Svadba 02.10.2010

Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
1
2
36
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Také plánujeme svatbu až na rok 2010...nejsem divná, že ne? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme predbezne naplanovali svadbu na 15.5.2010 a vobec sa mi nezda divne planovat takuto jedinecnu udalost tak skoro dopredu..ked to clovek tak skoro dopredu vie, tak pmalicky planuje, v pohodicke, v klude..ked som objednavala kameramana, dozvedela som sa, ze i u neho je bezne, ze ma objednavky i rok dopredu..:-)
Odpovedať
nejste divné, holky :-D Však mrkněte sem, kolik nás 2010-tek už je ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahoj, taky jsem se dost lekla, že jsem nějaká praštěná, že chci začít plánovat už teď, ale jak vidím sama nejsem :-D Nejdřív se nám líbilo 10.10.2010 ale jelikož to není sobota, tak to neklapne, kdyby aspoň pátek tak by to šlo. Takže to asi necháme na 2.10.2010. :-)
Odpovedať
ahojte, my máme tak isto termín 2.10.2010 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) My sme sa tiez rozhodli pre datum 2. 10. 2010 :-) Zda sa mi byt magicky a ja mam velmi rada mesiac oktober. Snad to bude najstastnejsi den nasho zivota. Vsetkym Vam, ktore ste sa rozhodli pre ten isty krok drzim palce a prajem vela sil a trpezlivosti s pripravami na NAS VELKY DEN!!! Ahojte ;-)
Odpovedať
ahojte,my sme mali na zaciatku vela moznych datumov, ale nakoniec sme sa rozhodli na oktober, lebo uz budem mat po skole (dufam :-S ) a moji rodicia sa tiez brali v oktobri...nie je to skoro, praveze neskoro podla mojho nazoru... vsetci vychyteni fotografi a kameramani uz boli v septembri(!) obsadeni na cely rok 2010! dokonca aj restiky uz zacali pomaly organizovat, tak som musela ustupit mozno lukrativnejsie miesto i foto/videografov len kvoli tomu, ze si rodicia a drahy myslia ze vsak to je skoroooo! ]-( chcem sa opytat, co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak já jsem si úplně nejdřív myslela na svatbu v červnu. Pak jsem si řekla, že září už bude klidnější, stabilnější počasí... Pak jsem si říkala, že podzim by mohl být taky zajímavý, takový jiný. A pak jsem padla na datum 2.10.2010. Škoda, že 20.10.2010 je ve středu - je to ještě lepší termín. Nejsme ještě 100% rozhodnutí, líbí se mi i listopad a prosinec by mohl být taky romantický. Dadaapetik: tak my zařízené nemáme zatím nic, jelikož si právě nejsme jisti ještě tím termínem. Plánujeme a rozhodujeme se nad místem a termínem a až to bude na tuty, tak jako prvního zamluvím fotografa :-)
Odpovedať
Ahoj, tak já mám už dlouho v kalendáři zatržené dvě varianty, a to 20.10.2010 a 02.10.2010. To první datum se mi líbí moc, ale přítelovi se nezdá ta středa...A na oplátku on sám navrhuje 10.10.2010 (což je neděle, a to si zas říkám já, kde asi seženeme kadeřnici, vizážistku atd. v neděli:))) . Takže já asi budu nejvíce prosazovat 2. ríjen, je to také super datum. Jak tak koukám, tak asi pomalu začneme řešit zamluvení místa obřadu - o tohle datum vypadá, bude docela zájem:) A nebojíte se třeba ošklivého, nevlídného počasí? Když tak koukám ven dnes, tak to teda nestojí za nic. Ale ošklivo může být i v červenci... Tak holky, at nám jde to plánování a zařizování od ruky:)
Odpovedať
Ahoj, my mame termin 25.10.2010. Tiez sme uvazovali nad 10.10.2010 ale je to nedela a tam kde sa mi budeme brat v nedelu sobase nerobia. My mame uz rezervovany resort a svadobnu koordinatorku. :-) Neuverite ale ja som uz aj objednala saty a takisto uz mame aku taku predstavu o satach druzicie. Myslela som si ze budem jedina blazniva :-D ale oni dokonca mali v salone uz rezervovanych par siat na rok 2011!!!! Pocasia sa nejak nebojime lebo resort ma nahradu v pripade burky. Nasa svadba ide byt na plazi 8-) teda aspon dufame, takze by to bola vcelku velka zmena planu =-) Kamaratka sa mi vydavala v july a lialo im celu svadbu ;-( Mali zato uzasne fotky na zamku a ak mate dobreho fotografa tak trebars oni nepotrebovali ani fotky vonku (maju len par po dazdi vecer). :-D Papa
Odpovedať
nuz, treba nam kupit biele kabatiky a dufat ;-) inak 2.10. tento rok bolo naaadherne
Odpovedať
Článok sa načítava...
majjka1985 : Ahojky, pozeram, ze sme z rovnakeho kraja a rozhodnute pre ten isty datum , to je milé, ako pokracujes s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,aj my máme svadbu 2.10.2010, už máme zajednanú miestnosť na hostinu a aj fotografa...vy ste na tom ako???
Odpovedať
tonkacik ahoj, ja som sa do toho pustila s vervou, takze uz mame oblek,kravatu,manzetove gombiky,pierka,menovky,podvazok a panncusky,sv.saty,popolnocky aj s topankami a k nim bizutku, salu a fotografa a take drobnosti ako bublizuky,ohnostroje, organzu a ozdobu na auto.menovky su vo faze navrhovania, cakame na dodanie spodnicky a sv.bizutky, a treba nam este svadobne topanky obom, potom uz bude garderoba kompletna :-D no a pomalicky potom budem zariadovat ostatne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadaapetik,fúúúha to už nejako skoro nie???šak to už máš skoro všetko....a sobášiaceho a kamru a DJ????to sú myslím prvoradejšie záležitosti,či?a kde máte svadbu?a výzdobu chceš akej farby?
Odpovedať
tonkacik: noo vyzdoba bude marhulovo biela. kameramana vybavuje mamina, je to jej znamy tak dufam ze bude aj sikovny. berieme sa u mna na dedine-v ciferi, v restauracii mame zatial zajednane 2 soboty a to kvoli tomu, ze sa este nevie ci v ten nas vybraty termin nebudu nahodou hody. preto v tento tyzden ideme za fararkom spytat sa, lebo to vraj urcuje on, a hned sa ho aj spytame ci nas odda :-D ak to neklapne, mam nahradne riesenie-v senkviciach kde maju tiez krasnu restiku
Odpovedať
este som zabudla...dj je draheho kamarat, takze to ma na starosti on. inak ked som sa bavila s veducim restiky, ocenil ze sme to zacali takto vcas ze aspon vsetko vybavime co treba a hostina bude tip-top. no a co sa tyka fotografa a kameramana, teda ked chces fakt dobrych, ako som uz pisala predtym na to je rok dopredu uz neskoro.si predstav ze som obvolala zopar a uzv septembri mali cely rok 2010 obsadeny...
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať asi výzdobu cyklaménovo-bielu s pierkami s motýlikmi....ved aj my ked sme zajednávali sálu tak nám hovorili že ešte že sme prišli,lebo už si veľa ľudí zajednáva....
Odpovedať
hej, na 2010 sa to nejak rozbehlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zisťujem,že nejako veľa svadieb sa plánuje na rok 2010....AJ V MOJOM OKOLI.....bude veselo
Odpovedať
fuuu rucaju sa mi plany...dnes som bola za fararkom a on vravi ze v decembri 2009 odchadza a pride nejaky iny...takaaa skodaa!!! mal ma na primani aj birmovke...dufam ze ten novy bude v pohode a nie nejaky tyran :-S
Odpovedať
Profilova fotka
FúHA,to mi je ľúto,neboj určite to dobre dopadne....všetko je tak ako má byť...
Odpovedať
ahojte,baby no ja vas normalne obdivujem:)kolko uz toho mate povybavovaneho.ja sa nejako neozem rozbehnut:))) len mna to potom chyti a zas budem vybavovat ako o dusu:))) ak prijemne vybavovanie:))
Odpovedať
nicky655 ahoj, neboooj, ked sa raz do toho das, uz to pojde jak po masle, len musis vediet co chces ;-) potom bude mozno problem odtrhnut ta od compu :-D ako mna....resp zohnat na to vsetko prasule, co je teda ten horsi pripad 8-(
Odpovedať
tonkacik dakujem za podporu, kazdopadne v decembri musim nabehnut na faru a pozistovat...este nam moze skrizit fakt ze budu u nas hody, a to nam restika odmieta vtedy urobit hostinu...asi im hodovnici urobia vacsi obrat :-S potom nam neostava nic ine len prehodit miesto cinu :-( lebo tento datum fakt chcem...
Odpovedať
Ahojte, my mame tiez svadbu naplanovanu v tento krasny den. Takze mame priestor na vyber toho najlepsieho.. no akurat som velmi pracovne vytazena a tak len po veceroch obcas sadnem ku kompu.....a pozeram foto, galerie, saty, kytice a tak... ale aj tak viem ze pojdem do salonu vyberem si prve najkrajsie a padla.....ale inak sranda tu je, nam zostava naplanovat to najdolezitejsie: kostol a hudbu. Salu, kameramana, fotografa, kadernicku mam. Este dotuknut to oblecenie, kyticu, vyzdobu...... Joj tak sa tesim ale tolko casu to zabera az mam z toho stres ale pomalicky a vsetko dobavime. Vsetky vas pozdravujem, dufam ze pocasie bude tak krasne o rok ake bolo teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to počasie by mohlo výjsť,,,,aj by boli pekné fotky,,,,,potom ked už sa budeme zabávať môžu aj traktory padaať...noneee...heheh
Odpovedať
Tak já pevně doufám, že v tento termín bude nádherně:)))
Odpovedať
Tak já jsem s přípravami asi takhle daleko: už mám vybraný termín:) a na hostinu vytipované místo - ale nezamluvené. na obřad jsem chtěla místní zámek - což by nebyl problém až na to, že místní matrikářce se tam nechce chodit (osobně mi sdělila, že je ji tam pry zima na nohy), tak se u nas bezne oddava na radnici a pro zamek vypisuji jen 3 terminy za rok (od června do srpna - takže v říjnu fakt asi máme smůlu).
Odpovedať
1
2
36
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?