Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no takze rozhodne, ist do svetlych farieb s tmavych pouzit maximalne zelenu na ozivenie. ale myslim ze farby ako fialova, modra a tak radsej nie. ta cervene je teda poriadne cervena ;-). no aspon ze je to tam novo vymalovane ;-). ale myslim ze to pojde pekne vyzdobit. ja by som mozno aj zvolila len bielu ako hlavnu farbu a nejake kvetiny, napada ma ze nieco ako slnecnice by mohli vyzerat krasne. teda biela doladena zltou. to by sa s tou cervenou nijak nebilo.
Odpovedať
ja chem na výzdobu biele a krémové (také tigrované) ľalie, a maslové sviečky a zvažujem k tomu malsovú organzu na stoloch a maslové mašle alebo zostanem fakt verná tej jablčkovo zelenej, bude to v ohode, nechám zelenú, nech je to také živé
Odpovedať
Ahoj baby, mozete mi poradit? Po mesiacoch zhanania a vybavovania mi ostal uz len taky maly detail .. a sice kolace a torta ... uz davnejsie som spominala, ze roky v spisskej nebyvam a teda neviem kde co maju :) .... okrem Mnamky, na ktoru som tu zachytila recenzie, viete mi poradit este nejke ine pekarky ???? Este by ma zaujimali vase skusenosti s miestom na fotenie ... kde ste sa boli (resp. planujete) fotit ... take tie umelecke fotky ... za verzie s peknym pocasim a verzie s dazdom ... ? Dakujem kraaaasne .... moja svadobne nervozita pomaly opat rastie :)
Odpovedať
riolet ja si torty dávam robiť v poprade u jednej baby, jej tortičky mám v albume, tak ak by si mala záujem viem poslať kontakt
Odpovedať
ja som mala tortu aj kolace z cukraren Fantazia, v mojom albume je foto torty co sme mali, ja som bola velmi spokojna. kolace vyzerali dobre celu hostinu, neschli, nemenili farbu, krasne vonali. najlepsie je to, ze sa aj pojedli ;-). jak kazdy pise ze kolace na svadbe moc nejdu, tak u nas padlo vsetko ;-), mozno to bolo aj tym, ze sme mali mini zakusky ;-).
Odpovedať
k fotkam: holky tuna pochvalovali fotenie na spisskom hrade, neni to az tak daleko. my sme tiez povodne planovali, ale potom sme zmenili a pozovacky sme fotili v levoci na namesti a druhe pozovacky v slovenskom raji pri hotely flora. to je vsetko verzia za pekneho pocasia. s dazdom neviem. riolet kde mate svadbu?
Odpovedať
ahojte baby,tak to som prekvapna,ze sa Flora pokazila.My sme boli maximalne spokojni.Svedske stoly s pirohami a vsetkymi moznymi dobrotami kazdemu chutili a prva vecera bola tiez vyborna a bola to fakt mega porcia ;-) Hlavne sme boli spokojni s celou organizaciou, kedze sme mali hosti z CR aj Irska.
Odpovedať
a ku kolacom...my sme mali z MPC.A kazdemu chutili.Tortu sme od nich nebrali.Tu piekla kamoska ;-) a ku foteniu....my sme sa chceli fotit priamo v meste v SNV a este sme chceli zopar fotiek z okolia hotelu Flora.ALe kedze strasne prsalo,tak sme sa fotili priamo v hotely.Mali sme sikovneho fotografa,takze mame pekne fotky.Vela ludia sa tiez chodi fotit do Markusoviec :-)
Odpovedať
Ahojte, diky za tipy :) Svadbu mame na Cingove ... povodne som chcela na Flore, ale neskoro sme sa spamatali s vybavovackami a vsetko bolo obsadene :) ... a kedze sme chceli mimo mesta, tak padol za volbu teda hotel Cingov - zatial som spokojna, vsetky vybavovacky prebehli v poho, tak dufam, ze to budem moct povedat aj po svadbe :)))) Kazdopadne, jeho interiery nie su vhodne na svadobne fotky (svadobna miestnost (mame to dole v restike) je po vyzdobe velmi pekna, avsak tam rozhodne umelecke fotky robit nepojdeme) a preto rozmyslam nad priestormi za dazda aj za slnka. Uvazovala som nad oboma variantami - Spissky hrad aj Markusovce. Tu mi vsak napada otazka - kde tam? Na hrade som bola asi tak pred sto rokmi a budem asi len dufat, ze to tam vtedy bude otvorene a pustia ma dnu :) taku vyobliekanu. Pri Markusovciach zasa neviem, ci sa musim nejako dopredu objednat .... a ci ma pustia len tak dovnutra - bez sprievodkyne. A ci sa objednat a potom neprist, lebo bude pekne ... :)))) Uf, ... mam ja starosti, co? :) Co sa tyka kolacov - bola som teraz v pondelok na otocku doma, uz viac dofce nedostnem a pridem az na svadbu. Bola som sa pozriet do MPC-cka, nech mi ukazu dake kolacky aj na ochutnavku. Pani bola sice mila, akurat som skoncila s tym, ze kolace mavaju vo stvrtok :). Takze nic z toho. Nasledne som bola este u Rudolfa na Mieri - a tam to iste. Proste v pondelok som na kolacky mohla zabudnut a budem musiet asi objednavat "naslepo". Na MPC-cko som pocula aj dobre, aj zle ... takze teraz fakt neviem....
Odpovedať
na hrad mozes skusit zavolat: +421-53-4541336 hrad, +421-917-482986 hrad - dufam ze tie cisla su este platne a skusit sa popytat. ale co som nasla, tak mju otvorene: 1.5.2010 až 30.9.2010 Pondelok až Nedeľa od 9,00 do 19,00 hod
Odpovedať
ahoj riolet za fotenie na Spisskom hrade sa plati 16,60 EUR, treba si to vybavit vopred. ako inspiraciu prikladam link na album http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
:)))))) tak cislo je stale platne :))))) .... prave som sa tam objednala :))))) A slecna v telefone vravela, ze nie je problem ani za dazda, ze sa foti aj v interieroch - muciaren/spalna/...atd. .... ved vid. fotky z linku .... krasne su inak :) Dufam, ze sa aj a budem moct takymi pochvalit....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kto mi poradi ked mam saty na prezlecenie cervene tak aku si mam dat vyzdobu saly aj kyticu akej farby?
Odpovedať
kuk sem http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... možno by sa ti niečo takéto k tým šatkám hodilo, alebo aj žltá, oranžová, ak chceš mať zladené šaty a výzdobu, tak ja by som si nedala k tomu fialovú výzdobu, ale to je na tebe, ak sa ti taká kombinácia páči, tak zvol takú ;-) možno ešte zelená by ti k tomu išla, ale aj strieborná či zlatá by nebola zlá, prepošlem ti takú farebnú piramidu, tam je že aké farby sa k sebe hodia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky a mate uz nejake skusenosti s fotografom a kameramanom v Sp.Novej Vsi??? Lebo ja som v hľadani a mimochodom tie fotky z hradu su fakt pekne !!!!
Odpovedať
tonka: par stranok spetne holky pisali tipy na kameru aj foto. skus pocitat spetne.
Odpovedať
Ahojte. Mala ste niektora svadbu v hoteli Cingov? Na ich stranke pisu cenu za stravu od 21€ na osobu. A su v tom 3 chody alebo 1 chod+teply bufet. A to si neviem dost dobre predstavit. Mala niektora z vas aj teply bufet? Nebolo potom toho malo? A da sa vmestit do tej sumy 21€?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y pred mesiacom mala jedna baba tam svadbu a mala tri chody a platila na osobu 22 eur. A nesťažovala sa na jedlo. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj riolet - mala som pred mesiacom svadbu, v hoteli flora ako ty a fotili sme sa v markusovciach- krasne foto pridam do albumu....no hrad je pomerne daleko nebudes mat cas sa takto flakat podla mna si svadbu treba vychutnat s ludmi a nie bludit po spisi, my sme sa v markusovciych zdrzali asi hodinu a tristvrte aj cestou a to je len 12 km a nie cca 40 km. no my sme platili za prenajom 25 eur za to ze tam budeme, sprievodkyna ti len otvori a dava pozor, otvori vsetky miestnosti ale na fotenie su spristupnene len 3 miestnosti a schody a kreslo na prizemi , ale poviem ti ze to ulne staci je dve miestnosti male a jedna velka, samozrejme krasne fotky su vonku v parku pri studni atd. je tamn pekne prostredie, mozete sa fotit aj pri kostoliku na kopceku....teraz nie je nudza o prestor vsade je zelen, nam 17. aprila len zacinalo vsetko kvitnut. kedze v markusovciach je uz sezona az do oktobra tak o sprievodkynu sa starat nemusis, mimo sezony si za otvorenie pytaju 5 eur- my sme platili kedze sezona zacina az 1.maja. cize jednoznacne markusovce, da sa vyuzit aj okolie flory ale len priroda a urcite ocenis aj tzv. ,,atelierove" alebo interierove foto.....inak teraz sme mali 50tku v rodine co sa tyka kolacov skuste Iliasovsku pekarku. ak chces dam ti nanu kontakt.....a tie recenzie na mnamku spred dvoch rokov by som uz necitala, kazdy sa zlepsuje a vychytava muchy....a ked chces nieco extra ako je spis hrad tak je to suvix v porovnani s krasnou horkou alebo betliarom to je krasa aj vo vnutri, nabytok podobny ako v markusovskom kastieli (ak nie z tej istej doby) a nabytok na spiskom hrade je pozliepany odvsadial a nie je taky pekny ani interier na fotenie ako v markusovciach(ps. co das na benzin na hrad das do markusoviec za fotenie) a mas usetreny cas aj chodenie, ten pristup na hrad predsa len treba ist do kopca kusok a naco nicit saty....
Odpovedať
ja mam tortu od Cerneho (Fantazia), kolace z MPC, fotit chceme ist tiez na Spissky hrad, ale hladame nejaku nahradu, lebo ozaj je to daleko, neviem ci to budeme stihat, bude aj tak dost zhon...dajte este nejake pekne miesto na fotenie v exteriery...
Odpovedať
lulabez mne sa páči aj markušovský zámok, ja viem že sa tam fotí skoro každý, ale fotky sú odtial pekné, aj teraz jedni čo mali svadbu tak sa tam fotili
Odpovedať
kuk sem http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
No ja by som do Markušoviec ani na Spišský hrad určite nešla a to len preto že sa tam fotí každá druhá nevesta.Mne sa viac páčia fotky ktoré sú netradičné-v poli,pri starej kaplnke,pri stodole,na koľajniciach,na zastávke MHD atď.Nerada sa opakujem no v SNV a Levoči nepoznám fotografa ktorý robí takúto svadobnú fotografiu. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak my máme svadbu v hoteli Čingov a plánujeme sa fotiť len v okolí hotela a na ceste, kedže tam nieje veľká premávka. Ja si myslím, že cestovať niekde na hrad či kaštieľ je zbytočná strata času. kacika myslím, že s každým fotografom sa dá dohodnúť.
Odpovedať
kocika ja som už tiež uvažovala nad takýmito fotkami, priatel robí na jednom majeriku, teda majú tam sídlo firmy a rozmýšlala som nad tým že by sme sa tam šli fotiť, drahý je poľnohospodár telom aj dušou a tak mi napadlo že foto pri traktore či kombajni by mohli byť celkom vtipné ale velmi sa mi páči aj markušovská kúria, možno zklbime oboje ale tie netradičné fotky su velmi vkusné, tiež som chcela aj foto v poli, ale my máme svadbu v oktobri a to budem rada ak vôbec bude celkom fajn počasie a nie aby vtedy bolo takéto zátišie
Odpovedať
nie som odtialto a tak si chcem ísť exteriér (okolie dediny) omrknúť cez leto 8-)
Odpovedať
kaculiatko88 Vcera sme boli rezervovat salu v hoteli Cingov. Chcem sa ta opytat ake vy budete mat menu? 3 chody alebo 1 chod+svedske stoly? A ako sa vola ta baba co si mi pisala ze mala svadbu v hoteli Cingov? A aj nam vcera povedal ze ked su 3 chody tak cena je 22€ a ak su svedske stoly tak 25€ na osobu.
Odpovedať
h.a.i.n.y ak máš švédske stoly, menu ťa všade výjde drahšie, lebo tam toho treba dávať viac na osobu, aby mali na výber, ja tiež rozmýšlam nad chodmy ale asi to budú tri klasické chody, nechcem zbytočne predražovať svadbu a asi to takto bude lepšie, aj ked švédske stoly majú svoje čaro ;-) a kolko máte ludí?
Odpovedať
lucka Ano svedske stoly vychadzaju drahsie o 3 € na osobu. My budeme mat do 100 ludi. Takze svadba by sa predrazila o 300€ a to uz nie je malo. Moj drahy by chcel svedske stoly, aj nasim sa to zacalo pacit, aj mne sa to paci ale to nieco stoji. Ja som tiez radsej za 3 chody. Ved stale kde sme boli na svadbe tak sme mali 3 chody. Mat svedske stoly je luxus v dnesnej dobe. Alebo aspon 2 chody a treti by bola kapustnica. Lebo ten 3. chod za zvykne nezjest. A ked sa aj nezie 3. chod tak stale to bude lacnejsie ako by boli svedske stoly. Tak ja som tiez radsej za 3 chody. Neviem este uvidime. Vy ste uz rozhodnuti? Vy mate kolko ludi? Aku mate hudbu? Nevies mi nieco odporucit?
Odpovedať
hudba skupina Alfa, hrajú aj niekde v nejakom podniku v poprade, kaculiatko88 vie kde, ludí máme cca 108, a ja asi dám 3 chody a tak že ten tretí bude kapustnica, sa bojím aj toho že tie švédske stoly že sa zje neičo čo by si dali všetci a ten zvyšok zostane a potom ten ostatok zostane hladný, no neviem, ja som tiež chcela velmi švédske stoly ale ked urobíme tri chody, nič tým nepokazíme - prvý miešané filé (dva alebo tri druhy mäsa, ryža, zemiaky, druhý možno knedla, kapusta, mäso, alebo , a čo by si chcela ešte odporučiť, môžem ti dať nejaké typy ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?