September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

23. okt 20082970
  • Ani mne sa v Sissi nejako nic nepozdavalo, vraj dostali nove saty, ale este som tam odvtedy nebola

• este nemate spraveny fotoalbum? anjelik aku mas predstavu

• o nic si neprisla, ja som tam bola ked uz mali nove ale tiez su vsetky podobne. na nete som videla ze v presove maju pekne saty

• Sponzor fóra
  • dakujem tatiana, ono je aj individualne, co ktory salon objedna, aky model v akej velkosti, niekde to zuzuju, ale je lepsie, ked saty "sadnu", mne sa napr. na tych eddy K v Presove pacilo, ze mi hned dali taky akoby korzet alebo podprsenku, v podstate netreba riesit, ze co pod saty a strihovo mi sadli skoro vsetky, aj zapinanie bolo dobre riesene, vobec nepadali

• a preco az z presova? sa mi nechce az takto zhanat 😐

• Ja som medzi Vianocami obisla so sestrou v Presove skoro vsetky salony, co sme nasli na namesti a oplati sa ist urcite do Angela, tam ma navliekli skoro do vsetkych co tam maju - super pristup aj ochota a potom tam, co som spominala vyssie, ze maju tiez eddy K, mozem zistit nazov

• no ved ked zonenies nejake super tu, nemusis az do Presova, ja som bola dost zvedava, tak som sla, chcela som aj do KE, ale tam to trosku prehanaju s cenami

• v Belej maju vsetky za7 500

• to je celkom dobra cena

• a kde budete mat svadbu. ja este vsemozne zvazujem pre a proti

• bola si uz v Belej? maju tam nejaku zaujimavu bizu?

• priatelova sestra ma odtial vybrate saty, bude mat svadbu v auguste, no a my prideme na rad az po nej 🙂

• o bizu nic moc neviem, je tam mila tetuska, povie ti co ti pristane, k postave farbe pleti ...

• Ahojte babenky , vidim, ze sa bavite o fotografoch. Velmi sikovny je zevraj aj Vlado Citriak, ma aj svoju stranu a my budemem mat Roba Kocana, on je umelecky fotograf, ked som videla jeho fotky skoro som odpadla, je velmi sikovny a hlavne fotky aj retusuje 🙂

• a cenova relacia ninka aspon do ip na fotky by som ratala takych 6-8 , neviem

• Sponzor fóra
  • Baby peknú bižu majú aj v KK v Otto Quelle 🙂

• od Kocana som videla fotky - krasne
    kde je priblizne to Otto Quelle v KK?

• dakujem ninka
    otto quelle je v centre meste smerom ku hradu po pravej strane

• tak uz som spat, davala som nejake inspiracie do albumu este to nieje vsetko. ahoj ninka

• To je na námestí, na tej ulici ako su tie 2 drogérie a cukráreň Fantázia, je to svadobný salón a robia aj služby ako kamera + foto , ale ceny neviem 🙂

• anjelik uz som pozrela do albumu ta kyticka je velmi pekna

• Fantáziu v KK nemame , Fontana si myslela 🙂

• dakujem dufam ze tak bude vyzerat, naspodku bude este trochu ruzove

• mojou srdcovkou su frezie

• Dakujem, to uz najdem
    kocky ja dnes tiez kocim, majte sa zatial, hadam castejsie takto pokecame

• maj sa krasne

• anjelik a tie sklenene srdiecka si uz niekde kupila?

• ahoj katkasav,maj sa krasne. ja uz tiez pojdem prisla mi moja polovicka z prace tak idem.
    majte sa

• tak sa majte krasne

• Jeeeminenku Fontana to ja uz mam bujnu fantaziu... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov