Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Ešte som si spomenula.
    V 10.2009 sa vydavala kamoška. Na Čingove chceli k platbe za menu na osobu ešte aj za sálu. Cena bola stanovená počtom ľudí.Tak nakoniec mala svadbu na Družbe,tam platili iba "menu" na osobu za sálu NIE.

• kocky, kde sa daju kupit ŠPZ s menami v SNV??? vdaka

• majú ich v stánku pri pošte vyložené vonku na stojane a majú všetky mená

• Sponzor fóra
  • ahojte, kúpila som si silikónovú podprsienku - ak sa to vôbec dá nazvať podprsienkou 😃 a chcem sa opýtať či je naozaj taká seper ako ju vychválila predavačka, mala som ju doma skúsenú a mám pocit, že je dosť pevná, ale chcem sa uistiť či je to pravda

• Ahojte. Nevie mi niektora z vas povedat ako to je na Druzbe s jedlom? Spravia nam tam aj svedske stoly ak by sme chceli?

• ano, hainy, na druzbe ti spravia aj svedske stoly ... 😉

• ivca333
    Ahoj. Ja budem mať svadbu v hotely Čingov. Je pravda, že sa platí za salu podľa počtu ľudí. Ja som platila to ako zálohu a je to myslené ako prenájom saly.

• kaculiatko88
    ahoj, ano boli sme sa pytat na Cingove a za salu sa plati niejak 2.30 za osobu, nie?!

• Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, nemá niektorá z Vás skúsenosti s redutou alebo mestským kultúrnym centrom v Levoči. Kedže na mojej svadbe bude asi 140 ľudí, potrebujem väčšiu sálu a okrem týchto dvoch prichádza do úvahy ešte čingov. Vďaka 🙂

• iwka87 Tak ja mam svadbu v kongresovej sale v Levoci mame cca:120 ludi a myslim si ze ta sala je ako stvorena ked ma clovek viac ludi na svadbe.Robia tam aj stuzkove a co som pocula velmi si ju pochvalovali.cau!

• ano tak nejako sa platí to je vlastne prenajom ja uz to mam zaplatene

• kami105 ďakujem a môžem sa ťa opýtať koľko to vyšlo a či je tam potrebné rezervovať všetko v predstihu, tak ako v niektorých prípadoch aj rok skôr, alebo nebude s tým veľký problém

• iwka87 Ahoj tak ja budem mat svadbu v maji a kongresovu salu sme zarezervovali uz 1 rok dopredu-takze radsej sa poponahlaj ak chces mat svadbu v Levoci.Vraj tam maju nesutocny naval.Prenajom saly nas vyjde tych 280 eur.Vela uspechov pri vybavovani!

• Zdravim nevie mi niekto poradit dobreho kameramana, fotografa a niejaku dobru skupinu???

• ivca333 ahoj. neviem či sú dobrí ale mne sa páčia: kamera Dzurman Levoča, foto Hedera Poprad, skupina Alfa Poprad. až na tú hudobnú skupinu keď si zadáš do googlu ich mená tak ti to pekne vyhodí ich stránky a aj kameraman aj fotograf majú ukážky svojej práce.

• Sponzor fóra
  • ahojte babenky,nemate nahodou niektora v albume foto svadobnej saly Druzba,chcela by som vidiet ako to tam vyzera,momentalne sme v zahranici,takze nemam moznost pozriet sa osobne

• kogresova sala v Levoci je dost velka a ked je malo ludi stratia sa tam,bola som na svadbe bratrancovi a dost zle to vyzeralo ked bolo malo ludi.Mala som tam aj stuzkovu a vtedy to bolo super ked nas bolo vela.

• A co poviete na skupiny z Circa???
    Neviete kolko beru za svadbu?

• Ahojte, ktory kameraman je dobry tu z okolia?

• iva3333
    Každá nevesta má iný vkus. Ty si len musíš vybrať, ktorý bude najviac vyhovovať teba.
    Ja mám :
    kameraman + foto pán Griger z Levoče
    hudba skupina Alfa Poprad
    Myslím si, že vačšinu nájdeš na internete aj jeho práce. Len musíš hľadať. Veľa štastia.

• Ahojte dievsata 🙂
    neviete niektora poradit dobru kozmeticku na svadobny make-up z Levoce alebo zo SNV? 🙂

• ivca333: no neviem, ktore presne skupiny myslis, ale z Circa a jeho okolia su najznamejsi Juno a Rollamd...ale neodporucam ich velmi, vacsinu svadieb pokazia tym, ze sa opiju, a svadbu ani nedokoncia, aj ked cd maju super. A je tam este dobra skupina Generacia...su to mladi chalani, a v poslednom case sa dost vylepsili. A inac spominane skupiny zvyknu bravat tak 250-300 eur. Aspon to tak byvalo zatial,ale aktualny cenik neviem. A inac, ak by si chcela skupinu, ktora hra rusnacke hlavne (predpokladam, ked rozmyslas nad Circanmi), tak ti mozem potom do IP poslat kontakt.

• ospravedlnujem sa za preklep, malo to byt Rolland

• Baby, este ak mozem, neviete kolko berie fotograf Peter Hedera za fotenie svadby? dakujem veeeelmi vopred

• majka napis lucke ona by ho mala mat na svadbe ... ja vam mozem este jednu milu pani odporučit na fotenie. my sme u nej boli v ateliery. Boli sme spokojny a viem ze na svadbu berie za prvu hodinu fotenia 120 eur a za kazdu dalsiu hodinu 80 eur.

• ahoj mima. už som jej písala 😃

• Dobre :o)

• mima ja ti tie dvd už fakt tento týždeň prinesiem len stále nám nejak nevyjde čas na to aby som ich ukázala svokre. dnes sa na to už chystám. 😬

• Ahojte. Nepoznate niektora nejakeho dobreho DJ?
    A nepoznate DJ Milana Nagyho? Ak viete nieco o nom tak mi prosim dajte vediet!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.