Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
no co nevesty ako stojite s pripravami???
@nikuska1987 no zatial sme pookročili iba v tom ake chceme obručky a čo ty?
@mishita2401 ja som zacala vybavovat kamerama,fotografa, riesim saty a uz mam zajednanu cukrarku od vtedy co sme pisali naposledy
@nikuska1987 tak tie veci čo ty pišeš mam ja už davnejšie :D lebo u nas je to tak že niektorý to aj rok dopredu a ja musim tieš aby mi niekto nevyfukol ten moj termin vieš...
@mishita2401 ano ja viem, ja som bola trosku pozadu s pripravami, ale uz som sa trochu rozbehla, zalezi od paru, kedy si zacnu vybavovat pripravy, my sme zacali len v january s pripravami :-))))...normalne uz ma chyta predsvadobna depresia ci to vsetko stiham a podla predstav, lebo co poznam aj baby co maju tiez svadbu v auguste maju toho viac ako ja :-))))
@nikuska1987 ale stihame mame ešte 6mesiacov :D a to je podla mna kopa času ba až privela...ja som si zajednala podstatne a teraz už len nauky v kostole a čakam na šaty...kupit oblek, topanky, a zajednat kozmetičku :D... inak mam snad všetko a take drobnosti na výzdobu tak to pomaličky pokupime :D
vidis ja idem buduci tyzden zajednat kadernicku, uz som kontaktovala aj kamosku vizazistku, a kedy zacinate s naukami v kostole??.....my teraz koncom februara a este sa chcem spyatat budete mas obrad s omsou, ci bez omse.
@nikuska1987 no na buduci týžden v sobotu ideme na prvu nauku :D... no obrad bez omše v nasom kostole je v naš termin vela svadieb.. :D
aha mi budeme mat aj s omsou,,,tak aj v tom ste popredu a co vyzdoba kostola?? budete si sami zdobit ci ako??
@nikuska1987 kostol? netušim ako je to u nas...počula osm že v našom je výzdoba..tak nevem
my si musime sami zadovazit,,,,,,,,dokonca sami si musime vybavit organistu aj spevokol knaz nam len poskytne kontakt na kompetentnych
@nikuska1987 hm...tak ja netušim ako je to u nas..ale mi to nemožeme zdobyt sami lebo by sme to nestihali vobec u nas to bude svadba za svadbu jedny odidu druhý pridu..uf
Článok sa načítava...
v kostole kde budeme mat my sobas zatial sme prvy par takze sme si mohli vybrat aj hodinu sobasa.len dufam, ze nebude 35 stupnov lebo sa vsetci roztopime aj so zakuskami:-))))
@nikuska1987 každý sa boji horuceho počasi-a čo ak bude burka? čo ak bude lejak.ja to nechavam na nahodu
my asi vysluzky budeme davat v piatok,ked pridu svadobcania a v sobotu uz len zoberiem asi 3 kartony do restauracie a s tortami to bude tiez zaujimave:-)))) ked bude prsat,tak nam bude prsat stastie aspon tu sa to tak hovori
@nikuska1987 aj ja tak hovorim..ale u nas prši štiastie a peniažky :D... no mi berieme asi 4kartony do saly...a torta bude na sale jedna moja a jedna mojho draheho-snad to predýchaju tortičky naše :D...a výslužky tieš v piatok a rodina čo býva dookola možno aj vo štvrtok
@mishita2401 aj my budeme mat 2 torty jedna moja druha snubencova, ale vydrzia budu musiet ine im neostane.....si myslim ze uz by nemalo byt tak teplo a vyhoda je v tom ze v lete ked poprsi nasledne vyjde slnko pokial ide len o letnu burku.
@nikuska1987 no ak by večer 5.8. pršalo a v sobotu by krasne svietilo slniečko a bolo by takých prijemných 25stupnov tak to by bolo dobre :D
@mishita2401 tak to s tebou suhlasimidealne teploty, slnecno, asi by som si mala zaobstarat aj dazdnik v pripade potreby,nechcem prist o uces.uz si aj predbezne riesila harmonogram svadobneho dna??...ja som minule pozerala tu webe taky predbezny :-)))), lebo to sa rychlo suchne a ani sa nenazdame a bude tu 6 august
@nikuska1987 kde na webe,??? ja netušim ako to bude..no ja už mam kupený biely daždnik keby pršalo za 6eur tu v bazare nepoužity :D
tu na stranke diskusia pod nazvom harmonogram svadobneho dna,,,,,vidis ty pamatas na vsetko ,,,nebol drahy 6 eur po pouziti mozes predat dalej
@nikuska1987 no ved ja som pohotova ked treba hned zaobstaram a kde bol taký lacný a novy :D :-)
@mishita2401 pozerala som tvoj album a mate toho uz dost tie maslicky na false su pekne ako si to robila?? este ani nad tym som nerozmyslala co s flasami:-))) mne sa to zda este moc skoro uplne vsetko zajednavat neviem ja vybavujem zatial len zaklad a ostatne sa dokupy v maji,juny a oznamenia kedy budete davat robit?
@nikuska1987 oznamenia asi tak 4mesiace pred svadbou sa pojdeme poobzerat aby to tak 3mesiace pred svadbou prišlo a mohli sme rozdavat :D... no ja to mam teraz lebo som to chcela mat skrku kým nemam školu , kým som mala čas tak som to robila :D...no ja som si kupila stužky nastrihala večšie na 25cma tie oranzove na 15cm a prišila ich potom som k nim ešte prišila tie kvietka a hotovo :D
pekne no sikovna si ty.............aha my este musime obrucky, saty, oblek, topanky, dj a tak dalej...... a potom oznamenia
@nikuska1987 no mi mame živu hudbu..ale to ešte neni doriešene :D a šaty mi dojdu, oblek asi v aprili, topanky aj skor-pre mna budu podla mojich predstav a namieru :D
Profilova fotka
@mishita2401 Tak o ten dáždnik sa potom hlásim... :-D
@vsicka036 :D no určite sa dohodneme :D
@mishita2401 tak to je rozdiel ziva hudba a dj...akurat vcera som dostala dobry typ na jedneho dj,,,ale teraz riesim fotografa a kameramana ak ich budem mat istych zacnem riesit dj a starejsieho,,,ja este musim zohnat topanky a saty asi tento mesiac a buduci necham na obrucky
@nikuska1987 ty budeš mat starejšieho? porad mi prosm v mojom albe ake pohariky si kupit :D.. no topanky mam v albe tieš... a obručky tieš :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?