Spoločný dátum svadby 29.9.2012. Pohovorme si o ňom.

28. sep 20121070
  • @majusqa77  joj, ani ja ani ja 🙂 tak snáď bude ešte krasne teplúčko. Moja budúca svokra mi povedala, že po Matúšovi (21.9) býva ustálené teplé počasie, snáď nejaké babie leto, a ja jej verím 🙂

• @majusqa77  tak to je krasne 🙂
    @robinka  tie popolnocky zhanas nejake priliehave na teba? 🙂
    @eninka27  haluz bude ked sa mi nebudeme mat kde zosobasit, nemame vyrieseneho farara 😃

pocasie nechajme tak, netreba spominat riesit ci bude nebude pekne 🙂 aby sme si neprivolali 🙂

• @nika19918  popolnocky? Ja nezhanam popolnocky 🙂 nebudem sa po polnoci prezliekat, zostanem asi v svadobnych 🙂 Povodne som chcela, ale potom... ved svadobne si dam dufam len raz v zivote a take spolocenske si mozem obliect hocikedy... aj mi vela bab povedalo tu na MS ze aj oni to tak robia...tak uvazujem najma nad tym...nasa svadba bude aj tak bez tradicii, takze... asi na tom az tak nezalezi... najviac sa obavam vymyslania scenara- vymysliet nieco, aby sa ludia nenudili... 🙂 a dat dokopy piesne pre DJa bude tiez tvrdy oriesok... Kazdu chvilku nam uz maju prist domov aj obrucky, tak sa na ne tesim...ty mas co nove v pripravach...?

• Sponzor fóra
  • @robinka  naposledy ci si spominam ze sme riesili ze mas problem zohnat popolnocne adekvatne na teba, ale vyriesila si to super 🙂 kebyze ja mam ich pohodlne tiez ich nezvleciem zo seba 🙂 my tiez scenar/piesne pre DJ/kameramana/podklady pre fotografa budem sa zabavat po veceroch ked budem mat cas,..

• @nika19918  no ano, s mojimi mierami nezozenies len tak spolocenske saty, kedze mam ciselko este mensie ako 32... chcela som si dat usit na mieru ale su take drahe... takze lacne a prijemne riesenie mi prislo zostat v svadobnych... 🙂

• @robinka  svadobne si zohnala alebo si dala usit?

• @nika19918  davam si ich usit...jedne mam sice doma, ale je na nich dost uprav, naviac su na moju vahu teda dost tazke... jednoduchsie je predat ich a dat usit nove 🙂 takze sa este pomeriam a ... 🙂 celkom sa tesim...ty uz satky mas doma? ci poziciavas?

• dala som si rezervovat v januari ked som bola doma 🙂
    @robinka

• @nika19918  no to som citala, ze zijete v zahranici, a kde? ak to nie je tajne 🙂to sa dost tazko vybavuje vsetko na svadbu takto na dialku ci ani nie?

• @robinka  v írsku na dedine 😃 da sa to len to co treba osobne ako aj toho farara je na ho,.. 😃

• @nika19918  hm...ja si neviem predstavit ist mimo SR, aj ked tu je to o nicom, asi by mi bolo smutno... 🙂 verim, ze niektore veci sa daju vybavit, nakupit... ale prave tie co treba osobne...hm... no co narobime...musime to nejako pozvladat, nic ine ani vam neostava...

• Ahojte, my sme chceli termin 1.9.2012 ale sala uz bola obsadena tak sme to presunuli na 15.9. A k pripravam: mame salu, kostol, fotografa, kameramana a momentalne riesime dj. 🙂

• @robinka  my sa tesime aj tak lebo kopu veci co objednavam domov som nevidela tak to bude radostii 🙂
    @malinka7  ahoj tak vitaj medzi septembrovkami 😃

• @nika19918  my sme sa rozhodli pre september, a prečo konkrétne dátum 29? páči sa mi ten termín, ale vyslovene nás k tomu dátumu nič neviaže, priateľ nechal termín svadby na mňa, 22. ide sestra na svadbu kamarátke, ale prv sme váhali medzi septembrom a októbrom - prelom mesiacov.

• @janinka13  ahoj 🙂 ja som chcela v auguste ale nedalo sa nam, ale ma to vyhodu co nadlhsie pripravy a clovek sa nemoze dockat 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, a uz mate šaty?

• @nika19918  prípravy pokračujú pomaly, ale dj, fotograf, kameraman, kňaz, sála, cukrárka sú už zabezpečený.

• @robinka  no chybaju nam vsetci ale tesime sa z radosti co mame tu 🙂 a vychutnam si behacky mesiac pred svadbou 😃

• @malinka7  saty uz ano, mala by si uz nieco pokukavat je to uz necelych pol roka 🙂

• @smejlicka  super, vitaj medzi nami 🙂

• @nika19918  no to si teda vychutnas 😃 aspon sa nebudes zarucene nudit 😃 😃

• @nika19918  ďakujem 🙂

• @zzzuzkaa   tak povediac aj áno 🙂..len neviem kde obrúčky si dať spraviť

• @robinka  to bude take svadbove vzrusenie 😃
    @smejlicka  my tiez nad obruckami lamentujeme, najskor si asi objedname cez net

• mne sa pacili v kamei (trencin) - na nete a zajtra ideme pozriet do awosu v ivanke. ak nevyberieme, buducu sobotu kamea 🙂

• @nika19918  čo som počula tak dobré ceny na obrúčky sú v Seredi (Očkov) Zlatníctvo Stacho 🙂. cca 39,90€ za gram žlté zlato

• @majusqa77  kamea co ma stranku sidli v trencine? tak to pojdeme tam 🙂

• @nika19918  ano 🙂 a pocula som na nich same chvaly

• @majusqa77  no tak to ideme tam ked budeme na slovensku ako nic 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov