Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
zuziiiii, tak to znie stále lepšie a lepšie :-) bodaj by si mala pravdu. jani, čo sa deje?
Odpovedať
veru veru, dufam, ze a pocasie vyjde ako sme si ho vysnivali :-) Aj ked ja stale hovorim, ze co ked bude prsat, nic s tym neurobim, kaslat na to, neovplyvnim a bla bla...ale aj tak by ma to stvalo :-D
Odpovedať
no a jani, co sa ti deje, nestihacky? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: pekny uces, mas krasne vlasy, pekne sa lesknu...aj ten kosicek je peknucky...fotky z rozlucky som zmeskala Ja zial rozlucku nebudem mat, pretoze vsetky moje kamosky su porozliezane kade take, domov pridem az v stredu pred svadbou a to uz velmi riskovat nechcem, pretoze viem ako to dopadne, ked idem von, ked som doma :-N Pride cez vikend moj bracho s frajerkou, tak pojdeme posediet a to je asi tak vsio...
Odpovedať
Profilova fotka
predpovede sa troska vylepsuju, mozno sa teraz vyleje a budeme mat nakoniec pekne ;-) ...veriiiime
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, ďakujem za pochvalu. Ak chceš mať vlasy pekne lesklé, tak na to je výborný šampón L´Oreal ten ružový. Aspoň ja som s ním spokojná, ale ešte existuje jeden sprej z Avonu a po ňom sa tiež krásne lesknú vlasy. Je to taký sprej či čo, v bielom obale so zeleným rozstrekovačom (neviem totiž ako sa volá x-) ) Musím si ešte kúpiť špirálu, pretože som zistila, že tá čo mám, je asi stará. Rozbalila som ju síce nedávno, keď som mala žúrku, ale asi ležala dlho v predajni ]-( robí totiž hrudky :-( ešte náhradné silonky omg
Odpovedať
takze .... stala sa mi taka vec, ze ... mala som objednane svadobne saty cez internet, mali sa sit niekde v Hong Kongu, ci kde .... a v pondelok mi pisala ta baba, cez ktoru som ich objednavala, ze balik sa niekde stratil .... akoze 2 tyzdne pred svadbou !!!! skoro ma slahlo, preplakala som v robote pol dna, potom sme s kolegynami zmobilizovali vsetky sily a navstivili sme jeden skvely svadobny salon x-) BRILIANT v PEZINKU x-) .... a tam som si vyvbrala krasne saty ! pani majitelka bola ochotna, saty mi zmensi o 2-3 cisla, bolerko mi usiju podla mojho zelania ... proste svetovy pristup, pekny vyber a ja dufam, ze uz nas nic horsie nepostihne a svadbu prezijeme v zdravi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: ja pouzivam šampón L´Oreal, ale ten žltý...tiez som celkom spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
termix, šaty sú krásne, teda aspoň na tej modelke vyzerajú pekne a aj farba sa mi páči. Možno si mala šťastie v nešťastí, že ti neprišli tie šaty. Možno boli zle pošité, alebo neviem. Je super, že si si stihla nájsť druhé šaty. tinka, ten ružový je pre lesk, tak keď si spokojná so žltým iste ti sadne aj ružový. Ja ho ešte prestriedavam s červeným na poškodené vlasy. Dnes ideš na skúšku šiat? zuzi, ty ideš tiež dnes, že? Sa mi stal včera trapas, lebo somsi zobrala tú silikónovú podprdu a ona sviňa sa rozhodla, že nič nebude schovávať :-D Ešteže tam boli len dve tetušky.
Odpovedať
vrabciak ... na mne su este krajsie :-D :-D :-D a ano, beriem to ako znamenie, teraz uz som OK, ale ked som sa to dozvedela, ze nepridu, tak som bola strasne nestastna ;-( ... este aj podpora od mojho muza bola nulova :-( ale co uz ....
Odpovedať
Profilova fotka
tak je to, všetko zlé, je na niečo dobré :-) Fotky šiat na tebe budeme vidieťaž po svadbe? Moja zvedavosť je hrozná, ja viem :-N Z nastávajúceho nebuď smutná, muži vačšinou keď počujú šaty, alebo oblečenie, tak automaticky prestávajú vnímať, čo hovoríš :-)
Odpovedať
sak hej, ja viem, netrapim sa nad nim .... mam par fotiek aj v mobile, ze si to ty, tak sa pokusim ich stiahnut a nahodit :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby :-) no termix, pekne nervy si musela zazivat, viem si predstavit, ja by som asi skolabovala :-o , ale nastastie je uz vsetko ok a tie satky su kraaasne, budes mat akus podnicu? Taku velku ako je fotka na modelke ci mensiu? tinka ano, dnes idem na skusku, uz sa neviem dockat :-) idem hned po praci. Mne pani v salone povedala, ze nemam vobec riesit podprdu, tak idem hore bez :-D :-D :-D (bez podprdy) :-) a aspon ma nebude nic tlacit nikde. No som zvedava ake budu saty po pol roku, snad nebudu moc znicene a dufam, ze tam neobjavim nejake ine a zacnem vymyslat :-|
Odpovedať
cau Zuzzi ... spodnica bude, ale trosku vacsia ako ta, co mam ja na fotke a hlavne taka, na ktorej nepretlacaju tie kruhy,. Saty budem mat tie, co mam na fotke, ale mi ich upravili na moju velkost ... hej, nervy som mala strasne !!!!! tu babu, co som to cez nu objednavala by som najradsej kamsi nakopala !!
Odpovedať
no a pritom ako skoro si si ich objednavala nie? V dostatocnom predstihu inak nechapem ako sa moze taky balicisko stratit, ved teraz uz kopu veci chodi zo zahranicia. Inak musim povedat, ze tieto sa teda aspon mne osobne pacia ooovela viac ako tie povodne ;-) ;-) budes krasna
Odpovedať
jooooooooooooj dakujem, si zlata :-* hej, objednavala som ich este koncom februara :-(
Odpovedať
tieto su take smrcovnejsie, krajsie, no su proste kraaasme ;-) a vidim, ez tie povodne si uz aj zmazala z albumu :-D si sa nastvala co?
Odpovedať
nastvala ???? neviem ci tu mozem takto verejne nadavat, ale som bola taka nasrata, ze som myslela, ze budem vrazdit !!!!! aj pre dcerku uz som zohnala, aha http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7...
Odpovedať
jeejda to bude urcite zlatunka :) kolko ma mala rokov? Sa tesim uz normalne na fotecky ;-)
Odpovedať
mala ma 7a pol a syn ma 3 ... no, neviem ci ja sa tesim na fotky, moj fotograf mi prave oznamil, ze nevie ci pride, lebo jeho zena kazdym dnom porodi a nevie, kto by sa mu postaral o druhe dieta ....proste, vsetko je proti nam, ci ja tu svadbu nezrusim ]-(
Odpovedať
a jejda, nechces nejake kontakty na fotografov? Mam nieco este v rezerve len neviemc i maju volne...poslem ti do IP pre istotu?
Odpovedať
posli prosim .... a uz len sa modlit, aby ma do buducej svadby neporazilo !!!!
Odpovedať
ok idem najst kontakty a poslem co mam, len neviem presne ake fotky robia a tak, si to ked tak este omrkni, nie vsetkych som ja pozerala do podrobna, teda ich pracu.
Odpovedať
dakujem !!!
Odpovedať
mas v IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termix, teeeeda budeš kočica postavička skvelá, nepovedala by som, že máš dieťa. Aj pre princeznú máte krásne šaty. Tie kvietky sú zo zadu že? Teším sa už na fotky po svadbe, dúfam, že vytvoríš album zuzi, mňa podprda tiež netlačí, lebo je to tá silikónová, len akosi držať nechela sviňucha :-D
Odpovedať
vrabciacik, dakuje, potesila si ma .... a mimochodom, mam dve deti :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, klobúk dole termix ;-) baby, mne je tak na ... mám nos jak paradajku a nedá sa mi dýchať, bolí ma hrdlo a furt len prskám :-( myslíte, že to prejde do svadby?
Odpovedať
tak poslusne hlasim :-D :-D :-D :-D posledna skuska dopadla na 1!!! :-) saty este nikto nemal, budem prva a az po mne ich maju rezervovane dalsie kocky, vraj cez zimu maju minimum svadieb. tak som rada. Moc ani nemusia upravovat, len trosku skratit a urobit zapnutie na vlecku.Cize som nepribrala :-D :-D vrabciak: urcite prejde, to sa vykurirujes, este mas cas na to uvidis ;-) . Neviem ci poznas zazvorovy caj, ale taky origos, ze si nastruhas za lyzicku cerstveho zazvoru, zalejes, nechas 10minut vyluhovat, das med, citron a za horuca pit tri krat denne, mne zarucene pomaha ked som prechladnuta. Sice to stipe ale vypali to vsetky bacili. Ja sa zase trapim s pletou, tak som sa vyhadzala zase ze az, hrozne vredy :-( chodim na take specialne svetlo liecive, taka nejaka lampa ci co to je tak uvidim, snad mi to aspon trochu prejde, inak budem vyzerat hrozne :-( ale mam kupeny specialny kryci make up keby daco, pouzijem ten.
Odpovedať
zuzi....a ie nestíhačky, síce máme ešte kopec vecí pred sebou, ale už 9 hostí nám odmietlo.....dôvod cesta na východ.....a navyše priatelova naj stará mama na svete sa nemá ako dopraviť, svadba od jej domova je cca 250 km...nevieme ako ju dopraviť.....pre oblek ideme už 3 krát a stále nieje dobrý, raz malý, raz velký, potom bez vesty.....navyše ked som chcela s mamou preberať výzdobu sály, tak to stále odkladala, až tento týžden išla konečne pozrieť do hotela ( býva od neho asi 500 m) a teraz zistuje čo všetko treba zohnať, lebo ona to vraj nemá kde kúpiť....doteraz ja neviem presný počet ľudí, kedy a ako prídu....Vraj my to oznámia vo štvrtok, sa mi to zdá ale dosť neskoro.....!!! v sobotu doobeda ešte treba ísť do Ke na vlak od nás cca 40 km pre svokru a mojho dráheho krstných, lenže aj mama bude potrebovať človeka s autom, ďalšie dve berieme na fotenie a ďalší človek musí v tom čase čakať hostí u nás, lebo nevedia kam prísť....za každú cenu trvajú na odpytávaní, ale my sme kopec rokov z domu preč....a to ešte nehovoriac o tom kolko vecí nám nevyšlo...neskutočné, aké zbytočné stresy z toho robia....moju segru a mamu chytajú predsvadobné stresy a mna nočná mora, už aby to bolo za nami..... keby tak aspoň to počasie chcelo prekvapiť... som sa rozpísala, sorry, ale fakt sa mi ulavilo...... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?