Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no teraz je to take blbe no..ale aj tak nestiham nič..uf
@mishita2401 je toho vela aj skola aj svadba verim ti, ale tak zvladas to a to je podstatne
@mishita2401 je toho vela aj skola aj svadba verim ti, ale tak zvladas to a to je podstatne:-)))
@nikuska1987 no ved ale tak to je dobre :D aspon sa nenudim :D
@mishita2401 ved ani ja sa nestiham nudit:-))
@nikuska1987 a to je dobre :D uvidime ake to bude po svadbe
@mishita2401 no tak to sa uz nudit duplom nebudem,,,budem sa musiet starat o domacnost, manzela, chodit do prace :-)),,,( nieze teraz by som sa onho nestarala)xixixii
@nikuska1987 ale budeš mat viac času lebo nebudeš musiet už premýšlat kde a čo na svadbu a tak :D
@mishita2401 to ano ale zase ma budu zamestnavat ine veci :-) dnes som si kupila betakaroten aby mi to pomohlo rychlejsie zhnednut tak som zvedava aka budem hneda :-)) :-)
@nikuska1987 joj to si mala začat uživat už v zime-teraz je už neskoro... :D
@mishita2401 nie, nie magistra vravela, ze staci 2 tyzdne pred zacatim opalovania a uz som od viacerych pocula ze to treba 2 mesiace pred zacatim leta a horucich , slnecnych dni :-)
@nikuska1987 no viem že segra to brala od zimy a ešte aj mrkev žula a ani jej to nepomohlo :D som bola rovnako opalena aj bez uživania :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 ja zase nemam problem mna rychlo opali aj bez toho, ale chcem to vyskusat ako to bude ucinkovat :-) minule ked som si skusala saty mama mi vravela, ze som aka hneda ako keby uz bolo po lete xixixix :-) a moj drahy ten je krasny hnedy - to sa vobec neopaloval ma tmavsiu pokozku od narodenia
@nikuska1987 :D ja som tieš tmavšia :D ale moj drahý je hned opalený :D a teraz ked vonku robi tak ako hned ho opalilo :D
@mishita2401 aky bude mat drahy oblek akej farby?? :-) moj este neviem zalezi aky mu bude farebne sediet
@nikuska1987 no to ešte nevieme-mi prideme do obchodu a on si nejake dva vyberie čo sa mu pačia a skusi si ich :D... a potom sa rozhodne-ešteže mame rovnaký vkus :D
@mishita2401 ved aj ja pojdem pravdepodobne s nim :-) ,,,inak pozerala som dni do svadby za chvilu tam bude 2ciferne ciselko :-)
@nikuska1987 no viem aj ja som na to pozerala :D..heh.. no ja s nim pojdem určite !-on by nešiel sam a s mamu svoju už vobec ne :D.. ja som s nim už oblek kupovala a presne sa nam pačili tie iste takže to je dobre :D možno pojdeme ešte s našimi lebo aj moj oco si ide kupovat nový oblek :D
@mishita2401 aj ja by som chcela ist s nim,,,,vcera mi nasiel saty, ale nevidel ich a chcel aby som mu ich ukazala a ja ze nie nech pocka tak mi povedal, ze nepojdem s nim kupit oblek nech ho ani ja nevidim - ale ja pojdem privtieram sa :-) mo0j oco nastastie oblek ma len mama cosi vymysla ze chce nejake nove saty :-)
@nikuska1987 no aj moj oco ma obleky ale vedie ma k oltaru tak treba nový :D heh... aj mama chce nove šaty :D a ja len suhlasim :D.. moj drahý nechce vidiet šaty-teši sa na nas den D ked ma uvidi :D aj ja sa tešim :D ale oblek pojdem kupovat s nim... :D
@mishita2401 moj drahy zase je toho nazoru ze dolezite niesu veci, saty, vyzdoba - ale prenho je najdolezitejsie ze nebude on a ja ale MY ako manzelia :-) ale aj tak nechcem aby videl saty to sa uz potom az tak nerata :-)
@mishita2401 ozik ako ste natom s naukami?
@nikuska1987 no ale zasa mi to myslime tak že ja ho uvidim takeho vyfešakovaneho a on mna tieš :D on sa teši že budem konečne len jeho princezna :D ..no s naukami na buduci piatok ideme na poslednu-teda zdravotnu.
@mishita2401 ved aj my sa uvidime taky aky sme sa este nikdy nevideli az v den D :-) my mame este 2 s knazom jednu s rodinkou a jednu organizacnu tyzden pred svadbou s knazom mame 2 maja a posledna bude v juny a s rodinkou neviem kedy :-)
@nikuska1987 jaj no mi mame poslednu ako tu zdravotnu 6 maja a potom až den pred svadbou je organizačna :D
@mishita2401 tak to budete mat skor za sebou :-)
@nikuska1987 no dufame :D ale po 6maji ideme na matriku a ešte po krstný list mojho draheho a potom na faru :D
@mishita2401 aj my si musieme ist po krstne listy a tiez ich musime zaniest knazovi a poriesit aj matriku :-) este tolko vselicoho treba povybavovat ze akurat nam nato staci 100 dni :-) mam to presne vypocitane xixixixi
@nikuska1987 @mishita2401 tak dostala som sa sem az teraz...sa nam kazi laptop lebo som omylom zlomila spoj na displeji a niekedy vypaduje kontakt...:/ no u nas sa po svadbe nic nemeni takze sa budem nudit...:/teraz vsetku energiu a volny cas travim pozeranim a hladanim niecoho na svadbu...no potom neviem cim sa budem zamestnavat...no mozno nejakou pripravou na VS...:D tu pesnicku co chcem aby nam hrala v kostole je tato: http://www.youtube.com/watch?v=vXw3Hj... to vlasne by sme chceli po manzelskom slube a este ten pochod pri vstupe do kostola len to teraz neviem najst...:D
@nikuska1987 si robiš srandu že?? :D @puffu juj tak to sa ti podarilo no ja tieš neviem čo bude po svadbe..nejako sa snad zabavim :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?