Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
jak že prinutili do toho tak skoro, no ja ked som si sla zaplatit rezervaciu siat, tak siel somnou tam maju aj vecerne a aj obleky svadobne a tak ich zbadal tak chcel skusat, naprv zacal e chce biely, ale v tom vyzeral divne, potom skusal strieborny a aj v tom vyzeral divne a nakoniec si vyskusal dalšie tri čierne a nakoniec zistil že čierny bude najlepši. :-D
Odpovedať
aha...on so mnou nebol ani skusat, ani zaplatit rezervaciu a ani na veltrhu 8-) :-D Musim si premysliet, kedy ho treba dotiahnut do nejakeho obchodu..
Odpovedať
no skusat ani somnou nebol, nevie ake saty budem mat :O) len zaplatit zalohy, siel somnou nescelo sa mi ist samej :-D no asi tak, vieš ale moj drahy si rad skusal obleky, on tam isiel stam že si niečo vyskusa sa na to tesil :O)
Odpovedať
NO, ja toho mojho asi neprekvapim. My sme skusali saty spolu. A zase mam dilemu, lebo sa mi zacali pacit i ine saty..ale ako mam prestat take veci pozerat? ved sa to neda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky akurat som dosla z prace unavena ale zajtra mam off aj v piatok az v sobotu zas do prace tak ma cakaju 2 dni volna ale aj tak pocas nich nieco vybavujem :-| este len februar a uz zmatky :-p devlin napisem ti IP zajtra OK?
Odpovedať
ok, ohladom coho? =-) :-)
Odpovedať
Uz viem :-D :-D OK, napis ;-) To robi ta pokrocila nocna hodina... :-p Uz som zrela do postele...
Odpovedať
Baby uz len 7 mesiacov a 7 dni :-D nie zeby som bola fanatik, ale ked si obcas chodim do svojho albumu, tak to sledujem :-N :-D BTW. Odo dnes uz su tie saty len pre mna rezervovane na 100000 % :-D
Odpovedať
nooo ty kokso už len 7 ?? hej a ktore nakoniec a si si ista že to budu tieto predsa len :-D tebou si asi budem ista ked napíše že toto su tie na 1 000 000% :-D
Odpovedať
chelonka :-D su to tie o ktorych som hovorila uz predtym :-D uz som si aj slubila ze ziadne stranky nepozrem ani nic a zaplatila som polovicu sumy..takze je to jasne :-D uz mam saty a mozem ich skrtnut vo svadobnom bedekre :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jejej aky pekny datum resp. ze 7mesiacov a 7 dni hih
Odpovedať
No jo, my si prave zajtra (piatok 13.teho) ideme po obrucky, tak snad to nebude zle :-( aj sa tesim aj desim. To uz bude fakt take ze real :-D Uz aj dnes s tymi satami to bolo ine :-. :-D A vy ako ste postupili? A vlastne, kedy budete posielat oznamka? :-S Lebo toto ja veru neviem kedy by sa malo. A budete robit aj navratky? Alebo budete obvolavat? Alebo ako zistite pocet ludi na svadbu? Teda tych, co mozu prist? 8-( :-D kym sa ja vymocem z toho co chcem povedat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ani ja netusim kedy sa posielaju oznamenia ale tak cca 2 mesiace vopred mozno :-p
Odpovedať
mirka, cakam IP ;-) Uz som zvedava na Tvoje "story"... 8-) U nas sa to zacina komplikovat...:-S tiez mam pocit, ze oznamka 2-3 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
napisem trochu odvahy a napisem :D
Odpovedať
zuzumajko jaaj tak si si to poistila tým že si zaplatila polku ceny za saty :O) neboj, nebude to dnes ziadna katastrofa s tými obručkami. a k oznamkammm takže mi ich bude nosit osobne tým, ktorých budeme pozývat na svadbu malo by si to ževraj tak mesiac, mesiac a pol pred svadbou. U nas už vačšina rodiny vie termín svadby už si na termin nic neplanuju a už sa tesia. Ked tam osobne pojdeme ich pozvat a odovzdat pozvanky oni nam už budu vediet povedať na 100% že ´či idu všetci pozvany, jasne že sa možu stat nepredvydatelne situacie ale to je tak 1 - 3 ludia .
Odpovedať
devlin čo sa u vas yačina komplikokvat?
Odpovedať
chelonka, no jo :-) uz niet cesty spat :-D budem mat tie saty co som si vybrala :-D ale uz mame obrucky :-D mam ich aj v specialnom albume :-D uplne ich zeriem a na valentina som kupila drahemu manzetove gombiky ku svadobnej koseli :-D
Odpovedať
zuzumajko my sme si na valentina dali len sladkosti, už už máme takmer všetko , drahemu už len chýbaju topánky :-D a nemáš foto tvojich šiat?
Odpovedať
mam, ale len v albume. seba nie
Odpovedať
počujte baby, jedna holka otvorila auditko, kde rozobera, kde budu spat po svadbe - teda ona hlada hotel do ktoreho pojdu zo svadby. Ja som sa doposial nad tým nezamýšlala, ale už som sa začala. Vy kam pojdete spat zo svadby? pojdeme domov s ostatnými domov spat, alebo sa ubytujete v mieste svadby alebo podobne?
Odpovedať
ahoj kocky :-) tak aj ja sa hlasim k vam, teda k terminu 19.9.2009 :-) jedine, co mame, je rezervacia kostolika na sobas, zarezervovanu restauraciu a fotografa :-N o ostatnych pripravach sa mi ani nesniva... |-| ale ako tak citam vase svadobne pripravy, mali by sme si svihnut.... tak vam zelam pekne pripravy a verim, ze to vsetko na 100 % a s umevom na perach zvladneme :-) ved nejde o zivot x-) tak pekny vecer :-)
Odpovedať
Caf bodovka ;-) neboooj, pokial mate miestnost a kostolik, mate to vyhrate :-D Tak Ta medzi nami vitam a dufam, ze sa stanes vernou prispievatelkou :-D odkial ze si, dievka moja zlata? :-D :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bodovka tak aj ja ta vitam a neboj zvladnes to ved mame este trosku casu hihi 7 mesiacov je dost...
Odpovedať
Chelonka, my mame svadbu v hoteli, mali by sme mat mladomanzelsky apartmen, tak budeme spinkat tam :-D ak teda budeme mat cas na spinkanie :-D
Odpovedať
teraz ked tak rozmýšlam aj my tam kde budeme mat svadbu budeme spat :-D a pozdravujem novu bodovku 85
Odpovedať
Profilova fotka
babky ja rozmyslala, ze si prenajmeme hotelovu izbu, ale ma "potesila" ked dozijeme ;-) moja buduca svagrinka, ze oni ani svadobnu noc nemali az rano, ta vraj i my tak dopadneme, ze to taka unava :-D ta dajako sa musime posnazit no ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby ako tak vas citam celkom sranda :-) idem si aj ja vytvorit album aby ste sa maly na co divat :-) inac ja mam len kravatu, gombíky, vesticku, svadobne topánocky ale chcem iné no neviem či nájdem a maličkosti ako náramok na ruku, náušnice, závoj, korunkz, rukavičky. Ak ide o služby tak som si už myslela, že nebudem mať ani sálu ale dostala som ponuku a dokonca chcú si urobiť reklamu takže za sálu nebudem platiť nič a vyzdoba ma víjde len na 300 sk čo je smiešna cena :oD nemam ani fotografa, ani dj či kameramana ale nebojím sa nakoniec idem na sk v apríly tak všetko stihnem vybaviť no môj príde až v septembry hlavná vec, že sme dohodnutý a vieme čo chceme. Aby som nezabudla aj sobašiaceho už mame :-) aj tak na to ze som ešte nebola doma mám dosť hehe.
Odpovedať
no super, cica založ si album , pofot všetko čo už mas kupene od kravaty až po tie rukavvičky a všetko daj do albumu, nech máme čo zavidiet, na čo kukat a inšpirovať sa!!!
Odpovedať
aaa fotografa ani mi zatial nemáme na 100% bo ked sme mu volali v decebri tak nam povedal že je to skoro a že s amáme ozvat v maji, no ja sa len bojim aby to zas nebolo neskkoro
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?