September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

23. okt 20082970
  • ahojte baby, ninka tak dufam ze ten zavoj skoro najdes.A co ostatne doplnky? nase pripravy teraz nejdu velmi rychlo lebo sme v anglicku. Vsetko sme vybavili za tyzden ked sme boli doma a tie malickosti vybavuju nasi cez moje instrukcie 🙂 . doma budeme styri dni pred svadbou takze dufam ze to vsetko stihneme. vy to mate lahsie, mozte to vsetko pobehat a obkukat. nevies mi nahodou poradit, potrebujem niekoho na odcepcenie a z rodiny to asi nikto nebude. Chceli sme nejaky subor, skusali sme janosik, vagonar ,letnicku ale nic. tak neviem. 😞
    a co tvoje pripravy?

• Ahoj anjelik tie subory cepcenie nerobia alebo uz su obsadeni?

• ahoj katkasav, janosik mi odpisal ze maju obsadene. letnicka sa vobec neozvala a z vagonara mi odpisali zeto robia ale ze musia skontrolovat ci je volny termin a uz sa neozvali. uz je tomu skoro mesiac. ja si myslim ze cakaju kym nebudu mat nejake vystupenia, co je pre nich taka svadba 😐

• Sponzor fóra
  • ahoj holky

• ahoj,ahoj

• No asi ich treba nahanat, ja tiez uvazujem nad takym niecom, ale ked nebude, prezijem, v kazdom pripade, je to take pekne spestrenie aspon pre hosti.

• nejako to tu zrazu ozilo, caute kocky

• ja mam svadbu naplanovanu az na rok 2009 ale kedze tu ine forum Poprad, Kežmarok nie je aktivne tak sa trochu pripojim. Chcem sa hlavne opytat na vizaž a vlasy = mate nejaky dobry salon?

• no ved aj ja som to tak myslela, chcela som aj nejake male vystupenie ale asi z toho nic nebude.
    a ty ako pokracujes s pripravami?

• ahoj tatiana, ja idem ku kadernicke do svitu, bola som na skuske a bola celkom v pohode.
    vizaz este neviem, mam kamosku ktora ma kozmeticky salon takze asi tam.

• 🙂 a nemate nahodou cislo na Mareka Hajkovskeho, pocula som ze je dobry?

• ach ja mam tolko otazok ze neviem co skor, je toho dost vela naco vsetko treba mysliet 😉
    ako skoro ste zacali vybavovat svadbu vy?

• ja ho mam tiez 🙂 🙂 🙂 poslem ti do IP

• My sme to najdolezitejsie zarezervovali este koncom roka (lebo ved teraz uz je skoro vsetko obsadene) a teraz akosi nic nerobime, tak sa tesim, az zacne ten naval okolo tych "doladovaciek"
    a rovno odpoviem aj tatiane - mam taky pocit, ze s tou vizazou a vlasmi je v okoli PP nejaky problem alebo co, nikde som sa nic konkretne nedozvedela, kazda kocka sa len vypytuje a nakoniec to kazda nejako poriesi
    Ja mam celkom dobru odskusanu kadernicku na Juhu, vzdy som spokojna, tak sme sa dohodli, ze cca dva mesiace dopredu sa jej ozvem a nieco dohodneme a ze ona pozna nejaku kozmeticku, co aj lici (v kadernictve je aj kozmetika), vraj je dobra. V maji ideme na jednu svadbu (este nie nasu), tak uvazujem, ci ju zaroven pri tej prilezitosti nevyskusam ako taku "skusku licenia"

• anjelik a ktory kozmeticky salon, lici pekne? mozes aj do IP

• Sponzor fóra
  • ja som bola minuly november tiez na svadbe a odskusala som si ličenie aj vlasy - vsetko v kezmarku, vlasy super ale licenie moc silne. Ked myslim ze tu je toho moc malo na vyber

• anjelik dakujem ti velmi, velmi pekne. si ozaj anjelik 🙂

• Presne tak, aj my mame vsetky hlavne vybavovacky za sebou teraz uz len to doladovanie. A naozaj ako citam, kazda z nas sa zasekla niekde pri make up-e a vlasoch. ja tu teraz posledne dni iba bludim po svadobnych albumoch a hladam nejaky uces. Tak uvidim ako to dopadne. Vsetko to budem musiet natlacit do tych par dni pred svadbou ked dojdem domov...

• katkasav to je dobry napad, chod a odskusaj najprv na juh a uvidis. momentalne nemam na nu cislo ale skusim zistit.

• tatiana, bud kludna, ked planujete az buduci rok, mas dost casu, my sme zacali tak naostro vybavovat az cca koncom min. roka, zatial surfuj po tejto stranke a aspon zistis, co sa ti paci, co by si chcela, co vnie, ake mas predstavy, myslim, ze sa tu na 99% dozvies vsetko podstatne, zistis referencie a je nas tu dost, co ti mozeme postupne zreferovat ako to v priebehu roka dopadlo

• tak pozrela som na stranku toho fotografa Mareka, dost mi vadia tie male obrazky ktore vklada do fotiek ale inak su tie fotky nadherne

• Inac kupila som si clipy z ludskych vlasov nakolko ja ziadnu hrivu nemam a su super, myslela som si ze si to dam iba na svadbu ale neodolala som a uz som ich par krat skusala. Super.

• dakujem za pekne slova katkasav. chcem len pozistovat co je dobre ..., 😵

• Co sa tyka tych kolazi - fotiek predsa si mozes povedat, ze nieco take nechces a ides po klasike. Ani mne sa to nepaci, pride mi to moc umele, dorobene... Muy tiez mame hajkovskeho a verim, ze vsetko dopadne Ok.

• vacsina bab z nasho okolia sa tu nevyskytuje, a ak aj najdem nejake forum tak ziva prazdnotou 😒

• a ineho fotografa nepoznate? co sa tyka kvality prace?

• Kocan je tiez dobry, lenze ten vystavuje vselikde po svete, ked som mu volala povedal, ze u neho si mozes rezervovat termin tak najviac mesiac pred svadbou , lebo nevie kde bude, je rozlietany . No a to som nechcela riskovat...

• cuculik vobec ti to nezavidim takto na dialku, ale ked sa tak zamyslim, ja som zatial cca 90 % veci vybavila "od pocitaca" a z minuleho roku tu najdes kopec kociek, co podobne ako ty vsetko vybavovali zvonku a vsetko dobre dopadlo, mas este cas

• a mate uz vybrate saty?

• no ved ano. Akurat dnes som drahemu hovorila, ze ci sme nahodou na nieco nezabudli, lebo vsetko sme vybavili tak za tyzden. Kvety, hudba, sala, farar a este neviem co. S ostatnym pomahaju rodicia, kolace, torta, darceky pre hosti. Saty uz mam to ma tesi asi najviac , este topanocky...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov