Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu svagrina maju zase ping pong :-) ty koksoooo tak si poletite heh ale isto to bude stat za tie zazitky :-) tak to verim ani mne sa uz nic nechce stale len upratujem, varim, prpravujem obcerstvenie alebo ideme na navstevu a dokolecka to iste :-)
@puffu a ozaj vseko dobre do noveho roku nech je este lepsi ako ten predosly hlavne vela zdravia, stastia, lasky aj uspechov :-)
@nikuska1987 aj Vam vsetko dobre, nech uz ten dalsi rok a dalsie vianoce, ci uz vlastne tohotorocne vianoce stravite vo svojom bytiku...:) my mame tiez ping pong, oco nam kupil ked sme boli mensie , teraz je u krstnej a uz tam asi aj ostane, kto by ho trepal cez 100km v aute.. inak sme z dovolenky vymakli poslednu izbu...:) som myslela ze klamu ked pisali ze posledna volna izba ale ked sme to rezervovali tak uz ten datum neponukali a dnes som si vsimla ze nie 1.3 ale 3.3 ideme a prideme 19.3...no a okolo 14.6 ideme na sr...ked si to tak rozlozim tak uz som v podstate skoro v polovici roka....tento nenormalne rychlo zbehne podla mna...mame toho vela na praci...:)dalsia dovolenka potom bude bud v septembri alebo oktobri a dalsia opat na vianoce...:D a koniec roka...:D ako som to rychlo zhodnotila...:)
@puffu vyzera to tak ze stravime....... ze tento rok sa prestahujeme heh :-) no ved jasne heh a to je dost velke tazke pingo pongovy stol.........hej??? pozerala som nieco v dubaji a nasla som mauricius a maledivy v ceskych korunach boli ceny :-) no tak to mate pekne rozlozene nas tento rok cakaju zatial 1 krstiny a pravdepodobne stahovanie a zatial uvidime co dalej na tu dovolenku asik nepojdeme mozno len tu na sr nakolko sa chceme uz prestahovat :-) uvidime ci tento rok budu dake svadby heh :-) ale dufam ze nie ani oslavy okruhliny by nemali byt heh :-)
@nikuska1987 my sme rok 2012 mali extremne svadobny, 6 svadieb, 1. krstiny, nastastie ziadne okruhne narodeniny neboli...:) tento rok zatial ziadna svadba, sice kamaratka sa teraz zasnubila cez vianoce a vravela ze uvidi ci budu stihat tento rok alebo az dalsi, no a este mame jeden par, tiez by chceli tento rok ale tak aj prestavuju, aj by sa chceli stahovat tak ak sa zvysi aj na svadbu tak bude aj svadba...takze tento rok toho nemame vela a nemyslim si zeby malo nieco vyskocit, sestra ma 20r ento rok, druha promoju, nasi idu nieco riesit nejake oslavy ale tak to ide mimo mna takze ma to netrapi...:Dno ale dalsi rok bude pestry...:D zacne to ocovou 50tkou, mama hned nato 45r,potom tomas 30r, a zakonci to tomasov oco 55r cize tam budu asi vacsie oslavy ako zvycajne...oco by chcel od mami plavbu okolo sveta tak uvidime ci sa nam podari to naskriabat...ked nie tak aspon nech do karibiku ide...:D
@puffu ty koksoooo heh :-) ozaj ako malinky synovec??? :-) waaaaau budete mat pestro teeda na rok :-) Tomas uz bude mat 30???? :-) nevyzera nato :-) vyzera mladsie tak by to chcelo babatko ako darcek :-) ocino s maminou budu mat krasny darek cestu do karibiku :-) nas asik nic take ani na rok necaka ba cakaju nas teda ak sa tam dopracujem tak promocie na rok by mali byt heh :-) sak som aj zabudla ze chodim do skoly pocas sviatkov heh :-)
@nikuska1987 ten dalsi rok su same okruhliny a tak, tento rok to nejako nevyzera ani na ziadne krstiny, ani na skoro ziadne svadby a nikto nema okruhle narodeniny...tento rok bude mat Tomas 29, juuj tak to mu odkazem bude rad...:) boli sme raz na navstevu pri synovcovi ale pozrela som ho raz, mne osobne take male deti nerobia nic...:D asi som hnusna v tom ale nedokazem pozerat na to 10min a ochkat pri vsetkom okolo toho, skor prezivat take tie prve momenty, ked sa narodil, ked sme prvykrat videli jeho foto ale to je asi tak vsetko...mozno ked to budu deti z mojej strany, od sestier tak to budem brat inak...a urcite nase deti budem brat inak ale tak deti kamaratok a sesernic, bratrancov nejako neriesim...au ked maju rok deti tak to sa s nimi dokazem prehrat aj cely den....take deti zboznujem.... tak uvidime co im ako deti vymyslime, mama by mu chcela kupit plavbu al s tym ze ona nepojde...:D my/deti/ sme uvazovali ze im nieco kupime, ci uz plavbu alebo nejaku dovcu nech idu a nech si oddychnu spolu...no a okruhle narodeniny je vhodna prilezitost...ale uvidime lebo sestri poriadne nezarabaju, jedna chce dat vypoved lebo nestiha pisat diplomovku a druha tiez nevie ze co a ako...tak neviem ci budu mat peniazky na dovolenku pre nasich a sama to kupovat nebudem....ale tak este rok casu takze sa toho moze vela zmenit...
@puffu odkaz heh :-) tak to sme natom jednak heh s tymi detmi :-) mna celkovo deti nebavia aspon to tak zatial citim a cim viac sa ma nato niekto pyta tym menej chcem mat deti toto je hnusne ale citim to tak :-) mna nebavi sa hrat detmi mozno inak vnimam tie deti cudzie ako zase nase a tak :-) ocino by isiel aj sam?? :-) sak treba nato aj ozaj koec peniazkov a keby to mas platit len ty s maminou tak to je ozaj vela.....idem pripravit manzelovi nieco ham preto som pisala v skratke :-)
@nikuska1987 nas sa zacina tiez coraz viac ludi pytat ze kedy, zeby sa patrilo a bla bla...akkeby sa ludia mali brat len pre deti, keby sme chceli tak si dieta urobime aj bez svadby nie?...tak k vlastnym detom budeme pristupovat urcite inak...:) to je uplne prirodzene... inak som zacala robit kroniku nasej rodiny...:) zozbieravam teraz svadobne fotky a snazim sa ist co najdalej do minulosti ale vela som toho nevypatrala, musis skusat na googli nieco najst...hadam sa mi nieco podari najst...uz mam aj vyhliadnutu jednu kroniku tak ju mozno niekedy objednam a mozem zacat...:D
@puffu presne tak ako si napisala heh keby chcem decko uz ho davno mam :-) ejhA to pre koho robis pre seba??? :-) manzelova sestra robila ich babk a dedkovi na zlatu svadbu rodinny rodokmen :-) a potesili sa heh :-)
@nikuska1987 to robim ako nase rodinne dedicstvo, tak chcem davat foto, zaujimave info atd no a uvidim ktore z nasich deti to zdedi a dufam ze v tom bude pokracovat.. mna take veci velmi zaujimaju a bavia, skoda ze nic podobne v rodine nemame... Juj inak som natesena, asi pred hodinou mi pisala fotografka ze nas pofoti v juni..:) ze ma strasne vela toho ale cez tyzden si najde cas..:) tak som rada..som sa bala ze nebude mat nic volne...
@puffu tak aspon mas zabavku :-) my mame doma navstevu a hrame clovece nezlob sa a kalceto :-) a to kvoli comu sa budete fotit??? :-) ci len tak kvoli foteckam :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 len tak ...robim dokumentaciu pre nase deti, vnucata, pravnucata a tak...:D ja som strasne fotkovy typ a rada pozeram fotky a kedze ziadne z detstva skoro nemam tak chcem aby sme aspon my mali, uz mam aj v hlave nejake myslienky ze ake priblizne chcem tak som zvedava ci sa podari, chceme sa aj na Mauriciu dat pofotit tak uvidim ci najdem nejakeho fotografa alebo sa pofotime iba nejako sami a dame ftky upravit...este som nezistovala ze ci maju v rezorte fotografa atd, ale robia tam velmi vela svadieb takze by nemal byt problem s fotografom...som aj chcela taku veceru na plazi ale ze 250e na osobu za 5chodovu veceru a sampus s jahodami tak to radsej ozeliem...:D strasne vela penazi za par hodin romantiky...
@puffu deticky budu mat krasnu pamiatku heh :-) urcite tam bude daky fotograf ved to je dovolenkova exoticka destinacia heh :-) aj moj manzel strasne rad foti a tiez mame plno fotiek :-) vsade berie zo sebou fotak heh :-) tak to je ozaj velmi vela 250 eciek heh to mozete mat nieco do domceka zato heh :-)
@nikuska1987 ved to, kupime sampus a pojdeme vipit na plaz a to nam staci...:D tiez lepsie ako nic...:Deste musime tomasovi kupi taka lanove nohavice a koselu a bude aj on vybaveny, ja dufm ze sa zmestim do siat co som si kupila asi pred pol rokom...:D ak nie tak budem musiet schudnut,neda sa nic ine robit...:D druhe sa mi hladat a najma kupovat nechce
@puffu jasne to je tiez romanticke sampus na plazi na mauriciu niekde pri zapade slnka eh :-) este 2 mesiace a uz idete sa vam to blizi :-) aj ja som teraz cez sviatky pribrala asi 2kila a manzel 4kila :-) to teraz bude ta svadobna cesta ci obnovenie manzeskeho slubu?? lebo si spominala 2 a teraz neviem :-)
@nikuska1987 no ono ta obnova vznikla tak ze ked sme zarezervovali Maldivy tak som pozerala foto na plazi atd a ja som s ahccela ist fotit aj k vode, ze kupim nejake saty a pofotime sa aj pod vodou atd, no ale potom sme nejako od toho upustili a som vravela ze ma mrzi ze sme to nakoniec neurobili a Tomas ze nech kupim saty pre seba a pre neho a sa pofotime na Maldivach, a ja na to ze take divne ze len tak, no a tak nejako sme dospeli k tomu ze urobime obnovu slubu aby to nebolo len tak, tak som pisala na ten rezort kde sme mali ist ci to ponukaju a odpisali mi ze priamo na mieste sa s nimi dohodnem a urobia nam to, lenze sme zmenili Maldivy za Mauricius ale myslim si ze aj tam budu ponukat obnovu slubu...chcela som mat tu veceru na plazi ale za tolko penazi urcite nehrozi...tak prinajhorsom ak bude obnova slubu draha tak si urobime taku sukromnu obnovu iba my dvaja...:D ono zamer je ten ze sa chceme pofotit na plazi :)
@puffu hlavne ze mate vy predstavu co chcete a urcite budu mat tie sluzby k dispozicii co budete potrebovat ako fotograf atd..... :-) a uz je jedno aka to je destinacia ci maledivy, alebo mauricius hlavne ze tam pojdete spolu a uzijete si nadhernu dovolenku a svadobnu cestu a obnovu v jednom heh :-)a hlave si to tam uzite lebo vas bude cakat dovolenka na malte heh....... my si uzivame celorocnu dovolenku na malte a tiez sme happy hehe :-) ok idem ja na tu Maltu nech Janko nedovolenkuje sam :-) a miesto sampusu si dame caffe heh :-)
@nikuska1987 tak nas uz tiez doma caka vystroj...:D ze monterky...:) sa uz tesim ked uz budeme aj my moc nieco robit...teraz sa rozhodujeme ci davat aj plyn alebo mat iba cisto elektricke vykurovanie + solarne panely....tak sme si nasle jednu zienku ktora vie podla toho aku mame stavbu, co v nej mame, podla lokality atd vypocitat ze kolko by sme spotrebovali pri plyne a kolko pri elektrine tak som zvedava ze ake budu cisla...aj dnes ide Tomas konecne objednat strop kedze cez sviatky nepracovali a uz sme pripraveny na jar, uz iba strk a zelezo na strop a mame vsetko...sa tesim na leto ked sa budem realne prechadzat po izbach...:) kebyze by boli uz aj okna tak to by som bola najsamhappy...:D
@puffu my uz sme domka sme sa uz vykupali a ide sa stahovat nejak inspracie heh......tak to ti verim heh my uz pozerame a stahujeme na nete obrazky interieru a pomaly zaciname zvazovat ako urobit nabytok v izbach .....vsetko skoro dame robit na mieru mame par typov na stolarov :-) vies ako ked su peniazky pokrok na stavbe je velmi rychlo viditelny :-)kedy ratate ze by domcek mohol byt dokonceny????? :-)
@nikuska1987 vies co sami nevieme, ako hrubu stavbu co je to najmenej urobit + okna by sme chceli do juna, potom by sme chceli zacat hned elektriku, vodu a kurenie,neviem ci stihneme urobit komplet vodu a kurenie za 12dni...+ este do pdlah davame zateplenie takze to sa robi asi najskor...teraz neviem...:D tomas to ma na starosti...takze zatial mame ciel do juna po okna a potom sa rozhodneme ci ideme robit garaz alebo radsej vo vnutri zacat...ale radsej by som chcela robit vnutro... by sme sa chceli najneskor do 2 a pol az 3 rokov prestahovat uz do zariadeneho tak dufam ze realne stihame...:D
@puffu to podlahove sme davali aj my aj svagrina ho maju a je to super :-) tu mame take studene podlahy stale beham len v papuckach heh :-) u nas ma Janko na starosti ....len papiere som vybavovala ja :-) a este kolko usetrite na majstroch ked si kolko mozete pomozete svojpomocne :-) ja tiez byt vami zacnem interier ved garaz pocka nakolko to chcete stihnut do2 :-) -3 rokov
@nikuska1987 ved to si tiez myslime ze garaz pocka a uvidime ze kde bude a tak lebo zatial nevieme...mozno uz dnes alebo zajtra objedname letenky na jun,celkom dobra cena a do debrecenu do madarska, mame to za necele 3 hodiny do trebisova potom takze by to bolo super, len este musime poriadne premysliet datumy, musime sa vratit do 28 kedze jej mama ide na 5 tyzdnov prec a my mame psa na starosti tiez, celkom dobre nie..idu z Uk do singapuru, zo singapuru do dubai-a a z dubai-a do australie..
@puffu my dnes sme akurat vysietkovali chodbu :-) za dobru cenu sa oplati veru heh objednat uz teraz letenky heh :-) tak to musia mat pekne vela penazi ked si to mozu dovolit heh :-) ta jej mama ved ma uz cez 70 si pisala nie???? a to takto este beha?? ked si ju porovnam s mojou babkou heh :-)
@nikuska1987 jeje mama ma 75 a jej nevlastny otec 79 sa my zda ze uz ma, alebo bude mat tento rok...ako penazi maju dost lebo on vymyslel farbu do farebnej tlaciarne ci nieco s tym ma a stale z toho profituje kedze ma na to patent...a ona vzdy mala bohatych...:D, maju dom aj na Ibize, aj v New Jersey ale nie v amerika ale pri UK, takze urcite chudobou netrpia..len skoda ze svojej dcere nedopraje, chudinka vkuse doma...sice minuly rok bola po 6-7 rokoch na dovolenke na 7dni s mamou...
@puffu fuuuha ak taky senirosky par a takto behaju po svete heh :-) tak to ozaj aka zgrlos mama :-) tato pani co ju opatrujete je slobodna, bezdetna ze??? aspon typujem nakolko je chora a vy sa o nu starate :-)
@nikuska1987 tak to ano, nema muza ani deti, a v podstate ani kamaratov, sestry ma 2 v australii tie ta ozyvaju iba ked ma nardeniny, jednu ma na Sv Lucii a ta jej nevola vobec..ono do velkej miery je to jej vlastna vina ze nema ani kamaratov lebo sa sprava velmi povysenecky, ako snazi sa pomahat a tak ale vsetko robi z vypocitavosti a je velmi do vsetkeho zvedava anevie...ludia naokolo ju nemaju radi... kolkokrat ja nieco robim a ona povie ze davaj pozor lebo to bolo velmi drahe atd, pritom to stalo napr 20e co nie je az tak moc drahe...a to je asi to preco ju ludia nekontaktuju...
@puffu tak to je ozaj tazka povaha .........ona doma vobec nic nerobi upne vsetko robis ty s tomasom??? :-) tak ma vas 2 a to jej asi staci ked nema zaujem kontaktovat sa s okolitym svetom :-) musis mat teda pri nej pevne nervy............. ale stale lepsie ako makat niekde za 400 eur :-) namakat sa a zarobok o nicom ako to robia tu na sk za minimalnu mzdu :-)
@nikuska1987 praveze ona vyvolava kadekomu ale nikto s nou nechcevelmi komunikovat.. Ale je velmi zvlastna povaha, ale zase neviem do akej miery ju ovplyvnuje choroba..ona uz od jej 30tky teraz ma 56 potrebuje opateru a my sme prvy co su s nou najdlhsie, najviac s nou vydrzali 2 roky, my sme tu 4 a pol..ale clovek si zvykne na vsetko..:D prvy rok bol pre nas tazky ale ona sa zmenila k lepsiemu a nam to tak vyhovuje, ked je nervozna jednoducho s nou nekomunikujeme a nechame ju nech sa ukludni
@puffu vy uz viete ako na nu a ako s nou vychadzat :-) si myslim ze aj ona si vas uz oblubila za taku dlh dobu a polepsila sa aby ste od nej neodisli :-) tak ste aspon spolu ty a Tomas podporujete sa a doplnate co je tiez velka nielen psychicka ale aj fyzicka opora :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?