Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 aj tebe a puffu želam krasne velkonočne sviatky :-) vela vody :-) !!!
@mishita2401 dakujem a napodobne..:)
@puffu to poznam to aj moj si potrpi na vyzore, obleceni :-) a kolkokrat este mne radi co sa mi hodi a co nie heh :-) dakujemeeee heh vody bol dost :-) :-) :-) co iank nove???,,,,,,,vcera som bola na poobednej a dnes ma supli na rannu :-) nestiham teraz pozerat farmu ani hotel Paradise neviem ci ti to nieco hovori, ale asi hej heh :-)
@mishita2401 dakujem no co nove??? :-) :-) :-) aj bolo vela vody???,,,asi ani nie ze?? ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
@nikuska1987 no nove to že v pondelok si idem po nove okuliarky... mam už -1,5...fnuk. no vody bolo dost :-) som bola cela zliata niekolko krat :-) a ako v praci?
@nikuska1987 ja tiez pozeram farmu...:D hotel paradise velmi ojedinele lebo mi to pride divne...no a ja to robimtak ze si tonahravam ked som v praci lebo vacsinou robim vecer...a a ese ordinaciu v ruzovej zahrade....to uplne zboznujem...:) nove asi nemame nic, uz sa nam krati cas do dovolenky , no a tomas ma nejake problemy so zubom mudrosti, mu poriadne nevysli a steka mu tam potrava a urobil sa mu vacok, takze este potom v pondelok ked budeme na sr ideme k zubarovi a mozno mu to budu musiet v buducnosti operovat ak nie co najskor...:/
@mishita2401 to mas este pomerne slabe proti mne heh :-) aj ja som bola mokra heh sme mali cely den plny dom ludi :-) tak robim len ranne poobedne mi zrusili tak som rada heh :-) nebavi ma to tam ale ostanem kym si nenajdem nieco ine :-)
@puffu ooooch ordinaciu neznasam uz aj reklama nato ma irituje heh :-) :-) :-) ja pozeram aj farmu aj hotel paradise dobre sa da natom zasmiat a pobavit,,,,ved ten roman z farmy je z mesta kde som byvala :-) chudak Tomas to ho musi velmi boliet :-( no ved uz na buduci mesiac pridete kuk na sk :-) :-) :-)
@nikuska1987 praveze ho to az tak neboli nastastie, ia ked si to stlaci alebo ked prezuva tak to citi...no uvidime co povie zubar no inak ideme 30.4 pozriet mamu zamestnavatela a vraj budeme nieco preberat, myslim ze ohladom dovolenky a tak a asi nam odpocita z vyplaty za tie 4 dni, ale nevadi...no a neviem preco ale mam taky pocit ze pojdeme robit cz agenturu co by bolo super lebo by sme boli plateni aj v noci a a sviatku za 100% priplatky a vyhodnejsie podmienky tak dufam ze moja predtucha sa naplni...:D a ty ako v pracicke? hmm?
@puffu tie zuby mudrosti su komplikovane zuby heh :-) vela ludi ma s nimi problemy,,,akoze ostanete u tejto panej len cez agenturu??? :-) pracujem s 2 chalanmi veduci je mlady tak mi dava na vyber co chcem robit, uvidime ako vyplata na buduci mesiac + gastrace, odvody mi platia oni,,,,,,majitel tejto firmy je z Finska tak je to lepsie ako predchadzajuce zamestnanie z Thajvanskym zamestnavatelom :-) :-) :-) robim len rannu zmenu, ale urcite si budem hladat nieco ine len teraz nato nemam cas :-) cez tyzden si chcem kupit nove topanocky a nejaky top lebo v sobotu ideme na oslavu 30 bude tam okolo 50 ludi a este chcem ist aj ku kadernicke tak som nejak vytazena heh :-)
@nikuska1987 ano, presne tak, ostali by sme u nej ale uz by sme boli zamestnani cez opatrovatelsku agenturu, nasi tak zacali robit pred mesiacom a vlastne uz su registrovani ako opatrovatelia, cize maju akoze certifikat praxou a aj keby sa nieco stalo by sme chceli zmenit pracu tak uz to je jednoduchsie lebo to robi agentura...no uvidime o 2 tyzdne ze co si na nas pripravili...:D
@puffu tak to by ste mali lepsie aj ja robim cez agenturu ,,,nevyhoda je len v tom, ze agentura este na mne aj zaraba, ale bolo nam povedane ze agenturny mame tie iste podmienky aj platove tak ako kmenovy zamestnanci :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 hej? som ani nevedela ze to u nas funguje...akurat poznam take agentury ci vybavuju pracu do zahranicia ...tak mali by sme lepsie najma v tom ze ked chceme ist na dovolenku tak tu poslu niekoho cez agenturu a nemusime sa starat ci nas pusti alebo nie...
@puffu ano tu na sk zacina novy trend zamestnavatelia si prenajimaju pracovno - personalne agentury, ktore im hladaju zamestnancov predtym aj teraz som cez tu istu pracovnu agenturu INDEX NOSLUS :-) zatial som len v 3 mesacnej skusobnej dobe a ak by sme boli vsetci spokojny mozno by som presla priamo na firmu ako kmenovy zamestnanec :-) hej nasli by na vas nahradu ...skuste a uvidite ked sa vam nebude pacit,,,lahko to mozete odvolat :-)
@nikuska1987 no tak to by bolo super...:) my sa uz z nas sami smejeme lebo kazdy rok tu iba pretahujeme do kedy tu ostaneme, ked sme stanovili datum svadby tam sme vraveli ze sa po svadbe uz nevratime, potom to bol rok po svadbe, po svadbe 2-3 roky a od noveho roku uvazujeme zeby sme potiahli este 4-5r...:D ale vratime sa az vtedy ked ako tak bude na SR lepsia sitiacia a potrebna pracovna sila ale neviem ci sa vobec dockame...:/ ale pokial vladzeme tak ostavame mimo sr alebo pokial sa nepritrafi male...:)
@puffu dobre rozmyslate aj ja keby som vonku a nic ma nenuti vratit sa tak ostanem :-) nemyslim, ze situacia sa zlepsi prave naopak kazdym rokom je to horsie,,,hmmm tolko optimizmu ze??? :-) :-) :-) :-) kedy teraz zacnete stavat ked chcete ostat este 4-5 rokov vonku??? :-) ci pomalicky budete stavat postupne a ked sa vratite tak rovno do vasho domceka??
@nikuska1987 staviat nejdeme tento rok, mozno ani dalsi napriek tomu ze mame vsetky papiere a povolenia vybavene...ale nevadi...som myslela ze som ti pisala ze nejdeme staviat....
@nikuska1987 no a čo maš nove? mna každý v škole sere :D... ale že uplne... a ešte aj to počasie...nemože aspon trochu svietit slnko?? ako naschval
@puffu ano dosla mi ip som ti aj odpisala je to skoda fakt
@mishita2401 vies co ani nic heh :-) a co ty??? :-) to zvladnes neboj sa skusky urobis jak po masle a pocasie sa neda ovplyvnit ja beriem zivot pozitivne nestazujem sa vsetci sme chvalabohu zdravy, obaja mame pracu, mam skveleho manzela :-)
@nikuska1987 ahoj, tak zhodou okolnosti vcera islo nieco v telko ohladom prenajmu bytov a tak a ze sa to ani neoplati, lebo najomcovia plytvaju vodou, teplom a na konci roka vznikaju nedoplatky a ze sa to potom tazko vymaha a dokonca ked najomnik pride o pracu alebo sa ocitne v mnotnej nudzi tak ho nemozes vyhodit ani pytat najomne v dobe 6mesiacov..potom ho uz mozes vyhodit....strasne co? Tak asi ani byt nekupime...radsej nechame peniaze na terminovanom a nech tam su ako keby sme mali este nejake opletacky lebo najomcovia neplatia alebo nieco znicia a podobne...ale to ma trochu zaskocilo ze nemozem najomcov vyhodit a pol roka ich musi clovek trpiet bez toho aby zaplatili....divne...
@nikuska1987 maš pekný pohlad na svet! takých ludi je malo :D ale tak ja sa to tiež tak snažim brat :D každý den sa dozvedam nove veci -naštastie len dobre spravy :D
@puffu to fakt????,,,,som to vobec nezachytila aj je riziko ze ti ten byt znicia :-( je to cele akesi divne ,,,,podla mna sa nato treba informovat u nejakeho pravnika ako to je, alebo obratit sa na nejaku instituciu ktora sa tym zaobera,,,tiez by som neriskovala keby som sa dozvedela taketo cudne info :-)
@mishita2401 fakt to tak treba brat pretoze zivot mame len 1 a netreba ho zbytocne premarnit :-) a kedy sa od teba dozvieme prekvapko hm??
@nikuska1987 no ja som bola z toho tiez zaskonena...tomas to len tak nahodne prepol v tv...ale kazdopadne si to pozistujeme lebo zase nebudeme kupovat byt za kazdu cenu a potom zistime ze na nom stratime viac ako ziskame amyslim ze uz asi 5rokov plati akon ak ho nezmenili ze nehnutelnost musis vlastnit 2 roky az potom ho mozes predat...neviem ci sa to zmenilo alebo to ostalo tak ako to bolo....no kazdopadne uvidime... my uz odpocitavame dni do odchodu....nieco vyse 2 tyzdnov takze super,akurat nas Jackyno musi ist opat na operaciu...:/ jednu mal v juli minuleho roku a teraz pojde opat asi o tyzden alebo dva...:/ no dufam ze uz potom bude v poriadku...
@puffu momentalne take veci nesledujem co sa tyka nehnutelnosti takze som mimo obraz hehe :-) treba si to pozistovat a zariadit sa podla toho :-)aj s danami to tak bolo ze prvych 5 rokov neplatis a tiez zrusili ten zakon ,,,stale to menia clovek nestiha vsetko registrovat :-) tak sa tesite,,,akurat teraz ma byt tropickych 30 stupnov cez vikend tak som zvedava ci tolko bude.......chudacik psik ,,,,co mu je??? :-(
@nikuska1987 ma pruh od malicka a ked ho dvihame tak niekedy zaknuci a veterinarka povedala ze radsej to vybrat lebo sa moze prezrat a mozu byt z toho aj horsie nasledky potom...takze pojde radsej teraz... no ja dufam ze pocasie vydrzi, ale pozerala som na 12.5 tak hlasia iba 14stupnov...ale tak za 2 tyzdne sa toho este moze vela zmenit takze uvidime, ale pre istotu som si kupila aj sveter aby bol v zalohe... no a vsera sme tu mali inspekciu a hodnotili stav a vyzera to tak ze budeme mat navysenie, alebo aspon ze budeme menej robit a platovo ostaneme na tom istom...:) takze celkom pozitivne spravy pre nas...aj s dovolenkami ostavame na tom istom, ze budeme chodit normane ako doteraz obaja...:))) juuuj taaak sa tesiiim...:)
@puffu chudacik malinky :-( :-( :-( my mame ist na dalsiu svadbu v juny ,,,cize zatial na 2 svadby tento rok ,,,,sa mi nechce :-) :-) :-) tak to ti verim, ze mate s toho radost :-)kolko budete na sk tyzden??? ja zase hladam na nete kedy mam narok na dovolenku, kolko musim odpracovat aby som dostavala matersku atd,,,,,take uzitocne infosky hehe :-)
@nikuska1987 no my smetiez boli pozvani vcera a dokonca na dve...:D o jednej sme vedeli uz skoro rok len to bolo teraz take oficialnejsie no a potom aj v oktobri ma tomasova sesternica svadbu... myslim ze musis dpracovat 260dni ci ako to je...a to je myslim ze jeden rok.... a co uz planujete pomalicky?...:)) jeej... ja som tiez zvedava ze ako bude s materskou a takymi vecami, lebo chceme otehotniet v uk a poberat matersku odtial kedze tu budem mat odpracovanych niekolko rokov, na sr som pracovala myslim ze 2 roky iba, tu pracujem uz 4, a mozno dalsie 4 este budem...:D
@puffu takze zatial idete len na tu majovu??? :-) nasla som a je to 270 dni........zatial nie ale teraz ked mam zmluvu tak to chcem vyuzit a odpracovat tych 270 dni dovtedy hadam prerobime a potom mi to uz bude jedno ci ostanemtehotna alebo nie :-) :-) ,,,minule som sa pytala manzela lebo mi uz 3 tyzden je zle od zaludka ze keby nahodou tak co,,,,a on by sa potesil heh :-) ale to mam zo stresov tie zaludocne problemy :-) ked clovek sa musi informovat aby bol aspon ako tak v obraze o takychto veciach heh :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?