Plánujete svadbu na rok 2014?

Zobraz úvodný príspevok
My asi budeme mať svadbu v roku 2014. Neviem či mám už niečo začať plánovať, alebo to nechať ešte tak. Preto by som sa chcela spýtať ako ste na tom vy :-)
Odpovedať
ahojte :) aj my už máme predbežný termín a to 29.3.2014 a druhý je v máji... len jak tu čítam, tak by som si mala asi pohnúť s prípravami...
Odpovedať
planujeme, planujeme..uz sme v plnom prude s pripravami... :)
Odpovedať
Plánujeme len nakoľko ešte mesto nemá termini na rok 2014. Nemôžeme si zabezpečiť nič presne a som z toho nervózna, nakoľko chceme svadbu v septembri a tento mesiac si dosť žiadajú ...
Odpovedať
Profilova fotka
Cau nevesticky. Tak ja sa tiez pripajam. Termin je zatial 31.05.2014. Salu mam, fotografa a dja. Tak som nejako zacala s pripravami ze najdolezitejsie je asi miesto a zabava. Ale este mi ostava milionnnnnnn veci vybavit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez mame datum 31.5.2014 :) aky pekny, ze? :)))) my sme v piatok rezervovali fotografa - velmi mily mlady par, hudobnikov a salu. zatial je to vse. bola som sice uz skusat aj saty, ale este cakaju na novu kolekciu, tak asi este casu dost na saty... inak odkial objednavate najviac takych evci ako servitky, vystrelovacky, veci na dekoraciu? kde sa najviac oplati a pri tom je istota, ze pride? dakujeeem nevesticky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevesty.My mame termin 24.5.2014.Ja uz mam fotografa, salu, hudbu, kostol (sedenia s fararom), kadernicku, kozmeticku, obrucky, saty a momentalne riesim kameramana a vyzdobu a tak.Bigapple pozri si stranku na svadba-feba.sk maju tam dost dobre ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
caute chcela by som sa opytat ci je mozne mat svadbu 1,11 2014...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?