Svadba 12.06.2010. Je tu niekto s týmto termínom?

Zobraz úvodný príspevok
nájde sa tu niekto s rovnakým termínom?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, akurat som dnes bola v agenture kvoli vyzdobe, a tiez mi davali napad na darceky, ale este sme to nepreberali s drahym, tak neviem, mozno pernicky v tvare srdca aj s menami, alebo nejake mozzartove gule, cokoladky... daco take asi .
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sa tieto darceky-resp.pernicky davaju pri redovom...a zrejme tradiciu zachovame aj my :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj ja mam termin 12.6.2010, a mame zarezervovany kostol, miestnost, fotografa a kameramana (nas kamarat). este hladam DJ a potom budem kludna, myslim, ze saty zozeniem najeke aj neskor. Vy uz saty mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka vitaj, ja uz mam saty asi mesiac, zalezi od toho odkial si a ake mas moznosti, postavu? uz si bola skusat ci ani to nie? niektore salony este dostavaju nove kolekcie v januari, februari, takze je sanca ze nieco najde.. odkial si?
Odpovedať
Ja som z Kosic a mame tu plno salonov, uvazujem este aj nad polskom este a velmi teoreticky aj nad ukrainou, aj ked som tam v zivote nebola ani nepoznam nikoho kto by tam bol :) neviem co si o tom mysliet, ked citam fora tak niekto je za a niekto zas proti... tazko sa rozhodnut a mam strach z tej ukrainy pravdupovediac. postavu mam .... :-| no mienim nad nou od januara popracovat :) skusat som este nebola, mna tie vybavovacky so svadbou nebavia ale zas nechcem ju odflaknut takze sa do toho asi uz musime pustit. :)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, myslim ze ak nemas nejake velke naroky na saty, teda ze by si hladala nieco co sa bezne neda dostat, tak urcite najdes aj v salonoch v kosiciach, ale uz mas do svadby len 6 mesiacov a urcite by som uz isla v januari pozret sa a pripadne aj skusat.. aby si aspon mala predstavu co ti sedi, ja som bola skusat uz v novembri tusim a uz vtedy boli niektore saty rezervovane a to zrovna tie ktore som si chcela skusit, alebo som mala nejake vyhliadnute ale nesedela mi velkost... takze urcite treba ist cim skor, aby sa ti nestalo ze tie ktore sa ti budu pacit uz nebudu volne.. v KE by som odporucala salon Maggie sottero, myslim ze maju najkrajsie saty z tejto znacky, ale neviem ake maju velkosti... ja inak este nemam kostol ale planujeme tento mesiac ist vybavit.. kedze sme si kostol este nevybrali.
Odpovedať
no my sa chceme brat v Dome sv. Alzbety a tam treba termin skoro rok dopredu rezervovat. To som mala prve :) Aj miestnost ked sme rezervovali sa divili ze preco tak skoro (cca v novembri) Vies co v novembri mi v svadob. salonoch povedali ze zbytocne objednat lebo nova kolekcia pride v polke Decembra. A to som nemala vela casu, sviatky a tak, takze v januari uz chcem ist. Ozaj, ako ste na tom s oznameniami? My uz chceme nejake vymysliet. A aj menovky lebo chceme davat ako vysluzku take vina, flase uz tiez mame :) Skoda ze nemam popolnocne saty, tie by som uz chcela zohnat lebo chcem dopasovat farebne vyzdobu saly podla nich.
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom ok, ak maju mat novu kolekciu, tak urcite sa oplati pockat.. ja som cakat nechcela na novu, bala som sa ze mi z nej nebude nic sediet :( oznamka este nemame vybrate, tiez sme chceli najku vlastnu tvorbu, ale este neviem ci sa nam to podari... som rozmyslala ze by sme sa dali odfotit jednej znamej,nejaku umelecku foto a ta by potom isla na oznamko, ale asi by nas to vyslo dost draho, tak neviem.. popolnocne saty tiez este nemam, kedze chcem kratke a je ich malo v salonoch, takze este budem hladat, a farbu vyzdoby uz mame vybratu, bude fialova, a saty by som tiez chcela fialove, ale ak nezozeniem, tak budu proste inej farby, neriesim to az tak. darceky pre hosti neviem co budu a menovky tiez nemam este.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, my mame tiez fialovu vyzdobu. svadobne saty uz tiez mam vybrate ale ta pani v salone kde som vyberala mi povedala ze ked pride nova kolekcia na jar a bude sa mi nieco pacit viacej tak si mozem este zmenit. inac oznamka, pozvanky, menovky, etikety na flase to vsetko este nemame ale pomalycky to zaciname tiez riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to tiez povedali, ze sa da este prehodit ta zaloha na ine, ale ine sa mi v tom salone nepacili.. teda este jedny mi sedeli ale boli az moc honosne, a neviem ci budu mat este nejake nove saty, som sa nepytala.. ja rozmyslam ze nejake veci nakupim na veltrhu a ostatne planujem objednavat z internetovych obchodov,menovky, pierka, vankusik, podvazok, flase vina davat nebudeme, iba zakusky.
Odpovedať
No navnadili ste ma dievcata, zajtra idem pozriet nejake tie svadobne saty :) Uz som volala mame ze po robote frcime :) My na oznamka nechceme davat fotky, stacia nam take nejake obycajnejsie. A ta vyzdoba by bola fajn vo farbe siat, v restauracii nam dali niekolko farieb na vyber tak dufam, ze to bude ladit so satami :) Ale uvazovala som aj nad bielo - striebornou, to je take neutralne. A este chceme kupit tie lietajuce lampiony, len som si nie ista ci to mozeme vypustit z nasej restauracie lebo blizko su cinziaky, aby to niekomu neskoncilo na balkone a nezapalilo nieco :) Ake mate svadobe saty? biele alebo kremove? Klasika alebo niecoextravagantne?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka kuk albumy, tam maju baby satocky pofotene aj na sebe, odporucam aj tebe ked pojdes skusat, tak sa aj pofot, aby si sa na to mohla spatne pozriet, dost to pomoze, lebo ja som si vobec nepamatala ako som v ktorych vyzerala. lampiony mam aj ja kupene, ale je to ako prekvapko pre hosti a rodinu, nikto okrem nas dvoch o tom nevie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
A kedy a kde pustate tie lampiony? A kde ste ich kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
kupila som ich tu z bazaru od jednej baby a pustame na hostine, v okoli su iba rodinne domy, takze by to nemal byt problem.
Odpovedať
Profilova fotka
Tie lampiony su urcite romanticky moment a ozivenie na svadbe ;-) Ja som konecne cez dovolenku pokrocila s pripravami-saty mam, topanky objednane, dj takisto, foto a kameramana sme uz mali skor...kolace zajednane aj torta...momentalne postupne zhaname veci na vyzdobu,oznamka ideme vyrabat, lebo cena sa mi zda prehnana...a pokukujem aj po nejakych popolnocnych satockach.
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ako pokracujete s pripravami? chcem sa opytat, baby, tie ktore ste uz objednavali kolace kolko kusov sa rata na osobu? vobec v tom nemam jasno ze kolko kolacov treba objednat. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, skus pozriet temu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... . alebo si daj vyhladat v temach "kolko zakuskov" tam baby radia... zvycajne okolo 3-5 na osobu.. zalezi od toho akych mas hosti a tak.. napr moj brat mal vela zakuskov na svadbe, ale ked sa dali na stol tak ich nikto nejedol, lebo bolo tolko chodov, ze na zakusky proste neostalo miesto.. tak mozno na stoly vela netreba, staci do vysluzky.. a tam sa dava podla velkosti krabice.. 10 alebo 20ks.
Odpovedať
Profilova fotka
ja ma tiez tento termin svadby kdo pokeca
Odpovedať
Ahojte..tak mame spolocny termin....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hanka, a ako si na tom s pripravami, z akeho mesta?
Odpovedať
monika2712 Fuu ani sa nepytaj...len zaciname..My sme si len pred dvomi dnami stanovili datum..vedeli sme ze chceme svadbu ale datum sme dali az teraz..Nemam zatial nic..ale budeme mat malu svadbu..ja som uz totiz rozvedena jednu velku svadbu som uz mala..tak teraz to bude take skromnejsie..Aj som chcela ze pojdem zacat vybavovat..ale neskutocne tu nesneziii a musim to absolvovat s dcerkou..mesto Prievidza
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak jasne, to chapem.. tak malu svadbu nie je taky problem zorganizovat zrejme :) a uz mas skusenosti, tak uz ti to pojde lahsie.. tak vela stastia s pripravami... aj tu v BA riadne snezi..otrasne... uz ma ten sneh prestava bavit!
Odpovedať
No to hej...a to ja este musim za sebou tahat dcerku v sankach..Inak boli sme vonku cestou mame jeden sv&d. salon..som vbehla dnu popozerala saty...co ja viem...neak ma tam ani jedny neak extremne nenatchli..ale v meste mame este jeden chcem ist aj tam..no budeme mat okolo 30ludi...len rodina a par kamaratou..nic extra velke..ale zo vsetkym ako sa patrii..ty budes mat velku svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam do 30 ludi.
Odpovedať
Ahojte! ako viete, 12.6. sú voľby a dnes som sa dozvedela, že vraj platí zákon, že do 22:00 je zákaz podávania a konzumovania alkoholu? počuli ste o tom niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
Danulienka, tak by ma zaujimalo ze kde si sa to docitala? Lebo ja to hladam po zakonoch a nikde to nevidim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale kocky,to je blud s tym podavanim alkoholu po 22.00!Urcite! ;-) My tiez nebudeme mat velku svadbu-vsetkych dokopy nas bude okolo 40 ludi-z toho 30 z mojej strany a 14 zo strany zenicha,kedze su zdaleka.
Odpovedať
mne to povedal včera p. farár,vraj si to mám zistiť, ako to je. ale tiež som to potom hľadala na nete a nič také som nenašla. možno to platí pre verejné miesta ako sú krčmy, ale svadba je súkromná záležitosť. dnes som sa na to viacerých pýtala a tiež hovoria, že to je súkromná akcia, tam to neplatí, ak to vôbec platí aj na verejnosti
Odpovedať
Profilova fotka
na 1000 percent to nie je pravda- niekedy daaavno,ked sme este na svete neboli,sa taketo veci riesili-mozno v casoch,ked sa brali nasi rodicia,takze pokracujme s kludom dalej s pripravami a ozaj viete ze alkohol ide od marca hore s cenami?o 20% ide hore spotrebna dan!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?