Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lauruska,neboj, nam sa to vsetkym zda byt strasne blizko...ale ked niekomu povies tri mesiace, tak sa zasmeje..z nasho okolia sa vela ludi chyta za hlavu, ze ci sme normalni, ze pokjne staci mesiac pred vsetko vybavit..sak aj to sa da, ale ...ked my sa na nu tak tesime, ze cakatdo poslednej chvile..to by som sa asi zblaznila.a co Ti este treba?
Odpovedať
lauruska stresovat sa nemusis. my sme vsetko vybavili behom 1 mesiaca a teraz uz asi 2 mesiace nic neriesime. takze mas cas. uz nam vlastne dost toho este nemame, ale to ma cas. este stale nemame obrucky, nemame drobnosti do vyzdoby, ani pierka, nenakupene pitie... este vsade treba zavolat a dohodnut so vsetkymi podrobnosti...ale na to je este casu...aj po skuskovom :)
Odpovedať
hej aj u nas tiez na nas kazdy divne cumi ze tak skoro vsetko riesime. Ale ako vravite radsej skor a potom uz len drobnosti riesit. Jedlo pitie a take halusky....
Odpovedať
no baby okrem miesta hostiny nemame nic :-N saty som nezohnala tak davam sit, latku nemam - este ze aspon krajcirku ano ...Nemame oznamka, DJ alebo hudbu, kameru ... =-), dopravu a to najlepsie nemame ani matriku ... pretoze nam nechce prist do zahrady takze vlastne este ani nevieme ze kde sa vezmeme :-N No kolaciky teda aspon cast mam zabookovane, nakupene na ne nie je...nemame dohodnutu tortu ... Ale nieco predsa len mam - topanky a to hned dvojo :-D a aj nejake sperky teda ak sa budu hodit ...hmm no nie je to bohvie co ... jezis stress :-(
Odpovedať
lauruska a to sa kedy planujes vydavat? No ja nemam topanky este ani jedne. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak my sme dostali tento tyzden do ruk nase oznamka :-D :-D :-D ale momentalne lezia na stoliku, lebo mam vsade rozlozene knihy na statnice a uz mi z toho vsetkeho rastu rohy. snazim sa nemysliet na svadbu,no ale da sa to??? :-) :-) :-) strasne sa bojim na statnice a cas ma tlaci, ja snivam o svadbe, knihy okolo mna...mno, snad sa uz budem radovat o 2 tyzdne :-) ja som si topanky, bizuterku aj saty popolnocne objednavala z netu, neviem sice, ci nekupujem macku vo vreci, aleee...niekedy terba zariskovat. ved uvidime. :-)
Odpovedať
mimitomi tak daj potom vediet ako to dopadlo. Kedy ti to ma prist?
Odpovedať
Profilova fotka
mimitomi> podobna situacia... pracujem na bakalarke ale ulietam si do sveta priprav tak velmi rada :-N a neda sa na to nemysliet :-) :-) gratulujem k oznamkam! to je super, ze ich uz mate!! ako ostatne augustove ako ste na tom s oznamkami?
Odpovedať
barborao a mimitomi, pridavam sa k uciacemu sa fanklubu. ja som teraz stvrtacka a nie je to zas take vazne ako uvas, ale predsalen ma cakaju este 2 skusky a neda sa mi poriadne ucit, lebo som nervozna z toho ze treba veci vybavovat. a zas ked sem pozeram, tak som nervozna ze sa neucim. strasne :) ale snad to nejak zvladneme. baby ale vsak mame este 2 cele mesiace, tak to musime stihnut. barborao ...pozeram ze si z ba...na aku vysku chodis? ci nahodou nie sme spoluziacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik> no, chodim na vysku na University of Brighton, studujem v Anglicku, a svadba bude na Slovensku ;-) ale bola som predtym v Bratislave na FA STU, kde si ty? hm?
Odpovedať
no nase oznamka su vo faze vyroby.... robime si sami
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka> tak to je fajn aj my :-N ja sa vsak uz zacinam obavat ze to nestihame vcas poposielat, asi jedine ked uz budu v tlaciarni budem plne spokojna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som uz spravila len som zistila ze vsade sa dava zenske meno prve a ja som dale muzske tak zas musim prerabat... a tlacila som prototyp doma a celkom to slo. Ale idem este vyskusat laserovu tlaciaren bo teraz sme len na atramentovej tlacili. Ale aj tak som bola spokojna. Rozposielam chcem az zaciatkom jula tak myslim ze mame este cas.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hihi, ja som spravila presne to iste na nasich prvych oznamkach. A sme ich aj rozposlali emailom =-) no to boli len take prvotne oznamka. Teraz pracujem na papierovych. A prave hladam vhodnu tlaciaren. joj. tak myslim ze to stihame :-)
Odpovedať
Ahojte mozem sa pridat aj ja ma svadbu 08.augusta 2009. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-N dokonca tu je asj tema 8. august :-) ako idu pripravy?
Odpovedať
no ja tiez hladam vhodnu aby to vyzeralo tak profesionalne a na atramentovej to az tak dokonale nie je... ale ved su to len oznamka... to sa da prezit.... hlavne ze nevesty budu perfektne.... nie?
Odpovedať
Hadam to ide dobre na oznamkach sa pracuje uz len potrebujeme vytlacit text, tak som strasne zvedava ako to bude vyzerat...chybaju nam ale este nejake veci ... oblek, pre zenicha a tak.. teraz momentalne zhanam cukrarku, ktora by mi vedela upiect tortu podla obrazku niekde v okoli mozno
Odpovedať
Profilova fotka
len tak mimochodom zdeni,taku tortu napriklad ako ty mas v albume kde akoby padali kvety som chcela aj ja,pani co tu robi mi povedala ze minimalne 4000-5000sk!skoro som odpadla
Odpovedať
ano viem ake su ceny pozerala som nejake torty na internete, ale su to umelecke diela ;-)
Odpovedať
len skoda ze sa to potom zje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale vraj su aj vemi fajne.no ved aspon ostane fotka,spomienka.ale presa len budeme mat mensiu,nech donesu druhi :-D
Odpovedať
No ak niekoho takeho sikovneho zozeniem budem velmi rada ak si pozerala tu zlatu tak tu by som strasne chcela :-N alebo nejaku mozno jednoduchsiu no za tie peniaze by mala aj chutit :-D a kolaciky asi tiez donesu hostia a mozno sa nieco este objedna uvidime :-)
Odpovedať
no my tiez toho este kopec nemame. Ale tolke prachy za tortu??? to vazne?
Odpovedať
Profilova fotka
ale samozrejme su aj lacnejsi,ale ti robia ine.len treba hladat
Odpovedať
Nie ;-)
Odpovedať
ale musim uznat ze su nadherne... ja budem davat ziadnu predlohu a ani nejake konkretne predstavy. Necham to na nu nech sa s tym pohra nech je ta torta original... nie kopia
Odpovedať
ale ak by vedeli upiect presne taku tak preco nie ale taku som nenasla. A videla som aj napodobeniny ale nebolo to ono. Ale samozrejme ze najdem nejaku jednoduchsiu menej narocnu ak sa to nebude dat. Hlavne ze bude chutit no nie? :-p
Odpovedať
no ja si dam len polystyrenovu takze chutit zrejme nebude.... :-D
Odpovedať
A v lete na sladke neviem ci bude vobec chut :-S asi sa to bude aj tak vsetko topit :-( hlavne ze bude zabava....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?