Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak my máme taky vybraný termín 2.10.2010. Doufám že matrikářce nebude zima, jelikož bychom to chtěly na hradě Roštejn, u Telče. Zatím ještě nemáme zamluvený termín, zamlouvají až od 1. prosince. tak jsem zvědavá co nám matrikářka řekne na tenhle pozdnější termín.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) Vidim, ze niektore vybavujete o dusu, niektore mate cas, ako ja... No vcera ma tak trosku chytil "svadobny pripravny osial" a zacala som rozmyslat a hladat na nete, aku farbu si zvolim na nyvzdobu saly a ake darceky pre hosti pripravim na stol. Aby ked kazdy si sadne na svoje miesto, aby mal pred sebou malu a milu pozornost. Rozmyslali ste nad tym niektora?? A aj ste na nieco prisli?? Mne by sa pacila taka jemna fialova vyzdoba, ale tie darceky... No rozmyslala som nad malymi cokoladkami, na ktorych by bol obal s nasimi menami, prip. s fotkou. No neviem. Ak mate nejake typi, prosim ozvite sa... Prajem Vam krasny den ;-)
Odpovedať
majjka1985 ahoj, fialova je krasna aj ja som najprv chcela taku a zhanala som si aj saty s niecim fialovym ale nezohnala. nakoniec som sa zalubila do bielo/marhulovych satiek podla ktorych budem mat aj vyzdobu, kt. mi spravia v restike. su super, mozem sa na nich spolahnut :-) co sa tyka darcekov...najprv som premyslala o medovnikovych srdieckach ale prednedavnom boli rodicia na narodeninovej oslave kde to dostali a velmi sa mi to teda nepacilo. potom bol dobry napad s ferrero rocher evtl. rafaelo, lenze to je dost drahe ked budes chcet aby mal kazdy host. skromnejsi napad je menovka+jablcko v jednom, ak mas zelenu vyzdobu. no ja som sa definitvne rozhodla ze si kupim krabicku alebo dve milka minicokoladiek Milka Singles Mix v takom tom 8uholnikovom baleni, stoji to v jednote 2 eura. Dam dolu papierik a vytlacim si vlastny papierik v marhulovej farbe s datumom svadby a nasimi krstnymi menami a pre 1 cloveka dam asi 2 coko do toho papierika alebo tak nejak.myslim ze sa to oplati viac nez to ferrero rocher alebo rafaelo co stoja cca 6 a viac eur. co povies?
Odpovedať
Ahoj, já jsem také v obchodě koukala na ty malé čokolády Milka, myslím, že se dají sehnat i ve vetších baleních. Já bych na to třeba napsala jen naše jména a datum. Nebo ještě přemýším nad těmi víny (0,25l lahvička) a na ně si udělat svatební etiketu. Jo a ještě myslím, že ty čokoládky jsou praktičtější než kulaté Ferero - lépe se nám na to bude psát:)
Odpovedať
Moc se mi líbí toto datum :-) vlastně mě napadlo až teď, a to jsem chtěla svatbu zimě. Může být ještě aspoň solidní počasí a datum je moc pěkné :-D
Odpovedať
Také si myslím, že by ještě mohlo být pěkné počasí. Ale stejně v tento datum to asi většina z nás bude mít vevnitř (obřad i hostinu), takže o to počasí zas až tak nejde. Teda kromě nějakého focení venku....
Odpovedať
To je pravda a rozhodně nebudou takové břečky jako teď v listopadu a to je pro mě nejdůležitější, jinak ať si kkidně fouká nebo je trochu zima, dnes už se dá do takového počasí pořídit spousta krásných kožíšků apod. Ale jak tak přemýšlím, tady to datum by se mělo zamlouvat asi hodně s předstihem, nevíte jestli už je nejvyšší čas ho zamluvit, když to bude v kostele? Tam by to přece jen nemuselo být tak horké..každopádně do konce roku asi určitě :-S
Odpovedať
Ono asi taky záleží nad tím, kde přesně to chceš mít. Takové ty vyhlášené zámky a místa se už určitě teď obsazují. Ale zase tam, kde to chceme my nám matrikářka řekla, že datumy vypíšou až tak koncem roku. Teď podle mě nejvíce blázní ty, které mají svatbu v létě, ale on ten říjen taé není tak vzdáleny:) třeba tu restauraci už přemýšlím, že zamluvím napevno.
Odpovedať
Profilova fotka
dadaapetik: dakujem za super napad s tymi cokoladkami. Silno porozmyslam:-) No ta marhulova s bielou vyzera uzasne. Moja sestra mala taku vyzdobu, tak ja ju uz nebudem mat, lebo co povedia ludia :-))))) Ale nie, mne sa velmi paci ta fialova s takou smotanovou, to by mohlo byt fajn. Tak uvidime! Ak by si mala daco nove a inspirujuce, ozvi sa. Budem rada :-)
Odpovedať
neni zac :-D a ozvem sa
Odpovedať
mam nove:predlohu na svadobnu spz v exceli od jednej babenky.ak chces, napis adresu, preposlem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak už mám aj zatiaľ 2 tácky pod torty,na zákusky,,,,nejaké tie servítky.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
hoj holky, já tedy už mám zamluvený zámek v Bartošovicích na 2.10.2010 a to od pátku do neděle, takže se vším všudy. To by se dalo říct, že mám obřad a hostinu v jednom a nemusím shánět restauraci :-D Všechno co by se mi líbilo mám nastudované :-N na netu, ale zatím nic zařízené ani objednané. Jenom v Ikei jsem byla pro svíčky a ubrousky. Budeme mít zeleno oranžovou, prostě takovou podzimní svatbu.
Odpovedať
Tak já jsem včera zamluvila matriku. A ted cerpam napady na svatebni oznameni, jmenovky a vývazky. Chci si vše delat sama, aby to bylo originální.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Tak ja som za tento tyzden pokrocila dost daleko. Vybavili sme si salu, kameramana, fotografku, stravovaci servis a skupinu uz mame skor. TAk sa tesim, ze uz aspon nieco mame :-) Len stale uvazujem nad farbou na vyzdobu a neviem sa rozhodnut...
Odpovedať
Co se barvy tyce, tak já asi na výzdobu stolu zvolim přírodní, podzimní barvy. Do techto barev si asi sladim i svou kytku (neco mezi oranzovou, zluzou, cervenou - napr. mix gerber - ale take se mi libi ruze ve staroruzove barve, takze to jeste uvidim). Pritel nesnasi ruzovou a podobne barvy, takze sladit jeho kravatu se svou kytkou se asi ani pokouset nebudu (dam mu asi stribrno-sedou a jeden kvet z me kytky do klopy saka). Vyvazky pro svatebcany budou jen bile. Take se nam ozvala jedna kapela, ktera ma v nas termin volno, takze je asi zamluvime. A misto na hostinu chci potvrdit pristi tyden. Fotografa mame, je to nas znamy, takze jit nas fotit je jeho povinnost:) A kdy pujdete zkouset saty? Ja bych chtela jit tak v lednu.
Odpovedať
Ahojky nevěsty. Tento datum jsme vybrali teprve dnes a to jsem si říkala že jsem bláznivá že chci plánovat svatbu deset měsíců dopředu, ale asi jsem se spletla....Vidím že všechny máte předemnou pěknej náskok žačínám mít svatební horečku... :-S
Odpovedať
Než jsem se přihlásila na tyhle stránky, tak jsem si také říkala, že to ještě nebudu řešit. Ale tady jsou fakt holky, které řeší detaily svatby i víc než rok dopředu. Nejdůležitější je zamluvit místo (matriku), restauraci a příp. fotografa a hudbu, zbytek se dá stihnout později.
Odpovedať
Profilova fotka
baby hlavné je,aby ste mali zajednaného fotografa,kameramana,hudbu,kostol al.matriku,miesto hostiny,,,,to su najdoležitejšie veci....tie ostatné stačí neskor....tie tak nezávisia od dátumu...momentálne som vo fáze rozhodovania sa nad kameramanom....uvidíme kto vyhrá konkurz,hihi
Odpovedať
Šaty taky půjdu vybírat až v lednu. Taky podle barvy šatů budu vybírat jestli doplňky do bílé nebo krémpové a taky bižu a osptatní tyhle věci podle typu šatů. Mám vybrané dva typy, ale co já vím co mi bude ve skutečnosti slušet? Ke každým se hodí něco jiného. K prvním perličky a ke druhým květinky. Podle toho pak budu dělat i vývyzky,buď s perličkou nebo s květinkou. Takže teď mám takové mrtvé období.
Odpovedať
Ahoj všem, tak já jsem si minulý týden zamluvila restauraci. A měla jsem to opravdu za pět minut dvanáct. Jelikož na 2.10. už tam měly nějakou akci, ale naštěstí to pani posunula na jiný termín. Takže mi spadl obrovský kámen ze srdce. A to jsem si říkala na to je času dost!!! S šatama nevím, říkám si co když se mi budou nějaké líbít, prostě to bude na první pohled jasné a budou zamluvené?? To by mě hrozně mrzelo. Takže půjdu asi už teď. ;-)
Odpovedať
Tak včera jsem se byla orientačně eptat v salonu, kdy bych měla asi přijít na zkoušku, zda stačí ten leden. Paní majitelka rikala, že čim driv prijdu, tim lip, takže se tam asi začátkem prosince stavim - asi lepsi pred vanoci a cukrovim, nez potom:))
Odpovedať
Profilova fotka
luchol nie je to skoro skúšať šaty???
Odpovedať
Tak ja osobne bych tam sla tak v lednu, unoru, ale ta majitelka salonu rikala, ze jim prisla už kolekce satu na pristi rok, a ze by se to zkouseni nemelo odkladat. A ze kdyz bych si pak v prubehu roku vybrala jine saty, tak ze je samozrejme muzu zmenit a vybrat si jine. Takze s sebou beru fotak, abych pak si pak mohla pripomenout, jaky ze saty jsem si vybrala:)
Odpovedať
Já včera potkala kámošku co se mnou půjde vybírat šaty a ta byla celá jak na trní, že je konec listopadu a my jsme ještě nikde nebyly :-p je fakt, že bych klidně už někam šla, ale to bych si musela v práci vzít volno a to si teď nemůžu dovolit do konce roku.
Odpovedať
Jo pres tyden se nekam dostat, to je fakt temer nemozny. Ja se proto objednala na vikend:)
Odpovedať
sobota to je asi taky jediné řešení, aspoň ta moje pravá ruka bude moct nechat děti na krtu tatínkovi a budeme vybírat nerušeně :-D
Odpovedať
Ahoj dámy, tak co žádné novinky nejsou? Je pravda, že teď spíš řeším Vánoce než svatbu. Budou to naše první, kdy budeme sami. Vždycky jsme byli u nějakých rodičů a tak jsme se rozhodli, že když už budme ta rodina, tak tedy se vším všudy. Možná teda prožívám víc než kdybychom někam šli.
Odpovedať
Profilova fotka
lucasek_x: Ahojcek :-) Vystihla si to uplne pesne... Idu Vianoce, takze svadba ide bokom. No aj taky si myslim, ze je skoro nieco riesit. Hlavne je mat salu, hudbu, kameramana, fotografa a nejaky stravovaci servis a cakat... Akurat ma lakaju saty, aby som si uz nejake pomalinky zhanala. No uvidime. Ale teraz su na programe Vianoce :-) Tak hor sa na darceky :-)))
Odpovedať
Ahojte babenky mi sme si tiez s mojim drahym naplanovali svadbu na 2.oktober 2010 pretoze prveho sme sa dali do kopi a to bude nase 6 vyrocie co dufam budeme uz svoji ,aspon nie som sama kto uz pripravuje pretoze ked niekomu rozpravam ze uz si pripravujeme neake tie veci povie ze je to dost skoro ale ani sa nenazdame a ubehne to ako voda a potom sa zbytocne stresovat to teda nie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?