Spoločný dátum svadby 29.9.2012. Pohovorme si o ňom.

28. sep 20121070
  • ahojte baby, nahodou nemate niekto skusenosti s fotenim od AT Studio? Mne sa ich fotky strasne pacia, len ci nahodou nejaku osobnu skusenost nemate. dakujem

• Ahojte...aj my máme svadbu 29.9.2012. Este nic nemáme vybavené, ale uz pracujeme na tom. 🙂)))

• Sponzor fóra
  • čo máte všetko vybavené dievčatá? 🙂

• už takmer všetko 🙂))

• nam uz tiez chybaju (dufam) len drobnosti typu zasadaci poriadok 🙂

• My sme tak dlho rozmyslali nad terminom svadby az jediny volny septembrovy datum na to miesto kde sme to chceli mat ostal 29/09/2012. Ale som rada, pretoze ja na zapamatanie datumov niesom 😛 a tento sa bude lahko pamatat. Ale pre istotu si to necham aj vygravirovat 😃 . Co mame? Hudbu, miesto (menu zajednane), vyzdobu saly, oznamka (poniektore uz aj rozdane), fotografa, kameramana, pohare, ja saty, kroj na redovy, alkohol a vino (aj na vysluzky), kvetinarku, kolace, kadernicku a v neposlednom rade farara a prvu nauku za nami. Celodennu predmanzelsku nauku si spravime tu v Irsku pri slovenskom fararovi v septembri. 😉 uz len drobnosti a urady, ale to ideme c septembri dva tyzdne pred svadbou domov, tak to budem riesit potom.... teraz m ozem oddychovat a chudnuuuuuuuuuuuuuuuut......xixixixi 😃 😃 😃

• Ahojte,aj my mame svadbu 29.9.2012 🙂

• ...asi to bude zrusené...😞

• @nika19918   my preto vybrali sme tuto datum lebo starejsi mal iba ten posledný datum nereyervovani 🙂

• Ahojte,
    aj my uz mame konecne potvrdene, ze 29.9.2012. Dlho sme mali len salu, dj, kameramana a saty, len sa nam akosi nechcelo ist na matriku a vcera sme to uspesne zvladli 🙂 pracuje sa na pozvankach a obruckach. Tak este kolace, kyticu a fotografa a potom asi na dlhsie obdobie koncim. Snad som na nic nezabudla...Inac neviete o nejakom dobrom kvetinarstve v Bratislave, ktore nas nezruinuje?

• kočky ahojte, ako sa máte? Čo všetko už máte? 😎 😵

• aj my mame tento termin, vzinkol nahodne 🙂 mame uz miesto hostiny, kostolik, saty su zajednane, kolaciky, torta, vyzdoba ale este neviem detaily... a este nas veeela caka 😛 😛 😛

• 107 🙂))))

• kočkyyyyyy, kde stee 🙂 Už len týýýždeň 🙂

• Sponzor fóra
  • @eninka27  no, ty vole uf

• ja nemám výzdobu na autooooooooooooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠

• ja som choraaaaaaaaaaa😞disappointed:((((((((((((((((((((((((

• aj ja som chorá 😞(( ako naschval 😞

• 😞 😞 😞 😞 Zajtra svadba a mne sa odhlasil moj najoblubenejsi host 😞 😞 😞 😞 teda, dvaja 😞 😞 😞 😞 😞 : (

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov