Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

1. feb 20121660
  • ahojte, chcem vas poprosit o tipy na kameramana, predsa ma len presvedcili, aby sme ho mali. tak ak viete o niekom dobrom, originalnom, tak pls. poslite mi kontakt. Budem vam povdacna

• Janka 551, ja budem mat p.Staska(ak by mal s nim niekto skusenosti tak kludne pridajte svoj nazor na jeho pracu,mne sa celkom paci 🙂 ) ja bohuzial nemam na neho momentalne kontakt, lebo sa s nim dohodol moj snubenec ale hned ked sa s nim skontaktujem tak sa ho opytam ci ma volny termin na 30.aug.2008 a dam ti vediet.
    ma niektora z vas novinku ?Ak ano tak sup s nou...

• martina84: Ahoj Tinka, akú budete mať skupinu?

• Sponzor fóra
  • martina84: aha, už som si to prečítala, že budete mať Pocit. A nevieš náhodou, ako hrá Pyramida?

• ahoj slniecko, mne sa zda pyramida celkom v pohode, len ci uz tiez nebudu mat vsetky terminy obsadene 😉 alebo uz ju mas istu???necitala som vyssie.. 😬

• ahoj slniecko je mi luto, ale tuto skupinu vobec nepoznam...a odkial su? 😉

• Ahojky dievčata
     Ja som mala svadbu teraz v septembri na Kamenci.Mali sme 130 ľudi a bolo to tak akurat pre dobru zabavu.Hrali nam chlapci z Gerockov a len na ich obhajobu su skvely.Nedam na nich dopustit.Hrali aj u nas doma na brane keď pre mňa prišiel drahy a celou cestou do kostola.Vyzdobu sme mali bielo ružovu a cokoladovu fontanu ktoru ponuka kamenec .Vyšlo nam všetko podľa predstav.Zopakovala by som si to aj každu sobotu 🙂 Tak si to vy budude nevestičky poriadne vychutnajte. 😉

• ahojte, martina 84, to bi bolo uplne skvele, ak by si mi poslala kontakt a si strasne zlata, ze sa ho opytas na termin 30.8.2008 🙂 Dakujem🙂
    K hudbe, my mame zajednanu Ideal, dufam, ze budeme spokojny. Vybavili to moji rodicia, takze vobec netusim ako hraju. Dnes sa chystame na vychod a rada by som si sla vyskusat saty. Tak potom sa s vami podelim so zazitkami. Som zvedava a velmi sa tesim. Len dufam,ze si nejeake vyberiem 😃

• Blahozelam Ti Lenkael 🙂 dufam ze si coskoro vytvoris album.Ja tiez budem mat svadbu na Kamenci a to my ani nepovedali ze ponukaju cokoladovu fontanu asi ju este nemaju dlho 🙂 tak to je super spravicka...inak bola si spokojna s obsluhov? na kolko ta vyslo menu? mala si okruhle stoly? bolo aj svedske stolovanie? asi som trosku zvedava 😉 ale verim ze odpovies. 😬

• Ahojte...a už mám vybavenú skupinu Pyramída a som celkom rada. A na budúci týždeň sa chystám na "obhliadku" svadobných šiat k našim východným susedom. Je to trošku skoro ale spraviť si prehľad nezaškodí.

• slniecko potom daj info ako to tam vyzera a aky je vyber...aj ja sa tam chystam ale asi az v lete...dufam ze to nebude neskoro... 😒

• ...ja sa tiez chystam na buduci piatok, ale neviem ci su tam obchodiky alebo to predavaju pod stankami lebo ja tam nikdy nechodim.Joj dufam ze to bude v obchodikoch, inak neviem ako sa tam daju skusat svadobne saty a teraz v takej zime 😒 brrrrrr....tak ak sa tam zberate skor budem vdacna za skore info 😉 A slniecko je super ze uz mas skupinu 🙂

• Ja som tam tiež ešte nikdy nebola, ale od kolegýň viem, že šatky majú aj na tom veľkom trhu pod stánkami a dajú sa aj skúšať, len aby nebola zima 🙂 🙂 🙂 ...no a že vraj je pekný svadobný salón v Užhorode pri hoteli Užhorod...tak uvidím...a dám vedieť...

• martina84: tak ako, kúpila si niečo?
    Ja som si vybrala a aj kúpila a som spokojná. Hneď, keď som ich obliekla, padli mi ako šité na mňa.

• slniecko , uz si bola na UK ???? ake satky si si kupila??aky vyber tam maju???? a cena??? 😬
    inac ne skoro je kupovat satky???,ja mam svadbu cca 3 tyzdne po tebe a si myslim ze satky pojdem kupovat niekedy v juny... 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Ahoj slniecko nevysiel mi cas tak som nakoniec nesla.Nebola zima na skusanie, no nieco sa musi pre krasu vytrpiet co? 😉 Jeeej, aj ja dufam ze mi padnu dajake do oka, a nebudem musiet dlho zhanat a skusat 🙂 A maju tam aj k satam kozusinky alebo sacka a doplnky?Ake su tam priblizne ceny od-do?a bola si aj v tom salone pri tom hoteli co si spominala? Dakujem za info... 😉

• ivanocka331: možno je to trošku skoro, ale od januára do júna budem dosť zaneprázdnená, tak by som sa tam asi nevybrala...a išla som za tým cieľom, že si poobzerám a ak niečo sadne, tak kúpim...a šatky sadli, tak som kúpila, ako keby som mala neskôr ľutovať.
    martina 84: šatky som na trhu neskúšala, išla som rovno do mesta taxíkom. Salón je pri hoteli Zakarpatja a volá sa Orchidea. Boli tam veľmi milé "tety". Vyskúšala som dosť šiat, topánočky som mala svoje.A kúpila som si veľký kruh, tylovú spodničku, šaty, závoj, venček,rukavice, taštičku, štrasovú korunku a štrasovú bižitériu, sponky do vlasov a všetko za 6000 sk. Tak si myslím, že v pohode. Páčilo sa mi viac šiat, ale šatky musia jednoducho sadnúť a teraz viem, že sa nedajú vyberať podľa obrázkov. A tie moje mi sadli ako uliate a som veľmi rada.

• martina84: či tam mali kožušinky neviem, ale skôr áno ako nie, lebo ja som neskúšala a dúfam, že nebudem potrebovať... 🙂

• slniecko 28, takze satky uz mas. Odfot a posli do mailu (jagi511@gmail.com) Aby som si urobila predstavu ake saty maju. Mna tiez stale viac a viac ludi prehovara, ze sa saty opalti kupit v "zahranici", lebo s doplnakami vyjud na polovicu toho, co dam za pozicanie. Dakujem.

• Slniecko28 a plati sa v tom salone Orchidea za slovenske koruny alebo si mam zmenit...

• martina84: platili sme korunami, lebo jedna z tých paní odbehla do banky sa spýtať, či jej tam zmenia a chceli, tak od nás zobrali slovenské korunky.

• Nevesticky buducorocne, chcem Vam vsetkym popriat pokojne a vesele Vianoce a stastny a nadherny rok 2008, ved to bude pre nas rok zmeny🙂 jana

• aj Tebe a ostatnym taktiez Vesele Vianoce, hlavne plne pohody, zdravia, prezite v laske v rodinnom kruhu a hlavne aby ten ,,NAS,, rok 2008 bol uspesny a vydareny a ten nas krok aby sme nelutovali 😃

• Na Vianoce, ked svet stichne, nech vam bozie dieta vdychne pokoj, radost a posilu, nielen v tuto svatu chvilu... 😵

• Všetkým prajem šťastný Nový rok, veľa zdravia, šťastia, lásky a pokoja.

• čawte 🙂
    Pred chvilkou som dočítala svoj horoskop na rok 2008 (som býk) a pačila sa mi tam jedna vetička:
    Legalizáciou partnerstva či plánovaním rodičovstva sa možete zaoberať najmä v poslednom štvrťroku, keď sa akoby uzavrie jeden cyklus vášho citového života a vy postúpite na nový - vyšší.
    Tak možno táto veta poteší ešte niekoho že nám prajú aj hviezdy 😵

PS: horoskopom sa neriadim, ale rada si ho prečítam a keď tam píšu niečo pozitívne tak to poteší 😃

• zienky, neviem ci tu v nasej teme uz taka otazocka padla, ale ja som zvedava 😎
    vy uz ste zasnubene???uz vas drahy poziadal o ruku???lebo termin mate podobny ako ja 😠 alebo tiez planujete svadbu bez toho aby Vas on poziadal o ruku..
    bo my sme sa len dohodli ze ok vezmeme sa, a ze mam sa dat prekvapit kedy ma o nu poziada...tak dufam ze sa toho dzijem.... 😃 😃 cakala som ze na vianoce a nic, na meniny a nic, na silvestra anic 😠 😠 tak est ebudem mat narodky a bude aj valentina tak dufam ze sa nakopne 😎 lebo ho kopnem ja 😃 😃

• ivanocka331: ahoj Ivka, mňa môj milý požiadal o ruku 17.10.2006. a v roku 2007 v lete sme začali uvažovať reálne o svadbe.Tak sme v auguste začali vybavovať nejaké veci ako reštaur. a pod....no a oficiálne zásnuby sme mali 30.12.2007., takže to vyšlo tak, že mám dva zásnubné prstienky 🙂 🙂 🙂

• ahojte nevesticky, mna moj drahy poziadal o roku s prstienkom 1.7.2007 na dovolenke🙂)) a v auguste sme zacali vybavovat svadbu. Ivanocka331, neboj tvoj drahy ta poziada o ruku ked to budes najmenej cakat, vies Vianoce, Silvester a pod. to vie ze cakas, ale nebude to o to krajsie, ked to nebudes cakat??? Ja som tiez cakala...Valentin, Benatky a pod. a potom to prislo, ked som to necakala a bolo to o to krajsie🙂

• jeeeeeej.na kamenec mam krasne spomienky.kym to bol stary motel kamenec a vlastnil to moj krstny tak som tam 4 roky pracovala v lete ako zmrzlinarka a teraz krstny vlastni julianu.dal to pomenovat po jeho dcere juliane s ktorou sa konecne uvidim na mojej svadbe.je tam fakt nadherne...bola som tam na dedovej sedemdesiatke....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov