Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@jasminka002 tak my vypytovanie mat nebudeme lebo som z He a je to zbytocne komplikovane...tak ja pridem doTv rovno pred kostol...tiez mame dilemu ze ci sa fotit v piatok lebo fotenie zaberie cez 2hodiny a to nie je malo...akurat treba platit uces a licenie 2krat...ale v piatok by to bolo podla mna take uvolnene, nikde by sme sa neplasili...no ale uvidime...
@puffu uplne s tebou suhlasim, tiez som mala tieto argumenty, ze ked si fotografa zaplatim chcem mat kvalitne fotky a tolko casu, kolko potrebujem a neplasit sa. rozmyslam ze vypytovanie skratim na 15 minut a je to. tiez nepotrebujem nejake siahodlhe ceremonie a vykecavanie.
@jasminka002 tak urcte...ja som vypytovanie nechcela aj preto lebo som velmi citliva a nechcem plakat...hoci si vsetci myslia ze budem aj tak...:D no ale som pripravena na to ze plakat si nedovolim...:)
@puffu nesranduj, taky krasny drahy make up predsa nezmazes :-D ja sa urite rozrevem ako decko, aj ked vypytovali sestru som revala ako mala :-D
@jasminka002 no ja sa rozrevem pri kazdej hluposti...ale nechcela by som plakat...potom to tak divne na dvd-cku vyzera...:D ked sa clovek snazi neplakat a ruca take vselijake grimasy a nakoniec sa aj tak rozplace...:) ale to patri asi ku kazdej svadbe...
@puffu :-D :-D :-D napisala si to presne, potom mas usta na kazdu stranu a cervene lica a tak :-D preto nechcem vypytovanie dlhe, prist povedat par slov a podme do kostola nech mozeme do rana tancovat. som zvedava ako to zoberu draheho rodicia, dufam ze nebudu chciet vypytovanie na hodinu. je to podla mna strata casu.
@jasminka002 aj podla mna...my sme to mali zase take ze my dvaja sme nechceli, priatelovi rodicia nechceli a nasi chceli aj so starejsim a tak...ale my si aj tak urobime ako chceme my...plany sa stale menia, teraz vypytovanie nemame ale za mesiac ho uz mozno mat budeme...akurat sa bavis s priatelom o foteni a mam zistit ze kolko by to stalo u fotografa a u kozmeticky tak mozno sa da nahovorit...:)
@puffu ktoreho mate fotografa? ja som obla na svadbe v septembri, kamaratke, tiez ten kostol co budeme mat my aj ta sala. a obrad mala tusim o 16.00, trvalo to nekonecne, potom gratulacie,. presun do kosic a zacali sme jest veceru bolo 19.00. podla mna hrooooozne neskoro. ja by som chcela veceru najneskor o 18.00 aj to je uz neskoro, nech mame dost casu na zabavu
my budeme mat cerulu z vranova...ako ked som to pocitala ja tak tiez my to vychadzalo vsetko neskoro...ked fotenie tvrva cez 2hodiny tak by sme sa do saly vratili niekedy pred 20.hod a ked by bol este unos tak to uz neviem vobec...cely vecer by som ani v sale nebola az pred redovym ...
@puffu ja som uvazovala takto: kadernicka 7.30 - 9.30; kozmeticka 9.30-10.30 (nastastie su v jednej budove) cas na presun 20 min; potom sa rychlo obliect a nachystat cca 40min takze 11.30 sa mozeme ist fotit. trvat to bude 2 hodiny. skoncime 13.30; vypytovanie 30min; skoncime 14.00 a nemame co robit :-D :-D :-Dvelmi idealny plan,. predpokladam ze kadernicka bude 30min meskat kozmeticka nieco pokazi, cestou domov bude na cestach hrozna premavka a uz nestiham.
@jasminka002 :-N no tak ten koniec nemal chybu...:D my sme tiez uvazovali o takej variante ale u nas sa to neda lebo ja budem v he...:( ale podla mna nemas zly plan s tym fotenim pred sobasom..
ahojte dievcence...tak ako vam idu pripravy? Ja uz mam aj navrh oznameni...:))) uz mame vsetko akurat dobavime menu 2 mesiace pred svadbou a este musim kupit cokofontanu a potom uz iba kosele a kravati a mozme sa ist brat...:D inak vsetky fotky mam aj v albume...:)
Článok sa načítava...
@puffu ahoj no ty si vzdy bola popredu,,,,,,,,,,,,,,,ja nemam este ani polovicu nemozem sa nejak pohnut :-)))
@nikuska1987 este kopec casu.....hlavne ak mas salu, hudbu, saty, foto , kamera...ostatne sa da urobit aj mesiac pred svadbou...
@puffu ja mam len salu, kostol, aranzerku, cukrarku,kadernicku a to je vsetko :-))) som si pozerala tvoj album mate pekne oznamenia aj pohare,,,budete mat celkovo peknu svadbu aspon co som videla fotky
baby chcem sa spytat budete mat zavoj, alebo zive kvety vo vlasoch?? lebo ja sa neviem rozhodnut co a jako
@nikuska1987 dakujem...urcite bude ta najkrajsia pre nas a ta vasa najkrajsia pre vas...neda sa vyhoviet kazdemu a aj tak sa stale najde niekto kto povie ze to bola svadba divna atd...ale to neriesime... pre nas to bude urcite nezabudnutelny zazitok a jeden z naj dni v zivote...len nech to pocasie vyjde a hlavne nech neprsi...:)
@nikuska1987 no ja mam zavoj do kostola a potom som si kupila taku velku bielu ozdobu do vlasov a to mi potom niekto pripne do vlasov...je to iba na stipci a je to fakt krasne...uplne ma to ozivy...zavoj na cely vecer je podla mna neprakticky-..vela ludi ti to bude tahat pri tancovani...skoda ze som tu ozdobu do vlasov zabudla odfotit...:/
@puffu ano tak by to malo byt som povedala nezaujima ma ci sa nieco bude pacit hostom alebo nebude bude to nas den a nasa svadba,,,komu sa nebude pacit nemusi prist tvrde slova ale realne,,,,,,no tak to dufam aj ja ze nebude prsat vybavime to tam hore
@puffu ved nabuduce ju odfot,,,sak to ze je to neprakticke a asi to uz vychadza z mody mam taky dojem,,,ale to dobre poriesis tymto sposobom ze zavoj len v kostole,,,snubenec mi tvrdil nech si dam zive kvety a kadernicka zas tvrdila ze to zalezi aj od ucesu a ten este nemam vybraty
@nikuska1987 aj ide o to ci chces zavoj...ja som povodne nechcela a ked mi ho v salone dala do vlasov tak som sa nespoznala...a ak nebudes mat zavoj teraz tak uz nikdy...je to take pekne do kostola a pri foteni...no ale ak uvazujes o zivych kvetoch tak potom nemozes mat zavoj lebo to bude podla nna uz privela...mne osobne pridu tie zive kvety uz staromodne...zive kvety zacali byt v mode asi pred 5rokmi a nahradzali sa zavojmi...dnes si ludia volia skor ten zavoj...ale ide o kazdeho osobnu vec co chce on a co sa paci jemu...ja som tiez povodne chcela zive kvety a asi pred 5. mesiacmi sa mi velmi zapacili velke zaclonove ozdoby vo vlasoch...
@puffu este neviem najprv musim poriesit saty a potom budem riesit zavoj,,,aj mne sa pacil v salone najprv som rozmyslala medzi zavojom a korunkou a teraz medzi zavojom a kvetom,,,to je tiez pravda,,,asi ma presvadcis :-) obidve niee to by sa mi ani nezmestilo na hlavu...ved to este nejak poriesim,,,,ozaj kedy mate prvu nauku v kostole??a kedy zacnete rozdavat oznamenia?
@nikuska1987 my uz sme mali nauky dve...:) je to s nami take komplikovanejsie lebo si robime nauky individualne a prvu nauku sme mali uz v lete minuleho roku a jednu asi pred tyzdnom...pracujeme v zahranici a prideme az 4tyzdne pred svadbou domov preto to riesime takto...inak nic strasne sa tam nekona..akurat potrebujes papier z matriky a potrebujes spisat zapistnicu na fare...prva nauka bola o tom co je manzelstvo a take veci a pri druhej nauke nam dal kaplan papiere s otazkami ktore mame vypracovat doma kazdy sam a potom ich porovnat a porozpravat sa o tom...a oznamenia asi budeme rozdavat 3tyzdne pred svadbou...
@puffu aha my este len budeme mat prvu teraz na konci februara kolko trva 1 nauka???,,len tak priblizne viem ze kazda fara ma individualnu a odlisnu pripravu na manzelstvo,,my mame dokopy absolvovat 7 stretnuti,,,,4 s knazom 1 v rodine a 1 s lekarom a 1 organizacnu
@nikuska1987 my tiez mame mat 6-7 nauk....nauka tvra od 30-45minut ...ak tam bude viacej parov tak sa to moze predlzit max. na 1hodinu..ze vraj nauka s lekarom byva dost dlha...no aspon na nasej fare...som zvedava...:D
@puffu tak to vobec nemam predstavu preto som sa ta pytala ale ratala som okolo tych 45 - 60 minut a budete mat obrad aj s omsou ci bez a o kolkej to budete mat??
@nikuska1987 my budeme mat obrad bez omse a budeme ho mat o 15.hod...vy na ktoru planujete obrad?
baby..ste sa nejako rozpisali-som nestihala... no tak mi máme obrad bez omše- o pol tretej nam začina... a budem mat asi aj zavoj aj kvet-lebo zavoj budem mat len do kostola a na čast fotenia- ale kvet mi tam ostane :D..ale ešte to nieje na 100percent iste...eštse musim vyskušat ako to bude vyzerat... ale videla som par bab čo mali aj aj.. a bolo to pekne..tak neviem... vy už mate aj rozvrhy čo kedy kde...:D ja mam zatial iba kozmetičku na 11nastu :D.. a planujem kaderničku na 9 -lebo len natočenie vlaskou tou špecialnou kulmou trva hodinu a ešte budem mat aj clipy -vlassy taže neviem :D... :D snad sa to stiha :D
@mishita2401 ja mam tiez kadernicku na 9-tu...myslim ze tak akurat...sice my vyrazame do kostola o hodinu skor lebo musim cestovat 50km... ale stihat by sa to malo...:D...tiez idem na skusku ucesu a make-upu...povodne som sa chcela licit sama ale neviem si vzdy nalepit riasy k mojej spokojnosti tak som radsej volila aj tu kozmeticku...tak dufam ze budem spokojna...:D
@puffu no ja sa neviem sama pekne malovat -ako ked je nejaka večšia udalost...a moja svadba je obrovsa udalost takže kozmetička,kadernička je samozrejmost:D mna hovorila kozmetička že ked mame sobaš o pol tretej tak to aby som bola doma tak najneskor o 12aby som to v pohode stihala

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?