Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
1
5
6
Ahoj,nevie mi niekto povedat kolko beru ako zalohu na motely kamenec? Dakujem
Odpovedať
caute babenky. nebudem mat svadbu na Kamenci, som zdaleka... bola som tam vsak v juni na svadbe a poviem vam, krajiu salu som nevidela... klobuk dolu
Odpovedať
Ahojte dievčata, strašne rada by som vám povedala koľko sme platili zálohu, ale ani za svet ma nenapada koľko to presne bolo ]-( asi 5000 sk v roku 2007. Motel Kamenec môžem určite len odporučať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
zaloha za motel kamenenc je 200eur
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@seagull2404 vsimla som si, ze svadbu si uz mala v terase. ako si tam bola spokojna? viem, ze je to uz predsa trosku davnejsie, ale bola by som rada za kazdu informaciu...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka mne sa to tazko hodnoti, lebo ten penzion ma moj teraz uz svagor, vlastne sme boli asi druhi, co tam mali svadbu, ja som si ale povedala, co chcem, ako to chcem a tak aj bolo, odvtedy uz mali kopec svadieb a myslim, ze sa stale zlepsuju, co sa menu tyka urcite, vyzdoba sa da prisposobit a personal je v pohode, ak chces pozri si galeriu tu http://www.facebook.com/pages/Penzi%C...
Odpovedať
@seagull2404 jj to som si uz pozerala dakujem. uz som im poslala podrobnejsi zoznam s otazkam... som zvedava, ze co mi odpisu...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ;-) tak drzim place :-)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?