslu ti to domov ;-) a restauraciu by si si mala zajenat uz teraz... aby si potom nezistila, ze je vsetko na tento termin obsadene... ja som s tym mala uzasny problem, kedze budeme mat cca 140 ludi :-N
Odpovedať
Simasi a kde máš ty svadobnú hostinu pre toľký počet ľudí? Lebo my máme asi ešte viac ľudí :-D a preto sme nemali veľmi na výber. Zmrzlinka - mi máme kameramana Adamkoviča z Levoče. Všetky videokazety, čo sme od neho videli sa nám páčili. Mne bol dokonca aj na Stužkovej. Prečo ho tvoj drahý nechce? ;-)
Odpovedať
my to budeme mat v "Druzbe" ... nic lepsie sme nezohnali... potom jedine Satel v Levoci... ale tam chcu tusim 800sk na hod ako prenajom divadla/reduty, ci co... inak uz len "kulturaky" na dedinach... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
simasi - moj bratranec mal v Druzbe a bolo sssuuupppeeerrr!!! Mne sa velmi pacilo a aj ostatni si chvalili. takze si myslim,ze celkom pohoda... pockaj,pridem sa na teba pozriet. :-D (Zartujem).
Odpovedať
ano, videla som to tam pripravene na svadbu... a bolo to pekne, "vzdusne" aj personal bol mily ;-) len mi trosku vadi "exterier"... no co, sak nemozem mat vsetko! :-D :-D a kludne sa dojdi mrknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej,ten exterier... :-N :-N neboj,super bude. ;-)
Odpovedať
Holky boli ste už niekedy v kaderníctve Wella - Štúdio A, čo je na Zimnej ulici - pri reštaurácii na Korze. Majú stránku, kde sa propagujú tak, že sú zameraní najmä na spoločenské a svadobné účesy. Počuli ste niečo o nich, ako češú? Už som sa tu pýtala holiek na nejaké dobré salóny, napísali mi nejaké kontakty (díky všetkým..... ;-) ), ale tento salón nespomínal nikto. A dole je vraj aj kozmetika, tam ako líčia? Neviete?
Odpovedať
kludne tam mozes ist... predtym boli v "zivnodome" tiez na zimnej... potom sa prestahovali tusim tam k rest. "Na Korze"... je to Alena Dutkova a kozmeticka tiez Alenka ;-) (robila som u nej) :-D takze viem, ze robia dobre... no uz staci tej chvaly :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ak dovolite zapojim sa do debaty, ja som zo SNV, bola som urcity cas v zahranici, svadbu sme mali v Spisskej, robila mi to agentura ES Amadeus na Letnej, v Sintre na poschodi, p. Evka zabezpeci vsetko od A - Z, hlavne pre tych ktori su vonku. Zmrzlinka, keby si potrebovala obrat sa na nu, mne pomohla aj s oznameniami, s dekoraciou saly, s obruckami, DJ, saty , atd...kontakt, neviem ci mozem pisat inter.stranka esamadeus.sk,tam je na poschodi aj vizazistka, nechtovy disajn a kadernicka. Super kolektiv. Co sa tyka Salonu A, nemam skusenosti osobne, vizazistka je vraj ok, ale kadernicka kamoske spalila vlasy az do koze, viem, ze mala problemy.
Odpovedať
Georgia - aj my sme už boli v tej agentúre. Chceme,aby nám p. Evka urobila výzdobu sály. Nemáš nejaké fotočky? Bola si spokojná s výzdobou? A ešte niečo? Pri akom "úkone" spálila tá kaderníčka vlasy tvojej kamoške? :-o Si ma normálne vyľakala.... A simasi vravela, že sú dobré.... ;-) tak ja neviem,?????
Odpovedať
A ešte jedna otázočka? Kde robia pekné gélové nechtíky. Rozhodla som sa to vyskúšať prvýkrát - generálka pred svadbou :-D . Idem teraz v januári na svadbu kamoške a objednala som sa do salónu - neviem ako sa volá - tak v bráne oproti pekárni Klas. Odporučila mi to kolegyňa. Dobré či zlé odporúčanie? Myslím že tá pani/slečna sa volá Bea.
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzu1111 - ten salón je veľmi dobrý, poznám aj kozmetičku pani Novysedlákovú aj Beu, ja tam takisto chodievam, robí veľmi pekné nechty, mne síce gélové nerobila, ale len vlastné, lebo ich mám pevné :-) :-) takže tam kľudne môžeš ísť a budeš určite spokojná
Odpovedať
Ivanka dakujem - už tam idem 4.1. - dám vedieť ako budem spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, aj ja som sa rozhodla k vam pridat. svadbu by sme chceli niekedy na jesen a moja prva otazka by bola ake mate skusenosti so svadobnymi salonmi v Spišskej kde maju najlepsi vyber a v akej cene. dik
Odpovedať
Ahojte holky. Tak už mám tie nechtíky. Som s nimi spokojná, takže nechtovú dizajnérku Beu môžem len odporúčať. ;-) A 12.1. idem do toho salónu A - česať sa a potom aj líčiť do toho kozmetického salónu, čo je tam pod nimi - dúfam, že budem spokojná. Tiež dám vedieť. Pre Lydku - so svadobnými salónmi v SNV nemám zatiaľ skúsenosti. Ja som bola skúšať šatky v niektorých salónoch v KE a teraz sa chystám do PO. O SNV zatiaľ neuvažujem. Ale videla som stránku salónu Jasmine a majú celkom pekné fotky. Keď budeš chodiť po salónoch, skús omrknúť tie iné veci (okrem šiat), čo požičiavajú a predávajú - výzdoba na auto, vankúšiky na obrúčky, poháre, bižutéria a pod. Na také veci by som sa šla snáď pozrieť. :-)
Odpovedať
..ahoj,ja sa sice nebudem pytat na svadobnu temu,ale aj to som tu s babami rozoberala pred casom :-D .. ...mam taku otazocku ci neviete ci sa v SNV necvici aqua aerobik????viem ze sa cvici s babätkami v skole na mieri v bazeniku :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzu, chcem sa ospravedlnit, ze som nereagovala na tvoju otazku skor, som momentalne zasa v zahranici, a cas mi nedovolil skor sadnut si k pocitacu, p. Evka robi pekne vyzdoby saly, ja nemam svoj album, ale ona si nafoti vsetko co robi, ak za nou zajdes ma nejaky album, ktory si mozes pozriet, vela fotiek je aj na internete, ktore si kocky postahovali, viem, ze ona si preraba galeriu fotiek, takze sa teraz neda nahliadnut www.esamadeus.sk, skus ci uz to nema nahodou spustene. Na tom istom poschodi robia aj nechty, kocky sa volaju Dada a Pata, su toez sikovne, ale ked si uz vyskusala, tak to nemen. A kedy mas svadbicku? Uz sa tesis co, tak drzim palceky,pa
Odpovedať
Ahoj Georgia. Boli sme za pani Evkou, ale zatiaľ len tak informatívne ešte v novembri. No mali sme z nej dobrý dojem :-) a rozhodli sme, že si vyberie práve ju, aby nám urobila výzdobu sály + iné veci (kostol, auto) a uvidíme čo ešte ;-) . Ukázala nám aj nejaké fotky, ale nie všekto na nich bola jej výzdoba, napr. návleky na stoličkách tam boli z reštauračky, kde sa konala svadba. Ona robila veľakrát aj takú výzdobu stoličiek, kde neboli návleky, ale len nejako skrášlená stolička - stuhou, kvetom a pod. No my máme sálu - kultúrny dom - a tam sú dosť škaredé stoličky, takže ich bude potrebné prikryť návlekmi. Tak som myslela, či náhodou nemáš fotky, kde by boli jej návleky na stoličky. Lebo videla som už všelijaké fotky tu na nete - aj nádherné návleky, aj nevskusne obtočené "plachty" z lacnej látky. Ale keď nemáš, nevadí. Veď nám ich ukáže - dúfajme aj naživo. Teda ja ich budem chcieť vidieť naživo :-) Galéria na stránke jej ešte nefunguje a momentálne je aj ona mimo SR. Dnes sme jej volali. Chceli sme sa stretnúť, ale nejaká pani, ktorá teraz vystupuje na jej čísle nám vravela, že je mimo. Máme sa ozvať v marci. Už teraz sa teším na stretnutie....aj na všetky plánovačky okolo svadby.... :-) už sme začali Ináč nevieš aké je to kaderníctvo a kozmetika vedľa agentúry p. Evky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ZUZUnka, som rada, ze sa nehnevas, rada odpoviem na tvoje otazky, ja samozrejme fotky zo svadby mam, su tam vidiet aj navleky, ale ostali doma na CD, odisli sme hned po svadbe prec a nebolo akosi dost casu na to, aby sme si ich pribalili, ja vlastne pisem z pocitaca( v praci), aj to nemozem kazdy den, keby som mala svoj nootbook, bolo by to ine...to by som si hned ulozila...My sme na p. Evku natrafili uplne nahodou cez jedneho spolocneho znameho, dal nam kontakt na nu a vlastne vela veci sme dohodli iba mailom, nakolko sme boli v zahranici, ked sme prisli domov 2 tyzdne pred svadbou, mali sme vsetko prichystane, boli sme velmi spokojni, moj terajsi manzel troska pochyboval, ze vybavovanie cez mail nevyjde, ale ked to videl na vlastne oci, bol rad, ze sme ju oslovili. Velmi nam pomohla, navleky ma slusne, nie su hodvabne-gycove, ale matne a pekne sedia, dava k tomu bud maslu, ale ta je myslim uz nie moc IN, teda mne sa moc nepacia, alebo ich dozdobuje ruzami, staci povedat ako to chcete...ma dobre napady a vzdy najde viac moznosti na dekoraciu a v roznych farbach...ma pekne doplnky, srdcia na stenu, na dvere, ozdoby na auto, tyly aj kytice, predava aj svadobne pohare, ma aj spolocenske a svadobne saty, ale viem, ze viac sa orientuje na spolocenske (velmi pekne), tych je v Spisskej malo. Co sa tyka salonu oproti mam ho vyskusany, vlasy robi Majka, ale myslim, ze je teraz na materskej, neviem ako dlho bude, ale je tam velmi sikovny chalan Mato, vyskusaj, nechty robia 2 baby, tiez sikovne, velmi peknezdobia nevesty a kozmeticka je bomba, naozaj sikovna, keby nie vsetkych tak vyskusaj aspon kozmeticku. Tesim sa zasa na par slov od teba, vopred sa ospravedlnujem, ze cez vikendy nemam pristup na net, ale v tyzdni sa budem snazit sem-tam nakuknut, drzkaj sa, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ZUZUnka, prepac pytala som sa ta na termin tvojej svadby, to som netusila, :-p , ze ked kliknem na foto tak sa ukazu udaje, som niekedy tak trosicka mimo :-D , ja som si vlozila teraz foto, jedine, ktore momentalne mam k dispozicii, poslala mi ho vcera kamoska mailom...tak sa maj pekne, takze 16.8.??? to bude urcite bombasticke! 8-) papapa
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci niektora z vas nemala nahodov niekedy teraz svadbu v Hotely Flora, alebo ste nieco o tom hotely nepoculi.Dik
Odpovedať
ja som tam chcela mat... ale pre nas maju malu kapacitu... vraj pre 100 ludi, ale kamoska kt mala 100 ludi povedala, ze keby nebolo let a nemali stoly aj na terase tak by tam boli ako sardinky... a este taky detail... vecer ich vkuse upozornovali aby sa zdrziavali len vo vnutri a nechodili von, lebo maju aj inych hosti, tak nemaju rusit "nocny klud"(bolo to v juli pred 2 rokmi a vtedy boli tie hrozitanske horucavy)... a vtedy este nemali ani priestor kde mohli mat zlozene kolace, o chladnickach ani chyru ani slychu... a tusim mali problem aj s izbou... teda asi boli plne obsadeni, tak sa nevesta musela prezliekat na WC... ale tioto nedostatky uz snad napravili... ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja mám na flóre svadbu , tak dúfam,že ten problém už naozaj odstránili nebola by som dvakrát rada ak by sa tam niečo také opakovalo, ako písala simasi. Akurát viem,že miestnosť na koláče už majú lebo som tam bola cez víkend vyplatiť zálohu a možno sa tam čo to zmenilo. :-)
Odpovedať
Ahojte, ja si neviem poradit kde mam mat svadbu, pretoze som od spisskej, ale vobec to tu nepoznam, pretoze dlhsi cas som tu nebola. ked som hladala nieco vhodne tuna pri spisskej, tak to bolo asi to najlepsie co som videla. my by sme mali mat svadbu, kde bude 80 ludi, tak verim, ze sa tam v pohode zmestine.Ivankaja kedy mas svadbu, ked sa mozem opytat? Ja chcem mat v auguste, tak verim, ze tam bude nieco volne.
Odpovedať
Pusinka19: my máme 8.8. v piatok :-) mne sa tam páči, keď je to zrekonštruované teraz tak je tam pekne a mám aj fotky zo svadby , ako mali urobené stoly a veľmi sa mi páčila ich výzdoba, pretože tú robí prevádzkarka. Tak dúfam,že to bude ok. a ty kedy v auguste by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiez chcela svadbu na Flore ale najblizsi termin bol 4.10 a tak som si objednala salu v hoteli Cingov na 6.9,mala tam svadbu aj sesterka a vyzdobu robila aranzerka a bola velmi pekna tak dufam ze aj mne spravi nieco podobne.
Odpovedať
pusinka a pozrela si si napr Park Hotel , ci Hotel Park? jeden je v meste a druhy na Cingove, ten ma tusim kapacitu 70 ludi... neviem kolko ma ten v meste, uf nieco sa mi mari, ze len40... a metropol?
Odpovedať
Ahojte dievcata, ja som uplne z toho paf, predpokladam, ze asi so zhananim volneho miesta na svadbu v auguste bude to velmi tazke. ja som to totiz doposial neriesila, lebo mame doma velky smutok a ja cakam babatko. Flora sa mi velmi paci, co je zverejnene na internete, tak sa tam este zajdem pozriet a opytat, kedy maju volne. Na Park hotel som zase nedostala dobre referencie, tak neviem a na hotel cingov sa tiez zbehnem pozriet. Som uz z toho nestastna. Na metropol som nedostala ziadne referencie, ale asi su tam vacsinou stuzkove, nie? Ivankaja nemohla by si mi poslat fotky z tej flory ako to tam bolo urobene?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, myslim, ze Flora ma velmi pekny interier aj exterier, akurat fakt beru ohlad na hosti, ktori su tam ubytovani, co je dost blbe, Park ujde, ale tam je kapacita 70 ludi, inak je fest narvane...na Druzbe je fajn, tam je restauracia s terasou, a nikoho nebude rusit. Skuste hotel Preveza...tam som mala svadbu ja, je tam terasa, neviem presne kapacitu, ale viem, ze ak je vela hosti, sedi sa v restauracke a tancuje sa hned vedla v kaviarni. Tak sa tam skuste spytat...V Metropole je tiez pekne, bola som tam na svadbe bratrancovi, kapacita aj nad 100 osob, len tam je skoro vzdy obsadene....vela stastia hladani. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?