Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
1
16
17
vidim, ze datum 15.5 je ozaj stastny :-D :-D :-D :-D nevolala som nikomu, pofoti nas kamarat, iba tak amatersky a hotofka !
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak vám želám nech Vám tento deň výjde čo najlepšie a nech ste najsamštastnejšie a nech máte krásne manželstvo plná lásky, porozumenia a vzájomnej dôvery
Odpovedať
za seba ti srdecne dakujem Michala.s x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujem aj ja, ja stale dufam v dobre pocasie :-N tak snad sa to umudri aj ked neviem... baby drzte sa, uzime si to plnymi duskami. paaaaaa ;-)
Odpovedať
ahojte, cely den som na vas myslela.. dufam, ze ste aj napriek nepriaznivemu pocasiu prezili nadherny den x-) tesim sa na fotky x-)
Odpovedať
Tak sa pochvalte dievcata..ako to dopadlo?
Odpovedať
zdravím všetky nevestičky, vlastne už pani manželky.......tak nám vydržalo počasie až pokial sme vošli do sály, stihli sme si nafotiť krásne fotky....ráno som sa zobudila so slniečkom a hned som sa od dojatia rozplakala...prežila som krásnych 24 hodín.....s kludným svedomím môžem povedať, že som prežila dokonalú svadbu, všetko bolo nad moje očakávanie....všetkým gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, aj naša svadba bola úžastná a aj počasie nám vzšlo super, len večer nám trochu šťastia padalo :-) Mrzí ma len, že sme si lampiónz nepustili, ale tak si ich asi vzpustíme, o rok ;-)
Odpovedať
caute baby, tak aj nam dopadlo vsetko na ooobrovsku 1 ;-) presne tak, ako som si to vysnivala, prsat nam zacalo az po obrade :-) cize sme stihli pofotit, takze sa tesim. Zazila som tiez jeden nadherny, rozpravkovy, romanticky den. Aj som si poplakala, ale to asi k tomu patri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, super teším sa. Vidíš, žiadne stresy nebolo treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá.aj naša svadba dopadla super.všetci boli spokojný,bavili sa do rána do 4 ale my ako novomanželia sme odchádzali posledný tak sme došli domov o pol šiestej.aj nám počasie prialo,na fotku bolo super aj do kostola nám vydržalo,začalo nám pršať až večer okolo osmej.tak sme si to užili ako sa patrí,ešte včera ma boleli nožky :-)
Odpovedať
to len v nitre prsalo 15.5. cely den od rana do rana a dodnes stale??? :-D ]-( ;-) tak som rada, ze vam to pocasko a vsetko okolo svadbicky vyslo x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
joj vrabciak ale boli :-D vizazistka si uzila neboj sa, ale snad sa to vyretusuje trosku na fotkach :-) inak je pravda, ze som to akosi pri tom vsetko nevnimala. som po obrade bulila ako male decko od stastia :-), ta atmosfera a to vsetko, len skoda, ze ten obrad trval len taku chvilku, vam kolko trval?
Odpovedať
U mna asi pol hodinku a mali super kaplána, mladého a moderného, ktorý sa na nás celý čas usmieval a a mimo mikrofónu s nami ešte komunikoval, žartoval....Bol perfektný, mal krásnu rečUrčite ho vyhladáme aj na prípadné krstiny....
Odpovedať
baby poradte kde ste kupovali alkohol???
Odpovedať
víno bolo domáce od jedného, čo ho robí doma, každému chutilo a mohla by so skúsiť metro a pozerať nejaké akcie.....u nás šlo hlavne domáca a vínko
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, prečo si nezaložíte svadobný album? Ja som na vás tak zvedavá :-) ... Máte už vybavené doklady? Ja už mám OP, bola som si nahlásiť zmenu v banke a robila som si nový podpisový vzor, nahlásila som to v práci a už len čakám na kartičku z poisťovne a na pas, aby som mohla vybaviť ešte cudzineckú katinka, my sme si kupovali alkohol primo tam, kde bola hostina. Skús popozerať nejaký diskont, alebo velkosklad. Ak by sme si alkohol priniesli, tak by sme tiež bolo domáce vínko.
Odpovedať
no moj manzel moc nesuhlasi, aby som sem dala fotky :-( ale este aj tak nemame od fotografky, uvidim, mozno ho zlomim :-) a par ich sem dam. Ja uz som bola tiez na policii, dnes idem pre Op a vodicak, pas este nie je hotovy, ale tiez som si uz poziadala. No a este do banky, zdravotky...a co ja viem co este, brrr toto je ta horsia stranka zmeny priezviska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru, ale našťastie sa to zatiaľ celkom dá. jáj ten manžel :-( veď zomrem od zvedavosti :-) tinka, ktoré šaty si nakoniec mala? Tiež sem šupni fotky a Janka tak isto, veď Vám ani popriať nemožem :-( Ja viem, že možem do IP a aj sem, ale to nieje ono 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja idem doklady vybavovat az 7.6. - dost po termine, tak dufam, ze ma tety uradnicky nezjedia alebo nenaparia mastnu pokutu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, ktoré si mala šaty? Prečo nehodíš aspoň nejakú foto do albumu (nenahnevám sa aj keď mi pošleš do mailu ;-) )
Odpovedať
dobry den, som tu uplne prvykra :-) chcela by som sa poradit, neviem niekto z vas, kolko stoji sala v PKO Presov na svadbu? Dakujem velmi za odpoved :-)
Odpovedať
no asi ti bude vediet poradit tinka, alebo skus v inej teme, take vseobecnejsej, skus si dat do vyhladavaca ;-) drzm palce, kedy planujes svadbu?
Odpovedať
1
16
17
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?