Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  tak tu je uplne pekne pocasie...aj dnes som sa bola opalovat...🙂 ale len tak s mierou...🙂 akurat som trosku na vazkach lebo tomasova sestra ma svadbu pred nami a maje hostinu v inych salach ale od jedneho majitela a ze ten majitel nie je velmi ustretovy...vraj chcela okruhle stoly a chcela vymerat priestor aby ta firma vedela urobit navrh a majitelovi sa to nepacilo a povedal ze ked chce tam musi tie povodne stoly niekam na vlastne naklady uskladnit a vypratat...no ja mam zase asi 6druhov jedna co ani nemaju na jedalnom listku, iny pripitok chcem ako mi ponukali, vyzdobu nechcem od nich...😃 no som zvedava ako to dopadne...😃 asi tam budeme musiet zajst skor a normalne sa dohodnut...

• @nikuska1987  tak po 100vke to uz pojde rychlo...a este tolko veci treba kupit a urobit...az sa bojim ze to za tie 3tyzdne pred svadbou nestihnem...:/

• @puffu  ved aj ja sa musim zacat slnit 🙂 treba ist a slusne sa s majitelom dohodnut ved ked si zato zaplatite tak by vam mali vyjst v ustrety aspon moj nazor 🙂 no nam chybaju najdolezitejsie este obrucky, oznamenia, saty popolnocne a doplny a svadobne doplnky + oblek inak uz len detaily 🙂 no ale aj tak do konca juna to chcem mat vsetko 🙂 takze este mi ostavaju 2 mesiace na dovybavovanie 🙂 inak zajdite tam pri najblizsej navsteve na sk

• Sponzor fóra
  • @puffu  neboj sa ziadnu paniku stihame to 🙂 ja chcem ist zajtra popozerat popolnocne saty 🙂 veci ku svadbe mas na sk alebo v uk?ci tak pol na pol, ked objednavas cez net

• @nikuska1987  tak urcite tam zajdeme a tiez si myslim ze by to nemal byt problem...ved si za to platime a aj za salu sme si museli normalne platit...
    tak vsetko co sme chceli nakupit v uk sme uz nakupili a zvysok uz ostava na tie 3 tyzdne pred svadbou...ale treba uz take tie drobnosti ktorych je dost...😃..kravata, kosele, manzety, nakupit kufrik prvej pomoci, spendliky na pierka, kosik na redovy, topanky pre Tomasa, krabice na vysluzku, nealko, vino, slane pochutinky, ovocie a neviem co este vsetko...ale tak vsetko sa da stihnut...🙂

• @puffu  tak to ano uplne v pohodicke stihate ved to su uz len malickosti 🙂 ale potrebne,,,kedy ma tomasova sestra svadbu?? 🙂

• @nikuska1987  ona ma svadbu 4.6 a my 6.8...😃 ked som sa objednavala do kadernika aj na jej svadbu a na nasu tak sme sa na tom s kadernickou aj pobavili...🙂

• @puffu  tak to ano sranda,,,takze svokrovci sa maju naco tesit 2 svadby tesne po sebe 🙂

• @nikuska1987  no tak neviem ci tesit alebo plkat...😃 lebo tete treba saty ine na dcerinu a ine na synovu svadbu...😃ale inak pohoda...ja som bola zo zaciatku smutna ze si to dali tak blizko pri nasej svadbe ale teraz to bereme ako vyhodu...aspon uvidime ze co a ako, co by sme chceli inak, na co sme mozno zabudli a take tie veci...🙂

• @puffu  z toho si nic nerob ved vasa svadba bude jedinecna a neopakovatelna pretoze to bude o vas 2 🙂 to nevadi ze budu tie svadby necele dva mesiace medzi sebou 🙂

• @nikuska1987  tak uz mi to vobec neprekaza...ale prvy mesiac to bol pre mna dost tvrdy oriesok...ale uz sme to predychali a tesime sa na obe svadby...🙂 a urcite ta nasa bude pre nas ta najkrajsia...🙂

• @puffu  ved tak to ma byt aj sesternica ma 3.9. mesiac po nas 🙂 ale nejdeme, pretoze ona si pozyva len surodencov

• @nikuska1987  tak aj moj bratranec ma teraz v sobotu svadbu, lebo priatelka je tehotna...ale tak hadam im to vyjde...a tiez len svadba s rodinou, len v restike na veceru...ona je uz vo 8 mesiaci...a svadba bude iba na urade zatial...vraj neskor aj v kostole ale ze po velkej svadbe ani netuzia...

• @puffu  no je to lepšie ako s bochodu-paradajky su sladšie a krajšie a aj vonaju!!! 😃
    @nikuska1987  no dneska bolo naozaj krasne slnečko 😃 aj ma trochu chytlo-ale ako len ako som mala tričko a tvar 😃

• @mishita2401  inak si davaj pozor ze v com sa opalujes lebo aby ti potom nesvietili biele pasy spod svadobnych siat okolo pliec a krku...🙂

• Sponzor fóra
  • @puffu  ja viem ved ja som sa ešte neopalovala 😃- to len ked som robila vonku tak mi chytlo tvar 😃...ale inak v pohode 😃 a mam plavky bez ramienok-takže nebudu pasiky 😃

• @mishita2401  ja som tiez specialne pre svadbu kupovala plavky bez ramienok....😃

• @puffu  ako tie moje sa tam daju pripnu-keby si šiel do mora alebo kde aby mi neuplavali 😃 ale peknemi držia bez ramienok 😃 som take hladala asi rok 😃 a našla a som rada 😃

• @mishita2401  tak aj tie moje sa daju nosit aj tak aj tak...mne sa take plavky az tak velmi nepacia...podla mna deformuju postavu zenam ale co neurobim pre svadbu....😃 a iba sa v nich opalujem a ked idem niekam tam dam ramienko okolo krku a dvihne to prsia a hned to vyzera lepsie...😃

• @puffu  a tak ja mam take dobre z new yorkeru- nebolli drahe ale dobre držia a aj tvaruju bez ramienka 😃... - zatial kým je to tam hore pevne ich ponosim 😃 he 😃 ale je jasne že ked sa da ramienko tak to divnhe... 😃ale na opalovanie su ako stvorene...😃

• @mishita2401  no presne...na opalovanie su super...🙂 a uz mate vybrate ze kam na svadobnu cestu?

• @puffu  no tak to nemame vybrate..nevieme či vobec pojdeme aj ked velmi chceme ist... len či bude mat moj drahý tolko dovolenky..hm

• @puffu  nech sa kazdy spravi ako chce a kolko mu financie dovolia 🙂 to je uz vo vysokom stadiu tehotenstva 🙂

• @mishita2401  no vy uz budete opalene a ja zase zaostavam dnes som si vybrala popolnocne saty som happy 🙂

• @nikuska1987  tak to je uz pomaly v konecnom stadiu tehotenstva...🙂...no ja zase vymyslam...:/ Tomas uz sa radsej ani nevyjadruje...😃 som zvazovala aj nejaku barmansku show alebo aspon nejake miesane napoje v takych sklenenych miskach a s naberackami len neviem ci by z tych mis si niekto naberal...:/ no ale som vymyslava...😃 nic nebude a basta...😃 ale poinformujem sa keby nahodou...🙂

• @mishita2401  tak to je stale tak ze ked mozes tak vlastne nemozes...nam uz tiez zamestnavatel dava 14dni extra na vianoce...no aspon nam to skubil...ak nie tak dalsie dovolenka bude az v auguste 2012...:/ no hruza...si neviem predstavit byt v Uk cely rok a nevidiet mojho havinocka...:/

• @nikuska1987  hej a ake maš??? 😃
    @puffu  no ved to... je to hrozne že je tak malo dovolenky-aspon na svadbu by mali pridavat 😃

• @mishita2401  tu je myslim ze taky zakon ze na svadbu ti davaju v piatok volno ...ale aj na Sr myslim ze funguje nieco take..neviem...:/ ale je to bieda...sice my sa nemozme stazovat lebo mame 6 tyzdnov volna cez rok tak to nie je az take zle...ale mohlo by byt aj lepsie...🙂

• @puffu  no tak to nemate až take zle 😃... 6týždnov je dost 😃 a ked vy ste na SR kto sa stara o tu pani???

• Ahojte kocky. Kolko kusov oznamiek ste si dali, alebo si planujete dat urobit? My uz mame navrh a do juna to chceme niekde vytlacit, ale nemam ani sajnu komu vsetkemu sa posielaju... Nieco asi vyriesim cez mail a FB, ale rodinam by sa mali poslat, vsak?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov