Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @jasminka002  obrucky sme si davali robit asi pred pol rokom, v He je jedna sikovna zlatnicka... teraz maju byt vo februari hotove tak sme na ne velmi zvedavi...vyberies si na nete alebo z katalogu foto obrucky a ona to zhotovy...mozes priniest aj vlastne zlato a za pracu viem ze vela neuctovala...inak v albume je obrazok ako by to malo vyzerat...akurat to mam opacne... biele zlato bude navrchu a spodne bude pod nim...ked budu hotove tak urcite hodim aj foto..

• @puffu  tie obrucky v tvojom albume som pozerala a su super. ja nemam este ani len predstavu ake by som chcela. takze to nechavam na tu vystavu, mozno ma tam nieco ohuuuuuri 🙂

• @jasminka002  no podla mna bude urcite z coho vyberat, my sme obehali prstene v Uk, v He, v Ke a v Po a nic sa nam nepacilo...tak sme navstivili zlatnicku a dala nam pc a katalogy a padli nam do oka tieto...🙂

• Sponzor fóra
  • v UK som nevidela ziaden pekny prsten nikde 🙂 a v ke som obrucky este nepozerala, mne skor napadlo dat ich urobit zlatnikovi v trebisove, je tam jeden velmi sikovny, ale najprv musim popozerat obrazky.

• @jasminka002  myslis zlatnika s inicialami JK?

• Baby co vsetko uz mate k svadbe??????

• @puffu  netusim ake ma inicialy, robi v zlatnictve Nika v hore v Berehove. sestra tam davala robit vela sperkov a stale bola spokojna, mna odradza len to ze v TV uz nebyvam a chodit tam z KE koli tomu sa mi nechce.

• Baby co vsetko uz mate k svadbe zajednane???

• @jasminka002...uvidis  po svadobnom veltrhu..pripadne sa opytaj na niekoho v Ke..si myslim ze tam bude viacej moznosti...ja to mam zase opacne...stahujem sa do TV....trosku malinke mesto na mna no ale aspon nemam nikde daleko...😃

• @nikuska1987  ahoj no šaty -aj ked mi pridu do salonu až april/maj 😃..potom , kapelu, kameramana, fotografa, salu, kostol, cukrarku, mam daždnik-keby nahodou pršalo, podvezok, pričesky do vlasov, dnes som si dala robi podbradničky, a mam ozdoby na flaše-ktore mam aj v albume ..a neviem 😃 a ty?

• @nikuska1987  my mame kameramana, fotografa, salu, par navok v kostole za nami, kapelu, dj, svadobne auto, pierka, topanky svadobne, alkohol, balony stastia, menovky, spodne pradlo, no a teraz vo februari idem zajednat kadernicku, ideme vyzdvohnut obrucky, dohodnut menu,vybavit bus, vyzdvihnut pohare, objednat tortu a kolace a idem do svadobneho salona pozicat saty...zvysok az mesiac pred svadbou...

• @mishita2401  no tak ja mam LEN kostol, salu a aranzerku, ktora mi zabezpeci vyzdobu komplet domu, auta, kyticu a dalsie detaily,,,,,,,cize som dost pozadu, ked sa tak porovnam s tebou preto som chcela vediet ako som nato v porovnani s inymi nevestami,,,dakujem za info,,,uz mas toho dost ozaj 🙂))))

• @puffu  tie balony stastia chceme aj my, ty kokso ved ty uz mas skoro vsetko pozri si co mam ja to je prispevok nad tvojim....to aby som sa poponahlala 🙂))))

• @nikuska1987  uf ale puffu toho ma aj tak najviac 😃

• @nikuska1987  my sme svadbu zacali organizovat pred rokom lebo sme v zahranici a kazdu dovolenku ked prideme domov tak nieco zabezpecime, vybavime, kupime.....teraz akurat ideme domov na tyzden a potom az mesiac pred svadbou...takze fakt toho casu nemam vela nazvys....takze mas urcite viacej casu ako ja.🙂..neboj sa vsetko postihas...

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  tak ma toho viac sikulka,,,,,,ale aj my dve ju dobehneme este mame nato kolko???,,,ani vlastne neviem nieco vyse 6 mesiacov ak dobre pocitam 🙂),,,,vcera sme boli s drahym pozerat auta v pozicovni tak sme zas o kusok vpred 🙂)))

• @puffu  ano to je ine ked ty si mimo slovenska a ja doma.ved ja sa nebojim, mam este dost casu 🙂)))

• @nikuska1987  u to si idete tak požičiavat auta? to mi musime nejakých znamych poprosit..alebo kamošov 😃

• my by sme chceli si poziciat v rodine maju sice vsetci auta, ale my chceme mat pozicane.chceli by sme cierne auto pretoze na ciernom najlepsie vynikne vzydoba aspon podla nasho nazoru

• @nikuska1987 šak jasne..len mi nemame tolko financii na take požičiavanie 😃...mi radšej nejakeho kamarata 😃

• my budeme mat perletovobiele... bude od kamaratovho kamarata..🙂 najprv sme chceli rezervovat limuzinu ale za to ze pride po mna do He a odvezie ma do Tv, cca 50km chcel 250eur...a to mi pride ze dost vela... 😐

• Ahojte,
    ja mam tiez svadbu 6.8.2011 a zatial nemam takmer nic vybavene okrem tych najzakladnejsich veci-fotograf, kameraman, sala. Ale najblizsie tyzdne uz planujem zacat poriadne s pripravami - obrucky sme uz pozerali, ale zatial nemame vybrate, saty si chcem skusat buduci tyzden.
    Dnes som zacala s prieskumom na nete a zhanala som nejake dobre napady...

• @dievca_z_rozpravky  vitaj medzi nami...🙂

• ved jasne kto kolko moze a ked mate moznost od kamarata tak to je super 🙂))))) uz sa nam to pomalicky krati ze??

• @puffu  cooo???,,,250 eur??,,,sak to je velmi vela penazi a aku budes mat vyzdobu na aute??

• @nikuska1987  no pyta strasne vela za pozicanie preto radsej od niekoho znameho...my budeme mat asi take zelene srdce a biele ruze...dam fotku do albumu tak si to pozri ked chces...podla mna presne taky kusok vynikne na bielom aute...

• ja chcem cierne auto a jemno fialkovu so smotanovym vyzdobu ok pozriem si ak sa ti podari to dat do albumu asi si aj ja zacnem davat do albumu fotky co bz som chcela mat 🙂)))

• @dievca_z_rozpravky  máš čas 😃 tomi tu len ponahlame aby sme mali to čo chceme a aby nam to nikto nevyfukol 😃

• @nikuska1987  tak ja som uplne zamilovana do bielych ruzi...takze vsetky kvety su iba biele ruze..a vyzdoba sa bude uberat svetlymi zemitymi farbami..jemnucko hneda alebo jedmnozlata...nieco v tom...si myslim ze v kombinacii s bielymi ruzami to bude pekne...🙂 a inak foto som uz dala...je v albume- pripravy co by sme chceli mat..

• ok idem to kuknut,,,aj mne sa pacia ruze,,,tiez si musim zalozit daky album

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.