Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@sintea ahoj no ja mam nakupene take gelove leukoplasty a ked je pluzgiet tak to vobec neboli...mozes sa v pohode dalej zabavat a vobec necitis ziadnu bolest nie ako v tych papierovovatovych leukoplastoch...no len neviem ci sa to da kupit aj na SR...ale myslim ze produkty ten znacky su aj u nas tak by si to mohla zohnat...posielam foto ako to vyzera...ja si tie velke davam aj na bok velkeho palca na nohe a na malicek maju potomm mensie naplaste... takze ja sa spolieham na toto...:)
Profilova fotka
Kuknem na to v lekárni, si veľmi zlatá, obrázok veľmi pomôže. :-)
@sintea v pohode...nie je za co...:) a ako si na to s pripravamy? Este ti ostava toho vela nakupit?
Profilova fotka
@puffu No, vlastne ešte potrebujeme mandle v cukre a nejake krabicky na ne a spodne pradlo pod svadobne saty a samozrejme koselu a oblek pre zenicha plus topanky... Len neviem kde. Vy ste asi kupovali v Anglicku, však?
@sintea nie tu sme nekupovali oblecenie, tomas ma taku divnu postavu a nic sme tu na neho nenasli ale v PO siju obleky hugo boss a tak sme tam kupili oblek a upravili mu ho na mieru...a tie nove styly slim cize aj dobre vyzeraju...a ostatne veci tiez kupime na SR ako kravatu, manzety, topanky...mandle v cukri kupijem aj ja..ale z Uk tu to je lacnejsie..:)..ale ostatne veci som kupovala z uk...je to aj lacnejsie ako u nas a aj nemusim mesiac pred svadbou behat po obchodoch a hladat drobnosti...:)
Profilova fotka
To je bomba, ja si ich objednavam od jednej kamaratky, co ma stranku na taketo drobnostky - specialmoments.sk a ta zije v Uk. :-D Myslím, že je to super, že sa Vám to takto podarilo vychytať, pretože u nás nie je veľký výber vecí a navyše svadobné boom-y všakovakých doplnkov a svadobných vecičiek sem dorážajú značne predražené a v obmedzených množstvách. :-(
@sintea no presne tak...u nas je to fakt predrazene...co som pozerala tak postavicky na tortu co som kupila za 30libier na SR som nasla za 75e...no kto kupi postavicky na tortu za 75e?...vela veci je velmi predrazenych...ale tak predajcovia to vedia ze ludia nemaju vela moznosti na SR tak si ceny davaju hore a kazda jedna chce mat peknu svadbu a na take drobnosti si potrpia...
@puffu no ja som bola strašne sklamana... ešte nikdy som tak nefandila ako včera...och joj..ale zas o rok :D aj ked nie už na SR ale nevadi... no ja nemam nove nič... a to maš aký opetok ked už teraz ich rozchodzuješ??? :D
@mishita2401 asi 9cm...a teraz som nenosila opatky mozno od semptembra tak si musim zacat zvykat skor...:)
@puffu ježiš maria :D take som asi ani nikdy na nohe nemala :D
@mishita2401 tak mas trochu obavy ci ma nebudu boliet nohy ale tak dufam ze to zvladnem...:D ked nie tak budem tancovat bosa...:D
@puffu no to je niekedy najlepšie :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak po polnoci to robi vela zien...:D uvidime ako dopadnem ja...:D
@puffu ja som to tieš tak na svadbe urobila asi okolo jednej a to som mala opetky že iba 5či 6cm :D heh...a už som nevladala :D tak bosa-nohy potom cele špinave- teda silonky..no hruza..a pootm si ich obut ked človek ide domov..no hruza...:D
@mishita2401 tak ja by som to radsej robit nechcela lebo silonky mat nebudem a nechcem potom riskovat nejake ekzemy na nohach...:D alebo si pribalim silonky a obleciem si ich ked nebudem vladat byt obuta...:)
@puffu no to je dobrý napad :D akurat som asi prišla na to čo chcem robit v živote :D
@mishita2401 a co?..hmmm..:)
@puffu ja nad tým pemýšlam už od strednej školy...len sa bojim potom choroby s povolania- psychologička... len fakt potom je ta ,,choroba" s povolania :D a toho sa obavam že by som ludom ktorých mam rada liezla na nervy tými mojimi rečami :D.. joj...ale mam aj sklony k policii-vyšetrovatel-mam to v krvi po ocovi on je vyšetrovatel :D a sa mi zda že som lepšia ako ona :D -teda aspon doma čo možem pozorovat on už starne a ja nejako prekvytam v tomto :D
@mishita2401 no aj moj Tomas chce byt vysetrovatel tak uvidime ci sa mu to podari...:) ja by som na tvojom mieste vovila vysetrovatela...u nas so zdravotnictvom je to dost komplikovane...potrebujes prax na to aby si mala vlastnu ambulanciu...
@puffu no ved to :D len vieš na pollicajnu školu je tak tažko sa dostat a ešte je to aj daleko.... och joj
@mishita2401 ale tak nemusis mat VS policajnu...oni robia iba tie polrocne skoly nie? Ked ta zoberu do tpp tak potom ides na tu ich skolu...ci tuto skolu si myslela? U nas sa robi asi v Ke...tiez treba dochadzat ale tak pol roka sa da prezit...
@puffu no presne v KE je :D to viem :D...
@mishita2401 tak ty to mas podstatne dalej ako my...my mame do ke iba 50km takze nic strasne...:)
@puffu no tak ja to mam fest daleko :D sice moj oco tam dochadzal ale tak on ma auto :D a chodili viacery :D
@mishita2401 tak autom to je urcite pohodlnejsie...ja milujem ked mi niekto povie ze preco nejdem na vlaku alebo na buse niekam a povie to taky clovek co ani 10min nepojde peso a bere auto...:D...moj oco bol niekedy taky pohodlny ze isiel na aute do potravin ktore ma 2 min peso..dokanca aj v zime cistil auto od snuhu a mrazu ale na peso nesiel...to mu dlhsie trvalo kym auto ocistil...:D
@puffu taký je aj moj oco len ked ma auto v oprave chodi busom alebo pešo :D heh
@mishita2401 no tak aspon viem ze moj oco neuteka z normalu...:D ja som niekedy chodila vsade pase...udrzuje to stihlu postavu...:D no teraz uz radsej chodim autom...:D
@puffu a šak sa ešte dost nachodime a nabehame :Duž sa to prehuplo cez 90čiže 89 dni :D ako to je užasne :D
@mishita2401 no uz to ide z kopca...:) konecne...:) ani sa nenazdame a bude po vsetkom...:) ten den ubehne ako by to bolo iba par hodin podla mna... :-S tak si ho musime uzit najlepsie ako vieme...:)
@puffu presne ale na tom tam budem mat aj celý den kameramana a fotografa aby mi to aspon trochu zachytili :D..ale ja si to chcem s drahým užit :D a nebudem riešit kraviny v ten den :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?