Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  no asi si ma privolala 😃... no ja robota-katastrofa už aby bol nový rok a ja mohla byt odtial preč... miminko zatial nečakame... ale nove mame to že kupujeme darčeky na vianoce, pozeram 4svadby a dnes som videla krasne spoločenske šaty- kratke...sice ich chcem na ples ale v tejto dobe už je jedno akej dlžky su šaty nie?? 😃

• @puffu  este presne nevieme sme sa o tom nebavili iba o silvestri, to pojdeme pravdepodobne na nejaku silvestrovsku zabavu 🙂))) stedry vecer bud budeme sami, alebo pravdepodobne najprv pojdeme k 1 a potom k 2 rodine 🙂 jeeeej ved sa to nejak extra rychlo blizi heh

• 🙂

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  asi ano heheee 🙂 to v orange je tak zle?? 😠 to darceky asi kazdy ,,,,aj ja si myslim, ze to je uz v tejto dobe jedno ,,,keby sa mame riadit bontonom tak by to vyzeralo heh 🙂

• @nikuska1987  no strasne rychlo to bezi, my sa uz o 2 tyzden pomali balime,ideme babku odniest k mame a dalsi den letime...🙂
    akurat som teraz zacala vyberat fotky ktore nesieme domov pribuznym aby mali nejaku pamiatku....tooolko ich je ze neviem ktore vybrat...😃 kebyze som mala tlacit vsetky na ktorych su tak sa asi nedoplatim na farbe a fotopapieri...😃

• @puffu  ani sa nenazdate a bude letiet na sk 🙂 ja som dnes bola u kadernicky, chcela som si kupit aj novu kabelku ale nemali taku co by sa mi pacila 😠 tak som u nasich na nete pozeram nejaku roboticku, lebo tam kde robim to vyzera biedne 🙂a vecer manzel ide robit detom mikulasa tak pojdem s nim 🙂 ved aj my mame velmi vela fotiek tiez sme nemohli dat vsetky tlacit heh 🙂

• @nikuska1987  tak pre nam mame vytlacenych 700ks a teraz tlacim jednotlivym rodinam lebo sa mi nechce napalovat tolko cd s fotkami....
    jeeej...mikulasa....ja by som aj zabudla ze je dnes mikulas...🙂 pozerala si vcera na jojke srdce pre deti? Ja som tak plakala...:/ hrozne boli niektore osudy...

• @puffu  to mate dost heh 🙂 to fakt???,,,v uk sa neoslavuje az tak vo velkom?? 🙂 nepozerala som to mali sme navstevu,,,,,noo je to hrozne stacilo ked som videla ukazky ja relacie tohto druhu nemusim 😞

• @nikuska1987  nie tu ten sviatok nemaju....ale maju cela inych ktore som ani nevedala ze maju...😃 napr 4.11 su vsade ohnostroje...este viac ako na novy rok, na novy rok to tu nemaju take pestre ako u nas na Sr...😃
    ja som inak rada ze sa tolko vela penazi vyzbieralo vez sa vyzbieralo cez 700000e a to uz je co povedat...my sme tento rok tiez urobili dobru skutok s tomasom...sme sa rozhodli ze posleme nasu playstation2 detom ktorym na silvestra zomrela mamka...:/ tak dufam ze ich to aspon trochu potesi...🙂 a mame aspon dobry pocit...🙂

• @puffu  hmmm zaujimave heh 🙂 vsade v kazdej krajine ine zvyky a tradicie 🙂 to sa pekne vyzbieralo 🙂 to na sk, alebo v uk ste poslali detom darcek??,,,,,pekne od vas 🙂

• @nikuska1987  nie, teraz bereme psp2 domov a posielame to 2 detom na SR...🙂 dufam ze to dojde v pohode...to budem musiet nejako zabalit aby sa to nerozbila a asi to aj poistim lebo slovenskej poste nejako neverim...:/

• @puffu  aha taaaaak tu na sk,,,,urcite im to skrasli vianoce, ale tak zase materialne veci niesu vsetko,,,,su aj dolezitejsie veci.no ja idem este do tesca a potom uz domov,,,,,doma ma caka robota este musim si postrhat pradlo, dat dalsie prat a pojdeme robit mikulasa 🙂 pekny zvysok dna ti prajem a zase dakedy nabuduce 🙂

• @nikuska1987  tak su aj dolezitejsie veci ale tak zase bez materialnych veci by sa nedalo existovat ...zivot si treba skraslovat aj tym...pekny den aj tebe...🙂

• @nikuska1987  vy ste tu zas popisali 😃 nestiham pri vas 😃

• @mishita2401  ahoj, tak co ako sa mas? Nieco noveho u vas? U nas nic, stal pracujeme v Uk takze sa nic nezmenilo...😃

• Sponzor fóra
  • @puffu  ahoj 😃... no ako... teraz to mam dost nahustene..už aby boli vianoce 😃... no noveho nemam nič ...aspon teraz nie....

• @mishita2401  neboj, ani sa nenazdame a uz bude po vianociach....my sa uz tiez velmi tesime na vianoce...my sme inak v pohode akurat mam nejake zdravotne problemy tak dufam ze coskoro bude po nich a vrati sa vsetko do starych kolaji...🙂

• @puffu  no to su naše prve spoločne vianoce tak si ich chceme užit... jaj mam tiež zdravotne problemy-s prace..preto chcem ist odtial preč..akurat pišem pracu do školy a treba sa mi aj učit 😃

• @mishita2401  tak my na vianoce klasika, doma s rodicmi a potom silvester na chate s kamaratmi...ale uz sa tesim ked uz budeme mat vianoce sami s nasimi detickami...🙂) no ale tak na to si budeme musiet este nejaky ten rocik pockat...😃
    pracujes v orangei? Ci sa mi to pletie?

• @puffu  hej v Orange... hmmmmmmm.... no mi vianoce u nas doma a silvester netušim kde 😃... ale doteraz sme boli doma tak neviem... 😃

• @mishita2401  a nejako prezivas sestrinu svadbu ci ani velmi nie?

• @puffu  ako si napisala heh,,,som tu len na skok lebo si idem napisat ziadost do VUB - cky a sup domov za manzelom 🙂

• @mishita2401  uz aj ja asik budem mat coskoro net doma a potom sa este len rozpiseme, teda dufam heh 🙂

• @nikuska1987  no tak super nie...ja by som bez netu tu v uk asi nemohla existovat...😃 najcastejsie hram hry na fb...😃 niekedy mi z toho sibe...😃 inak mam dnes celkom dobry den lebo tomas isiel s babkou do londyna na kontrolu takze tam budu skoro az do vecera...aspon relaxujem...🙂 som aj objednala tomovi taku drobnost na vianoce lebo sme si uz nakupili veci akoze na vianoce ale aby este dostal male prekvapenie...🙂

• @puffu  ja ani nie 😃 sa len smejem ako sa mne segra smiala ked som si chystala veci na svadbu a ona to prehana ešte o 100percent navyše 😃 tak sa jej smejem že mne ,,vytýkala" a ona robi ešte viac 😃

• @nikuska1987  aha 😃 no vidiš 😃 tak to sa tešim 😃

• @mishita2401  tak to zvycajne byva nie...🙂 nam sa vela ludi smialo ze sme si rezervovali salu rok a pol dopredu, co ja si myslim ze je normalna doba...ale ako to rychlo ubehlo, este sa pamatam ako sme pisali ze ese 4 mesiace do svadby a teraz uz 4 po svadbe....ale pridu aj krajsie okamihy...🙂

• @puffu  no asi hej 😃 aj šaty bude mat podobne tým mojim a ako sa jej najskor nepozdavali tie moje 😃 a teraz sa jej pačia velmi velmi podobne 😃

• @puffu  ja som si uz zvykla bez netu 🙂 ale uz sa nan tesim heh.......my sme dnes cely den u svagriny, zabijalo sa prasiatko 😞 inak v pohode den,,,,,ja este neviem co kupim tomu mojmu 🙂 aspon si si oddychla trosku 🙂

• @mishita2401  aj ja len si musime nejaky vybrat,,,lebo sme sa stahovali a nanovo zariadovali 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov