Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 no my nejake extra zvyky riesit nechceme. odobierku zrejme ano, to chcu najma rodicia, ocepcenie ale iba take ze sestry sesternice a kamosky :) a mozno sestry vyriesia a j unos nevesty. to uz necham na ne :-D vysluzky u nas funguju tak, ze rodicia vezmu do ich prace kolaciky stvrtok alebo piatok, a my dame hostom pri odchode z hotela vysluzky. tj v nedelu. no a ostatnym blizkym prip. susedom dame stvrtok, v piatok uz budu nervy ako sa poznam :-D hlavne predpokladam ze vela hosti pride uz v piatok lebo byvaju daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 malo svedske stoly? podla mna nie. medzi hl. jedlom a sv. stolmi chceme krajat tortu. takze podla mna to bude tak akurat. a sv. stoly budu dlho a studene aj teple takze malo to urcite nebude. :)toho nech sa fakt neboji :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 my len odčepčenie a tiež my chcú únos spravit tak uvidíme,odobierku nerobbíme iba príde premna asi k nám domov xi ,lebo bývame spolu neviem.... :-) No máš toho dost ,ale dobre to riešite ,že aj v štvrtok dávatre...naši tiež berú do roboty a v piatok rozdáme asi aj hostom,lebo oni sú odtialto....Nemám ešte cukrárku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monka199 škoda Moni.....tak dúfam,že kúpiš nejaké pekné páááá
Odpovedať
no my tiez budeme mat hlavne jedlo (lahke predjedlo, polievku a hlavne) okolo 19tej a potom o polnoci studeny a teply bufet...medzitym tiez budeme krajat tortu (asi hnde po prvych tancovackach) a este chceme okolo 22druhe dat cokofontanu a ovocie...viac jedal je podla nas zbytocne...o kapustnici sme ani neuvazovali,lebo si myslim, ze ta je dost tazka a este ktomu tak vecer... co sa tyka zvykov tak mi nebudeme mat ani odobierku ani odcepcenie...byvame spolu - odobierka podla nas nema vyznam...a odcepcenie nebude preto lebo nebudem mat zavoj...namiesto toho hodim kyticou a pojdem sa priezliect... a unos no svokrik daco spomynal,tak sa necham prekvapit, ze co zasa s bratmi vymysli :-D a vyslusky my budeme davat az pri odchode hosti a len tym co budu na svadbe...a potom co ostane tak do roboty...
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 ani ja nemam cukrarku. vyberam zatial aj tortu svadobnu a prichute rozhodujem. mame v rodine jednu znamu ktora pecie, no mne tie kolaciky nechutia nejako. su prilis smetolove. no v meste je jedna cukraren kde by som to radsej dala piect, len mamina vymysla ze to dat napiect tej znamej.. tak uvidim ci ju este ukecam. vcera som uvazovala nad harmonogramom dna, nech mam aspon predstavu kedy vstavat, lebo ja som velky spac.. ale vidim to tak ze si asi dam lieky na spanie noc predtym aby som aspon trochu spala.
Odpovedať
Profilova fotka
ja jedlo este nemam celkom doriesene, ale pravdepodobne bude len hlavne jedlo - predjedlo, polievka, hlavny chod a potom by sme dali bufet. alebo bufet az po polnoci a druhe jedlo by sme dali rezne so salatom s tym, ze by sa dala misa reznov a misa salatu na stol a nech si kazdy berie, tak to mala aj kamoska na svadbe a bolo to fajn, lebo kazdy si moze dat, kolko vladze a ked nechce, neda si... co sa tyka zvykov, tak budeme mat asi odobierku a cepcenie, u nas v podstate ani ine zvyky nebyvaju... ja osobne nechcem ani tu odobierku, len zvysok rodiny bude na tom trvat, tak ju asi budeme musiet mat... a este budem hadzat kyticku, ale to vlastne ani nie je "zvyk", to k nam prislo z ameriky :-D a unos takisto nechcem, dufam, ze to budu kamarati respektovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 no super napad s tou tortou dufam ze niekto doniese taku aby sa vsetkym dalo...uz by som bola aj na tortu zabudla..a tak len kolace dostanu domov a tortu budu mat tam...
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 no ja chcem presne tie, tak ich pozhanam,ale tvoja cena by bola fajn :)...cestou do ZA asi nebyvas co :D?hej hej viem, kde je nitra..
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, baby, tak uz mam rezervovane satyyy!!! :-D dnes som bola popozerat par salonov a uz som si rovno aj zajednala. nie su sice take, ako som si predstavovala, ale hlavne, ze mi sedia a dobre sa v nich citim... a pekne mi tvaruju postavu ;-) inac vcera sme boli u farara, spisali sme zapisnicu a mali sme uz aj prvu nauku, celkom pohoda :-)
Odpovedať
@kitty88 tak super...ja si chcem uz tiez skusat saty!!! ale musim vydrzat este do konca tyzdna, vo stvrtok mam poslednu skusku a potom sa dotoho pustim x-) inak my mame dnes 7 rokov x-) a my vsetky budeme o 5mesiacou panie ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 ja som si to uvedomila ked som platila zalohu za saty a pani v salone vypisovala datum na doklad, ze je to presne 5 mesiacov :-D a inac blahozelam k stastnej sedmicke ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no kocky sa nam to veru krati :-D ja som sa chystala na ten vypredaj v salone diamond zajtra,ale asi kaslem na to. akurat co tam bude tlupa bab.. v nedelu ku tomu cestujeme na tyzdnovu lyzovacku do alp tak sa uz neviem dockat az vypadneme. inac mam uz zajednanu cukrarku a tortu vybratu. plus som urobila oznamenia, s drahym sme doladili detailiky, a dnes v praci som mala kusok casu tak som uz aj zasadaci poriadok taky predbezny urobila :) na jednom webe svadobnom som nasla super aplikaciu kde sa da spisat zoznam hosti a pekne si to tam vsetko naplanovat. to je asi jedina vec co mi tu chyba. saticky musim zhodit este niekolko cm na pase tusim, aby mi vysli konfekcne velkosti, inac to bude desne vyzerat.. snad od 1.2. sa pustim do 90dnovky a daco este strasiem zo seba. tak sa drzte kocky vybavujte rieste nech vam to vsetko klape:)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence, takze ste fakt popredu, saty som poriadne este ani nevidela.... salu mam sice zajednanu, ale len ustna dohoda, rovnako aj hudbu.... mam uz ale hotove oznamenia a vlastne neviem, kedy by sa patrilo ich rozposlat... tych, ktori budu pozvani k stolu, rozposlem uz asi zaciatkom februara, aby si nic neplanovali, ale ostatne oznamenia veru netusim.... inak je tu nejaka nevesta z okolia Piestan, ktora zdiela tento datum? ..... a este jedna vec.... rozmyslam nad tym, ze kedze to bude takpovediac v lete, tak asi nedame predjedlo, ale dame po jedle zmrzlinu, aby sa kazdemu ulavilo a mohol slobodne dychat :D co planujete ako hlavne jedlo, poradte mi nieco? ake kombinacie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babenky ako sa Vám darí???My máme cukráren sme zohnali výborné chutovo aj slané upeču.....aj torty tak sa teším... :-)
Odpovedať
ahojte, akurat vcera som kupila ruze a kamienky na vyzdobu :-) a este teraz robime upravy na nasom oznamku...a vsetko ostatne sa bude riesit az po veltrhu, tam uvidme saty, obrucky a dalsie prkotinky na vyzdobu a rozhodneme sa co a ako... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam baby, ako som spominala, rezervovane saty, minuly tyzden v stredu nam prisli obrucky, dokoncila som navrh oznameni, len hladame niekoho, co nam to vytlaci :-) a vcera som kupila dekoracny piesok, co chcem dat do misky na obrucky a strasove nausnice k satam, takze pomaly nam to odsypa ;-) co sa tyka zakuskov, mam uz vybavenu cukraren, len este nemame stanovene presne pocty, niekedy vo februari, marci pojdeme tam sa dohodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby ako vam to ide? chystate sa na veltrh do ba? ja urcite som nato uz zvedava co tam objavime. super je to ze ej tam akurat aj interbeauty, na to som sa chystala neraz a nikdy mi to nejako nevyslo :) som zvedava ako to sice prezije moj drahy celu sobotu:)
Odpovedať
awojky, tak my sme dnes boli na veltrhu...a ja neviem ale uz sme boli aj na lepsom pred dvoma rokmi, to bolo asi...hlavnym tahunom boli saty, asi pat stankov s obruckami (ale vyber obrucok sa celkom dal - maly ich tam dost)a par stankov s ozdobami....tie saty ja neviem, ci to bola iba moja naivna predstava, ze maju byt krehucke jemnucke, prijemne na dotyk...ale to co bolo tam...aj zaclona je jemnejsia ako to co bolo tam...ak su taketo vsetky, tak to neviem potom v com sa budem vydavat... :-( kvetinove vyzdoby tam v podstate neboli ziadne a kolace asi iba 2 stanky...a potom tam bolo plno tych veciek na nechty a co suviselo s interbeauty...tak asi tak...my sme si tam nic nevybrali a boli sme tam asi hodinku a pol aj to sme sa pol hodinku rozpravali so znamymi... tak dufam, ze aspon niekto si tam najde co hlada...ked nam sa to nepodarilo... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiez boli na tom veltrhu, saticky som poskusala aspon uz viem co sa mi hodi a co nie, tak mi je aspon lahsie teraz hladat na internete. aj ked obrazky a realita je velmi rozlisna ako som zistila :) tak isto to dopadlo aj s obruckami, tie ktore sa nam fakt velmi pacili v skutocnosti sa nam az tak nepacili, a vobec sa nehodili na nase prsty. takz sme poskusali xy roznych druhov a nasli sme si take ake chceme. myslela som ze tam bude aj zlatnictvo stacho ktore ma velmi dobre ceny, no neboli tam tak sa pojdeme niekedy previezt do serede. no tiez chceme este predtym do polska ist pozriet, mamina bola v sobotu v jablonke (to je za hranicami asi 10 km) a vravela mi ze par obrucok tam stoji 10tis. takze sa urcite oplati. a tak isto saty, na tom veltrhu ked boli zlavy tak sa to dalo, ale mimo veltrznej zlavy su pozicovne prehnane drahe, v polsku vraj pekne na mieru vedia usit saty podla obrazku, prippadne poziciavanie je lacnejsie ako u nas. tak sme sa zas o kusok dalej pohli, uz aby sme mali auto opravene a mohli obehavat vsetky tieto veci ,nech to mame z krku :) ono bavit ma to bavi, len to citim ako taku nejaku ,povinnost´ ..aj vy ste tak na tom?
Odpovedať
tak i ja se muzu pridat do vasi diskuze,protoze puvodne planovany termin 11.6 je uz bohuzel obsazeny,takze jsme museli zvolit tento..nadsena nejsem,ale neda se nic delat :) co uz vse mate zarizeneho??ja uz mam nakoupenou komplet vyzdobu az na vysoke vazy a plovouci svicky..dneska mi dorazila naprosto nejkrasnejsi korunka s nahrdelnikem,co jsem kdy videla,a jsem z ni fakt nadsena.. :) jinak dal mame nakoupeny lampiony letajici,vystrelovaci konfety (jeste chceme tedy koupit nejaky mini ohnostroj)..a pro sebe paraplicko :) ve ctvrtek jdu na dalsi zkousku satu,ale co jsem tam dneska byla,tak tam meli fakticky paradni saty,takze predpokladam,ze si tam vyberu :) tak drzte pesti,jsem narocna nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa vydavam 18. 06. 2011 ..mame uz zajednany kostol, kameramana, fotografa, salu, kapelu, aj saty uz mam....pomaly pojdeme na obrúčky....
Odpovedať
Profilova fotka
@cecilinka podla numerologicky je vraj 11 nestastna :-D 18 znamena cosi tiez ale ja teda pamat na hovadiny nemam. aj tak tomu neverim :) hlavne je ze budeme stastni a deme sa vziat a pre mna za mna aj v piatok 13teho v klude :-d teda ty uz mas celkom slusne nakupene vecicky :) ja som si tu z bazaru objednala umele kaly, uz ma cakaju na poste tak som zvedava ako vypadaju. nech sa ti dari dalej vo vybavovackach :) uz sa nas tu tusim zbiera coraz viacej :)
Odpovedať
Profilova fotka
my jsme taky chtěli 11.6. a když jsme si to rezervovali v srpnu, tak nám řekli, že už je plno, takže máme 18.6., ale já jsem nakonec tak ráda, to byste ani nevěřili! V lednu jsem si šla vybrat šaty a paní ze salonu se mně hned ptali na termín a když jsem řekla 18.6., tak si oddechly, protože na 11.6. byly už v lednu všechny šaty v rezervaci!!!!! určitě by byl problém i s ostatními dodavateli a nakonec se mi i ten termín 18.6. líbí mnohem víc :-) jinak já už mám šaty zamluvené od začátku ledna včetně závoje a doplňků. tento týden postupně naobjednávám dekorace (bublifuky, vystřelovací konfety, svatební razítko s naším monogramem, podvazek, stuhy na ozdobu aut a svíček, svatební bublifuky, létající lampiony štěstí apod.). Dneska odpoledne jedeme do ikei nakoupit svíčky a skleněné podstavce k nim a misky na peprmintová srdíčka z ebay a taky pro vázy. Příští víkend jdeme do Brna na svatební veletrh, kde chceme koupit veškeré organzy, ubrousky, vývazky, okvětní lístky, svatební mandličky apod.). Někdy koncem února uspořádáme hon na ženichův oblek (podle něj nemá cenu si kupovat nový, takže bude půjčovaný - jak chce hošánek) ;-) no a budou zbývat z těch podstatných věcí už jen boty pro nás oba a prstýnky. Vše ostatní - kytky, kadeřnice, vizážistka, bazilika, hudba, fotograf a kameraman a taky moje kamarádka - svatební agentka už je zamluvené :-) Ještě chceme dokoupit ohňostroj (takový ten za zhruba 2000,- jak trvá asi 3 minuty a je zkompletovaný do jedné zápalné šňůry. Dále budeme určitě dělat svatební mini vína, která budeme rozdávat s výslužkami a svatební čokoládky, které budou mít svatebčané na svatební hostině na stole. taky chystáme překvapení - chceme se naučit krásný waltz na úvodní tanec, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :-) no a začátkem března se budeme fotit na oznámení :-) ono se to nezdá, ale je s tím spouuuuuusta starostí..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cecilinka můžu se tě zeptat kolik těch vystřelovacích konfetů máte? já vůbec nevím, kolik jich mám objednat, ale zatím jsme se s ženichem shodli na 2ks 60centimetrových konfetech... tak nevím, jestli to bude stačit...
Odpovedať
Profilova fotka
@kesicul ty vole ja iba ziram kolko veci uz mas vybavenych :-D ja som si saty zatial iba skusila ze co asi tak.. no dufam ze buduci vikend sa uz dostanem do polska a vsetko toto vybavim. tiez musim ist vybavit vizazistku lebo co som mala jednu vyhliadnutu tak ta uz v decembri bola na ten termin zajednana :( ohnostroj nie je zly napad inac ale ja budem mat svadbu v horskom hoteli tak to radsej nebudem riskovat kedze je to uprostred lesa :D normalne ale zacinam mat obavy ze veci na ten nas termin ani nic nezozeniem.. nuz snad sa buduci vikend uz dostaneme na oravu a poriesime daco. hlavne teraz riesim kde idem tlacit oznamka. navrh mam svoj len chcem perletovy papier a mam pocit ze je to vsade drahe ...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my budeme mať svadbu v ten deň :-)
Odpovedať
ja jsem kupovala tech vystrelovacich konfet 3ks..nejradeji bych jich tedy uprimne koupila vic,ale i tak pro ten efekt to staci..se satama jsem zase nepochodila.. :( fakt jsem narocna,nebo proste nikde nemaji poradny saty za rozumnej peniz!Na prstynky jsme se byli divat vcera a mame dva druhy vyhlidly za ruzne financni relace,tak zalezi,jake nam tchan vybere ,pac je plati :) svatebni jmenovky na stul mam take hotove,ted chci delat oznameni,jen porad vaham se tvarem a musime se shodnout na textu,coz je taky problem :) jeste toho mame hodne na zarizovani :( a o to nam to vic komlikuje nas snyek,kterej vyzaduje vic a vic pozornosti a tak clovek nema chvilku casu si sednout treba nad svatebnima listama..jen vecer mam cas,ale to abych sedela u PC do 5 do rana :( nejmin :(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam k tomuto krasnemu datumu :) my sme sa pre 18.06.2011 rozhodli z cisto prozaickeho hladiska - v mojom okoli mesiac dopredu aj dozadu nema nikto ziadne vyrocia, meniny, narodeniny ani ziadne ine podobne financne vydavky, tak sme si vybrali tento datum, aby sme si mohli na vyrocie dopriat nejaky krasny darcek :))) Okrem toho som chcela svatbu v teplom pocasi. Pripravy su inak v plnom prude, katedralu mame vybavenu, miesto na hostinu mame rezervovane, DJ, fotograf a kameraman su tiez uz zajednany, v tychto dnoch si vyberam saty, no a potom sa pustim do priprav pozvanok, pierok a vyzdoby ... ale ten cas leti ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gaby15 ahoj, ja sa budem vydávať 11.6.2011, nám sa tento dátum páči a dúfam, že nám prinesie šťastie. A vy ste pôvodný termín zmenili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?