Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@jasminka002 obrucky sme si davali robit asi pred pol rokom, v He je jedna sikovna zlatnicka... teraz maju byt vo februari hotove tak sme na ne velmi zvedavi...vyberies si na nete alebo z katalogu foto obrucky a ona to zhotovy...mozes priniest aj vlastne zlato a za pracu viem ze vela neuctovala...inak v albume je obrazok ako by to malo vyzerat...akurat to mam opacne... biele zlato bude navrchu a spodne bude pod nim...ked budu hotove tak urcite hodim aj foto..
@puffu tie obrucky v tvojom albume som pozerala a su super. ja nemam este ani len predstavu ake by som chcela. takze to nechavam na tu vystavu, mozno ma tam nieco ohuuuuuri :-)
@jasminka002 no podla mna bude urcite z coho vyberat, my sme obehali prstene v Uk, v He, v Ke a v Po a nic sa nam nepacilo...tak sme navstivili zlatnicku a dala nam pc a katalogy a padli nam do oka tieto...:)
v UK som nevidela ziaden pekny prsten nikde :-) a v ke som obrucky este nepozerala, mne skor napadlo dat ich urobit zlatnikovi v trebisove, je tam jeden velmi sikovny, ale najprv musim popozerat obrazky.
@jasminka002 myslis zlatnika s inicialami JK?
Baby co vsetko uz mate k svadbe??????
@puffu netusim ake ma inicialy, robi v zlatnictve Nika v hore v Berehove. sestra tam davala robit vela sperkov a stale bola spokojna, mna odradza len to ze v TV uz nebyvam a chodit tam z KE koli tomu sa mi nechce.
Baby co vsetko uz mate k svadbe zajednane???
@jasminka002...uvidis po svadobnom veltrhu..pripadne sa opytaj na niekoho v Ke..si myslim ze tam bude viacej moznosti...ja to mam zase opacne...stahujem sa do TV....trosku malinke mesto na mna no ale aspon nemam nikde daleko...:D
@nikuska1987 ahoj no šaty -aj ked mi pridu do salonu až april/maj :D..potom , kapelu, kameramana, fotografa, salu, kostol, cukrarku, mam daždnik-keby nahodou pršalo, podvezok, pričesky do vlasov, dnes som si dala robi podbradničky, a mam ozdoby na flaše-ktore mam aj v albume ..a neviem :D a ty?
@nikuska1987 my mame kameramana, fotografa, salu, par navok v kostole za nami, kapelu, dj, svadobne auto, pierka, topanky svadobne, alkohol, balony stastia, menovky, spodne pradlo, no a teraz vo februari idem zajednat kadernicku, ideme vyzdvohnut obrucky, dohodnut menu,vybavit bus, vyzdvihnut pohare, objednat tortu a kolace a idem do svadobneho salona pozicat saty...zvysok az mesiac pred svadbou...
@mishita2401 no tak ja mam LEN kostol, salu a aranzerku, ktora mi zabezpeci vyzdobu komplet domu, auta, kyticu a dalsie detaily,,,,,,,cize som dost pozadu, ked sa tak porovnam s tebou preto som chcela vediet ako som nato v porovnani s inymi nevestami,,,dakujem za info,,,uz mas toho dost ozaj :-)))))
Článok sa načítava...
@puffu tie balony stastia chceme aj my, ty kokso ved ty uz mas skoro vsetko pozri si co mam ja to je prispevok nad tvojim....to aby som sa poponahlala :-)))))
@nikuska1987 uf ale puffu toho ma aj tak najviac :D
@nikuska1987 my sme svadbu zacali organizovat pred rokom lebo sme v zahranici a kazdu dovolenku ked prideme domov tak nieco zabezpecime, vybavime, kupime.....teraz akurat ideme domov na tyzden a potom az mesiac pred svadbou...takze fakt toho casu nemam vela nazvys....takze mas urcite viacej casu ako ja.:)..neboj sa vsetko postihas...
@mishita2401 tak ma toho viac sikulka,,,,,,ale aj my dve ju dobehneme este mame nato kolko???,,,ani vlastne neviem nieco vyse 6 mesiacov ak dobre pocitam :-)),,,,vcera sme boli s drahym pozerat auta v pozicovni tak sme zas o kusok vpred :-))))
@puffu ano to je ine ked ty si mimo slovenska a ja doma.ved ja sa nebojim, mam este dost casu :-))))
@nikuska1987 u to si idete tak požičiavat auta? to mi musime nejakých znamych poprosit..alebo kamošov :D
my by sme chceli si poziciat v rodine maju sice vsetci auta, ale my chceme mat pozicane.chceli by sme cierne auto pretoze na ciernom najlepsie vynikne vzydoba aspon podla nasho nazoru
@nikuska1987 šak jasne..len mi nemame tolko financii na take požičiavanie :D...mi radšej nejakeho kamarata :D
my budeme mat perletovobiele... bude od kamaratovho kamarata..:) najprv sme chceli rezervovat limuzinu ale za to ze pride po mna do He a odvezie ma do Tv, cca 50km chcel 250eur...a to mi pride ze dost vela... :-|
Ahojte, ja mam tiez svadbu 6.8.2011 a zatial nemam takmer nic vybavene okrem tych najzakladnejsich veci-fotograf, kameraman, sala. Ale najblizsie tyzdne uz planujem zacat poriadne s pripravami - obrucky sme uz pozerali, ale zatial nemame vybrate, saty si chcem skusat buduci tyzden. Dnes som zacala s prieskumom na nete a zhanala som nejake dobre napady...
@dievca_z_rozpravky vitaj medzi nami...:)
ved jasne kto kolko moze a ked mate moznost od kamarata tak to je super :-)))))) uz sa nam to pomalicky krati ze??
@puffu cooo???,,,250 eur??,,,sak to je velmi vela penazi a aku budes mat vyzdobu na aute??
@nikuska1987 no pyta strasne vela za pozicanie preto radsej od niekoho znameho...my budeme mat asi take zelene srdce a biele ruze...dam fotku do albumu tak si to pozri ked chces...podla mna presne taky kusok vynikne na bielom aute...
ja chcem cierne auto a jemno fialkovu so smotanovym vyzdobu ok pozriem si ak sa ti podari to dat do albumu asi si aj ja zacnem davat do albumu fotky co bz som chcela mat :-))))
@dievca_z_rozpravky máš čas :D tomi tu len ponahlame aby sme mali to čo chceme a aby nam to nikto nevyfukol :D
@nikuska1987 tak ja som uplne zamilovana do bielych ruzi...takze vsetky kvety su iba biele ruze..a vyzdoba sa bude uberat svetlymi zemitymi farbami..jemnucko hneda alebo jedmnozlata...nieco v tom...si myslim ze v kombinacii s bielymi ruzami to bude pekne...:) a inak foto som uz dala...je v albume- pripravy co by sme chceli mat..
ok idem to kuknut,,,aj mne sa pacia ruze,,,tiez si musim zalozit daky album

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?