Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@puffu - a tie akrylové, v tom je aký rozdiel? Ktoré sú lepšie, prípadne časovo náročnejšie? Neviem, či bduem mocť od bábatka odísť na tri hodiny :-D
@martinkatinka gel tvrdne v uv lampe a nechty vyzeraju prirodzenejsie, akryl tvrdne vyparovanim liquidu... akrylove nechty su odolnejsie ako gelove nechty...zvycajne ti to spravia za 90min a viac...na svadbu by som ti radsej odporucala gelove nechty...vyzeraju prirodzenejsie ...cenovo su priblizne rovnako...
@nikuska1987 no ja suhlasim s tvojim snubencom..:) saty kupovane cez net ti nemusia sediet a my predsa chceme vyzerat skvelo...:) neboj sa urcite si nieco najdes...:) no asi skusim ten betakaroten a urcite pred svadbou pojdeme niekam na mini dovolenku tak budem mat cas lezat na slnku...:) juuu...uz nech je leto...nemam rada zimu...mam ju rada iba tak na 5dni ked som v Tatrach a to je vsetko...:D aspon ze to v Uk to nie je az take hrozne ako u nas...my sme to vlastne ani zimu nemali...najnizsia teplota bola -6 v noci...:D
@puffu saty su uz objednane tak drz palce nech to dobre dopadne...prist by mali zaciatkom aprila,,,tak nech sa cinania posnazia:-)))),,,v UK byva stale zamracene a hmlisto teda povacsine ci ani nieee??...neviem este som tam nebola.to bude predsvadobna mini dovolenka, potom svadba a nakoniec medove tyzdne???,,,,,super
Prišli sme z druhej nauky :D a dopadla fajne ..už len jedna zdravotna a den pred sobašom a mame to hotovo :D
@mishita2401 no tak vam je ako dobre...my sme uz mali dve a dalsie tri nas cakaj len s kaplanom a potom jedna s lekarom a manzelskym paroma jedna pripravna...u nas to beru akosi strasne prisne...:/
@puffu a tak ja som sama prekvapena že u nas svadbu beru že len 4nauky...lebo čo je birmovka-tak to je ako katastrofa...chudaci birmovanci... ale tak nam to stači-v tých 4naukach je zahrnute všetko čo človek naozaj potrebuje vediet o živote a o manželstve.
@mishita2401 tak nas cakaju 4 s knazom jedna s lekarom, jedna v rodine a 1 organizacna ,,,tak uz mas po naukach no ako sikovno my sme este ani nezacali,,,neviem ci nam pan farar buduci tyzden nauku aj nezrusi lebo ju mame mat od 19 do 20 a o 20 maju ples
@nikuska1987 no tak ti drzim palce...dufam ze si si vybrala spravne...ked zi dojdu tak mi daj hned vediet...:)...v Uk najcastejsie prsi...ale uz sme si zvykli...:D akurat tie letne mesiace ma to stve...ale minule leto bolo super...som sa tu aj opalila...:)
@mishita2401 tak myslim si ze to uplne staci...a vacsina ludi co sa idu brat uz spolu ziju...nie vsetci ale skor je spolocne byvanie ako svadba....
Profilova fotka
Baby, práve dnes sme sa bavili o tom, že už aj náuku by sme si pomaly mali vybaviť, ale keďže naša farnosť kde sa budeme brať a odkiaľ pochádzam ja je maličká (sobáš potvrdený), pán farár nám poradil, aby sme si náuku spravili v BA, kde bývame a pracujeme. Inak nám chýbajú tiež ešte oznamká, ale do apríla musia byť ready. :-)
@puffu no mi ešte nemama po naukach ešte zdravotna a organizačna...no ale to už bud v pohode :D..no mi už spolu tieš žijeme...:D treba si to aspon nachvilku skusit pred svadbou:D
Článok sa načítava...
@nikuska1987 aha...no šak uvidite....mi sme radi že mame aspon tie dve už zasebou..lebo ja mam potom školu-a zrovna v tie terminy kedy su aj nauky :D tak ked mam ešte volno tak sme to rýchlo urobili a mame pokoj :D
@mishita2401 tiez si myslim ze treba skusit spolu zit pred svadbou...my spolu zijeme 3roky tak si myslim ze sa toho vela po svadbe nezmeni...akurat priezvisko...:D
@puffu no mi spolu žijeme asi pol rok...možno niečo viac..pretože on u mna raz ostal a už neodišiel :D-ani sme to nejako neriešili len ostal :D a sme štastný :D
@mishita2401 :D :D :D ...pekne nastahovanie...:D...my sa uz velmi tesime kedy zacneme stavat nase hniezdocko lasky...:D...bude to podla mna dost tazke obdobie ale tak urcite ho zvladneme..
@puffu a aký domček si predstavujete? taký modernu-jednopodlažný ? alebo chcete mat vetši??:D
@mishita2401 bude jednopodlazny ale s tym ze neskor dorobime podkrovie a tam budu izby pre deti...nic velke ale zase nie velmi male...take akurat pre nas...:) uz aby sme to mali hotove a stahovali sa...:D a vy byvate v byte ci mate dom?
@puffu no bývame u našich a potom si vrch prerobime pre seba..ale tak stat sa može hocičo ...ešte niesme uplne rozhodnuty..budeme to riešit po svadbe.... teraz su tie jednopodlažne domčeky velmi pekne... v rodine už par takých mame a je to aj tak drahý špas..:D
@mishita2401 no preto sme stale v Uk aby sme si na to nasporili..:)..byvanie nie je urcite lacne ale niekde sa byvat musi...pozemok uz mame tak to bude trosku jednoduchsie...
@puffu no to teda hej...lebo aj pozemky stoja dost... tak to mate aspon o niečo jednoduchšie
@mishita2401 ...urcite ze ano...ale aj byte isli nehorazne hore asi pred dvoma rokmi...teraz sice klesli ale aj tak...a dom je predsa len dom...a pozemok mame hned za mestom...asi 2km takze sa celkom da...:)
@puffu tak to mate dore..pozemok mate kusok :D
@puffu dakujem teraz stela mi vypisuju nejake emaily, tak to musim sledovat saty by mi mali prist niekedy zaciatkom maja no tak uvidim,,,,este k nim musim objednat spodnicu s kruhmi,,,jasne hned ako dojdu ti dam vediet ze ake su aj ci mi sedia na postavu,,,ja by som v Uk nevydrzala 10 minut pri tom ich pocasi ja milujem slnko, leto, teplo,,s toho zimneho pocasia mam obcas depku :-))))))
@mishita2401 ved ked sa vam to tak dalo,,,,,,my budeme mat asi vzdy 1 za mesiac az do jula a tesne pred svadbou 1 organizacnu,,,,,,prvu mame teraz v sobotu tak uvidime co a ako,,este sa musim s knazom dohodnut nech mi da cislo na organistu a spevokol a spytat sa o krizik.
@nikuska1987 u nas je to tak že ked to stihaš urobit si nauky za mesiac tak možeš :D všetky tri sa u nas daju stihnut :D...a u nas je to s križikom tak že bud nam ho daju v kostole-to vždy alebo ked poveiš že maš svoj tak si donesieš svoj a hotovo :D
@nikuska1987 no ja tiez zimu nemusim.....inak dufam ze ti budu sediet ako uliate...ja uz som nakupila skoro vsetko...:D uz mi akurat chybaju doplnky ku popolnocnym satam a k satam na redovy a silonky...jedne uz mam ale pre istotu asi kupim este jedne...uz nam dosli aj postavicky na tortu...velmi pekne su...mam vsetko v albume tak ak chces mrkni...:)
@mishita2401 ja sa nato musim spytat ,,,dnes som bola pozret maju rozne pekne kriziky,,rozne velkosti aj farby,,my by sme asi nan chceli ja nieco vyrezat mne by sa pacilo " navzdy svoji"
@puffu tak to dufam aj ja musim sa odvazit a tuto hmotnost si udrziavat az do augusta,,,hned ked pridu ich vyskusam a zistim ci mam schudnut, alebo pribrat a pred svadbou ich budem skusat asi kazdy tyzden :-)))),,,,,mne este kolko toho chyba,,,dnes som mala mat stretnutie s aranzerkou, ale mi ho odriekla bo jej synovi vyskocilo koleno tak teraz riesi syna a chcem pisat jednemu fotografovi a este chcem zajednat cukrarku na tortu,,,to chcem stihnut do konca februara, aby som v marci riesila dalsie veci,,,,,pravdupovediac ja som este ani nezacala riesit popolnocne saty ,,,,postavicky na tortu??,,,chcem vidiet uz aj idem kuknut :-) kazda inspiracia potesi
@nikuska1987 no aj u nas robia križiky nedaleko kostola.. tak ja tieš uvidim.... :Da to navždy spolu je krasne..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?