Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
1
25
26
Profilova fotka
Ahoj,ahoj,veru tak už mesiac sme mladé pani alebo len mesiac,ešte si ani poriadne neuvedomujem,že je to tak,stále ešte žijem svadbou,pozerám si fotky a teším sa konečne aj na dvd a inak gratulujem k ďaľšiemu pokroku,my až tak rýchli nie sme,ale čo nie je môže byť,tak držíme palce a nech sa aj naďalej tak úspešnš darí vo všetkom čo vás ešte v spoločnom živote čaká :-N
Odpovedať
ivi tak to ti z celeho srdiecka grtauluje, to mate nadherny darcek nech ste zdravi aj ty aj babatko a nech pekne rastie x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivi blahozelam :-) my sme mesiac nasho manzelstva boli oslavit v cukrarni :-D a inak mam nervy z fotografa, fotky mali byt minuly tyzden, ale on ze je velmi zaneprazdneny, tak budu az koncom mesiaca ]-(
Odpovedať
no moj manzel siel kukat film k bratovi a ja som dnes sama ale mam robotu, kopirujem fotky so svadby do notebooku, a ide to pomaly dneska som dostala uz vsetky fotecky komplet :-D casom aj album prerobim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,dakujem vam vsetkym ;-) my sme zapijali-teda ja som ulievala manzelovi a pripijala si dzusikom.Zakazal mi uz aj kavu-co asi neprezijem.Ja sa uz tesim ked to budem moct vykricat do sveta..... nam s fotkami tiez meskali,pokazil sa im stroj.no a dvd bude mozno tak na vianoce,robi nam ho muzov brat a tiez su prednejsie ksefty ktore ma zaplatene.No ale o to viac budeme s odstupom casu spominat.
Odpovedať
ivi...strááááááááááááááášne moc ti aj z manželom gratulujeme.... :-D ....my sme mali fotky hotové už týždeň po svadbe, ale stále sa akosi neviem dokopať k tomu, aby som dala niektoré vyvolať aj pre rodinu...ale budem si už musieť k tomu konečne sadnúť a dať to do poriadku...
Odpovedať
pripájam sa ku gratulácii ivi, stráááášne ti závidím, ja mám ešte necelé dva roky školy, takže s mimčom budeme musieť počkať, ale už teraz sa nemôžem dočkať. Tak si to užívaj a teš sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata.....Ivi...zo srdca blahozelam....a prajem bezproblemove tehotenstvo a vela zdravia Vam obom :-)...ja už by som tiež pijala nejakého malého keksíka...ale akosi sa nám nedarí zatiaľ :-) Na prvé výročie sme mali návštevu, ktorá nám bola zablahoželať ešte k svadbe, tak mi pribudli nové čerstvé kytičky k jednej antúrke, ktorú mám ešte od svadby :-) Dievčatá a čo máte ešte nové?
Odpovedať
awojte,my nemame nic nove na teraz:-) vsetko je nastastie po starom a to nam plne vyhovuje :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) my mame nove len to, ze sme konecne dostali profi fotky a mohla som urobit svadobny album :-) a uz mame 56 dni od svadby :-o teeeda, predtym ten cas letel, a teraz sa mi zda ze to ide este rychlejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jodovnica: už som pozrela:-) krásne fotky....a pekný párik - ešte raz všetko naj :-) ...ja mám konečne nové doklady....a už som sa naučila podpisovať novým menom...aj keď sa ešte sem tam pomýlim...ale veď kto by sa aj nie...veď zmeniť priezvisko v 30tke nie je sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik dakujeme :-) ja som si nechala aj svoje priezvisko, takze pri podpisovani to vyzera tak, ze "nove" pisem pomaly ako prvacik (aj to tak vyzera) a "stare" nacarbem rychlo ako som zvykla... a ma to vyhodu, ze ked sa pomylim a podpisem len "starym"´, mozem povedat ze sa predsa stale tak volam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
dievcence, VSETKO NAJLEPSIE k prvemu vyrociu :-D :-D :-D :-D urcite sa u kazdej schyluje k romantike :-) my uz mame skoro trojmesacneho Tobiaska,tak s dvomi detmi toho moc nevymyslime,ale aj tak som upiekla zakusok,chladi sa vinko-odlozene zo svadby s etiketou :-D a mam nachystane pre manzelika darceky(a viem ze ma za skrinou caka kytica :-D :-D ) a vy ako?
Odpovedať
1
25
26
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?