Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 urcite budem doma upratovat,,,chystat na piatok, piect slane pagaciky,a aj nejake suche na svadbu, pojdem na nechty atd..neboj sa toho sa ponachadza :-) nestresujem to este len pride :-)
@nikuska1987 no ved ...ešte mame čas na stres :D ja teraz nervačim nad školou :D...
baby musim sa pochvalit, konecne sme vcera kupili pohare, teraz spekulujem ako ich dat vyzdobit. na obrucky stale nie je cas.. :(
@jasminka002 ale najdeš si čas- ešte maš vyše 4mesiace čas to stihnete :D
Profilova fotka
Babulky a už máte všetky objednané oznamka? My ich budeme mat asi az niekedy na konci aprila. Kedy ich chcete posielat a pozyvat hosti?
@nikuska1987 Nie ešte nemám všetko ale už nám nechýba veľa ...ja som všetky tie veci stihla kúpiť za mesiac možno dva takze všetko stihas :)
@mishita2401 ja nad robotou lebo nestiham si popri tom vybavovat este chybajuce veci na svadbu :-)
@puffu teraz uz je menej casu na to kedze o 13 chodim z domu a vraciam sa vecer o 22.30 doobeda treba aj cosi uvarit a neostava nam s drahym cas na riesenie svadobnych priprav :-( asi pojdem v sobotu pozriet pohare, lebo tie co som nasla na netovej stranke a pacia sa mi uz nevyrabaju vcera som volala do tej firmy tak som hlboko sklamana, lebo mam zas o starost viac :-(
@nikuska1987 no mne dnes volal jeden pan- koli robote zajtra mam pohovor :D-uvidime čo s toho bude..moc sa mi to nezda..ale tak za vyskúšanie nič nedam no nie :D...
@mishita2401 jeeeej tak super bolo by dobre keby sa ti to podarilo aj ja som si dnes posielala rano zivotopis :-) tak drzim palce nech sa to podari,,,co sa ti na tom nezda? :-)
@sintea tak nam ich dnes ta pani pošle čo nam ich robila. mi sme ich tieš chceli až tak koncom aprila, začiatkom maja ..ale tak ich niekde odložim a rozdavat ich budem tak na konci maja, jun , jul-tak nejak... zaleži to od toho kedy s tou rodinou budem :D ale ja si ich ešte dorobim-treba mi 80obalok dokupit a stuhu tak to tieš bude trvat chvilku :D
@nikuska1987 no to ohodnotenie- lebo najskor že kolko urobim a potom ked budem nejaka veduca skupiny tak že by bol staly plat..tak neviem...
Článok sa načítava...
@mishita2401 to je podla mna financne poradenstvo, aspon podla toho co si napisala, ved uvidis zajtra :-) ty si co o tom myslis?
@nikuska1987 ja si myslim to iste... ak by to bolo to tak to neprimem.... moja buduca svokra robi niečo podobne a neni komu už :D
@mishita2401 to by som ani ja nerobila to nemas vobec fixny plat, zalezi to od poctu zmluv a od provizie :-)nemam rada tychto financych poradcov na profesii maju stale nejake ponuky ]-(
@nikuska1987 no ved to..uvidim zajtra... ale tak ked neni čo tak aj to je dobre no nie :D
@mishita2401 neviem ja by som to asi ani tak nerobila :-) ak chces tak ty mozes to zavisi jedine od teba ako sa rozhodnes :-) ja ta nechcem nejak ovplyvnovat :-) ako inak pokracuju pripravy uz len 143 dni :-)
@nikuska1987 ale ja som myslela ked neni čo robit tak tam aspon zajdem sa spýtat :D nie že to robit-taka robota je naprd :D... no ako..dnes nam pošle oznamenia , potom ku koncu týždna by nam mali odoslat tie veci na výzdobu domov a tak...
@mishita2401 za opytanie nic nedas mozno sa ani nejedna o financne poradenstvo :-) to uz oznamenia? no super teeeda tak uz mas tiez toho dost pripraveneho :-)
@nikuska1987 ja som ozamka chcela až tak koncom aprila ale nejako sa stalo že su skorej :D
@mishita2401 aspon budu doma pripravene :-) ja oznamka budem riesit az v aprili,alebo zaciatkom maja :-)
@nikuska1987 no ja som to teš tak chcela..ale nakoniec už su :D
@nikuska1987 neboj najdes este krajsie...:)...ja som dnes tiez strasne unavena...sme boli na takom dvojdnovom vylete u mami tej pani co sa o nu starame tak sme dlho cestovali spat domov...no ale tak aspon ze sme uz doma a mozem odpocivat...:)
@mishita2401 tak si sa poponahlala, ale mas o starost menej mna to este len caka tato prijemna povinnost :-) ako dopadol pohovor? :-)
@puffu tak ste mali zmenu a oddychli ste si :-) asi pojdem v sobotu popozerat, alebo si navrhnem pohare sama :-) a podla predstavy si ich dam urobit, ale najprv si dam vypracovat cenovu ponuku :-)
@nikuska1987 tak niektore pohare su dost drahe co som pozerala...su pekne ale dat 70e za pohare z ktorych budem pit iba raz je trosku zbytocne podla mna...:)
@nikuska1987 nebola som na nom bolo to OVB-ak to poznaš vieš ...zasa finančný poradca-som si to zistila ked mi volala druhý krat tak som mu povedal že to nie...že ja potrebujem pravidelný prijem ...
@puffu aj podla mna my chceme pohare maximalne do 35- 40 eur asi pojdem do Tn pozriet tam je aj hned zlatnictvo kde vyrabaju krasne obrucky :-) tak uvidim co povie nato drahy, len teraz mam ovela menej casu, kedze chodim na poobednu a doobeda nestiham ani to co mam porobit :-) a nie este venovat sa svadbe :-) aj podla mna je to zbytocne, lebo pohare sa mozu aj kedykolvek rozbit
@mishita2401 jasne poznam to je blbost financny poradca ja by som to tiez odmietla :-) behat po cudzich ludoch a ponukat im poistky, aj tak vela ludi nato nema peniaze a tiez nemaju k tomu doveru :-)
Profilova fotka
baby? ked si objednate oznamenia? ako dlho trva kým prídu??? a prstene?? ak si vyberieme ..ako dlho potrva kým ich budeme mať??? diki

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?