September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
ahojte kocky ak ma niekto kontakt na Mareka Hajkovskeho prosim napiste mi dakujem.
Odpovedať
Ahojte kocky, je tu niekto? Pozeram, ze vcera ste sa poriadne rozkecali...
Odpovedať
Profilova fotka
bubicek poslala som ti do IP
Odpovedať
Dobre ranko, co mate nove? :-)
Odpovedať
ja mam novinku, dnes sme si kupili obrucky. Doma ich budeme mat o tyzden, kvoli velkosti. Velmi sa mi pacia. Moja je presne taka aku som si predstavovala.
Odpovedať
Profilova fotka
cucilik tak to blahozelam k splneniu predstav. verim ze aj mne sa to v mnohych veciach podari :-)
Odpovedať
kocky poculi ste o salone v Starej Lubovni maju tam krasne šati :-)
Odpovedať
Ahoj iika, uz si bola v tom salone? Pekny den :-) ;-) :-)
Odpovedať
Tak ako dievcata, co mate nove?
Odpovedať
Chcela som sa vas este opytat. ci mate na svadby vymysleny nejaky program. Nejaku inu formu zabavy. Niekto odporuca tombolu, mate aj nejake ine napady?
Odpovedať
Ahoj cuculik, tak to ma ani nenapadlo, vy nieco take budete mat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, posuvam temu dopredu, ako ste na tom s vybavovanim? September sa blizi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj banenky poznete hudbu s popradu vola sa že alfa dik
Odpovedať
Profilova fotka
my ich budeme mat.. vraj su fajn, ale myslim ze su ti chalani viaceri, tak asi zavisi od toho kto pride...
Odpovedať
Ahojte baby, podla nazvu temy sem velmi nepatrim :-) kedze my mame svadbu v auguste...ale nevadi, kedze to tu mate pekne rozbehnute, chcem sa len spytat, ci budete mat niektora na svadbe profesionalneho starejsieho, ktory vam tam trosku urobi aj naladu...a ak ano, tak prosim si nejake kontakty ;-) dakujeeem :-).. a este ma napadlo, videokameramana mate akeho? vdaka
Odpovedať
Ahoj, my starejsieho v zmysle nejakeho zabavaca urcite nebeme mat - to su skor zvyky zo zapadu Slovenska, aspon na vychode Slovenska som nic take nezazila a starejsi tam mal trosku inu funkciu, dufam, ze hostia sa budu zabavat aj bez toho, ved predsa idu na svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani my nebudeme mat starejsieho. Rolu uvadzaca bude mat jeden z kamaratov. A nakoniec sme sa rozhodli ze si nevezmeme ani kameramana, pretoze tam bude aj tak viacero kamier co sa prinesu privatne a prednejsie su nam umelecke fotky, takze som velmi rada ze sa nam podarilo zohnat manzelov Lukackovcov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, ja som tiez augustovka, ale citam aj temy, ktore su mi blizke... my mame svadbu v SL a co sa tyka starejsieho - podla mna zbytocne vyhodene peniaze, ved my sa zabavime hlavne tancom a stolickovy tanec tiez vieme zrobit :-D ale je to vec nazoru... my mame kameramana aj fotografa v jednej osobe, potom budeme kamerovat este jednou kamerou, aby sa tam zachytili take tie momentky a ked kameraman odide, a fotit bude este aj moja kamoska...
Odpovedať
Lydia, uz sa tesim na Vase fotky, Lukackovci maju fakt nadherne foto my sme si povedali to iste, video nebude, ale chceme mat pekne fotky a verim tomu, ze kopec ludi bude fotit este vlastnymi fotakmi. Dnes sa da video robit uz aj fotakom - aspon to bude take autenticke - "nevysladene"
Odpovedať
Profilova fotka
Presne Katka, moja rec. Uz teraz su podla mna veci okolo svadby dost drahe, cloveku sa to nezda, ale stale treba nieco dokupit a ked sa to zrata, vyleti suma do zavratnych vysok :-| Na Lukackovcov sa tiez tesim... dufam ze nam vyjde pocko ;-)
Odpovedať
Pozeram, ze mas 6. sept. ja som to posunula az na 20. prave kvoli tomu, ze posledne roky zvykla byt uz inverzia, pekne teplucko, tak dufajme, ze to vyjde aj tento rok Na stranke Lukackovcom mi fakt niektore fotky "vyrazali dych" - uzasne, tak som teda zvedava na tie nase - moj drahy sa nerad foti a ja nie som fotogenicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak my budeme mat aj fotografa aj kameramana, a starjsieho nie, ako pisala katkasav nie je to tu na vychode zvykom, aj ked som bola minuleho roku na svadbe, kde starejsi bol a bolo to fajn. katkasav dufam ze mas pravdu s tou inverziou a vyjde nam krasne pocasie :-)
Odpovedať
no ved verime, verime, co nam ostava a keby aj trosku prsalo, ved sa hovori, ze to prsi stastie - alebo ze mladi budu bohati, ale radsej nech neprsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kde mate v poprade svatbu?
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj, este som zabudla... Kedze byvam v Blave nepoznam popradske kadernictva, uz sa pomenili odkedy som tam byvala, viete mi poslat kontakt na nejaku sikovnu ktora ma ucese na svadbu?? Dakujeeem
Odpovedať
no ked pozeram do Tvojho albume tak skoro rovnako - sobas vo sv. Jurajovi v Sp. Sobote a hostinu sme chceli povodne v Hoteli Sobota, ale doslo k "mensiemu" nedorozumeniu, takze v divadelnej sale na namesti v Sp. Sobote mna bude cesat kadernicka v jednom kadernictve na Juhu, zatial mi nerobila ziaden slavnostny uces, ale so strihanim som bola vzdy max. spokojna, tak som sama zvedava, ked chces kontakt tak potom do IP
Odpovedať
Profilova fotka
jasne posli...dakujeeem :-)
Odpovedať
Ahojte baby, my tiez nemame starejsieho, presne su to skor zapadoslovenske zvyky, my byvame v nitre, hoci obaja sme z popradu, takze budeme mat svadbu tu v PP ... zacali sme o tom starejsom trochu uvazovat, ale zrejme nebude mat ziadneho, mame Dj a snad bude zabava dobra...a kameramana tiez nemame, mame dve kamery z hosti tak snad to bude dobre, mame fotografku, takze budeme mat aspon profesionalne fotografie...a presne ako pisete je pravda,ze na svadbach dodavatelia velmi zarabaju, vsetko je predrazene a potom sa ta suma skutocne splha do vysokych vysin... tak drzim palce aby vam vsetko vyslo tak ako chcete...
Odpovedať
pre jedneho je dolezitejsie to, pre ineho nieco ine, nikde nie je povedane, ze takto presne ma vyzerat svadba, ved aj tie zvyky sa po celom nasom malom Slovensku lisia, a mozno je najdolezitejsi stastny a spokojny zivot potom - ten ani najdokonalejsia svadba nazaruci - dost filozofovania ;-)
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat kde ste kupovali svadobnu kyticu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?