Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

1. feb 20121660
  • caute kocky. martinka, vazne sa ti to uz krati. a ked tu uz spominate torticky na redovy. neposlala by si mi prosim ta kontakt na tu pani, ktora ti ich pecie? a kde ti ich pecu? dakujem,

• Dievcata, ja sa snazim na to nemysliet ze to uz len tolko dni do svadby. Ja rada chodim na svadby, velke oslavy, mam rada spolocnost ale nemusi sa vsetko tocit prave okolo mna (teda aj mojho milacika, ale mam pocit ze si kazdy viac vsima nevestu). Ja som hrozna tremistka 😞
     Asi uz zacinam trosku stresovat... 😃
    Aduliena mala si ty vobec tremu? Ak ano ako si ju zahnala? Alebo cim?😃

• Ahoj Mati, ja som tremu ani nestihla mat.. vsetko sa zbehne tak rychlo, ze ani nestacis zacat tremovat a uz sa budes veselit na hostine 😉 Je vsak pravda, ze par dni pred svadbou som si uzila - ked som nevedela, kde mam kadernicku a ked som si myslela, ze farba hortenzii je uplne ina ako som chcela... ale samozrejme, vsetko dobre dopadlo 😉 prave mam dalsie foto zo svadby, este sme vsetko ani nestihli poriadne pozriet, este pridam 😉

• Sponzor fóra
  • takze mati, ziaden stres... zvladas to v pohode 😉 😵

• dakujem za povzbudenie 😉

• ahoj Matka,aj mne sa to uz celkom krati,a tiez celkom stresujem ze ako zvladnem to ze vlastne cely vecer budeme stredom pozornosti,velmi to nemusim...ale hadam to nejako zvladneme

• Ahojte kočky. Ja už mám po. Dobrá rada pre Vás, ktoré to ešte len čaká...užite si to na plno,je to len jediný deň v živote. Ja som si to vychutnala naplno aj čas pred svadbou, aj svadobnú sobotu. Nenechala som si to ničím a nikým pokaziť. Držím prsty.

• Jej slniecko ty to uz mas za sebou!!! Prajem Vam vela stastia v zivote 😵 Tak ked budes uz mat fotocky spravis si tu album? 😉

• Ahoj,nevie mi niekto povedat kolko beru ako zalohu na motely kamenec? Dakujem

• caute babenky. nebudem mat svadbu na Kamenci, som zdaleka... bola som tam vsak v juni na svadbe a poviem vam, krajiu salu som nevidela... klobuk dolu

• Ahojte dievčata, strašne rada by som vám povedala koľko sme platili zálohu, ale ani za svet ma nenapada koľko to presne bolo 😠 asi 5000 sk v roku 2007. Motel Kamenec môžem určite len odporučať.

• zaloha za motel kamenenc je 200eur

• @seagull2404  vsimla som si, ze svadbu si uz mala v terase. ako si tam bola spokojna? viem, ze je to uz predsa trosku davnejsie, ale bola by som rada za kazdu informaciu...

• @guiseppinka  mne sa to tazko hodnoti, lebo ten penzion ma moj teraz uz svagor, vlastne sme boli asi druhi, co tam mali svadbu, ja som si ale povedala, co chcem, ako to chcem a tak aj bolo, odvtedy uz mali kopec svadieb a myslim, ze sa stale zlepsuju, co sa menu tyka urcite, vyzdoba sa da prisposobit a personal je v pohode, ak chces pozri si galeriu tu http://www.facebook.com/pages/Penzi%C3%B3n-Terasa/110945598978552

• @seagull2404  jj to som si uz pozerala dakujem. uz som im poslala podrobnejsi zoznam s otazkam... som zvedava, ze co mi odpisu...

• @guiseppinka 😉 tak drzim place 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.