Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu jeeeej tak super aspon niekomu sa dari :-) to ako s tym manzelskym slubom hm? heh,,,nam naopak nic sa nam nedari :-(
@nikuska1987 no ono to vzniklo uplne nahodne...:D sme tak kecali s Tomom a mu hovorim ze skoda ze sme sa nefotili pri vode, vo vode atd lebo sme nad tym roumyslali a nakoniec sme to nezorganizovali...no a on na to ze ked chces tak kup saty a ze sa pofotime teraz v lete...:D no anevenovala som tomu nejaku velku pozornost a vtedy ma napadlo ze ideme na dovolenku vo februari a zeby sme sa pofotili tam...no a potom vzniklo to ze sme povedali ze ked uz budeme vo svadobnom tak si urobime obnovu manzelskeho slubu....som uz aj pisala do rezortu kde ideme ci nebude s nicim problem alebo ci tireba nejake povolenia atd a vraj nic a ze nie je ziaden problem...:) takze 24.2 do 11.3 budeme lenosit...len skoda ze musime este rok cakat...:/ a inak co ako dopadol pohovor? hmmm...neboj urcite bude lepsie...:)
@puffu no vy mate napady heh :-) to ako budete v svadobnych satach??? :-) ake mile heh .....ja mam len same vybavovacky a papierovacky :-( aj ja by som isla niekam na dovolenku aj sem na sk na tyzden oddychnut a vypnut.....v piatok ze sa mi ozve maju straasne vela uchadzacov tak som zvedava,,,,bola som sa nahlasit aj na upsvar tak sapon nemusim platit zdravotne :-)
@nikuska1987 tak aspon nieco...a dufam ze v piatok pride prijemny telefonat...:) ja by som tiez isla niekam cez leto len na taku mini dovolenku...sme chceli ist do viedne tak uvidime ci vyjde cas...alebo by som sla aj do rima pozriet...no uvidime....lebo s tym casom uplna katastrofa...ale sme sa rozhodli ue uz domov budeme chodit iba raz rocne a potom niekam na dovolenku k moru, este mame nejake destinacie ktore by sme chceli obehat pokial nemame zavazky...:D tak uvidime...
@puffu uvidime ako v piatok, ale ked ma nevezmu ani ma to moc nebude stvat lebo nebavi ma az tak robit v banke,,,ziadost som si dala len kvoli tomu aby som mala aspon aku taku robotu heh :-) nooo treba to vyuzit pokial nemate deti ,,,aj my budeme musiet nieco poriesit pokial nemame deti :-)
@nikuska1987 no a teraz prisiel tomas do izby a vravi ze nech popozeram nejake dovolenky na nete zeby isiel radsej k moru a nic nerobil ako soferovat do viedne a spat....tak mozno aj nejake more bude toho roku...:))) tak uvidis...a co by si vlastne chcela robit? Mas nejaku vysnenu pracovnu poziciu?
@nikuska1987 tak to ine darčeky že notebook :D ja tu pozeram že ty a puffu ste take akčne :D všetko stihate, zvladate, tolko noviniek...to len ja nič :D
@puffu tak to by ste mali super heh :-) aj ty jazdis ??? :-) v administrative tak najradsej ale aj hocico len nech mam nejaku robotu casom sa clovek moze vypracovat pokial je sikovny a ma snahu :-) lenze toto je taka dolina kde nieje roboty, pretoze tu je malo investorov :-)
@mishita2401 tak manzel chcel noteboook tak som mu chcela splnit prianie :-) som si nan aj pekne musela zarobit heh aby som ho mohla kupit :-) neboj sa aj ty budes akcna heh :-) ozaj je tych starosti strasne vela ked sa clovek osamostatni od rodicov, ale tak to je zivot :-)
@nikuska1987 no to hej to je život :D
@nikuska1987 tak uvidis ze sa ti nieco casom poradi nas...podla mna najhorsie je niekde zacat ale uvidis ze potom to pojde ako po masle... my sme sa v novembri rozhodli ze budeme trochu cestovat, na Sr budeme chodit na 2-3 tyzdne a tie zvysne 2-3 tyzdne budeme niekde mimo, sa neponahlame an so stavbou ani s detmi, takze to chceme dat najma teraz pod strechu a potom sa uz mozerobit pomalicky vo vnutri... tak ja vodicak mam, a ked sme boli na sr tak som soferovala ale teraz odkedy sme v Uk som sedela za volantom asi iba 10krat..ale chystam sa teraz v lete jazdit najma ja...:D tomas bude robit najma na stavbe a dohliadat tak...mna to tam bude nudit takze budem skor niekde pri vode atd.... sice ked pojdeme domov v auguste lebo akurat ked by sme sa vratili spat do uk tak tu budu olympijske hry a to bude uplny salenizmus na letiskach, taxiky predrazene a letenky taktiez...takze mozno pojdeme aj v semtembri...
@mishita2401 ale taky som si sama zvolila vedela som do coho idem a som stastna ze byvame sami ozaj nemenila by som to heh :-)
Článok sa načítava...
@puffu ved najhorsie zacat ale ja verim ze si cim skor nieco najdem lebo kto robit chce tak robotu si najde...teraz aj tak nato nemam cas heh :-) mate cs zivot si treba aj uzit nie len prezivat :-) aj ja mam vodicak a sem tam jazdim, ale uz musim aj ja zacat chodit castejsie :-) OH??? to bude iny zhon v UK :-) :-) :-) :-)
@nikuska1987 no my sme skoro posunuli stavbu az o rok lebo sme nepocitali ze to bude stat tolko a akosi nam nevychadzali peniaze...ale uz sme to poriesili tak ze ideme domov v semtembri na 3 tyzdnea urobime strechu sami, sesterkin priatel je strechar aj tomasov oco ma ejakeho kamarata tak to nejako takto sami dokopeme leb inak by nam nevychadzalo...takze ziadna dovolenka tento rok....ale neva...
@puffu ved ani my sa nechystame kvoli prerabke na dovolenku heh nam to tiez financne nevychadza...ved vlastne byvanie je priorita c.1 a na dovolenku sa moze ist hocikedy inokedy :-) my nastastie nemusime brat uver mame cash k dispozici to je jedina nasa vyhoda ze nam ma kto pozicat :-)
@nikuska1987 tak my sa tiez chceme uveru vyhnut...zatial cerpame zasoby...:D no a tiez som si opytala od nasich v pripade potreby takze poziciame od nich ked bude treba....sice mame obaja stavebne ale ked nebude treba tak to nevyberieme a budeme mat aspon nejaku financnu zasobu na neskor a kupime o 10rokov druhe auto...:D...tak mne ani nejde tak o dovolenku ale o to ze som chela byt s Tomasom niekde sama a oddychnut si....proste sme stale spolu to nemozem povedat ale stale zatvoreny iba medzi styrmi stenami...nemozeme nikam ist atd...tak som satesila ze aspon na dovolenke budeme mat tych 8dni pre seba tak som z toho trochu smutna ze to nevyslo ale tak ako pises ze byvanie je priorita c.1 a dufam zenam zvysi aspon niekolko dni a pojdeme aspon do tatier alebo viedne alebo niekam...
@puffu treba si pomoct ako sa da a nejlepsie bez uveru :-) aj moj stale vymysla ze chce zase ine auto a aj motorku no hroza heh :-) ja viem ako i to mysela ja by som chcela to iste vymanit sa z tohto stereotypu a ist nacerpat novu energiu ale ked to nejde tak co uz tiez chceme pozriet nieco na sk :-) nebud smutna ved aj tatry su pekna dovolenkova destinacia :-) ved mate este cely zivot pred sebou :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak mne by to nevadilo kebyze ideme niekde aj na Sr, len viem ze ked ideme robit strechu tak sa to vzdy nejako predlzi a zase nikam nepojdeme...uz to vidim...no co uz....nastastie ten februar zrusit nemozeme lebo by nam prepadla zaloha tak toto by nam malo vyjst...:D... sme inak aj prestali fajcit...:) od noveho roka a zatial sa nam dari....na cigarety nemyslime ale zatial sme boli iba pri mame na 4dni a netahalo nas takdufam ze nezacneme na Sr....tam to bude asi najtahsie prekusit....ale nechceme zacat takze to budeme musiet zvladnut...:)
@puffu taketo stavebne roboty si vyzaduju kopec casu, penazi a trpezlivosti :-) aj ja mam taky pocit, ze tento rok nikam nepojdeme :-( fakt??? gratulujem to sa malokomu podari,,,,aj moj by mohol prestat fajcit ved to ide len do penazi :-) ja nefajcim a za tie peniazky si radej kupim nieco pekne na seba :-) porad mi ako nato aj ja chcem mojho oducit,,,,ked sme sa spoznali tak prestal fajcit a po roku opat zacal,,,,mne ani tak nejde o tie peniaze ako o jeho zdravie :-)
@nikuska1987 tak tomas tiez prestal na rok a potom opat zacal a odkedy sme v uk tak to bolo take ze 3-4 cigarety na den, niekedy aj menej....takze sme neboli tuhi fajciari....no a ako na to?...hmm...hlavne musi chciet prestat on...ked nechce tak to je asi tazko takto prestavat... no inak my mame strasne vela noviniec...aj pozitivnych, neutralnych a aj take nijake...:D no stavbu sme definitivne odlozili na dalsiu jar, proste uz sme mali vsetko skro dohodnute a ked sme sa so zamestnavatelom rozpravali o dovolenke na september tak zazala vymyslat ze nevie teraz co bude a ze ci budeme moct ist na dovolenku spolu, ze mozno budeme musiet chodit osobitne , no a to u nas neprichadza do uvahy takze mozno aj o rok skoncime ked sa nebude dat dohodnut...no a kedze sme odlozili stavbu tak sa chystame na tu dovolenku...asi egypt lebo koncom septembra uz nebude tak horuco v europskych destinaciach...takze vlastne teraz nevieme do jula na com sme v podstate, no sice vravela ze nam da do tyzdna vediet ze co a ako s dovolenkami ale stavbu urcite nezaciname lebo fakt nemame teraz skoro ziadnu istotu co bude o rok...takze najprv nasporime peniaze a potom sa do toho pustime, no dufam ze to bude o rok...no a ty nejake nove spravy? ako s pracou?
@puffu som mu povedala ze ked budeme mat deti dufam, ze prestane :-) musi chciet on to je jasne :-) hej??? super aspon niekomu sa dari ,,,tesim sa s tebou heh :-) ja pozitivne nemam ziadne skor sa mi nic nedari a nic mi nevychadza :-(koksooo to akoze teta nemyslela vazne ist na dovolenku osobitne ved to je aka logika :-)cize budete stavat az buduci rok na jar ze?? :-)nooo to by ma asi nastvalo keby mam odkladat stavbu by som sa tak na nu tesila :-)jejeeej isla by som tavy pozriet hehe,,,momentalne nemam cas na hladanie zamestnania manzel rezignoval vo vybavovani uradnych veci tak to robim ja,,,,a je toho dost vybavovat aj jeho aj moje aj nase heh :-) strasne rychlo mi idu tie dni neskutocne
@nikuska1987 tak podla mna skusa pokial moze zajst a co jej dovolime ale tak po hlave si skakat nenechame, ako teraz cakame co bude ale mysli si ze ostane vsetko po starom, jedine teraz v aprili jej davaju a urcuju benefity na cely rok tak preto je taka podrazdenejsia... no inak ake mate pocasie? My tu uplne krasne...uz treti den teploty nad 20stupnov, tomas bol vcea v Londyne lebo prisli kamarati zo Sr a normalne si spiekol celo...
@puffu ved to je jasne nesmiete si nechat, lebo potom si bude dovolovat stale viac a viac :-) ako stravite velku noc??? :-) super krasne, slnecno a teplucko jeeeej parada heh..................to fakt????,,,vy uz mozete chytat bronz my este nie hehe je sice teplo ale na opalovanie nie je :-)
@nikuska1987 no velka noc bude pracovna, tu to neoslavuju takze nevie ci budeme nieco robit, asi nic....mna naplna energiou asi to ze sa uz vidim niekde s tomasom na dovolenke...:D sice este 5 mesiacov ale to rychlo zbehne no a potom ta vo februari....no dufam ze sa nebudu musiet menit plany lebo nerada by som menila pracu a tak, mozno tu pride aj sestra o 2 mesiace, hned vedla nas je hotel tk som sa pytali ci by nebohla prist na pol roka lebo nebude mat skou tak to aspon vyuzije....
@puffu to bude taky bezny den ze?? :-) aj ja by som tak isla niekam na dovolenku, ale tento rok nam to nevyda :-( sestra si aspon zarobi a zdokonali sa v jazyku :-) a mozno sa po skole vrati do UK a ostane tam ved tu na sk nic nieje pracovnych prilezitosti malo, len po znamosti, penazi malo katastrfa
@nikuska1987 presne tak taky bezny den, ale uz ani na vianoce nebudeme chodit, proste sa to neoplati, aj tak uz vianoce nie su take ako byvali kedysi a uz sa tesim na vianoce ked budeme v dome a s detmi, vtedy to bude mat opat to caro vianoc...letenky cez vianoce nenormalne drahe, nic nevybavis lebo vsetko pozatvarane ani k lekarom ani nic a vo februari su letenky uz o tretinu lacnejsie... sestra tu ide najma pre jazyk, len neviem ci s vobec nieco nauci ked tu su sami poliaci...:D ale tak skola jej zacina v oktobri, teraz dala vypoved a ze chce prist tak aspon budem mat s kym chodit na kavicky...:D
@puffu to fakt ani na vianoce?? :-( ved aj to pride vlastny dom, deti strasne rychlo leti ten cas :-) nas sa kazdy pyta kedy budeme mat babo,,,ale akosi na najblizsie 2-3 nezapada do planu heh :-) to su take sezony kedy su drahe letenky hlavne pocas sviatkov ked je najvacsie stahovanie narodov heh :-) ved aj ja keby nemam manzela tak idem prec do zahrancia ten jazyk je strasne dolezity,,,,a bude ti veselsie ,,,sestra chodi na vs??? :-)
@nikuska1987 no rozhodli sme satak po minulorocnych vianociach ze budeme chodit iba cez leto na 2-3 tyzdne a potom tie zvysne 2-3 tyzdne niekam na dovolenku a trosku pocestovat, mam vlastne najviac chyba nas psik tak iba najviac pre neho chodime domov, inak s rdicmi sme v kontakte kazdy den takze nam ani velmi nechybaju.. my tiez deti neplanujeme a ked pridu tak pridu ale zeby sme teraz nedavali pozor tiez nemozem povedat...:D my mozno tiez tak 3 az 4 roky este bezdeticiek by sme chceli potiahnut...no ked sa pritrafi tak sa samozrejme budeme tesit.... no sestra je teraz 4cka takze ma posledny rok pred sebou skoro, ona by uz doma nebola lenze nechce aby to potom lutovala ze nedokoncila ten posledny rok, no a ta mladsia teraz maturuje a ze na skolu teraz nechce ist, no a nasi ju nenutia ked chce pojde sama, horsie by bolo keby isla z povinnosti nasi by jej to financovali a po roku, dvoch povie ze odchadza....tak vravela ze chce vyskusat ist prec, asi ide do svajciarska tak som zvedava ako sa jej bude darit...alebo by chcela robit sestricku pre stomatolga v rakusku ale tak tomu velmi neverim lebo si nemyslim zeby bola jej nemcina na tak dobrej urobni...no ale tak skusit moze, nech skusa pokial je mlada...ked bude starsia tak to bude s rozhodovanim tazsie...ja som z nej aj trochu smutna lebo si nasla priatela....a ma 37r...no proste to nechapem...oco o tom ani nevie, asi by ho porazilo alebo neviem, sice nasi sale tvrdili ze si chlapov mame vybrat sami a zakazovat nam nebudu hoci by to bol aj cernoch ale co je vela je trochu vela podla mna, ved mama bude mat toho roku 43 takze rozdiel medzi nimi nie je velky...sice ja som ho ani nevidela tak nemozem sudit ale pride mi to strasne velky vekovy rozdiel,sestra mala teraz vo februari 19r...
@puffu v lete to mate lepsie aj je lepsie pocasie ,,,podla mna ste si to dobre premysleli lebo ked pridu deti nebudete moct cestovat :-) to by bola aka skoda odist v 4 rocniku to by lutovala fakt.......fuuuha sestra mladsia chodi na zdravotnu skolu??? samozrejme potom jej pribudnu aj starosti a povinnosi este ak si najde nejaky trvaly vztah tazko uz potom niekam pojde,,,,,,sestry teraz byvaju same, ked rodicia su v uk??? :-) koksooo skoro 20 rocny vekovy rozdiel........tak nasi by tiez neboli nadseny keby ja alebo segra si najdeme znamost s takym velkym vekovym rozdielom......ale je to kazdeho osobna vec,,,,pokial mladsia sestra bude chciet odist a jej priatel tu ostane tak asi im to dlho nevydrzi , ale clovek nikdy nevie :-) aj nasi su taky ze nas nenutia do nicoho same sa rozhodujeme a ja osobne neznasam ked mi niekto rozkazuje a nedajboze nieco zakazuje :-)
@nikuska1987 no ona praveze ide za nim, on nedavno odisiel do Svajcu a ona ked zmaturuju ide k nemu....no mama z toho nadsena nie je a popravde ani ja velmi nie...mozno to je aj tym ze ho nepoznam tak aj preto, hej ona chodi na zdravotnu, som jej aj vravela ze nech sa skusi najprv zamestnat na sr ale ju taha prec a teraz ked odisiel ten jej tak chce ist prec, no sice mama vravi ze nech ide a skusit zit a starat sa sama o seba lebo tym ze bola najmladsia tak ju nasi najviac rozmaznavali a je dost rozmaznana, potom jej zomrel priatel tak ju rozmaznavali dalej a niekedy to uz hranici s drzostou a zneuzivanim...proste opyta si iphone4 a ona ho za mesiac hodi o zem a rozbije ho, terau na vianoce chcela nove lyze lebo priatel sa lyzuje tak chodila s nim no tak jej nasi kupili lyze, potom sa rouhodla ze ona lyze nechce ale ze ona by radsej snowboard, tak oco zacal pozerat pre nu snowboard, tak som mu povedala nech jej nic nekupuje ved ma ani nie mesacne nove lyze...alebo bolo take ze strasne vela sestri minali tak sa jej oco pytal ze kolko chce vreckove a ona ze tak 300e b jej mohlo stacit,,,chapes??? Mne povedala ze je 20e na den je malo...no a ked jej nasi zacali davat 50e na tyzden ako vreckove tak ohrnala nosom...chapes???...je som tolko penazi nemala ani na mesiac ked som bola v jej veku...no ale tak to je chyba najma nasich ze ju tak rozmaznavaju....

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?