Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 tak to urcite..:) sama by som tu nevydrzala ani tyzden, vlastne nikde by som nevydrzala bez tomasa tyzden..:D ale to ty urcite ziez bez Janka nie? Tak uz mame rezervovanu aj junovu dovcu..:) od 13 do 24.06 takze super, hned som pisala fotografke nech mame nejaky pevny termin..:) to by sme mohli byt este stale trosku opalemy z dovolenky...:)
@puffu.............my tiez keby sme vonku jak vy tiez len spolu by sme isli :-)ja som uz chcela ist aj sama von kedze Jonny nechcel, ale nechcel ma pustit a potom som to prehodnotila a uvedomila si ze sama by som nesla do cudziny heh..... :-) to mate dovolenku na sr ze??? :-) tak to budete hehhhehh :-)
@nikuska1987 tak je to velka podpora a vztah na dialku a dlhodobo fungovat nemoze, rok, dva sa vydrzat da ale viac nie velmi, uz to je potom skor o trapeni...ano..:) v juni dovca na slovenskej malte..:) no dufam ze to pojde vsetko aspon na 80% ako si to predstavujeme tak to by bolo super..:)
@puffu tak to sa neda vydrzat vztah na dialku isto nie heh :-) ale heeej pojde hlavne nech vam pocasie praje tak ako ma heh :-) dnes akurat davali v spravach ze australia ma 48 stupnove horucavy heh uz by mohlo prist leto , slnko parada :-)
@nikuska1987 no mame jednu kamaratku v australii co je 3 tyzdne pred terminom porodu a vkuse vypisuje ze uz nemoze vydrzat.. Tak tehotne zeny maju co robit ked je u nas 30 a nie ked je este 48 stupnov, a este male babatka ked sa narodia hned do takej horucavy.. Ale skoro kazdy dom je v australii klimatizovany hoci pre babatka asi nie najvhodnejsie riesenie... My tumame 12 stupnov, celkom mierna zima bola tento rok, ani sneh, akurat raz dnezilo ake to sa asi po hodine roztopilo
@puffu ja by som to tam neprezila....oco ked bol v Indii tam mali v tieni 45 a si predstav co mali na slnku hovoril ze to bolo hrozne ta horucava heh :-)ja by som tu horucavu neprezila ja mam skor zimu ako horuco heh :-)my tu mame cca 10 cez den bolo tak premenlivo v noci prsalo tu neviem ci bol sneh dokopy 3 dni :-)
@nikuska1987 sice ja som velmi teplomilna, mam rada 30+ ale cez 40 si predstavit neviem.. to je uz vela aj na mna.. No dufam ze nas zima neprekvapi ako minuly rok ked nasnezilo vo februari.. Ale pevne verim ze nie..:)
@puffu uz b nemuselo nasnezit uz je po vianociach teraz sa uz len tesme a cakajme na prichod jari heh :-) ale niekedy by som chcela zazit vianoce jak mali trebars pred 50 rokmi na vianoce po kolena snehu eh aspon jedny vianoce :-) ale uz sa tesim na jar toto pocasie uprsane, hmliste ma vobec nebavi a chladne :-)))) ja mam rada okolo tych 25 stupnov to j pre mna akurat 30 sa topim 35 sa kupem 4 krat denne a 40 si neviem predstavit heh
@nikuska1987 tak v tom verim aj ja ze nebude ...:) tiez nemam rada take uprsane a take pocasie na nic.. Vtedy ani nevychafzam z domu.. Dnes sa tiez tak nudim.. Som dala tomasovi dlhsie volno tak dnes robis skoro cely den ale nuda, sedim pred tv a tukam do klavestnice.. No a teraz som poslala tomasa nech mi ide po grilovanu kacku lebo som na nu dostala chut, asi 5 min od nas je take away redtika tak nema daleko..:)
@puffu ked je vonku tak hnusne ani ja nevychadzam z domu pokial nemusim :-) tak ja sa nestiham nejak nudit heh :-) stale mam co na praci bud kukame tv, alebo som na pc, alebo nieco v domacnosti, alebo je niekto u nas :-) mnaaaaaam dala by som si aj ja ,,,hoci som uz navecerana :-)
@nikuska1987 kacka bola suprova..:) zboznujem grilovane kacacie prsia..ale moje najjedlo su hovadzie streaky, vcera som robila na veceru kuracie ale tiez vynikajuce, vyskusala som ich robit podobne ako hovadzie a asi ich budem robievat castejsie..:) a za 40 min je hotova duper vecera..:)
@puffu hej??? tak mi posli prosim recept na tie kuracie steaky heh ,,,,vyskusam ich ..... ja idem varit gulasovu polievku a zapekane zemiaky :-) ja mam rada recepty, ktore su rychlo hotove ked varim tak hodku, dve viem si zmenezovat veci v kuchyni tak aby bolo co najrychlejsie aj uvarene aj upratane :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 ja mam tiez take recepty rada..:) chcem si kupi knihu od jamie oliver 15 min jedla.. Mam doma 30 min a super kniha.. Recept napisem ked budem mat volno lebo nemam teraz velmi cas dlhe vypisovanie lebo babka stale nieco pyta...:D
@puffu Jamie ma aj zdravu kuchynu aspon sa tak prezentuje :-) ok dakujem ja som akurat tiez dovarila idem este umyt podlahy,,,,,upratat kupelnu a pojdem zaniest manzelovi obed na byt :-) tiez som tu len tak medzi volnymi chvilami pocas domacich prac heh :-)
@nikuska1987 ja idem teraz babke farbit vlasy a potom smer sprcha, potom varit obed kedze este len pred 20min mala babka ranajky...no a potom uvidim ci este potiahnem nieco alebo uz zacne Tomas...
@puffu co dobreho budes varit?ja uz som umyla podlahy este sa najem, a sup na byt ,,,poobede ma este caka cistenie auta heh :-) a stale je co robit :-)))))tak sa dnes nenudis ani ty :-)
@nikuska1987 ahoj.. Tak tie kuracie steaky som robila takto.. Neokorenene ani neosolene prsia, iba osusene osmazis na olivovom oleji, ja pouzivam s cestakovou prichutou, staci osmazit len aby maso stiahlo pory, potom ho vyberies a osolis a okorenis, pridam trochu cesnakoveho olivoveho oleja a necham odstat cca 20min, za ten cas si pripravim zemiaky a salat.. Potom dam rozpalit gril panvicu alebo obycajnu panvicu aspon na 5 min.. Nepridavas ziaden olej a restujes to poliaj to nie je hotove, asi v polovici varenia steakov zacnem robit toto: cesnak rozrezem aj so supkou a natieram tym cesnakom prsia, to idte robim s maslom, netreba vela staci ako keby si presla s perom po celom steaku, to opakujem z oboch stran od polovice restovania a fakt su tie steaky super..:) a zeleninovy salat robim iba velmi jednoduchy a osviezujuci a super k akymkolvek steakom.. Paradajky, uhorku, redkvicku, cervenu cibulu nakrajam do misky, osolis, okorenis a pridas stavu z cerstveho citronu, staci polovica a menej..:) tak bru chut..:)
@puffu ahoooj mnaaaaaaam pouzivas grilovacie korenie nato,alebo klasicke cierne korenie :-) a zemiaky varene alebo opekane??? skor opekane ze? tie si viem predstavit k tym steakom :-) no co uz fajront??? :-) ja sa tu stavim zas vecer bo este idem kuk na byt co sa tam deje a ci s niecim netreba helpnut :-)
@nikuska1987 iba cierne korenie a sol, nic ine...a ten cestak a maslo tak doda vela chuti...:) a opekane zemiaky k tomu...ano, uz mam volno...:) konecne...:) idem si popozerat satnik ze ake mam letne veci a ci treba nieco dokupit a tak...:) no a vecer idem pozriet zatmenie...este som to nevidela
@puffu my uz sme dosli z bytu sme sa okupali, navecerali este idem vyvesit pradlo a finish na dnes heh :-) tak ma boli chrbtica Jonko slubil masaz tak uvidime ci z toho daco bude :-) inak som nastvana tu v podnajme nam hapruje kotol ma rok a furt sa nam kazi ma slak ide trafit z neho :-( musim v pondelok volat opravara som taka nastvata
@nikuska1987 no my mame s kotlom problem stale v zime, tento rok ani nie kedze neboli nizke teploty, raz sme boli 3 dni bez teplej vody a kurenia...ze uplna katastrofa...som myslela ze ma asi porazi, rok pred ym sme ostali bez plynu na niekolko dni...no stale nieco....nechapem...
@puffu ja ho hned restartujem a ide len vypadava a stve ma to :-) my sme tak boli minuly rok tyzden, dva sme sa chodili sprchovat k svagrovcom a kurili sme elektrickymi radiatormi :-( a potom nam prisiel vysoky nedolatok za energiu :-( aj my stale nieco v tomto byte daky problem :-)
@nikuska1987 tak vo vasom sa uz nebude nic kazit kedze si vsetko menite a robite sami a aspon viete co mate a ako to mate...:)
@puffu ano no dufam,aj si vsetko fotime, keby nieco aby sme vedeli kade co ide a kde co mame :-) lebo tu kde byvame sa ani elektrika nedavala nova a trebalo by ju vymenit, lebo nam blikaju svetla ale to uz nech si riesi svagor :-) clovek takto ani nevie az ked ma byt a musi vsetky problemy okolo toho riesit :-) aspon sa clovek nauci heh :-) a tiez vieme aku znacku kotla si nedame :-)
@nikuska1987 :D...my stale cakame na tie cisla aby sme vedelico a ako, este stale ludia sviatkuju takze dufam ze uz od pondelka budeme mat nejake maily ...neznasam cakanie...:D
@puffu vela, vela penazi heh :-) my sme zacali dnes uvazovat ze si postavime novostavbu za nejakych 5 rokov a vyssie :-) nech sa len prestahujeme a uvidime potom co a aka stuacia bude o par rokov ako z robotou ceny atd,,, :-) lebo my nemame uver chvalabohu a keby chceme stavat museli by sme si ho zobrat :-) aj ja som zacala robit oriflame neviem ci som ti spominala a tiez poslabsie nakolko je po vianociach a ludia ez penazi ale vo februari sa to urcite viac vsetko rozbehne :-)
@nikuska1987 tak uvidite aka bude situacia a podla toho sa zariadite, ak najdete lacnejsi pozemok tak nie je o com premyslat...:) a byt ma urcite teraz vyssiu hodnotu kedze tam mate vsetko nove a tak...len asi na vasom mieste by som zbytocne neplatila robenie nabytku na mieru skoro do celeho bytu ked uvazujete zeby ste mozno o 5 rokov isli staviat dom...ale tak tot iba moj nazor...:)
@puffu my by sme byt urcite bud predali aj s nabytkom, alebo by sme ho prenajimali,,,,,,,vies to bola len taka myslienka ak bude situacia taka ako teraz ze malo roboty a robota nestabilna tak nechame si byt a vykasleme sa na novostavbu a ked si uz zariadujeme byt tak ho chceme mat podla nas a moderne preto chceme nabytok na mieru :-) jasne ja beriem kazdy nazor :-) ako stotoznujem sa s tym, len mi nevieme na 100 pro ci z toho nieco bude alebo nie,,,tak pre istotu ta dame nabytok na mieru :-) uz mame aj stolara vybrateho :-)
@nikuska1987 tak to ano, clovek mieni pan boh meni...my by sme tiez asi nevahali predat dom kebyze nebola poriadna pracovna prilezitost tak by sme isli za pracou mozno aj niekam inam...ale tak to hovorime teraz...:D tazko povedat kebyze k tomu malo prist ci by nam nebolo luto toho vsetkeho... len nasi minule uvazovali ze mozno kupia tarsi dom pri BA kedze asi obe sestry planuju ist tam a ze naso krmit byt a normalne mi to prislo luto ze mozno o 5 rokov uz tam nebudem moct ist a ze to bude niekoho ineho, sice nie som tam casto ale tak taka spomienka na detstvo a tak...cely zivot sme tam byvali a teraz take divne ze nasi uvazuju o predaji...sice tiez otazka mzno dalsich 3-5rokov ale aj tak...
@puffu tak ako si napisala ,,,dnes som si tak uvedomila ze staci mi aj byt hlavne ze mam pri mne moju lasku a njdolezitejsie je ze sa lubime a ze sme spolu :-) ked pozeravame spravy tak si hovorime ze sme stastny ludia,,,sme zdravy, mame byt, auto, kolki nemaju ani co jest nic :-) tak to verim, tiez by mi bolo luto keby nasi predavaju byt, ale len kusok :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?