Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 Tá výzdoba znie super...budete to mat krásne a kde budete mat svadbičku?na Orave?ň pošlem ti potom foto tých menoviek.Chystáš sa aj na výstavu?a odkial si krásne šatky majú značka Maggie Sottero mne sa tie asi naj páčia....ale určite všetko stihnete ved máme ešte 5mesiacov :-) ;-) ....a účes je najmenej....dobrá kaderníčka ti poradí.Ja zhánam španielsky závoj....
Odpovedať
a baby chystate sa na vystavu co bude teraz cez vikend v radissone v ba alebo len na veltrh??
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 nie je čo závidieť :)..aj moja segra začala chodiť na zumbu..ona nevie schudnúť, ja pribrať...sranda fakt :-( ..aj môj drahý chudne zataiľ bez výsledkov..fakt keby sa dalo ta od každého vezmem aspoň 5 kg....
Odpovedať
@monka199 moj priatel zasa chce pribrat :-) ... je to tazke, kazdy chce vzdy to druhe ako vyzera...preto moja teoria je bud spokojna/y s tym co mas ;-) a na pribratie odporucam fitko...zacnes postupne s mensimy ale nie uplne (lebo male vahy su dobre na rysovanie svalstva) a postupne budes este pridavat zateze a tym zacnes naberat svalstvo a to sposoby fatk ze budes "silnejsia" a este aj pevnejsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 tak ja by som ti kludne dala aj 10 :-D inac tiez som chcela povodne zelenu vyzdobu a aj tie menovky na jablckach ;-) ale k nasej sale sa takato farba nehodi, je totiz do cervena, hnede drevo, aj stolicky su cervene kozene a takisto boxy, co su po bokoch, preto som si nakoniec vybrala vyzdobu cyklamenovu, ta sa tam skor bude hodit... teda dufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 to hovori aj moj drahy, ze by som mala chodit do fitka a nabrat svalstvo :)...tak možno skusim...joj tolko by som toho chcela stihnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 no chystame sa urcite na veltrh. svadba bude na orave. mamina mi tam vie vela veci pomoct vybavit. maggie sottero su krasne a videla som ze nejaky svad. salon bude mat 22.1 vypredaj saticiek, na uvodnej stranke bola reklama, tak sa tam chystam ci nieco neobjavim .kadernicku mam, len uces budem vyberat podla siat.na ten zavoj skus pozriet bazar. vcera bol u nas kamarat, tak sme si snim dohodli ze nam pozicia jeho auticko ako svadobne. tak dalsia malickost zo zoznamu sa moze vyskrtnut :) a nasla som take malinke kaly latkove na pierka, tak uvazujem ze ich kupim a tak urobim pierka. no uvidim ci este nieco ine neobjavim :) @bubu18 do toho radissonu sa nechystam, skor toho 22.1. do toho salonu a tiez chcem skusit zbehnut este do auparku do svad. salonu to mozno aj cez vikend pojdem. @kitty88 no podla toho co opisujes aku mas salu tak to bude isto super ladit. ja ked najdem zas trochu casu tak pastnem do albumu foto saly kde to budeme mat. inac kocky ako mate salu? restiku spolu v jednej miestnosti kde sa aj tancuje? lebo my to mame tak ze erstika a tancuje sa vonku na zastresenej a presklenej terase. a uvazujem ako to urobit ked budeme mat prvomanzelsky tanec. schudnut sa mi podarilo inac za tento tyzden uz 2 kila, mam vyrezany koren. hrot so zubu, takze sa mi neda ani jest... najlepsia dieta je ist ku zubarovi tusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 áno je to v salone Diamond v NR ja som z Nitry tak tiež tam chcem íst kuk.To je super,že máš už autíčko a mamina ti pomôže.A pierka chcem pozriet na výstave si šikula,že si sama vyrobíš.Ja som si dost vecí na výzdobu nakúpila výde to lacnejšie ako požičat...a ostane mi to.Tak sa hádam aj stretneme na výstave chceme íst aj do NR aj do BA.pekný dníček :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 Aj ja ti darujem 5kíl.xi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 tanicka ale ten vypredaj bude v BA nie? aspon tak som citala na ich stranke. ja sa tam chystam ist so sestrou pozriet, uvidim ci si nieco vyberiem. pozerala som na ich stranke ze pisu ze pred navstevou sa treba objednat, no tak neviem ci to mysleli aj na vypredaj alebo tam moze prist ktokolvek a kedykolvek. no a vyzdobu ked si nakupila a ostanu ti veci ktore su obcas zbytocnosti tak to mozes potom aj predat cez bazar. ja nejako nechcem vela nakupovat, akurat som si cez bazar zohnala ozdobu na auto. a take masle na stolicky chcem kupit iba latku - organzu alebo nieco podobne. navleky nebudeme mat a stoly nam vyzdobi hotel. v nitre je kedy ten veltrh? v ba sa mozno v nejakom tom stanocku aj stretneme :) tak pekny dnik aj tebe!
Odpovedať
Profilova fotka
jajjj leo mimule bol v NR asi to teraz dali do BA.musím kuk termín tej výstavy u nás ,ale v raj v BA je najlepšia jujjjj teraz je v Madarsku keby mám zbytočné peniaze hned som tam xi.Ani ja nechcem vela kupovat,ale budeme mat len cca 30 ludí blísku rodinku tak sme si drakší hotel dovolil...inak tažko pozri Zlatý klúčik Nitra./hadam to nevyznie že sa chválim/len sa velmi tešíííím ako každá z nás12.-13.2 je tá výstava v NR Tak máš už ozdôbku na auto....ja som len mackov kúpila zohnala som za dobrú ceni a asi len mašla okolo cez auto uvidím.....pááá snad sa vydíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 Ja som len raz bola v Diamonde a neobjednávala som sa neviem ako je to v Bratislave....ale myslím si že na výpredaj sa neobjednáva...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tatianka007 waw ten hotel vyzera prekrasne! ako z rozpravky :) oni ti neponukli vyzdobu? ci lacnejsie ta vyjde ked si ju urobis sama? ja sa nechcem stresovat den pred svadbou, tak preto som si dohodla s nimi ze mi urobila a tie menovky a zasadaci poriadok im dam tak to tiez oni spravia. a tes sa z toho, a chval sa kazda nevesta ma podla mna na to plne pravo ;) ja som nasla take srdiecko z kal na drote, je to prisavkami nacapene na aute, nejaka kocka si to dala na mieru urobit v kvetinarstve tak je to pekne. a tiez tam este stuhu nejaku dame a hotovo nemusim nic vymyslat :) hm tak do nitry nepojdeme. to by sme si mali ist po auto do servisu co ho mame po nehode rozbite. a pojdeme na matriku rovno podpisat tu zapisnicu a zaplatit to. akurat s rodicmi riesime kolaciky co ako,kolko do vysluziek a tak a kde to vobec dame piect. ak chces pozri si hotel teplica v brezovici. je to horsky hotel tak tam budeme mat aj hosti rovno ubytovanych a aj obrad budeme mat tam.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 mam fotku nasej saly v albume, mozes mrknut ;-) alebo ked chces, pozri spolcentrum svit, len tam nie su fotky, ako ta sala vyzera pri svadbach a tak... inac sa sedi aj tancuje v jednej miestnosti, je tam take mensie podium, tam byva hlavny stol, po bokoch dva dlhe stoly a v strede je parket... a vyzdobu si nakupim a oni mi ju potom spravia, lebo nemaju vyzdobu v cyklamenovej farbe. najprv som uvazovala nad agenturou, to hlavne kvoli navlekom, lebo oni tam maju drahe, ale nakoniec som sa rozhodla, ze zrejme navleky ani davat nebudem, tie stolicky tam su celkom fajn, keby boli nejake otrasne drevene, tak by som dala, ale myslim, ze to aj tak dobre ukaze, aspon co som videla fotky z inych svadieb...
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 kludne :) baby pocujte kolko chodov jedla si davate na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame predjedlo, polievku hlavne jedlo, a svedske stoly teple aj studene :)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj nádherne to tam vyzerá krásne okolie a budete mat nádherné fotečky,tu v NR neni moc pekných miest na fotenie tak pozerám a ozmýšlam kde čo.Aj mne sa velmi páči klúčik taká romantika...Aj ja som dnes posielala mail za tortu jednej panej tak mi má písta či to dokáže spravit taká trojposchodová z ružami....a oklol chcem ruže rosypat teda lupene .Kedy chcete dávat výslušky v piatok ?my asi áno a budeš mat aj zvyky asi na Svadbe že?jaj to sa mi páči .U nás to moc nejde tak max.odčepčenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 aj my to tak budeme mat...to je asi naj
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 Jaj a tú výzdobu nám bude robit kamoška aj kyticu kostol a tak ona má svadobný salon a výzdobu robia ja len dokupujem také drobnosti a zladujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 jéééj Zumba to ja milujem....áno každý chce to čo namá a nikto neni zo sebou spokojný.....
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 no my tiež tak chceme dať, ale moja mama vymýšľa, že či to nebude málo :) len jedno hlavné jedlo a potom "už len" švédske stoly..
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 Videla som že zhanaš topánočky kolkátku máš nohu?ja také predývam nepoužité...nehodia sa mi k šatkám dnes som chcela da´t inzerát....
Odpovedať
Profilova fotka
ja tak 39 -40 podla toho aky strih :)...povedz ze mas taku velkost?
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 inak ja saty este nemam ale topanky take jednoznacne chcem :)..to moze aj nesediet k satam :D :D??nerob mi stres :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 Neviem proste sú velmi pohodlné ale mne sa tam žiada niečo s kamenom alebo štrasom len kde také zohnat xi....ale tieto sú dost univerzálne ked nepredám budú na tanec namiesto baleríniek.A poplonočky máte baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 sú to 40tky...
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 a za kolko by si ich predala? :) a odkial si?pozeram, ze sme rovnako registrovane :) ...noo nemam nic co sa tyka popolnocnych..rozmyslam, ze ked budu pekne satky na redovy tak ostanem v nich a basta :) lebo to su strasne financie okolo nevesty do kelu :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-D to som aj ja tedy zistila kolko stojí svadba xi som z Nitry a ty?neviem max do 30 eur sú úplne nové....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dalo by sa povedat z kosic :)...no ale ta cena je pekna velmi...skoda ze nemozem vyskusat...lebo ja mam uzku nohu a ci by mi nevyskakovali...no svadba stoji dost :)..nevesta draha fest od hlavy az po paty...
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 pozerala som tie fotky, si predstav ze som tam bola s priatelom a jeho maminou na kave a kolaciku a som vravela ze je tam krasne :) no skvely vyber :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?