Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som najprv pocula, ze ta Druzba sa bude opravovat, a teraz ju vraj predali a novy majitelia vobec neplanuju mat tam restauraciu, takze zasa o jednu salu v Spisskej bude menej... :-|
Odpovedať
lucka My budeme mat tiez nieco okolo stovky alebo aspon do tej stovky urcite 95-105. A vy kde budete mat svadbu? Baby takze Druzbu uz mam uplne vylucit? Lebo my sme tam uz tiez mali rezervovany termin ale uz na buduci rok a mne zatial nikto nevolal. Tak kde teraz s tolkymi ludmi??? Metropol je drahy a hotel Cingov nechceme. Chceme Floru ale tam sa nevmestime. A mozno by sme sa aj vmestili lebo tam je kapacita 96 ludi ale nebude to tam preplnene? Lebo mne sa zda ze pre tolkych ludi je to tam male. Ake su este ine moznosti???
Odpovedať
my to budeme mať v metropole. a floru ti pri takom počte neodoporúčala, flora je krásna ale vybrala by som si ju iba ak by som mala tak cca 60 ludí. viac je už príliš na floru na úkor parketu a ste tam jak haringy v konzerve. boli sme sa tam pozrieť, tiež sme tam chceli mať svadbu ale ked som to zbadala, iba som sa zasmiala a otočila na opätku.
Odpovedať
No vsak .. je to tam male pre tolko ludi ;-( Ale Metropol je zasa drahy. Ja som sa tam bola minule pytat na menu a povedala mi prevadzkarka ze na osobu 23€ minimalne a ze keby som chcela svedske stoly tak je to este drahsie. A ze to je cena pre tento rok ... tak neviem mne sa to zda dost drahe.
Odpovedať
Ahojte baby :))) Svadba predo dvermi (2.10) a ja stale nemam kameramana :-( ....vsetko ostatne uz mame potvdene,okrem tej jednej veci co mal zariadit moj drahy :-) kontakty co sme mali, su uz bohuzial obsadene, asi sme to podcenili.Poprosim Vas, nemate dajake cisla alebo adresy schopnych kameramanov tu v okoli??? dakujem
Odpovedať
ahojte. tak konečne som dala do albumu aj foto šatočiek z nového salonu v poprade.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesty vydavala som sa 17 teho a mali sme svadbu na cingove v hoteli flora, krasne prostredie ale nedostatocne porcie, taniere ako na zavodne stravovanie, male oblohy a nedovarene/ rozvarene / nedopecene prilohy, slaba obsluha (vezmu nedojedene, nechavaju salky od kavy na stole cca 1.5 hodiny)- nic pekne- nespokojnost co sa tyka stavy....inak tam varia skvelo a ideme tam stale radi do restauracie-daju vam krajsie taniere a urcite vacsie porcie ako na svadbe-, ale uz nikdy viac ako svadobni hostia, neboli sme spokojni....len tolko....hotel flora kazdy chvali ale nie je to s jeho dokonalostou az tak celkom pravda....pozor na sklady kde mate alkohol- radsej si donasajte sami a obcas mrknite okom po kuchyni ci nie je v suflatkach posryvane vase ovocie kolaca alebo flasa palenky ( ci stintkany casnik)......ved aj tak svadobnici nieco daju ci obsluhe ci kuchyni, tak naco si to beru priebezne?
Odpovedať
Profilova fotka
este podotknem cena menu na flore bez svedskych stolov 24 eciek na osobu coz nie je malo, my sme mali 85 ludi + 6 hudba a kamera ale ti sedia mimo svadobcanov, do 90 ludi ulna phoda na tanec a to sme mali skvelu kapelu a kopec mladych sialenych koňarov na svadbe....len tolko...inak vyzdoba je cenovo najprijatelnejsia a ozaj prekrasna....len to ostatne im akosi unika ale asi este stale neplati ,,nas zakaznik nas pan"
Odpovedať
simonkulos: zaujimave, mali sme svadbu na flore minuly rok (9.5.) a ja som bola nadmieru spokojna. jedlo perfekne, poriacie normalne, obsluha vyborna. neviem ci nezavazilo to, ze sme im dali sprepitne predtym ;-). ale ziaden problem nebol.
Odpovedať
Profilova fotka
kameraman Jozef Griger z levoce- videofamily.sk, pohotovy , prisposobivy a hlavne profesional a da tam hosti do rapštágu ci na fotenie alebo cokolvek- prijatelny chlapik sme radi ze nam kameroval sme velmi spokojni a svadobne saty su cenovo najlepsie ale aj kvalitne a krasne v salone Jasmine pri levocskej brane- oplati sa kupit tam ozaj vsetko(sperky, veci do vlasov. zavoj), ta pani je sice na zaciatku troska neprijemna ale zato ma dobry vkus a rozumie sa svojej praci...ja som bola velmi spokojna......
Odpovedať
Profilova fotka
skupinu Ronet z chrastia nad hornadom vrelo odporucam, veseli mili chalani a skvela spevacka....a navyse urobia cokolvek chcete po hudobnej stranke, hraju medzi stolmi a prosto inych si uz ani neviem predstavit.....
Odpovedať
Profilova fotka
no u teba nebol u nas bol, cim to je ozaj neviem ...mozno ozaj tym sprepitnym :-))))) pozri nevesta to vnima inak aj my sme sa tam citili dobre ale hovorim o veciach ktore vnimaju ludia ktori platia za vsetko a rozumeju sa hotelovemu fachu aj mimo SK
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kolace si najlepsie : Mňamka- cukrarenska vyroba Smizany- chutne a skoro ako domace, robia to v takom malom rodinnom domceku, pochodili sme toho vela ale Smizanske zeny to istia aj s cenami....vyzdoba kostol, auto, pierka...: Aranzersky salon Smizany, obi to manzelsky par a je to ozaj krasne a hlavne nepreplatite voci ostatnym v SNV
Odpovedať
simonkulos Tak takeho cloveka prave hladam co mi povie nieco viac o Flore. Takze 24 € ked su 3 chody? A aka by bola cena keby sme mali 2 chody a ako 3. chod svedske stoly? To mi prosim ta nevies povedat? Takze vyzdoba je ozaj taka krasna ako na obrazkoch? Ked pises o tej skupine Ronet kolko stoja? Aj my budeme mat Grigera z LE. Takze vy ste mali 85 ludi? A kapacita je 96 ak sa nemylim. Takze tancovat sa da ozaj v pohode? Ja sa len toho bojim ze tam bude malo miesta ked by sme mali ten max. pocet hosti. Ak by ste vy mali viac ako tych 85 ludi aj tak by si si rozhodla znova pre Floru? malajana K tej obsluhe: mozno vymenili personal .. rok je dlha doba .. tak dufam ze za ten rok co mam ja svadbu tak bude personal lepsi ako toho roku.
Odpovedať
Baby a este jedna otazka: da sa volne pohybovat v priestore medzi salou a terasou? Mozu chodit svadobni hostia normalne vonku na terasu?
Odpovedať
no na Mnamku ma iny nazor. mne ich kolace nechutia, ale to je mozno subjektivne. u nas si z kolace pochvalovali aj tym, ze nemenili farbu pocas celeho dna. o com sveci aj to ze nam s kolacou nic nezostalo, ani z torty ;-). ako tu nevesticky pisu, ze kolace zostali, ze na svadbe sa nejedli a tak. tak u nas to bolo uplne inak kolace padli vsetky, dokonca aj cela 5 poschodova torta sa zjedla na svadbe. nam domov zostal maly kusok, co som len odlozila ;-). mali sme mini kolace a boli skvele. k flore: svagor je barman/casnik a pochvaloval si to tam. jasne, ze nevesta to vnima inak. to je pravda ;-). no nik z hosti sa nestazoval ;-) My sme mali 45 ludi a flora sa mi lubila sala, tak preto sme sa tam rozhodli. co sa tyka ceny, tak nas pri 45 ludoch a chodoch takychto: rano - studene misy po obrade - predjedlo, polievka, jeden chod (uz neviem co to bolo) potom svedske stoly (rezne, salaty, syry, zelenina...) o polnoci - ine svedske stoly (kapustnica, pirohy,.....) + vyzdoba (bez kvetov) + sprepitne (nev iem to oddelit, kedze to mam poznacene spolu. celkova cena bola 1.358,50 eur. h.a.i.n.y: No jasne, u nas hostia bez problemov chodili vonku.
Odpovedať
simonkulos pekne si nám to všetko opísala-priam ukážkovo.Tá Flóra ma fakt prekvapila. Ešte si zabudla popísať fotenie s vysmiatym ujom Grigerom v Markušovskom kaštieli. ;-) prajem všetko dobré na spoločnej ceste
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocika.... no cena kedze su stoly svedske by bola jednoznacne vyssia , samozrejme neviem povedat aka kedze to zalezi od narocnosti jedla, ale ak ti mozem odporucit tak urcite si na svedske stoly nedavaj pirohy, robila som svadbu a moja skusenost hovori ze nie a ani svedske stoly sa mi neosvedcili, dnes treba dat ludom este stale klasiku, my sme vsak mali kvazi posledne jedlo vyber a to segedin alebo madarsky gulas a knedlu takze mali moznost vyberu a osvedcilo sa mi to, aby si vedela co sme si dali a co tych 24 eur stalo tak je to tu: 3. jedlo spominane, 2. vecera kuraci stroganov na smotane a hubky k tomu ryza a hronolceky- to bolo ozaj chutne a bydarilo sa, 1. vecera slepaci vyvar s masom a rezancami, medailonky ( kuraci, bravcovy a hovadzi) k tomu opekane zemiaky( tie boli nevydarene vobec:-() a obloha+ pripitok samozrejme- cinzano bianco a kava 1.krat- tot 24 eur. tych 90 ludi je moj horny stropna flore, viac urcite nie je to potom na ukor tancovania...ronet beru podla mna uzasne malo 320 eur- su piati(4 chlapci do 30 rokov a jedna spevacka - nadherne hud.citenie a krasny hlas)v porovnani so skupinami z PO, stara lubovna atd---ti beru okolo 500eur a robota ta ista ak nie slabsia, ak chces dam ti cislo na nich.... k druhej dame- mňamka pekne kolace- urcite skazene nie- prave dnes ich jeme :-) mame oslavy:-))))chutne a velkostne akurat...svokra mala sice vacsie ale nie je to ucel....urcite je to subjektivne- pecu celej spisskej a o zakazky nudzu nikdy nemaju flora - terasa otvorena, tak ako aj bar ci restika- neobmedzene to je na nich fajn urcite- samozrejme restauracia im funguje aj pocas svadby, cize ludia zo saly si chodia kade chcu inak na flore sa zmenila obsluha v novembri cca, takze mozno preto ta mensia spokojnost....u nas sa stazovala teta- so strykom robia v rakusku (tirolsko) ako casnici a prevadzkari uz 15 rokov a to nezazili este
Odpovedať
simonkulos: mame uplne ine skusenosti ;-). u nas pirohy mali velmi dobry ohlas. jednak ich na flore pripravili vyborne a jednak vsetci si ich pochvalovali. dokonca aj svagrina, ktora pirohy neje, tak hovorila ze boli vyborne. pirohy sme mali sucast svedskych stolov. takze ja tvrdim, ze pirohy ano ;-), ale na svedske stoly. nasi hosti boli 1/3 zo spisa, 1/3 z vychodu (snina) a 1/3 mix - ine casti slovenska, ciech a ameriky. tomuto osadenstvu pirohy chutili ;-) ;-0 ;-). mnamku niekde na zaciatku temy nevesticka zo spiskej kritizovala, ze mali kolace od nich a 2 dni po svadbe zozeleneli. teda bola tuna na mnamku negativna reakcia. ja osobne nevravim, ze maju zkazene kolace, ale mne ich kolace nechutia. mali sme parkrat a nepatria medzi dodavatelov, co by som ja doporucila. je to skoda, ze sa na flore vymenil personal, chcelo to spomenut prevadzkarke pri plateni, ze obsluha bola hrozna, ona by s tym mohla pre buducnost nieco spravit.
Odpovedať
ahojte baby. ktorá budete mať tohto roku svadbu v metropole? akú farbu výzdoby zvažujete? ja som tam dnes bola vráci tej výstavy a zostala som dosť nemilo prekvapená - 3 steny krvavo čevené, jedna šedá a kazetový strop bledučko zelenkavý? predtým to bolo také dooranžova a teraz ... ?
Odpovedať
som dlho metropol nevidela. ale vyzera to zvlastne ako to popisujes (myslim tie steny). podla kombinacie farieb by mohla dobre vyzerat zelenkavo - bielo - cervena vyzdoba. lebo seda je neutralna.
Odpovedať
no ved ja aj zvažujem zelenkavu alebo potom vyslovene iba nejakú krémovú aby putali pozornosť tie biele stoly, normálne mi je z toho do plaču, teraz som pozerala staré fotky z výzdob mentropolu, tam tiež bola jedna stena šedá (tá ako sú okná - tak je to aj teraz) a ostatné steny bledučko žlté a strop biely. ja ich nechápem :-(
Odpovedať
lucka: neboj, ono ked pouzijes jemnu farbu, tak tie steny nebudu putat pozornost.
Odpovedať
musim sa poradiť s mojou floristkou, ona už metropol viackrát vyzdobovala, ale predtým ked mal normálnu farbu, tak teraz fakt neviem, no dúfam že aj kým bude tá naša, tak tam pár krát bude robiť výzdobu a vychytá nejaké chybičky, ale je to tam desné
Odpovedať
no je to zvlastne, ze sli do takto vyraznej farby. ked mas holku, ktora sa v dekoraciach vyzna, tak neboj, urcite spolu vymyslite dobru variantu.
Odpovedať
to dúfam,
Odpovedať
nechcem to tam mať ako v cirkuse
Odpovedať
;-) no rozhoden u cervenych sten, bude platiti menej je viacej. takze zvol nejaku jemnu farbu a bude to v pohode.
Odpovedať
malajana - tiež si myslím baby to žiadna nemáte v metropole svadbu tento rok?
Odpovedať
malajana ak chceš vidieť výmalbu v metropole, kuk do môjho albumu, dala som foto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?