Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • jak že prinutili do toho tak skoro, no ja ked som si sla zaplatit rezervaciu siat, tak siel somnou tam maju aj vecerne a aj obleky svadobne a tak ich zbadal tak chcel skusat, naprv zacal e chce biely, ale v tom vyzeral divne, potom skusal strieborny a aj v tom vyzeral divne a nakoniec si vyskusal dalšie tri čierne a nakoniec zistil že čierny bude najlepši. 😃

• aha...on so mnou nebol ani skusat, ani zaplatit rezervaciu a ani na veltrhu 😎 😃 Musim si premysliet, kedy ho treba dotiahnut do nejakeho obchodu..

• no skusat ani somnou nebol, nevie ake saty budem mat :O) len zaplatit zalohy, siel somnou nescelo sa mi ist samej 😃 no asi tak, vieš ale moj drahy si rad skusal obleky, on tam isiel stam že si niečo vyskusa sa na to tesil :O)

• Sponzor fóra
  • NO, ja toho mojho asi neprekvapim. My sme skusali saty spolu. A zase mam dilemu, lebo sa mi zacali pacit i ine saty..ale ako mam prestat take veci pozerat? ved sa to neda 😐

• ahojte kocky akurat som dosla z prace unavena ale zajtra mam off aj v piatok az v sobotu zas do prace tak ma cakaju 2 dni volna ale aj tak pocas nich nieco vybavujem 😐 este len februar a uz zmatky 😛 devlin napisem ti IP zajtra OK?

• ok, ohladom coho? 🤔 🙂

• Uz viem 😃 😃 OK, napis 😉 To robi ta pokrocila nocna hodina... 😛 Uz som zrela do postele...

• Baby uz len 7 mesiacov a 7 dni 😃 nie zeby som bola fanatik, ale ked si obcas chodim do svojho albumu, tak to sledujem 😬 😃

BTW. Odo dnes uz su tie saty len pre mna rezervovane na 100000 % 😃

• nooo ty kokso už len 7 ??

hej a ktore nakoniec a si si ista že to budu tieto predsa len 😃 tebou si asi budem ista ked napíše že toto su tie na 1 000 000% 😃

• chelonka 😃 su to tie o ktorych som hovorila uz predtym 😃 uz som si aj slubila ze ziadne stranky nepozrem ani nic a zaplatila som polovicu sumy..takze je to jasne 😃 uz mam saty a mozem ich skrtnut vo svadobnom bedekre 😃 😃 😬

• jejej aky pekny datum resp. ze 7mesiacov a 7 dni hih

• No jo, my si prave zajtra (piatok 13.teho) ideme po obrucky, tak snad to nebude zle 😞 aj sa tesim aj desim. To uz bude fakt take ze real 😃 Uz aj dnes s tymi satami to bolo ine 😕 😃

A vy ako ste postupili? A vlastne, kedy budete posielat oznamka? 😒 Lebo toto ja veru neviem kedy by sa malo. A budete robit aj navratky? Alebo budete obvolavat? Alebo ako zistite pocet ludi na svadbu? Teda tych, co mozu prist? 😦 😃 kym sa ja vymocem z toho co chcem povedat...

• no ani ja netusim kedy sa posielaju oznamenia ale tak cca 2 mesiace vopred mozno 😛

• mirka, cakam IP 😉 Uz som zvedava na Tvoje "story"... 😎 U nas sa to zacina komplikovat...😒

tiez mam pocit, ze oznamka 2-3 mesiace pred svadbou...

• napisem trochu odvahy a napisem 😃

• Sponzor fóra
  • zuzumajko

jaaj tak si si to poistila tým že si zaplatila polku ceny za saty :O)

neboj, nebude to dnes ziadna katastrofa s tými obručkami.

a k oznamkammm takže mi ich bude nosit osobne tým, ktorých budeme pozývat na svadbu malo by si to ževraj tak mesiac, mesiac a pol pred svadbou.
    U nas už vačšina rodiny vie termín svadby už si na termin nic neplanuju a už sa tesia.
    Ked tam osobne pojdeme ich pozvat a odovzdat pozvanky oni nam už budu vediet povedať na 100% že ´či idu všetci pozvany, jasne že sa možu stat nepredvydatelne situacie ale to je tak 1 - 3 ludia .

• devlin

čo sa u vas yačina komplikokvat?

• chelonka, no jo 🙂 uz niet cesty spat 😃 budem mat tie saty co som si vybrala 😃
    ale uz mame obrucky 😃 mam ich aj v specialnom albume 😃 uplne ich zeriem a na valentina som kupila drahemu manzetove gombiky ku svadobnej koseli 😃

• zuzumajko

my sme si na valentina dali len sladkosti, už už máme takmer všetko , drahemu už len chýbaju topánky 😃

a nemáš foto tvojich šiat?

• mam, ale len v albume. seba nie

• počujte baby, jedna holka otvorila auditko, kde rozobera, kde budu spat po svadbe - teda ona hlada hotel do ktoreho pojdu zo svadby.

Ja som sa doposial nad tým nezamýšlala, ale už som sa začala.

Vy kam pojdete spat zo svadby? pojdeme domov s ostatnými domov spat, alebo sa ubytujete v mieste svadby alebo podobne?

• ahoj kocky 🙂

tak aj ja sa hlasim k vam, teda k terminu 19.9.2009 🙂

jedine, co mame, je rezervacia kostolika na sobas, zarezervovanu restauraciu a fotografa 😬
    o ostatnych pripravach sa mi ani nesniva... 😴 ale ako tak citam vase svadobne pripravy, mali by sme si svihnut....

tak vam zelam pekne pripravy a verim, ze to vsetko na 100 % a s umevom na perach zvladneme 🙂
    ved nejde o zivot 😵 tak pekny vecer 🙂

• Caf bodovka 😉 neboooj, pokial mate miestnost a kostolik, mate to vyhrate 😃
    Tak Ta medzi nami vitam a dufam, ze sa stanes vernou prispievatelkou 😃
    odkial ze si, dievka moja zlata? 😃 😬 😎

• ahoj bodovka tak aj ja ta vitam a neboj zvladnes to ved mame este trosku casu hihi 7 mesiacov je dost...

• Chelonka, my mame svadbu v hoteli, mali by sme mat mladomanzelsky apartmen, tak budeme spinkat tam 😃 ak teda budeme mat cas na spinkanie 😃

• teraz ked tak rozmýšlam aj my tam kde budeme mat svadbu budeme spat 😃

a pozdravujem novu bodovku 85

• babky ja rozmyslala, ze si prenajmeme hotelovu izbu, ale ma "potesila" ked dozijeme 😉 moja buduca svagrinka, ze oni ani svadobnu noc nemali az rano, ta vraj i my tak dopadneme, ze to taka unava 😃 ta dajako sa musime posnazit no 😉

• Ahojky baby ako tak vas citam celkom sranda 🙂 idem si aj ja vytvorit album aby ste sa maly na co divat 🙂 inac ja mam len kravatu, gombíky, vesticku, svadobne topánocky ale chcem iné no neviem či nájdem a maličkosti ako náramok na ruku, náušnice, závoj, korunkz, rukavičky. Ak ide o služby tak som si už myslela, že nebudem mať ani sálu ale dostala som ponuku a dokonca chcú si urobiť reklamu takže za sálu nebudem platiť nič a vyzdoba ma víjde len na 300 sk čo je smiešna cena :oD nemam ani fotografa, ani dj či kameramana ale nebojím sa nakoniec idem na sk v apríly tak všetko stihnem vybaviť no môj príde až v septembry hlavná vec, že sme dohodnutý a vieme čo chceme. Aby som nezabudla aj sobašiaceho už mame 🙂 aj tak na to ze som ešte nebola doma mám dosť hehe.

• no super, cica založ si album , pofot všetko čo už mas kupene od kravaty až po tie rukavvičky a všetko daj do albumu, nech máme čo zavidiet, na čo kukat a inšpirovať sa!!!

• aaa fotografa ani mi zatial nemáme na 100% bo ked sme mu volali v decebri tak nam povedal že je to skoro a že s amáme ozvat v maji, no ja sa len bojim aby to zas nebolo neskkoro

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.